Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

abinka
15. zář 2008

no já jsem zapoměla 😅 máme docela rušno 😒

denousek
autor
15. zář 2008

abinko jakej najezd??co to je?

abinka
15. zář 2008

no nájezd na cestu

denousek
autor
15. zář 2008

jo taaakk..no tak snad jindy ☹

abinka
15. zář 2008

kolco já už na to nemám nervy celý odpo se ti to snažím poslat necháme to už na zítra.Nevím proč to tak zlobí.Budem si muset nechat vyčistit celý počál 😠

kolca
15. zář 2008

Abi něco mi ještě přišlo, tak jsem to zas hodila do albíka.

abinka
15. zář 2008

no a já se rozhodla ještě pro poslední pokus tak snad se to ještě rozmyslí dopravit až k tobě

kolca
15. zář 2008

Abi tak poslední fotky dorazily v 19.13, tak nevím jestli to je vše, nebo ještě někde něco bloudí 😅

abinka
15. zář 2008

jééé já z toho vyvředím 😠 no necháme to na zítra já mrknu co si tam už dala a zbytek dopošlu zítra 😖 hmmmm to je práce

kolca
15. zář 2008

abí oki, máš tam nějakého šotka asi 😅

denousek
autor
15. zář 2008

hoj holky...

jak se vam spi??

asi fajn..no nas malej raubíř se rozhodl pro noční hrátky tak čekam až si vyhraje v ohradce,,,chjo...bych spala....nemate nejaky recept na zarucene spani???a holky chteji vasi mimiskove před sspinkáním večeři??Vojta ani moc ne...a snedl kaši dnes a tak si myslím že kvuli tomu nemuze spat..

no nic vy si chrnite...se mate... ☹

denousek
autor
16. zář 2008

haloooooo a vy poraaaddd spite 🙄 my nespime v noci my nespime rano 😕

martinataylor
16. zář 2008

Ahojky ,jaktože nespinkáte? vždyt jste ak hezky spávaly?malá usla o půl 10,o půl 1 dostala mlíčko,o půl 3 pomrčela,tak jsem kní vstávala a chrněli jsme do půl 7,takže to musím zklepat,že super noc,jen 2 krát k ní vstát 😀 😀 😀

martinataylor
16. zář 2008

Holky tak co ten pátek,měli bychom se teda už domluvit jestli tam teda půjdeme nebo někam jinam...... 😅 , sejít bychom se mohli i když nepůjdem do té jeskyně co vy na to? 😉

martinataylor
16. zář 2008

At jsou děti mezi dětma 😀

kristyan
16. zář 2008

no tak kdo půjde Já ,Abinka,Megge a Martina a jestli má ještě někdo zájem pište dneska odpol. bych tam zavolala a domluvila bych to

martinataylor
16. zář 2008

Tak holky,ozvětě se at se to může domluvit a kristyan zeptej se,jestli tam můžou lozit atd..když nevydrží sedět na těch podložkách a kolik je tam stupnů.....děkuji...

já jdu určitě,prozatím nic nemám a jsme o.k....., 😉

martinataylor
16. zář 2008

http://aparthotel.sumava2000.cz/

holky hned bych tam jela na dovču......je to tam i pro dětičky.... 🙂 ,tak snad příští rok....
my na dovolené moc nejezdíme,jsme pořád na chaloupce...ale příští rok chci s malou vyraziti... 😀

abinka
16. zář 2008

marti no nádhera 😉 😵 tak to bych si dala taky říct 😉

denousek
autor
16. zář 2008

no nic...ted jsme usnuli,,jinak malej porad mrci nechc jist,spat...ma teplotku.....asi zoubenky no... ☹

verdik
16. zář 2008

ahoj, omlouvám se, včera jsme byli s Adámkem na očním, dr říkala, že trošku šilhá, tak ať,se to zkontroluje, kontrola dopadla dobře, dnes zas v takovém počasí fuuuuj na novou nemocnici na cvičení na vojtovku, přišla jsem zmrzlá, mokrá, neboť nemělo cenu v tom větru mít deštník, tak teď si konečně na potřetí přihřívám kafčo a snad ho i vypiji teplé!!!malý konečně usnul v postýlce.
holky já do té solné s Adámkem nejdu, on mi tam v kočáře nevydrží sedět a pokud je tam chladno a budu ho muset oblíct do mikiny či bundy a dát ho ležet na zem , tak to už se mu líbit nebude vůbec a pořád ještě nesedí a aby ležel na hromadě soli na zemi 3/4hodiny, tak to asi ne. nezlobte se, asi to nechám až bude větší ještě , v pátek má být relativně tepleji a jak psala martina na víkend se má dostavit babí léto a tak ještě využijeme toho hezkého počasí a vyrazíme někam na výlet. táta si možná vezme v pátek dovču, tak to bude fajn.
jo a denousku, my večeříme normálně, někdy kaši , někdy mlíčko a marti teď taky škaredě spinkáme, budíme se snad co dvě hodiny od půlnoci, nevím čím to je a Adámek mi to taky zatím neřekne 🙂 🙂
ať vám vyjde hezké počasí na zapíjení malého Matyase, pa 🙂

denousek
autor
16. zář 2008

ahoj verdiku s tou jeskyni s tebou plne souhlasim....

holky ted me nastvali .....prodejce jak jsem si tam brala kocarek mi predtim slibil ze mi ze 800 dodaji i o prazdninach nafukovaci kola a ted mi napsal ze sada kol stoji 1675kc 😠 to si ze me snad dela prcu..ale jinak se proste sehnat nedaji nez ke kocarku a predtim je nemeli...tak nam je slibili pozdeji..co na to rikate da se s tim neco delat??to prece nemuzou....to je jako kdyby jste kupovali gauc a dve kresla ale meli jen gauc a kresla si mate vyzvednout pozdeji a oni vam pak rekli ze za nej chcteji jednou tolik :!! 😠 😠

martinataylor
16. zář 2008

Denoušku to ti neporadím,já přes internet tak nic nekupuji....ale jinak je to síla

Moje taky nevydrží sedět,nevímjak to tam je,chtělo by to zjistit v té jeskyni,snad to kristyan zjistí a řeknou co a jak..a doufám že to sluníčko fakt vysvitne....už druhej den sedíme doma,je to šílený....

Holky stím spaním fakt vám neporadím 😀 😀 😀 😀 😀 ,škoda že ty mimča nemluví.....a neřeknou nám co jim chybí..... 😀 😀 😀 😀

martinataylor
16. zář 2008

Jéé denoušku kukla jsem do alba tvýho a vidím tam krásnou nevěstu....moc vám tu slušelo 😀 a z Vojtíška už je velkej kluk....

a chtěla jsem se zeptat

martinataylor
16. zář 2008

vidíš nedopsala jsem to 😝 ..
jak jste udělali ty obtisky té noženky a ručenky?je to moc krásný....neprodávají na to takovou hmotu náhodou? 😀 moc se mi to líbí..taky bych to chtěla 😨 😨 😨 😨

miminkapv
16. zář 2008

kuk,

tak dodány další fotky co mi poslala Abinka na zmenšení

kolca
16. zář 2008

tak ještě jednou kuk 😀

kolca
16. zář 2008

holky, jinak my do té jeskyně asi také nepůjdem. Pochybuju, že se tam může s kočárkem, a on mi 45 minut na klíně nevydrží, nerad se chová dlouho. ☹

denousek
autor
16. zář 2008

ahoj holky mate moocc pekn fotecky 🙂

marti to jsem koupila v casopise popron...cele i ten raecek i tu hmotu to tak prodavaji..ona je ta hmota v sacku da se na chvili i s tim sackem do vody aby zmekla a pak se to rozvali do ramecku a obtiskne se to....
ale uz jsem to tamnevidela ale muzu se ti po tom poohlidnout az mi zase prijde ten casak jestli chces..

jinak dik za pochvalu nevesty 😀

martinataylor
16. zář 2008

jo jo poohlídni se po tom...fakt se mi to moc líbí a ty zvířátka byla na tom rámečku nebo si to tam nalepila.... 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru