Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

denousek
autor
7. pro 2007

no... ☹ tak to je teda fakt na prd a jak teda vis jestlli mas mimi hlavou dolu??ja se na to zeptam..a ozvy se tam delaji pokazdy??

martinataylor
7. pro 2007

To poznají pohmatem,že je hlavičkou dolů,mě to včera taky řekl na gyndě...a že hlavička naléhá už ale hrdlo ještě nic....ale že do těch 3 týdnů(do termínu) by to mělo být!!!

misalka
7. pro 2007

A s tou hlavičkou má Martinataylor pravdu, to se pozná pohmatem... No ozvy se dělají vždy, proto tam chodíme, na poradně mi řekl, hlavička volně naléhá, hrdlo 1/2, otevřená těsně pro prst... Takže si myslím, že to na brzkej porod nevypadá No já bych chtěla rodit během 14 dní... Celou dobu v poho a až tento týden mi popraskalo břicho... 😒

denousek
autor
7. pro 2007

misalkoja bych taky chtela rodit behem 14 dni 😀

martinataylor
7. pro 2007

Ted mi porod.asistentka z vyškova poslala ty homeopatika,a mám dvoje.Jedny se jmenují Arnica montana ch9 a druhé jsou gelsemium sempervirens ch15. Tak už je cumlu,a ám dávkování 3x3 kuličky cumlat.Taky bych chtěla holky do 20 prosince porodit,at jsem na Štedrý den doma,ale to chceme všecky co?Jsem zvědavá,komu to vyjde... 😀

martinataylor
7. pro 2007

Tady jsem na netu našla něco o těch homeopatikách...

http://www.volny.cz/lekarnik/Lekarna/Nemoc/Poro...

denousek
autor
7. pro 2007

marti to je zajimavy odkaz...ja mam koupene ty arnica montan CH 9 a davkovani jsem si urcila co jsme nasli s abinkou...5 granuli denne...jak 5ks 1krt denne no..ale nevim kdy je zcit brat...prej 14 dni pred porodem jenze tot otazka kdy budu rodit...tak je zacnu brat asi od pondelka v 37tt....

martinataylor
7. pro 2007

Já taky nevím kdy je brát,jsem 37+3 dnes,tak už je beru.Říkala at je beru...prý holky co to braly,tak se dobře hojily,nekrvácely tak při porodu a prý šestinedělí měli uplně v poho.Že nešpinili 6 týdnů,ale za 14 dní měly klid.
Tak uvidíme,je to individuální...a dávkování mám teda napsáno 3x3 granulek. Je to neškodný,tak proč to nezkusit a v tu středu,kdybych tě tam viděla a hlavně poznala,tak na tebe huknu. 😉

denousek
autor
7. pro 2007

nojasan urco na me houkni 🙂 rekni hheejjj néseš ty ta z toho kona 🙂

je blby to brat od zacatku 37tt??tak to mi neublizi ne??ptz co kdyby se mi to fakt povedlo vyvolat driv tak at to ma nakej ucinek ne

verdik
7. pro 2007

ahoj holky, tak se tady cpu mandlema a mám strašnou chuť na svařené víno!!to jsi mě naladila na svařáček ty denousku!!jak si o něm psala.jo a jak si se nemohla dovolat k dr. Balákovi, on měl teď dva dny dovolenou, tak proto.jo holky a co to tady teď frčí, nějaká homeopatika, k čemu to???není,jak abince, že??ta už za chvíli pofrčí s mimouškem domů a my čekatelky...našla jsem adresu, můžete se mrknout na prostějovská miminka, čerstvě narozená a myslím, že je tam i malý od abinky. je to www.prostejovsky.denik.cz/miminka, tak se mrkněte.tak zatím ahoj a hezký víkend a co megee, stále nic???

kristyan
8. pro 2007

Ahoj holky tak ja uz jsem doma z porodnice mame Karolinku 5.12 v 0.26 takovej malej andilek 2.70 a 49 cm jsem strasne rada ze jsme to stihli do vanoc !!!!!!!!!!!!

misalka
8. pro 2007

moc gratuluji, přeji moc zdravíčka a tiše závidím, že to máte za sebou...

misalka
8. pro 2007

http://prostejovsky.denik.cz/multimedia/galerie... tohle je tvoje Karolínka? je nádherná, takovej andílek roztomilej...

martinataylor
8. pro 2007

Jéé Krystian,moocinky gratuluji ke Karolínce,taky jsem uvažovala o tomto jméně,ale dali jsme nakonec Klárinku.Hlavně hodně zdravíčka... 😉

denousek
autor
8. pro 2007

jeee verdiku to si me potesila s tim odkazemmm....jo abinka tam ma fakt malyho zitra za ni jedu a uz jsem ho videla boozziiii je to ten josef lazur...

kristian ty tam mas taky karolinku ne??karolinka vesela??

denousek
autor
8. pro 2007

hoollkyy!!tak sem ted volala abince ze ma malyho na netu a rikala ze uz je v porodce i megge uz spolu mluvili v noci se ji narodil chlapecek......tak jen tak podavam hlaseni 😀 to je miminek..ach jo...

martinataylor
8. pro 2007

Holky já vám tak závidím,že už to máte za sebou.Můžeme jen tiše závidět,mimoušci jsou nádherní!!!!!!!!!!!

kristyan
8. pro 2007

jo jsme v prostejovskym deniku.A jsem rada ze nas pustili tak brzo to se nestava ale ukecali jsme to protoze den porodu se nepocita tak jeste 4 dny a mi jsme to ukecali za 3dny.

denousek
autor
8. pro 2007

kristy tak to mate dobre....to bud rada a to mela mala jen 2,70??no aspon jste meli v klidecku porod ze...a bylo to rychly??a co nastrih??bllee toho se nejvic bojim 😒

kristyan
8. pro 2007

no bylo to rychle v 22.00 ni praskla voda a jelikoz jsme 25km od PV tak nez jsme se vymotali tak jsme byli v 22.45 v porodnici a nez jsme vypsali vsechny papiry a prijem tak mi dali nalev (klistyr) a hned jsem sla na zachod a pak to bylo tak rychle ze jsem 3krat zatlacila a v 0.26 mala byla na svete takze jsem to vsechno zvladla za 2 hodinky a uz kdyz mne prijimali tak mi sestricka rikala ze mne nastrihovat nebudou a ja jsem ji rikala ze kdyby to bylo potreba tak muzou.tak mne nenastrihovali ale ja jsem je trochu natrhla tak mne Polcrova sila ale to uz mi bylo jedno hned mi malou dali a pak az ji osetrili tak jsem ji mnela u sebe asi pul hod jsme byli sami no krasa lepsi pocit neznam.

swetlus
8. pro 2007

Ahoj holciny, tak mooooc gratuluju vsem novym maminkam. 😀 😀
a tehule drzte se, nebojte uz to bude brzo. Ja ted byla na chirurgii se zlucnikem a na porodnici jsme si byli zvazit malyho..tak jestli tam nektera videla maminu s 8 kg mimi tak to jsme byli my 😀
Opatrujte se. Pa

denousek
autor
8. pro 2007

jee kristy...to je nadhera takovej rychlej porod ty brdo....a pilas malinik nebo neco::...???to snad ani neni mozmy....a to se divim ze ses vubec natrhla kdyz mala mela jen 2,70 😕

swetlus jojo uz aby to bylo ach jo ☹

martinataylor
8. pro 2007

Kristyan,jen 2 hodky?To jsi měla nádherný...takový štěstí já mít nebudu,tak už jsou tu 3 mimoušci...Ještě jsme tu na řadě 3..se stejným termínem,tak třeba se v té porodce všecky slezeme... 😉

denousek
autor
8. pro 2007

marti 😒 ja spis az v tom lednu kdyz sem pozadu v pondeli teprve zacinam 37tt ☹ sakra!!!!kdyby mi ta ovu prisla na zacatku normalne tak jako vam 😠 tak me to stve!!!snazim se zuby nehty denne sex ale vcera me po nem 2,5 hod trapili poslici,..ted sem se sprchla horkou vodou.varim malinik a uvidime...ach jo....8 je moje stastne cislo tak jsem to chtela 8.12...ta nic no....12.12 je taky dobry tak si to zamlouvam devcata 😎

martinataylor
8. pro 2007

Ty jsi blázínek deny 🙂 ,snad ti to vyjde ta 12.Mě bude stačit do 20.12. 🙂 Taky se jdu ted spršknout a já miluju horkou vodu,tak si ted dávám,ale dřív jsem nesměla že jo?Akorát ted mě začlo pobolívat jaksi divně v zádech v kříži?No at už je to za náma,bylo by super ,kdyby jsme se v té porodce sešly,aspon by nám to tam uteklo přes den.Toho 12.12 by jsme se tam mohli srazit a poplkat.

Já si to zamlouvám nejpozději do 20.12.07 😀

verdik
8. pro 2007

Holky moooc gratuluji, Kristyan Karolínka je nádherná a už jste i doma, to je super,a Megge už má taky chlapečka...jééé, vy se máte a co my čekatelky??? ale taky se dočkáme.Denousku, holky měly termíny každá později a nakonec šup a rodily dřív,tak třeba to vyjde i tobě, já začala dnes 34tt, tak to ještě tak neprožívám. kde si mám koupit pak ten maliník, jak piješ ty čaje a myslíš, že to fakt pomáhá, aby nás to nastartovalo ???

martinataylor
8. pro 2007

Ahojky ten maliník se nepije na to,aby jsme porodily dříve,ale abchom měli porod rychlejší....informovala mě o tom PA z Vyškova.Já to piju občas,nemám na čaj vůbec chut...ale aspon že ty homeopatika baštím od včerejška...

denousek
autor
8. pro 2007

marti no to by jsme se tam teda mohli potkat kdyt megge s abinkou sou tam uz spolu... ☹ no a ja tam budu sama ze....

verdiku malinik kupuju v lekarne na meste u cerneho orla...vis kde to je::??takova rohova lekarna ale nemyslim vlastovku proste tu druhou no.....to nevim zda to pomaha prej by to melo jen uvolnovat porodni cesty ale slysela jsem ze na nekoho to taky zabralo a vyvolalo kontrakce ale to se stava jen ojedinele..spis to pak jen porod ulehcuje..

verdik
8. pro 2007

denousku, neboj s někým se tam určitě potkáš, sama tam nebudeš....jo a ten maliník tedy taky zkusím, ale asi až od 36týdne, abych Vás ještě nepředběhla,když mám to měkké děložní hrdlo už teď,tak třeba se Denousku tam pak potkáme spolu taky , jo a lékárna u černého orla - díky a vím, která to je. já jsem si tady ještě chystala teď postýlku a zavinovačky a před tím mladou vypravovala do tanečních na věneček, trošku mě mrzí, že jsem nemohla s ní, ale mě to delší sezení nebo stání nedělá moc dobře. už se těší, jak bude malého vozit.zítra se musím dát do pečení cukroví, co vy pečete nebo letos vynecháváte??

denousek
autor
8. pro 2007

verdi ja mam jaksi teprve 20 let a zivot me jeste nenaucil pect 😅 tak ja nepecu ale my mame hned vedle babicku a ta dycky pece jak vztekla tak o pecivo nemame nouzi ta toho vzdycky napece ze se sni tak pulka....je jak silenec....

verdi i driv ho muzes zacit pit ja myslim..ale jak chces...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru