Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

denousek
autor
20. kvě 2008

abinko ja jsem tam taky chtela soutezit ale nejak mi ty ceny neprisly zajimavy no....
a ted to nechapu prej pro hlasovani se musim prihlasit tak jsem se prihlasila a prej ze sem jz hlasovala a uz nemuzu 😒 ze o tom nevim ze bych uz hlasovala 😠

jiji
20. kvě 2008

abi, jj, andrejka, je to jedna naše červencová holčička 🙂
Tobě taky samozřejmě pošlu hlas, jen co uspím čertíka 🙂

jiji
20. kvě 2008

jééé, jsem to popletla ... na andrejku se ptala deny 😀 😀
to je z toho, jak jsem furt v poklusu 😝 😀

denousek
autor
20. kvě 2008

jiji ale dyt mas michalku 😒 tak to nechapu..ja uz jsem se na andrejku divala davno 🙂) jeste nez si sem napsala ze ma neco spolecneho s tebou...nevim jak je na tom ted ale predtim byla prvni 😀

jiji
20. kvě 2008

Deny, no jasný, že mám Michalku, ale Andrejka je dcera od jedné naší soutěžící červencovky Lucky 😀
Tak, už jsem to doufám vysvětlila trochu pochopitelně. No, a protože jsou to "naše" holky, chceme je podpořit 🙂. Stejně nechápu, kde bere hlasy ta vítězka 😠. Už nevíme, kde bysme otravovaly. Když si Lucka založila téma na diskusi, tak jí to akorát zamkly a ještě na ni držkovaly další účastnice soutěže. Hlavně, že se tu zakládaly témata typu Volte Nelušáka apod., když byla soutěž o nejhezčí fotku miminka v kočárku na babyportálu a to nikomu nevadilo, i když tam fotky mělo plno holek z koně 😠

jiji
20. kvě 2008

Kurňa, taky mi to na tom baby online píše, že jsem pro pepíčka už hlasovala. Maj tam pěknej binec 😠 😠 😠

denousek
autor
21. kvě 2008

ahaaa jiji uz to chapu...
no ja jsem taky jednou soutezila v oriflame soutezi a zalozila si na to tema a taky mi to smazali..
je to zajimavy ze jak komu no.. 😠

jiji
21. kvě 2008

Deny, no právě, není tu na všechny stejnej metr, evidentně 😠

Kurnik, to počasí mě štve, máme jít plavat a chceme jít s kámoškou pěšky, aby se holky trochu prospaly. No nevím, teda 😠

denousek
autor
21. kvě 2008

ja mam takovy pocasi rada..jsem pak rada ze sem na meterske a nikam nemusim 😀
A KAM DETE PLAVAT??jako s detma do chobotnicky??

kdepak je porad ta abinka ☹

megee
21. kvě 2008

holky tak na tom baby online mají vážně pěknej bordel, chtěla jsem hlasovat pro pepíčka a rovnou mi to napsalo že k té fotografii už nemůžu hlasovat a to jsem ještě nehlasovala, nechápu fakt... 😠

Jiji pro Andrejku jsem už hlasovala dřív a znovu to taky nejde ☹

abinka
21. kvě 2008

Maminy tak už jsem se ptala proč to nejde a zatím mi nikdo neodpověděl 😒 😒

Denoušku super dudlík taky jsem ho chtěla ale ztratila jsem pak netovou adresu.Pepa chtěl spíš tu s plnou pusou zubů 😀

Jinak všem děkuji za ochotu 😉

denousek
autor
21. kvě 2008

megge tak to uz ses 3 ..me to udelalo prvni,pak jiji a pak tobe 😠 😠

abinko ja to mam pres uzivatelku hhranolka ..a za kolik si ho kde videla??nam se libil spis tento tak jestli nektery chces tak ji napis jje to bozi 🙂))

denousek
autor
21. kvě 2008

heeej tady je to opsala jsem do vyhledavace nazev z obalu

http://www.babysmiles.co.uk/dummies.htm

ale zajialo by me kolik je to v prepoctu na koruny...

denousek
autor
21. kvě 2008
megee
21. kvě 2008

deny na tyhle dudlíky byl odkaz i někde tady na koníkovi a mám dojem že stály kolem 300,- ale to si nejsem jistá, my dudlík nepoužíváme což je škoda taky se mi moc líbili ☹

denousek
autor
21. kvě 2008

no ja h mam tady z konika od uzivatelky hhranolka za 400 ale i s postovnym takze je to celkem fuk...

abinka
21. kvě 2008

Denoušku za 400kč jsem to viděla.

abinka
21. kvě 2008

Tak maminy,prý asi nesplňujete podmínky prý body pro hlasování mají jen registrované 😒 Hmm to jsem nevěděla

No ale Denoušku ty si registrovaná ne????

martinataylor
21. kvě 2008

Ahojky holky,tak Klárinka je zdravá,včera ji brali krev a dneší výsledky jsou o.k,zánět v těle už nemá. 😀 Za to mamka je nachrmlaná jako hrom....ach jo...drží se nás to jako klíště 😠 .Máme odložené očkování 2 hexa+prevenar,jelikož měla antibiotika a nejdřív se může naočkovat 14 dní po vysazení.My to snad nikdy nedoočkujeme,furt to máme odloženo.
Jinak to strašně letí holky,v neděli máme 5 měsíců,malá se přetačí ze zádiček na bříško a snaží se lézt,ale je to dřina 😉 .Jinak furt říká tata-tata-tata. A Péta je velice pyšnej,i když asi táta to nebude to jej tata.Třeba jo... 😉

Kristyan přišlo vám to vítání občánků už konečně?Nám zatím ještě ne,tak jestli to není divné 😉

kristyan
21. kvě 2008

Ahoj tak to vítání nám ještě nepřišlo tak nevím kde to vysí.No mi se ještě nepřetáčíme na bříško je to lenoch 😉 .A co říkáte na to počasí no hnus jsme zvyklí chodit časro ven a ted celej den kvačíme doma to je k zbláznění i Karol to nebaví.

denousek
autor
21. kvě 2008

jo tam ani jinak nez registrovany uzivatel hlasovat nejde....tak nevim co je ja sem se prihlasila a hlasovala ale stejne mi to psalo ze nemuzu 😒

marti a my mame v sob 5 mesicu 😀 ale to ty vis co,nam se to povedlo tak po sobe ale ty si byla pekne na stedrej den jeste doma 😅

kristyan kaja se nepretoci na brisko??tak kdyby se ji chtelo tak to urcite dokaze ne...pocasi je des jeste ze nikam nemusime materska ma i svy vyhody 😀

abinka
21. kvě 2008

Tak maminy tak mě to počasí vůbec nevadí.Jsme oba na antibiotikách a musíme být doma.pepíček už je lepší příští středu dostane 3 hexu.no a já dostala zánět do ucha tak mám ještě antibiotika do ucha.Ten výlet nám fakt za to stál 😒

No musím se přiznat,že už mě to ale ničí být jen doma.Dnes okoupal a uspal tatínek a já se byla odreagovat v tescu.Nakupování to je moje 😀 No a zítra mi tatínek říkal,že bude hlídat a asi si půjdem sednout s ženskýma na zámek.Jen na chvilku na nějaký ponocování ještě nemám ☹

Holky mám dilema.Pepíček má být do neděle doma a až v pondělí může ven.Máme už tak půl roku domluvenou akci na tento víkend.Nevím jestli to odvolat nebo to risknout.Doktorka říkala,že je to o 100% lepší ale mám strach aby ta změna ovzduší a to že bude chvilku venku aby mu to neublížilo.Nejradši bych nejela ale nechci zklamat tatínka moc se na to těší no a já taky.Tak nevím co mám dělat.

Co by jste dělaly 😕

martinataylor
22. kvě 2008

Abinko,my taky nesměly ven,ale chodila jsem se sní projít atd...horečky a teplotu neměla,a na vzduchu ji bylo líp než doma zavřená.Tam se jim líp dýchá.Byly jsme i na víkend na chalupě a tam byla celý den venku..a vše bylo v pohodě.Jen nesměla na sluníčko kvůli antibiotikům,ale to si pohlídáš,i když toho slunka venku není 😉

kristyan
22. kvě 2008

Aohj ve spolek
Deni no nechce se otacet a kdyz ji pomuzu a pretodim ji tak se vsteka protiva.
Abi no Kaja ma rymu a chodili jsme ven a dneska uz jsme taky byli venku ale ji se venku lip dycha a pekne spinka takze ja bych jela a zvlašt kdyz vidis je uz je lepší.
A co dneska holky vaříte ja halušky ze zelím a uzenym 😉

abinka
22. kvě 2008

Holky tak dík za rady.Já už byla pevně přesvědčená,že nikam nepojedem.no a jak jsem si přečetla vaše příspěvky tak jsem změnila názor.Snad to malému neuškodí.

jinak Kristy malej se taky neotáčel a během tří dnů vélel sudy.teď začal orat čumáčkem podložku.Co má dělat s nožičkama to ví,ale ručičky mu tam nějak nedjou zkombinovat.Tak jezdí pusenkou 😀

Já dnes vařila vývar s nudlemi a krůtí medailonky se sýrovou omáčkou a americké brambory.No a pěkně jsem se naprala 😕

denousek
autor
22. kvě 2008

abinko souhlas s ´holkama venku je lepsi vzduch kdyz pepicka obleces neni problem 😉

holkyyy ☹ ☹ ☹
co mam delat poradtee...
dnes sem si jela pro sportak ale dovezli jsme ho domu a zjistili zze tam chybi nejaky sroubky a ze kolecka se toci jak kdyby meli osmici a chteli upadnout....tak nam vratili penize.,...tak dlouho jsem na nej cekala,,
jakej si mam trebba koupit??libe se mi cortina ale ve stare verzi 2007 uz se neda sehnat a nova verze,,,tam jsou desny barvy...mozna ten oranzovej jeste..pro kluka ...mrknete

http://cam-neonato.com/store/goodsdetail.asp?st...

co mam delat??... ☹ co mate vy za kocarky,?diiikyy za radu

megee
22. kvě 2008

holky já mám děsnou radost Domča už leze po čtyřech a sám si sedne já jsem na něj tak hrdá 😀

Abi neboj ono se mu to lezení podaří nám to trvala měsíc než přišel na to jak to zkombinovat s ručičkama 😀

Marti tak konečně jste zdravé to je skvělý moc vám přeju at vám to konečně vydrží a at se už netrápíte...

kristyan
22. kvě 2008

holky nevite co je z VERDIKEM dlouho tady nebyla. 😒

jiji
22. kvě 2008

Dobrý večer, jdu vás jen pozdravit a jdeme uspávat 🙂
My jsme dneska byly na první dávce Prevenaru a nevím, co jí teda naočkovali, takhle hodný dítě jsme už dlouho neměli 😀 😀
Kristy, ona na to časem přijde, každý dítě je jiný. Nám se Míša začala otáčet v pěti měsících a teď už se staví na nohy. Je to šídlo a vteřinu v klidu nevydrží. Taky váží 7400g (a 73cm), a to mám radost, že od osmiměsíční prohlídky přibrala půl kila. Zobe jak vrabec a je pěkná žížala 😝 😀. Ještě nás teda poslali na krevní obraz, bo je bledule.
Abi,taky si myslím, že ten víkend můžete risknout, změna prostředí mu naopak prospěje 🙂
Deny, tak s kočárem neporadím, my jsme koupili původně kombinaci, se sporťákem jezdím sem tam (na víkendy beru do Konice k našim, bo je lepší do terénu nebo na to plavčo, bo má rovný záda a polohovatelný úplně do lehu a líp se jí pak spinká), jinak jsme pořídili golfáč, takže na běžný nákupy chodím s golfákem 🙂
Jinak ses ptala na to plavčo - jj, chodíme do Chobotničky, na pokračovací kurz a paráda, jsme spokojený obě 😀

jiji
22. kvě 2008

Jooo, ještě k tomu hlasování, abi, já jsem se schválně kvůli tomu zaregistrovala a stejně mi to psalo, že jsem hlasovala, maj tam nějak binčus 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru