Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

martinataylor
29. zář 2008

Abinko taky nemám už přebalovák,to nešlo,točí se tam jak holub na báni a spadla by mi,tak ji taky přebaluju na posteli,taky mi utíká s holým zadečkem....a někdy mi to i stihne počůrat,tak se u nás jen pere a pere...ted babulka chrní už hodinku,pak si dá sváču jablíčko s nektarinkou a půjdme na procházku s hafákem...lépe se ji venku dýchá a jak říkáš poslední slunej den asi... 😒 ,ted jsem akorát dopekla piškotky akortá jeden plech jsem vvyhodila,než jsem ji uspala,byly piškotky černý jako bota 😀

martinataylor
29. zář 2008

Kolčo Jaroušek je fakt nádherný miminko.... 😀

denousek
autor
29. zář 2008

holky u nas uz je prebalovak pase tak 3 mesice taky prebaluju na posteli to se fakt neda....

jinak ja nevim jak to delate ze mate i v Premkach i v pv slunicko v kostelci je hnusne slunicko vubec a je tady 8 stupnu.....hnus......
a prave nevim zda jit ven jeste mame trosku rymecku no....
staci ze budu malyho tahat odpolko autem na tu metalku a do tesca... 😒

kolco tak to je fajn zoo teda 🙂 ve zline rikas jo...tam jsem jeste nebyla..ale vypada to dobre diky za tip na vylet ale asi si na neho budu muset rok pockat 😅

verdik
29. zář 2008

ahoj holky, my jsem smutní a taky jakýsi uplakaní, asi tak jako malá Klárinka od martiny

marti my taky soplíme stále, v noci houby spaní neboť když si vezme dudlíka,tak nemůže dýchat přes nos, odsáváme odsávačkou na vysavač, ale přesto jsme šli dnes za známou ať se na malého mrkne a odsaje mu na ORL , co půjde a tak toho odsála požehnaně, zítra máme přijít zas, dělala mu i výtěr z nosu, ale na antibiotika to prý nevypadá, ale taky nechápu, kde se mu to tam stále bere ☹ ☹ , stříkáme vincentku a byli jsme taky venku neboť se Adámkovi líp dýchá

včera bylo nádherně, dnes už nic moc a vyhlídka na další dny déšť a zamračeno, jejda to budou dlouhé dny doma, když se nebude moct s mimčama ven co??!!!!
my byli včera v OL v Horizontu, lidí , byla tam akce tescomy , ale bylo krásně, takže paráda, malý chrupkal 2hodky, dali jsme si kafíčko, zákusek, pohodička
jo, denousku tu zoo Lešná si nenech ujít, je nádherná a Vojtíšek z ní nebude chtít domů příští rok , uvidíš
my jsme tam tak 4Xdo roka a teď co je tam ten nový pavilon, super, Kolci se taky tam líbilo, že 🙂 🙂
dnes jsem s Adámkem procházela ty domečky směr gala a od rybníčku dál,já chci taky domeček ,asi napíšu Ježíškovi 🙂 🙂
jo a přebalovák u nás taky nefrčí, postel
tak pa a myslete na nás, ať ta rýma už je pryč,kristyan vy už jste bez rýmečky???
jo a abinko, to je super, že Pepíček má už ten krček OK, jupí, jupí a ukecanej je po tobě, cha, cha, to není nic ve zlém, pa 🙂

kristyan
29. zář 2008

Ahoj Verdík tak mi už máme jen trošku soplík ale je to rarach první třídy dneska jsem měnila letní oblečení za zimní a ten malej opičák mi to dvakrát rozházel no mazec mám pocit že žádná práce při které mi asistuje nemá cenu 😉 no a dneska mi připadla jak bezedná studna ta toho snědla i Kristýnka dneska měli holky nějakej hlad 🙂 no mi kojíme a asi ještě dlouho budeme 🙂 je to závislák malej.

megee
30. zář 2008

ahoj holky tak my přebalovák taky už dávno zrušili a přebaluju na postelu, male má vždycky děsnou srandu když může zdrhnout strašně se u toho řehtá jak ho tak naháním po posteli 😀

jinak taky pořád soplíme, takže odsávám a odsávám....doufám, že to už brzo přejde, strašně se mu ta rýma vleče ☹

martinataylor
30. zář 2008

Jo jo verdíku,je to šílený ta rýmečka,ale rýma je tak na týden tak snad do pátku bude mít pokoj...musíme odsávat a vydržet.Kapu ji vincentku a otrivin pro děti,říkala mi to dr.že to mám kapat.Jinak dnes má být ještě docela fajn,tak půjdeme odpo na procházku,jé verdkíku,my kolem rybníčku a těch krásných baráčku chodíme skoro denně na procházku,taky bych si vybrala domeček 😀 ,ale to je nereálný sen,stačí když seženeme a utáhneme 3+1.jsme zatím ve dvojce a už by to chctělo větší...

no a jinak vidím že tu soplíme všichni,že megee?a každá mamina odsává 😀 😀 😀

denousek
autor
30. zář 2008

cau holky .

tak mi taky odsavame 😀 jenze to je jako kdybych malyho vrazdila je to vazne horor....ale uz jsme na tom o 90% lip.... . . . . ... .. . . .. . . . . . . . . !!!
jinak uz melo byt dneska skarede ale parada.. 😉

martinataylor
30. zář 2008

Tak my odsáváme vysavačem a malá je v pohodě.....neplače.....,což jsem ráda,protože vím že u toho děti řvou jako tygři...ted malá usla ,dala jsem ji na balkonek na vzdoušek,ještě že máme talk velkej balkon-lodžii....
včera mi dopoledne spala 2 hodiny,což u nás není absolutně normální a pak jak moje mamka hlídala tak ji odpo spala hodku a půl.... 😀 ,i u nás se dějí zázraky 😀

denousek
autor
30. zář 2008

no mi pred obedem spime tak dve hodky od 10 do 12 ale dnes jsme spali cca pul Hodky a zase raubirime 😅

kristyan
30. zář 2008

Ahoj tak mi zase odsáváme asi se nám ta rýmečka vrátila safra!!!!!!!!! no už vypijene i 100ml čaje 🙂 a dneska jsme papali na oběd brambory a špenátek to byla dobrotka a zítra bude rybička a mrkvička 😉 chtěla jsem jít ven ale je tam takovej větr že by nás to odfouklo. A už začínáte přemýšlet o ježiškovi co donese mimiškům.

denousek
autor
30. zář 2008

ahojik

no ja uz mam pro malyho koupenou takovou tu velkou klasickou vyklapeci tatru,pak budem kupovat sáňky a asi toho mluvícího pejska od fischer price.....jeste mame narozeniny tak musimjeste neco domyslet.....

martinataylor
30. zář 2008

malá spala hodku a půl dopoledne na balkoně,pak jsme byly venku přes oběd a ted jsme byly venku zase s hafákem,ale jak říká kristyan,začal vítr,tak už jsme doma a zítra má pršet,ach joooo,to jsou ty dny nekonečné..

přemýšlíme o ježíškovi,zatím mám kočárek s panenkou malinkatej,že n něho může cupkati....,a ještě hned pak narozky tak uvidíme co ještě ježíšek vymyslí....říkám si ještě je času..ale to uteče a zase budu lítat na poslední chvílijako vždy 😀

abinka
30. zář 2008

nazdar maminy,

tak my dnes byly u paní zubařky a ani jeden nemáme kázek 😀

Kristy nám se to taky rýma vrátila ☹ teče mu to z nosánku to je šílený ale naštěstí jen ta rýma 😒 Taky odsávám vysavačem a řve jako každý děti jako bych ho vraždila 😨

Jinak ježíšek už na Chosínka myslí vymyslel klasické kostičky ty plastové takovou tu červenou kostku a bílý oválek a modrá špička víte co myslím??? no a pak kostky ve stylu lega ale veliký,dřevěný vkládačky a chystám se objednat na narozky to gumový hopsadlo,jinak klasika nějaký sáňky a jinak mě zatím nic nenapadá 🙂

denousek
autor
30. zář 2008

holky jak to jako delate tim vysavacem to nechapu 😒

verdik
30. zář 2008

ahojky holky a mimouši naši usoplení 🙂 🙂
ta rýma se fakt vleče a né a né skončit a to jsme byli opět poctivě odsát na orl a marti taky to beru vysavačem a když jsem pak viděla co odsála ještě doktorka, nevím,odkud ten sopel se tam stále bere
Ježíška jsem ještě neřešila, teď řeším mladou a její 18ctiny, ale jak říkáte, než se nadějeme jsou tu vánoce, těším se, jak Adámek uvidí poprvé stromeček , jen ho musíme řádně uvázat, aby ho hned nepřevrátil 🙂 🙂
venku už prší, takže to bude stát příští dny asi za houby, ale příští týden slibují 2Ostupnů a sluníčko, tak snad to vyjde!!!!
denousku to na ten vysavač, je to speciální odsávačka na vysavač, stojí kolem 350Kč, strčíš to do hadice zapneš, druhý konec do nosu a šup a sopel je venku, já tou klasickou nic nevytáhnu, mají to v lékárně
jééé Adámek plače, tak utíkám za ním,pa a klidnou noc 🙂

martinataylor
1. říj 2008

ta normální odsavačka za tu dvacku je naprd....kup si na ten vysavač jak píše verdík....je fakt super

kolca
1. říj 2008

dobré ránko,

tak my máme asi taky rýmičku ☹ . Jenže odsát mi nejde, J. sebou pořád mele. Holky a ta na vysavač? Nebojej se toho mimískové?

martinataylor
1. říj 2008

ahojky kolčo,malé to dělám od malinka uplně,protože měla zánět nosohltanu když byla malinká a zvykla si na to a nikdy mi u toho neplakala ,ani ted....drží,já ji to vysaju a jet o...tou ruční jak to vtahuješ do sebe,jsme v životě nic nevysáli..a to na vysavač,to máme plný soplíka....

denousek
autor
1. říj 2008

no jenze ja kdybych zapla vysavac tak si myslim ze by se toho malej ba a jeste si pak ma nechat odsat nos no nevim nevim....ale aspon by to stacilo jednou a bylo by to venku co....

abinka
1. říj 2008

No tak bojí se toho všechny děti ale ty tři vteřiny jekotu jsou lepší než aby mu to museli drátkovat ven zabetonovaný.Dělaly to naše mamky a bojíme se vysavačů??Malej miluje vysavač když jdu na něho s odsávačkou tak ječí ale když vysáváme tak mi asistuje 😀 Nějak to z toho dítěte musíte dostat ikdyž se bojí.Zubaře se taky většina lidí bojí a musí tam.

martinataylor
1. říj 2008

Tak jednou to nestačí denoušku,my už vysáváme skoro týden a já vysávám co chcíle,když ji to teče tak co 10 minut,když si pčikne a vyletí ji to ...odsávám furt ale malá se fakt nebojí....ale vím že synovec ječel jako blázen....

a jak píše abinka malá je taky s vysavače upůně unešená a to ted vysáváme skoro co chvíle ty drobky poní a on aje spokojená,zapasí z hadicí..no číslo moje...

Radši budu vysávat než aby se ji to dostalo do uší a šli píchat ouška a nebo prorážet dutiny,děkuji to ne ne nene!

abinka
1. říj 2008

no jednou fakt nestačí 😒 ...to se tam průběžně dělá a je jedno jestli to odsaješ pusou nebo vysavyčem.Pusou se nadžež a nic nevytáhneš vysavačem tomáš za vteřinu a netrápíš mimíska a ani sebe a hlevněmůže chvilku volně dýchat.

No prostě já jsem jednoznačně pro vysavač ať malej řve jak chce.

denousek
autor
1. říj 2008

jjeee ja sem tp myslela jednou jako v te dane chvili 😀 ptz tou rucni odsavackou mu to musim odsat na jednou tak desetkrat z kazde dirky myslela jsem ze jako tim vysavacem to staci na jednou 😀

denousek
autor
1. říj 2008

ja neodsavam ani pusou mame tu balonkovou odsavacku 😒

norma
1. říj 2008

Ahoj maminky a miminka,moc mě mrzí,že jsem nepřišla na sraz,ale jela jsem k mamce,je nemocná.Denoušku,nevíš prosím tě kolik přispívá metalka na ty autosedačky?

abinka
1. říj 2008

Myslim že tisícovku.příště ti to snad vyjde.

Ta balonková je ještě blbější 🙄

denousek
autor
1. říj 2008

normo kamoška tam dostala 600 my jsme tam necekali ptz tam byla frińta az ven a za pul hodky zavirali....

ja vim ta odsavajda no....ale tak da se to je to o zvyku....malymu to spis tece samo jeste ze tak..

abinka
1. říj 2008

no tak to ze začátku vždycky teče.

No známá dostala 1000kč a brala za 2500kč sedačku.Není to podle věku dítěte za každý rok u metalky máš větší bonusy.

kolca
1. říj 2008

já slyšela, že ta balonková je vůbec naprd. Já mám tu hadičkovou, ale jak sebou mele, tak je to marný. Kupím teda tu na vysavač. Jen ještě blbý dotaz..to víte no, máme rýmu poprvé... Jak to děláte, aby se vám přitom dítko nezmítalo, nerada bych mu to nechtíc narvala v nose buhví kam ☹ .

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru