Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

martinataylor
25. kvě 2008

Holky a juknite na fotky,jak rosteme 😉

martinataylor
25. kvě 2008

Verdíku Adánek je moc nádhernej..to je brouček...a jak se směje po ránu,tak to samý je naše Klárinka...takovej smíšek....v noci se na ni zlobím když nespinká ale ráno když se na mě usměje,tak je to moje zlatíčko,který bych upusinkovala a i ty moje probdělý noci stojí za to....

Klidně se můžeme domluvit a můžeš dorazit s Renčou ke mně....Klárinka Adánka ráda uvítá...u mě je to horší,však si to čteš určitě jak to s beruškou máme těžký 😀 .

kristyan
25. kvě 2008

ahoj holky tak mi už jsme zdraví od rána už nemáme teploty tak jsem ráda že to z ničeho nic přešlo jak říkala Minaříková jak to příšli tak to odejde.No miminka rostou jak z vody .Jo a Marti můj synovec tak nechtěl být v kočárku pokud nespal to byl děs ale jak seděl tak to bylo O.K. tak to ještě chvilku budete muset vydržet.Kajinka zase je to ona usměvavá a v pohodě je poznat že jsme zdraví.

denousek
autor
25. kvě 2008

ahoj holky...

marti to je divny vetsinou jsou miminka v kocarku nejradsi 😒 tak to nechapu Vojta je v kocarku moc rad..proto kupujem novej 😀

kristyan no vidis to ze je to v pohode...

jinak srazek uvitam...ale nej by bylo nekdy o vikendu at me tam muze muj hodit autem i s kocarkem ..ale ted zadnej mit nebudu starej uz prodavam uz mi psala pani....snad si to nerozmysli..tak leda az mi prijde novej 😅

denousek
autor
26. kvě 2008

. 😕

denousek
autor
26. kvě 2008

teda zenskyyyyyyyyyyyyyy.....

vy na to tady nak dlabete koukam 😠

kristyan
26. kvě 2008

ahoj tak mi jsme pro změnu osipaní mame vyrázku pocelém těle i na hlavicče no mazec tak jsme byli zase u doktorky mame fenistil kapky a mastičku asi jsem měco snědla a tak to dopadlo. já už fakt nemám slov.

denousek
autor
26. kvě 2008

kristyan nemelas zeli 😅

megee
27. kvě 2008

deny me se ta cortina líbí strašně moc já ho taky původně chtěla jen je na mě moc drahej, stejně přemýšlím, že koupím nějakej z bazaru, když vidím co v tom kočárku Domča dělá tak je zbytečný kupovat úplně novej

megee
27. kvě 2008

marti kde jsi malé koupila ty sluneční brýle, chtěla bych malýmu taky nějaký koupit ale nikde jsem tak malý neviděla?

denousek
autor
27. kvě 2008

megge tak kup cortinu z bazaru ne??..
sice ja jsem hledala i v bazaru-modrou ze stare kolekce....ale neuspesne...tak koupim z nove kolekce oranzovo cernou no....hlavne ze poslouzi ne..

kdepak mametu abinku nasi...ani nevim jestli uz jsou zdravi.. 😒

megee
27. kvě 2008

deny taky mě to napadlo no uvidíme podívám se po ní 😉

denousek
autor
27. kvě 2008

vsak jen ve spportaku ne,?...to se v bazaru pohybuju do 6 tisic.......to de ne...tam jezdi do 3 let...

megee
27. kvě 2008

jo jen ve sportaku no skusim se poptat a uvidim

co je s tou abinkou nejak se neozyva.... 😒

denousek
autor
27. kvě 2008

magge vis co me stve...proste k te cortine nejdou koupit nafukovaci kolecka...zkratka jsou vyprodany ☹

jo aneco pro tebe

http://kocarky-autosedacky.sbazar.cz/cortina-x3...

http://kocarky-autosedacky.sbazar.cz/trojkolka-...

http://kocarky-autosedacky.sbazar.cz/sportovni-...

a tak dale,a tak dale.......

abinka
27. kvě 2008

Nazdar maminy,

megee nějak nebyl čas.Víš jak je krásně co budu sedět doma 😉

No já uvítám srázek přes týden o víkendu je tatínek doma a chceme být s ním.

Jinak dnes jsem se naštvala a až se malý vyspí tak jedem koupit golfáč.Ten prďola jen roste a roste.Už nám je kočár malý 😀 Zajedu do prioru a sambaby.Máte ještě někdo nějaký tip???

denousek
autor
27. kvě 2008

prior je v pohode abi...

kristyan
27. kvě 2008

Ahoj tak mi jsme koupili první nutrilon už dvě noci po sobě nespíme s chceme papat nebo aspon dundat tak jsem volala dr a říkala ze ji to asi nestaci tak mame nutroš ale jen na noc 90 ml a zbytek kdyby chtela jí dam od sebe,nechtěla bych prestat kojit ještě néééééééé je to pohodlnější.
A Verdík vy ještě kojíte?

martinataylor
27. kvě 2008

tak holky dnes jsem s malou byla venku přes 3 hodky po obědě a vydržela tam.... 🙂 ,tak snad si zvykne... a přišlo nám vítání občánku tak 10 června jdeme.

denousek
autor
27. kvě 2008

no vidis marto tak ses tesila 😵 hii i kdyz je to divny na pv ze az tak pozde no....

martinataylor
27. kvě 2008

Prý je hodně miminek,tak proto se dotane řada až tak v půl roce dítěte,ale to nevadí,aspon už bude pěkně hačat na klíně a čučet....
ted jsme byly s malou zase venku venčit hafana a super,neplakala,čučela a pak usnula...bobínek můj malinkej...

denousek
autor
27. kvě 2008

no to je pravda aspon budete vetsi....my jsme to cely proplakali 😀

abinko koupila si kocar??

abinka
27. kvě 2008

denoušku koupila a prošla jsem sambaby,prior a ještě na městě použité a v penny je nové dětské zboží.Nakonec jsem koupila v sambaby tento

http://www.maximshop.cz/detske-zbozi/kocarky/go...
Všechno bylo úzký nebo krátký.Ještě tam byl od chicca,ale byl jen černo modry a nebo černo zelený.Moc se mi líbíl jenže vnitřek byl celý černý a to by se malý upekl. ☹ Je strašně lehounký.

denousek
autor
27. kvě 2008

jeeee abi 😵 taky cerno oranzovej jo...tak to musite pak prijet a pojedem na vychazku jo 😀

denousek
autor
28. kvě 2008

.. 😒 ...

norma
28. kvě 2008

Ahoj maminky,chtěla bych se zeptat,dnes jsem byla na kontrole v porodce a mám CS 4,je to dobrý?

kolca
28. kvě 2008

ahojky,

normo tobě v porodce říkaj CS? mě ho v porodce už neříkaj ☹

norma
28. kvě 2008

Ahij kolčo,dnes mi to napsal Konečný do papíru.

kolca
28. kvě 2008

aha, no mě zatím vyšetřoval buď Feit nebo Bilík, a ty mi psali slovně, že hrdlo je takové a makové

norma
28. kvě 2008

Já tomu vůbec nerozumím těm jejich zkratkám,a Konečnýho moc nemusím,je takovej divnej.Za to s Bilíkem je docela sranda.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru