Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

miminkapv
12. zář 2008

Jééé Abinko to ti neporadím?co to bylo za firmu,zjistit kde je pobočka a zkusit to tam,tak bych to řešila já....

jo Abi a ted jsem si vzpomněla,že sestřenice byla s malým v solné jeskyni aže ji musel sedět na klíně,že se nesmí chodit moc po té soli a on nevydržel sedět na té podložce jen,ale nevím to jistě...naši mimoušci tam lozit asi moc nebudou,chtělo by to zjistit,jestli tam mohou 9 měsíční prci,když nevydrží sedět a lozili by tam a šmejdili 😀 😀

miminkapv
12. zář 2008

No kolčo ty se máš....autíčko za porod......to je hodnej mužíček 😀 😀 😀 😀

denousek
autor
12. zář 2008

ahoj holky zdravim vas....mate moocc fajn fotky kde jste to byli???

holky co s tema botama jaky nosite velikosti??

lolle
12. zář 2008

Peťko,já jen že s malou jezdím do města vlakem a autobusem doceladost často a je to v pohodě. Ono jen stačí otevřít pusu a někoho poprosit... 😉

denousek
autor
12. zář 2008

cau leni... 😀

lolle
12. zář 2008

Cauky Petko...

🙂

lolle
12. zář 2008

Teda, takovy řešeni kvůli ježdění vlakem, busem nebo autem...??? Nesmíš se bát, já s etaky bála a to dost...ale okolnosti mě donutily, teď se můžu spolehnout sama na sebe a jezdit kam chci a kdy chci..

denousek
autor
12. zář 2008

ja nevim co mam rict at uz to nikdo neresi je tady z toho tema jak prase proste to je kazdyho vec no....
ja nerikam ze ych se to nenaucila kdybych to nutne potrebovala ale rohodne se to nebudu prece ucit s malym v aute ne...jak mi kamaadka napsala tak v cem je problem ridicak mas tak sedni do auta a jet...s malym v aute na to bych teda fakt nemela ...tot vse....

a jak se ma mala?? 😎

denousek
autor
12. zář 2008

holky?? kouknete

http://www.solnajeskyne-pv.cz/index.php?id=foto...

to asi nebude nic moc pro deti....☹ 45 min drzet prcky v naruci a jeste se tam nesmi kricet a na zem je dat nemuzete-je tam sul.. 😒

kolca
12. zář 2008

kuk,
tak jsme doma z rehabky. Zatím máme jeden cvik 4x denně. Brouču to teda už napoprvé vyčerpalo a vytuhl ještě než jsme došli k autu. Naprd je, že nám to rozhodí režim, no ale snad se brzo zajedem. Jinak teda samozřejmě řval jak tur, takže chudáci sousedi pak, no ale můžou být rádi, že jinak moc neřve a v noci vůbec, tak si to teďka aspoň trochu užijou 🤐. Já jen doufám, že si Jájouš zvykne a bude brečet míň, pr je úplně rudej vzteky u toho 😅

denousek
autor
12. zář 2008

kolco sestrenka s malym-taky ma 3 mesice,taky chodi na rehabku nejdriv to bylo des ale uz si oba zvykli a uz jim to jde jak po masle to bude dobry uvidis,,,
no,a kdy se uvidime jek jsme se tenkrat domlouvali 🙂
takovy ousek bydlime od sebe ...
s

kolca
12. zář 2008

Petí domluvíme se určitě. Tys pak do toho měla tu svatbu, a já taky nějak nestíhala. Teďka o vík jedeme k našim, ten další týden tu bude moje mamka s náma, takže asi až ten další týden.

denousek
autor
12. zář 2008

tak jo to beru..tak snad uz to vyjde konecne 🙂 a kam pujdeme nebo tak..venku uz bude kosa ne..??...uz musim videt toho tvyho prdolu...a to bydlime 3 km od sebe 😀

kolca
12. zář 2008

nojo vidíš, asi už bude kosa, no něco vymyslíme, třeba nebude tak hnusně a zvládneme procházku 😉 Já to v Kostelci neznám, takže nevím, kam se tam dá jít.

denousek
autor
12. zář 2008

no tak ja te provedu 😀 a muem jit normalne si naproti po silnici tam je to bezpecny chodili jsme tam v lete s kocarkem az do ohrozimi :-ú a v pohode..

tak uvidime tedy...tesim se ..paa

kolca
12. zář 2008

no my po silnici určo nepůjdem, jezděj tam všichni jak prasátka a taky zrovna netoužím dýchat smrad z těch aut. To je pak houby procházka 😅

denousek
autor
12. zář 2008

no tak jo ale kudy teda pujdeme???

kolca
12. zář 2008

no když nebude hnusně, tak půjdeme přes Bílovice po polňačce

denousek
autor
12. zář 2008

hm ☹ jenze tam nevim kudy se z bilovic jde :( ale zkusim to teda zjistit jo.... 😉

abinka
12. zář 2008

Denoušku myslím,si že tam mimi můžou.Na poslední fotce v odkazu jse maminka s mimískem takže bych řekla,že to je tak trošku reklama. 😉 Byly tam všude hračky tak nevím proč by děti nemohly na zem.
No jestli si zítra vzpomenu tak tam zavolám.

Na kdy to tak vidíte pokud by to pro nás bylo bez problémů 😉

martinataylor
12. zář 2008

Jéé Abinko,tak to zjisti prosím,my jedem ráno na chaloupku,dnes jsme byly v porodnici za švagrovou....malej bobíšek jen chrněl a chrněl....není ani možný že Klárinka byla tak malá........

a jestli tam budeme moc,tak je mi to jedno který den,zatím nic nemám v plánu,tak se přizbůsobím,nějako se určo domluvíme všichni.... 😀

abinka
12. zář 2008

Marti tak ta tvoje švagrová je ta kámoška od kámošky.Divyla se když jsem na ní po ránu vyvalila že její kámoška je po porodu a řekla jsem míry a jméno tak nechápala kde jsem k tomu přišla 😀
jinak v sobotu tam asi nikdo nebude co???

martinataylor
12. zář 2008

to nevím Abinko jestl ijsou tam v sobotu,jedině kuknout na stranky jaká je otvírací doba.Já si to myslela,ona totiž ležela švagrová na gyndě v PV jetšě dřív a poznala se tam z jednou z Přemek a prý za ní i byla v Přemkách,má taky malí miminko,že? No ten svět je hrozně malej vid....

martinataylor
12. zář 2008

Abi dívala jsem se na stránky a jsou tam po-so od 8 do 21 hodin....takže je to o.k.....,jdu za malou,hraje si a za chvíli půjde hajat.....usíná tak kolem 21-21.30 hod a stejně se furt budí tak pa pa holky...a kdyžtak to zjisti a dejte sem i s manžou ty fotečky.....děkuji.........,zítra večer se kuknu,jak přijedeme...pa pa

abinka
12. zář 2008

dobrá tak se pak juknu na číslo,fotečky se budu snažit dát do zítřka.Mám toho na zítra dost ale snad to někdy stihnu 😉
Myslela jsem e to udělám dnes ale mužíček se doma jen otočila už je zase pryč 😠

kristyan
12. zář 2008

Ahoj tak já jsem jen pročítala co se tady dělo a musím vám osnámit že JÁ TAKY NEMÁM ŘIDIČÁK 😅
a porodu já jsem u obou holek měla odrozeno za 3 h od prosknutí plodovky a z cestou do porodky 3 h a byli na světě takže pohodička porod ,ale těhotenství jsem si vychutnala u obou do 6 měsíce jen zvracení smrděla mi i obyč. voda 😅

kristyan
12. zář 2008

SOLNÁ JESKYNĚ NAVRHUJI PŘÍŠTÍ PÁTEK A TAK NĚJAK JAK MINULE KOLEM 13,00 HODINY

kristyan
12. zář 2008

jo a dejte vědět co nejdřív at to můžu zamluvit

abinka
12. zář 2008

Tak jak jste na tom??Máte v pítek čas??? 🙂

abinka
12. zář 2008

teda v pátek 😅 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru