Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

zanetka82
13. únor 2008

Vidím Abi že to bude asi v pořadku 🙂 Nic to nebude tak se držte

abinka
13. únor 2008

kristy jako kdyby si to nepsala že 😅 Já jsem z Přemslovic a ty??

zanetko snad jo 😒 Dnes má nějakou vodnatou stolici.Připisuji to tomu železu.asi to bude chviličku trvat než se to z něho dostane a dá do normálu.Jak jsem psala pár dní počkám co se bude dít a pak když tak zajdu za Dr.
Teď mě tak napadlo jak si tady k nám zabloudila?? 🙂

zanetka82
13. únor 2008

no začalo to nějak jak sem zahledla Denouška jak je aktivní na ruznych diskusích 😀 a tak sem to časem začala sem tam pročítat

megee
14. únor 2008

ahojte holkyyy tak uz jsem zase konečně tady 😀 , měly jsme pc na opravě a doooost se jim to protáhlo ☹ ☹ tak jsem nemohla psát,
Jinak se nám daří dobře, kýla se lepší tak se mu snad do toho jednoho roku ztratí úplně 🙂 , jinak dnes jdeme na vážení no počítám, že bude mít tak 6 kg tak jsem zvědavá
jinak to vypadá, že bude Domča hyperaktivní snaží se lozit už si dá i nožičky pod sebe a klečí a taky začíná sedat potvůrka 😀 ....

kaelan
14. únor 2008

čus bambule 😀

já chodím s holkama ke Koryčánkovi a ten je super 😉

s Elou jsem první půl rok chodilůa k Dostálovi a děs a hrůza jsem ráda že jsem od něho zdrhla protože on má na každou nemoc jednu mastičku a jeden lék 😠 😠 😠 😠

Dnes tam frčím s Any na 10m prohlídku tak uvidíme co a jak 😝

ted tvrdnu doma a čekám na ppl až nám dovezou novou autosedačku pro Anoša 😀 😀

mějte se a užívejte si miminek 😉

abinka
14. únor 2008

nazdar maminy,
¨megee vítám tě 🙂 říkala jsem si co se děje že tu nejsi.To jste šikulkyJen tak dál.

kaelan taky ses tu dlouho neukázala.Nevím jestli si to tu pročítala,ale až se otaplí tak se chystáme někde scuknout.Tak doufám,že se s holkama přidáš???? 😉

megee
14. únor 2008

no já se přidám určitě, zrovna jsme byli u dr. na vážení tak máme 5670 g a 63 cm 😀

verdik
14. únor 2008

čaute , maminy a mimoušci.to sluníčko né a né vylézt,že?!!denousku, já se na to kafčo ptala jen tak, ale když si ho dám někdy k večeru, mám pocit, že malému se pak nechce spát, ale to se mi možná jen zdá.malý na chvíli usnul a jak nakojím, půjdem chvíli ven i když mě to vůbec bez toho sluníčka tam neláká.
nechodíte některá do parku k rybníku na procházky???
jo marti, ty chodíš k dr. Mikuláškové a my s Adámkem taky, tak to tam třeba někdy na sebe narazíme. byli jsme tam teď a jdeme až 14.2., ale mezitím se můžeme přijít zvážit nebo kdybychom něco potřebovali. je fajn.a do chobotničky asi vyrazíme asi taky až ten květen.tak pa
jo denousku a bereš nějaké vitamíny když kojíš a co čaje pro kojící maminy, piješ????čauky

megee
14. únor 2008

no já sice do parku v tomhle počasí moc nechodím ale mám ho prakticky za rohem tak se kdyžtak můžeme někdy domluvit....

denousek
autor
14. únor 2008

cauky ..

verdiku ja si dsam sem tam kafco ale spis odpoledne mezi 1-3hod no....
no a cajiky pro kojici maminky konzumuju ve velkym 🙂 a taky sem tam granulovany napoj od hippu a nekdy si vzpomenu i na calibrum co mi zbylo z tehu je i pro kojici maminky...

holky ta chobotnicka muze byt zajimava..

abinko ja bych byla moc rada kdyby jsme tam pprve sli spolecne a zaroven hm??domluvime se pak?

zatim paaaaaaaaaaaaaaa

megee
14. únor 2008

teda denoušku koukám na fotky a Vojtíšek je teda vlasatej 😀 a fakt roztomiloučkej a ty koníčky pase vážně skvěle 😀

martinataylor
14. únor 2008

Ahojky VERDIKU,v parku se můžeme klidně někdy sejít,mám to kousek a chodím tam často,protože na procházky chodím i se psem a tam je to nejlpeší stím kočárem a hafanem.Je to komlikovaný,musím zápasit s obouma. Můžeme se domluvit,budu jen ráda.A na to sluníčko čekám taky...jak na smilování ale ven chodíme každý den i když je mlha. Jinak bych se s malou zbláznila,spí mi nejvíc v kočáře,jinak přes den doma skoro vůbec a pak je umrčená hrozně. a s tou dr.Mikuláškovou jsem moc spokojená,doporučili mi je kamošky.A jdeme k ní do poradny 25.3.,to bude mít malá 3 měsíce.Jinak jsme tam byly v poradně 6 unora a malá měla 55 cm a 4580 kg.Roste jako z vody.A do té chobotničky se můžeme domluvit a můžeme chodit taky spolu.Začnu opravdu až bude teplo tak květen-červen.Kamoška začla chodit s malým taky od půl roku a je to prý super,chodili tam i už ve 3 měsících a přestala tam chodit,že malej z toho neměl rozum a byl furt nemocnej a pak už od toho 6 měsíce to prý bylo super,že se ve vodě vyžíval atd...

abinka
14. únor 2008

Marti to je jak u nás.nejlíp vrznout do kočáru a trajdat celý den.To je spokojený malej i já 😀 Ikdyž to celkem unaví a doma nic nepodělám 😒

denousek
autor
14. únor 2008

megge moc dekujeme

abinka
15. únor 2008

Dobré ránko holky,

Tak jak to v noci šlo??J8 musím zaťukat u nás se snad čaruje.Někdo mi vyměnil dítě.My už třetí noc spíme 6-7h napapáme a pak 3-5h.Úplně super. 🙂 No a přes den taky už občas vydrží dýl jak 3h.No ještě kdyby se zvládl sám vykakat. 😒
Holky možná se nám splní přání a bude krásná vycházka 😀

megee
15. únor 2008

ahojky holky taky si říkám co se to s tím prckem děje usíná v 16.30 a s přestávkama na jídlo spí až tak do 6 rána a to vydrží spát i 6 hodin v kus no prostě čumim
Jo počasí je tam dnes super snad to vydrží.....

abinka
15. únor 2008

Jééé já se těším.Dnes přijede tatínek domů a půjdem se vyvenčit a dáme si venku nějaký papů 😀

kaelan
15. únor 2008

čus 😀

Abi neboj sice nepíšu ale všechno stačím sledovat tak po očku 😀

o srazu vím a samo že se ukážu a pokochám se malejma miminkama 😀

Megge tak to moc dlouho nevydrželo to počasí 😀 😀 😀 aspoň tady chumelí jak prase ☹ ☹ ☹

Včera jsem byla s Anošem na 10m.prohlídce a má 8,9kg a 72cm 🙂 to je oproti těm vašim mimískům úplnej obr 😀

tak zatím pa pa 🙂

megee
15. únor 2008

kaelan no jo tady tady sněží a to jsem se těšila jak s malým půjdu ven když je tam tak hezky ☹ ,to je proti těm našim obřík ale taky je starší že jo 🙂 a neboj ti naši prckové ho brzo doženou 😀

megee
15. únor 2008

abi malej se ti nemůže vykakat? Zkoušela jsi dát mu čajík, fenyklovej nebo heřmánkovej, nám to zabírá...

abinka
15. únor 2008

hmmmm tak jsme to počasíčko zakřikly 😠 ☹

Kaelan a my se zas pokocháme tou tvojí velkou slečnou.Možná oběma jestli vezmeš i Elinku. 😀

Megee feniklový čajík od Hipuu dávám pořád a z heřmánkového jsem mu chvilku dělala nutrošˇ.V pondělí jsme dobraly železo tak čekám kdy to půjde samo,ale zatím nic zatím má v sobě ještě to železo 😒

megee
15. únor 2008

no jo to možná bude tím železem a co teda děláš aby se vykakal, my s tím máme taky občas problém tak abych se přiučila 😀

abinka
15. únor 2008

No nic moc se s tím dělat nedá.Mažu ho pupíkem,masíruju,nahřívám,trochu mačkám nožky na bříško. To vše většinou pomůže na prdíky.Na kakání pomůže jen rourka ☹ Snad se to zpraví

abinka
15. únor 2008

hihihi že by aprílové počasí?????????? 🙂

megee
15. únor 2008

vypadá to tak už zase svítí sluníčko 😉

martinataylor
15. únor 2008

Ahojky holky,krásně svítí sluníčko,teda aspon u nás,dovařím oběd a vyrazíme ven.Malá kadí každej den po tom nutrilonu a čajík ji dávám,jmenuje se Větrníček.

abinka
15. únor 2008

Marti dík za ten odkaz,hned jak pojedu do města tak si to koupím. 🙂 Jo a děkuji za fotky,je nádherná.Jak sis udělala ty rámečky??Vypadá to moc pěkně 😉

verdik
15. únor 2008

ahojky, tak jsem taky vyrazila po obědě ven, říkám si, konečně sluníčko, paráda, ale venku jsem vydržela hodinu, fučel studený vítr a tak jsme to s Adámkem vzdali a šli k dědečkovi na čajíček 🙂
jedno dítko teď ukládám do postýlky a druhé vyráží na ples, to je sranda....
marti, možná kolem sebe v parku chodíme a vůbec to nevíme, protože já bydlím taky kousek od parku a tak jsem tam docela často... mohli bychom se domluvit na některý den po víkendě a dát si scuka s mimouškama v parku, já chodím většinou po obědě mezi jednou a čtvrtou dle kojení , docela by to bylo fajn a megee ty by si se mohla přidat, co říkáš???
a ty abinko, jak si na tom??? já totiž nevím, jestli jsi z PV??? nebo se dá i s mimouškama na město vedle lékárny, teď nevím,jak se jmenuje,je na začátku Kravařky, jak je ten café bar a tam jezdí i maminy s kočárkama a nekouří se tam, můžeme zajít na čajík nebo kafíčko....
tak přeji krásný víkend i když bude asi docela chladný, ale snad nám vydrží sluníčko , mějte se 😉 😉
jo holky, jak vám dopadla kontrola nožiček u prcků???pa

abinka
16. únor 2008

dobré ránko,

Tak já jsem z Přemyslovic.Na to kafíčko by jsme si mohli zajíd 😀
My jsme dopadly dobře.Nepotřebujeme ani príbal ťuky ťuk 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru