Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

lolle
29. lis 2007

Ahoj maminy, nahodou jsem narazila na tyhle stránky..v červnu jsem také rodila v pv v porodnici..

denousek
autor
29. lis 2007

ahoj lolle ...no jo tyhle stranky sou super je to moje kazdodenni zachrana od nudy .-)) a odkud jsi??kolik ti je??ja kousek od pv a mam 20..tesi me 😀
a co byla jsi spokojena v pv??

martinataylor
29. lis 2007

Ahojky lolee,těší mě taky,už se to tu rozrůstá?No taky jsem se chtěla zeptat jak Deny,jestli jsi byla spokojená v porodce a odkud jsi atd...

lolle
29. lis 2007

no,holky co vam mam povidat..spoojena jsem byla jaks cim...

megee
29. lis 2007

ahoj lolle taky te zdravim a s čím jsi byla nespokojená?

denousek
autor
29. lis 2007

cauky...no segra mi rikala ze teda nic moc...ze ji nedali ani cistou kosili ze rekli ze nejsou penize na prani...a kdy segra jela v noci k sestram ze ji mala plakala a ona nevedela co s ni...tak sestra ji rekla a my jsme tady jako neco vic nebo co??...tak segra vzala malou a se slzama v ocivh jela pryc...ja bych jim teda dala kartac !!to teprve uvidi!!!ja si jen tak neco libit nenecham 😠 ale lidi toho nakecaji ze 😅

kristyan
29. lis 2007

Ahoj maminy tak já jsem z okr.Prostejov a čekáme 20.12 mimi už druhé.Jsem ráda že jsem objevila tyhle stránky je tady hodně zajímavých rad.V PV porodnici jsem rodila už jednou a byla jsem max. spokojená ale bylo to ješte na staré a na nové jsem byla ted v úterý na ozvech a byla jsem spokojená tak třeba to bude v poho.Jestli je tady někdo kdo má podobný termín tak dejte vědět zatím Ahoj.

denousek
autor
29. lis 2007

ahoj kristian...no my vsechny co jsme tady tak mame termin v prosinci tak haluz no... 😅 asi budem nektere rodit na chodbe.. 😅 kdyz u nektere znas podrzis mys u fotky tak ti vyjede kdy mame terminy,,,ja uz si to spisuju na papir jak se ktera jmenujeme ptz se tam treba fakt potkame jak se jmebujes ty??

martinataylor
29. lis 2007

Ahoj kristyan,já mám termín 25.12. ale vlastně všichni co jsme tu,ho máme skoro stejný a doufáme že porodíme ještě letos a nebudeme přenášet do Novýho roku 😀

denousek
autor
29. lis 2007

no a taky doufam e ze se potkame ale nekterym z nas to urcite vyjde tak si prave musime rict ty jmena 😉 ale je to haluz ze,zalozim tema prostejov a nakonec se tam sejdou tehule s terminem v prosinci... 😀

kristyan
29. lis 2007

já jsem Iva a když jsem byla v pond. u doktora (bilik)tak řikal že měl v sobotu službu a měl 12 porodu a že maji plno mimi leži i na ginde tak budem ležet na chodbě.

martinataylor
29. lis 2007

Ty brdo,to je porodů,to jsem zvědavá jak to bude vypadat snáma 😀 .Holky už se těším,at je to za náma...

denousek
autor
29. lis 2007

no ja taky.....ja mam ted v porodce kamosku jeste nerodi termin ma az 21,12 ale ma nejake problemy...byla jsem za ni a bylo tam uplne narvano...ja bych teda chtela rodit v pv a e aby me nekam posilali treba do ol ☹ jo ja jsem petra spicakova ivy co prijmeni??

lolle
30. lis 2007

ahoj holky..deny stejne tak jako tvoje sesrta jsem byla nespokojena se sestrama z novoroz.oddeleni.nido mi nepomohl s kojenim.jenom jedina sestra pani judasová,diky ni kojim.docela dost se s nami nadrela..

martinataylor
30. lis 2007

Holky já zase mám kamošky co rodili tady v PV a byly hrozně moc spokojeni a rodit chcou jedine zase v PV,strašně hodní prý na novorozeneckým apod. Opracdu záleží na koho narazíte.Snad narazíme na hodný a slušný setřičky,musíme věřit.

martinataylor
30. lis 2007

Deny a co Abinka?Jak se mají,jak to sní vypadá?

kristyan
30. lis 2007

Ahoj holky ta jmenuju se Ivana Vesela a denousku co tvůj termín ty budeš na štědrej den v porodnici?ja doufam že budu doma tak jsem včera dělala uklid abych to popohnala a nic tak nevím no okna umývat nebudu!!!!Moje první dcera je o 3 týdny dřív tak pořád spolehám že by to druée mimi mohlo být taky dřív.

denousek
autor
30. lis 2007

cauky holky...dnes jsem byla za abinkou...domu ji nepusti je to spatny a pristi tyden ji zdrejme berou na vyvolani ...ale tak ona je rada aspon to bude mit za sebou ma preekklampsii chudina..vsechny vas moc zdravi...

kristyan ja doufam ze na stedry den uz budem doma...snad no....muzu rodit driv no...uvidime...a kdy mas termin??

megee
30. lis 2007

ahojky holky, denousku tak vyřiď abince, že jí moc držíme palečky ať jí to všechno dobře dopadne a ať jsou ona i miminko zdraví 🙂

denousek
autor
30. lis 2007

jojo jasan megge ona to zvladne je to holka sikovna... 😉

kristyan
30. lis 2007

pardon sice nevim o jakou Abinku jde ale zajimalo by mně co je to preekklampsie?takovy nazev mi nic nerika.dik

megee
30. lis 2007

Je to vlastně onemocnění, které se projevuje vysokým tlakem, otoky, vysokým váhovým přírůstkem a bílkovinou v moči. Způsobuje poruchu placeny a to může ohrožovat vývoj miminka. Po porodu mizí.

megee
30. lis 2007

jinak tě tu vítám kristyan 🙂 , v kolikátém jsi týdnu?

kristyan
30. lis 2007

jsem 37+2 a T.P mam 20.12

megee
30. lis 2007

jo je to skvělý, že jsme se tu sešly všechny s termínem v prosinci 😀

denousek
autor
30. lis 2007

cauky holky jo to je fakt skveli no,budem spolu vsechny na chodbe 🙂 fakt sem zvedava jestli se potkame,uz vas mam napsane jestli se mylim nebo jsem na nekoho zapomela tak me opravte ju

MEGGE-Lenka Sekaninova TP 6.12
MISALKA-Michaela Venhudova TP 25.12
MARTINATAYLOR-Martina Krejčí TP 25.12
KRISTYAN-Ivana Veselá TP 20.12.

no a ja denousek petra Spicakova TP 24.12 -dle ms a 7.1:dle uzv takze doufam ze do vanoc 😀

jo a ta preeklampsie zadna prca...

kristyan
30. lis 2007

Tak to doufam ze se tam potkame a ke komu chodis do poradny Petro?ja Bilik

denousek
autor
30. lis 2007

ja chodim k Balakovi..podobny jmena ale nekdo jinej 🙂 snad me uz posle do porodky na pristi poradnu uz bych to i brala ☹ ale rikal ze k nemu jeste asi pak jednou jdu tam ted v utery ale chci do vanoc do porodky...nastav si do pasu ze cekas mimouse nastav si tam posledni ms a vyskoci ti tam datum porodu mozna to ale nebude sedet je to tady takovy divny tak bys to pak musela nak zpravit no..

kristyan
1. pro 2007

Ahoj tak ten termin sedi ja uz jsem byla v porod. na ozvech v po jdu do poradny k Bilikovi a v utery jdu zas na ozvy do porodnice a jsestli se muzu zeptat kolik jsi pribrala zatim kg ja 4 vsichni mi rikaji ze je to malo ale doktor rikal ze to neva .

denousek
autor
1. pro 2007

cauky....ja mam nahore 13kg....4 kg to je dost malo to se mi moc nelibi a miminko je v pohode??to je divny...dyt jen plod vazi v prumeru 3,5 kg,plodova voda 2,5 kg , deloha 2,5 kg a jeste se zalijes vodou dalsi 3 kg to je fakt naky divny 4 kg....ja jdu v utery k Balakovi tak mu reknu jestli uz me nemuze poslat do porodky ze tam chci do vanoc zajit snad mi to nebude mit za zly ne??...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru