Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

dadlina
1. lis 2008

ahojky, takže vedle 🙂 , nejsem švagrová od verdika, jsme kámošky z dob kdy naše velký 17letý děti byli takový prcci jak teď ti naši současní, a to už je fakt dávno, chodili jsme spolu na písek atd, určitě jsem si takhle nepsaly, to snad nebyly ani počítače 🙂 a po letech když byl verdik těhotnej , těhotná 🙂 tak chtěla abych já taky, ale já ,že neee 🙂 a za 2měsíce jsem ji psala, že teda jooo 🙂 Jinak to že mám třetí dítě, je teď pohoda, pač ty 2 jsou velký a pomáhají a to je super

kristyan
2. lis 2008

Ahojky tak už jsme doma od babi
Chtě bych přivítát a pozdravit nové maminky a mimiška a pogratulovat k Sebíčkovi je malinkej ale bude z něho určitě chlap jak hora 🙂
No mi jsme v Pv spali jak broučci jen jednou se zbudila na papaní a spali jsme dál no asi tam mají těžší vzduch 😀 nebo nevím odpol půjdeme z Karol zapálit svíšku mému tatínkovi na hrobeček ☹ je mi nějak šoufl je to pět let co odešel ale mě to připadá jako včera 😢

jinak zatím jsme zdraví a kolem nás řádí angíny tak nikam moc nechodíme at nejsme taky nemocní no Kristýnka je v PV šli z Babi na loutkové divadlo a zítra přijede a v uterý pomaže do školky doufám že vši už jsou pryč 😉

jak jsem ted chdila ty dva dny po městě okukovala výloha tak jsem zjistila že fakt nevím co letos donese ježíšek nemám inspiraci fakt nevím jsem bez nápadu teda dneska nás nadchl děckej notebook ale měl malej monitor tak zase nic bylo to jak na věčí kalkulačce to by byla Kristýnka zachvíli slepá .

tak se du skulturnít a vyrážíme na hřbitov ve 14,00 je tam mše a jdeme pěšky z kočárem je to 1 km tak pa pa

mariska1980
2. lis 2008

Ahojky,ja bych nikdy do Prostejova nesla a do Boskovic taky ne,vcera jsme byli na pohotovosti s malou v Prostejove dite do 1roku ma prednost sestricka se jen blbe podivala a vzsla starsi.Rodila jsem v Brne u Milousu a super pece a nanic se tam neplati za tatinka u porodu i kdyz nemeli nadstandart na 6nedeli tak nez sem odrodila ho sehnali-nesnasim nemocnice bez manzela bych tam nebyla protoze dceru jsem mela nemocnou v inkubatpre.

abinka
2. lis 2008

nazdárek maminky a miminka,

Tak taky mazi nám vítám další tvářě 😵
Konečně oznamuji že martik včera v 20:18 úspěšně porodila chlapěčka Jakoubka a váží 4400g a 56cm 😕 hurá
Tak jsme to včera oslavily na hodové 😉

martinataylor
2. lis 2008

Ahojky přijeli jsme ted z chalupy..dnes bylo nádherně teploučko,ještě jsme objeli hřbitovi,Klárinka dneska spinkala hezky,jen jednouse vzbudila na mlíčko...kdyby to tak bylo furt 😉 a těžší vzduch v prostějově asi nemáme 😀 ,nebo že by to na naše čertisko neplatilo 😀 kristyan a gratulujeme Martě....Jakoubek je kus chlapa 😀 ,hlavně zdravíčko oběma....

marselina
2. lis 2008

tak to moooc gratulujueme Martikovi a Kubíčka vítáme na svět,to byl ale macek oproti Sebíkovi 😀

kristyan
2. lis 2008

Gratulace ke Kubíčkovi ale holky mezi náma já bych mimi 4400 😉 nevytlačila holky měli obě 2700 a super 🙂 švagrová měla Pavlíka 4100 a říkala že myslela že umře 😒 mámůj obdiv to je prostě chlapák 🙂

Jo a Marisko1980
Já jsem rodila dvakrát v Pv a spokojenost a na děckém jsme leželi z Kristýnkou každej rok a taky spokojenost ale nesmíš narazit na Hronka s tím jsem měla výstup a když jsme tam leželi tak na vyzitě nechodil ani dovnitř pokoje a stál na chodbě ,ale co se týče dětí z leukémií tak je dost dobrej jedna známá má nemocnou holčičku a je s ním moc spokojená takže je to idividuální.

martinataylor
2. lis 2008

Já teda rodila jednou a v PV a byla jsem moc spokojená.... 😉

marselina
2. lis 2008

já jsem taky rodilajednou v Pv a byla jsem nadmíru spokojená.prostředí,personál,přístup prostě super,jediný kdo mě tam vytáčel byly sanitárky který nás honily pořád do jídla a pak sem tam vynadali že se s tím loudáme,skrz nádobí.
tak jsme jim jednou vynadali zase my,že až nakojíme drobečky,pak se můžeme najíst sami a byl pokoj,od té doby nám neřekli ani slovo.

kristyan
2. lis 2008

já si taky nemůžu stěžovat na Pv a mám kamošku a ta rodila první v PV a druhé v OL a nadávala na OL jak jsou tam sprosté na maminky u porodu ji nadali at neřve že jí to nepomůže a když tlačila a šla z ni trochu stol. tak jí nadali na co jí dali klistýr takže jak říkám je to individuální.

kolca
2. lis 2008

dobrý večer,

téda víkend tu nejsem a takovejch novinek.
Takže moc moc moc gratulujeme Lucince k narození Sebastianka a Martíkovi k Jakoubkovi. Jeden drobeček a druhej kus chlapa 😀 , ale Sebík to dožene a Kubík bude aspoň pořádnej chlap.

Jo a jinak též vítám nové tváře. 🙂

denousek
autor
2. lis 2008

ahoj holky..

neni cas tak jen vas pozdravim aby jste vedeli ze na vas myslim a samozdrejme taky moooocccc gratuuluji k novym mimiskum....
nahodou taky bych se vratila do porodky,,,,na vsechno rada vzpominam je to neco noveho a takoveho zvlastniho.... a ted uz mame takove velke raubire...toto leti....paa

kaelan
2. lis 2008

Nazdar 😀

veliká gratulace novým chlapečkům 🙂 no jo ale chtělo by to taky nějaký holčičky nemyslíte??????????? 😀 😀 😀 😀 je nás tady málo Anetka,Karolínka,Klárka a to je myslím všechno 😉 tak šup šup a rychle dělat i holčičky at se to tady trošku vyrovná 😀 😀 😀 😀

Jinak teda Marti Klárinka váží tak zhruba jako Anet a toměří tak 83cm 😀 😀 😀 jo a vlasů má taky víc i když my už je máme šmiklý 🙂

Taky pořád něco peču ale kdo to má potom jíst já bych okamžitě měla zase asi 75kg 😢 😢 😢 tak se musím držet,Ela ta by jedla ale té to moc nedovoluju ☹ a Any ta to akorát rozdrobí tot vše 😀 Ale co mám pořád dělat?????????já se doma asi zblázním 😢 😢 😢

Tak se mějte hezky a těším se na sraz 😝 doufám že už brzo 😀

tak pááááááááááááááááááá

kaelan
2. lis 2008

jo a nový miminka budou určitě v PV Týdnu vždycky na to koukám 🙂 nebo se mrknu na netu 😝

našla jsem tam akorát Klárinku od Marti 😉 no možná jsem hledala blbě,určitě je vás tam víc

denousek
autor
3. lis 2008

ahoj..ja jsem v pv deniku videla jeste pepicka od abinky....nas nefotili no...na stedry den se jim fotit nechtelo 😅

norma
3. lis 2008

Já jsem teda rodila jedno dítě v OL a druhý v PV a nemůžu si stěžovat ani na jednu porodnici.Natálka měla 4180g a Adámek 4500g,takže blahopřeji k Jakoubkovi 🙂 .Kristyan já jdu s malým v lednu ke Hronkovi,a mě se zdál být v nemocnici v pohodě,hodně se nám věnoval a vše vysvětlil.No uvidíme,třeba změním názor v lednu.Holky já bych si tak přála mít někdy malý miminko tak kolem 3kg,ale to se asi nestane,my umíme dělat jenom velký děti 😀 ,ale já jsem na takový macky zvyklá,šlo to jak po másle a ni u jednoho mě nenastřihávali.A já osobně můžu porodnici v PV a OL doporučit.Myslím si,že je to i hodně o personálu.No už by to myslím stačilo,jsem se nějak rozepsala 🙂 ,tak zatím papa.

martinataylor
3. lis 2008

Jak říká norma,záleží na koho narazíte,já měla v porodnici štěstí na super porodní asistentku a šlo to jako po másle.

Malá dnes spinkala opět krásně,už druhý den po sobě 😀 😀 ,stal se zázrak,vzbudila se ž o půl 8 ráno a vstávala jsem kní jen jednou na mlíčko.....kdyby to tak vydrželo už napořád tak budu štastná...ale nevěřím tomu,to byla nějaká vyjimka..... 😀

denousek
autor
3. lis 2008

me se taky v pv libilo..jak na sale tak na sestinedeli....
porodni as.sem mela nejakou Vozihnojovou myslim....a rodila me Polzrova..ta teda byla takova vazna ani se neusmala a nic....ale tak to e v tu chvili tak nejak bylo jedno...alu manza pak rikal ze takova byla no...takova az moc vazna no....

norma
3. lis 2008

No u mého porodu byl Prachař,ale jako kdyby tam nebyl.Přišel,stoupl si k oknu,dal ruce pod paže a díval se,až bylo po všem,tak se na mě podíval,řekl sestře bez šití a šel pryč.

kolca
3. lis 2008

ahojky,

tak já byla s Prostějovem taky spokojená. Rodil mě Balák, takže paráda. Jsem až čučela, kolik času tam strávil s náma. No sestřičky z novorozeneckého teda mě štvaly, pr každá říkala něco jiného, a já si pak připadala jak blbec. Ale jinak porodní asistentky i šestinedělí ok.
Dnes mám den blbec, rozflákala jsem sklenici, tak jsem šla vysávat hned po ránu ☹. A tatínka máme až do pátku na cvičení, takže budem smutnit.

verdik
3. lis 2008

Kubíčku tak tě taky vítáme na svět a rodičům moooc gratulujeme 🙂 🙂 ¨
holky budete muset fakt zapracovat na těch holčičkách, jak psala kaelan samí kluci , ale ještě k Anetce, Klárince a Karolínce je tu malá Sárinka od renci,já už vám, ale tu řadu holčiček nepomůžu rozšířit, vzhledem k mému věku , i když držet zas takovou nějakou malou vlasatou holčičku v náruči 🙂 🙂 no ,ale to už mi řekl můj, že na to bych si musela najít jiného chlapa, chacha, 😀
teda marti co to píšeš, Klárinka krásně spinká, honem mi pošle receptík 🙂 🙂 Adámek teď v noci snad se mu zdají nějaké katastrofické sny, pořád se vrtí a je každou chvíli vzhůru
holky co dáváte mimčům k večeři , kaši???a vůbec jaký je váš jídelníček teď v tomto období, písněte
jo potkala jsem u rybníka megee s Dominičkem a manželem, slušelo jim to a fakt se do té Prahy těší, já bych nešla mně vyhovuje spíš to menší město, ale člověk si asi zvykne všude a když má okolo sebe lidi, které miluje tak není problém 🙂 🙂
jé kolci den blbec jsem měla minulý pátek, dva talíře za dopoledne a úplně na cimprcampr, tak vysavač a už to jelo a kde máte tátu ???takže jste sami ☹
to je počasíčko co, pěkně teploučko, sluníčko, ať to tak vydrží ještě pár týdnů do vánoc 🙂 🙂
tak co ten náš srázek, i když teď řádí angíny i švagrová má nemocného malého
holky to abychom si na ten sraz ten café bar zamluvili skoro celý, jak se krásně rozrůstáme , co 🙂 🙂
doufám, že se sejdeme během listopadu, neboť před těma vánocema to už každý blázní a má jiné starosti, dárečky, cukroví, úklid, nebo uděláme i vánoční besídku pěkně se svařáčkem nebo punčem, mňam, těším se na tu vánoční atmosféru, ale pak bych tak nejraději po 2-3dnech , kdy už se jen pořád sedí a jí vyrazila na hory, tak uvidíme, jééé koukala jsem na sáně , oni za ně chtějí 1500Kč, to je síla, co ☹
tak pa, ozvěte se, jdu vařit 🙂

martinataylor
3. lis 2008

verdíku nevím čím to je že tak pěkně hajala ,uvidíme další dny...ale nechci to zakřiknout.Počasí je super,ted jsme byly hodinku venku,Klárinka hajala.Byly jsme jezdit v parku...
volala jsem na vysledky stěru z nosánka a je to negativní,tak jsem moooc ráda...ještě vysáváme soplisko,ale důležitý že tam není žádnej bacil!!!!§
na saně jsme se dívali taky, jak říkáš verdíku s tou ohrádkou na sezení za 1500kč,ale tchýně se nabídla že je malé koupí...bude to mít i k narozeninám na druhý den 😀

kaelan
3. lis 2008

ahoj 😀

holky já rodila Elu jěště na staré nemocnici a teda nic moc ale porod rychlej jenom 6h a rodil mě Balák 🙂

a Anet mě dala pořádně zabrat a to 17h a to se říká že druhý jde líp ......jo asi jak komu 😀 😀 a to mě rodila vlastně jenom PA a ke konci přišel Nevrla a Konečný a řekli ok bez šití 😀

po třetí snad rodit už nebudu 😀 😀 😀 😀 😀

Any spí byla jsem ráno ve Sparu došly nam plínky ale Pampersky měli v akci ale neměli zrovna naši velikost tak jsem musela koupit jakýsi pretty baby nebo co tak snad je nepročůrá 😀

zkoušíme na nočník ale prostě se tam nevyčůrá,nevykaká ale ví že se tam má dělat aa tak nevím jestli ze mě dělá blba 😀 😀 😀 😀 je to čert 🙂

tak užívejte sluníčka zatím pááááááááááááááááááá

kristyan
3. lis 2008

Ahojky
tak mi teda doma spímě na prd zase aspon 6 krát prsenko tak nevím čím to je skusím ty zony až přijede mamka z přítelem tak mu řeknu at se na to mrkne nebo nevím v Pv spala jako anděl a doma zase nic moc.

A jestli chcete srazík tak mi jedeme do PV v pátek tak jestli chcete můžem se sejít třeba odpol ve 14,00 na obvyklém místě takže zájemci hlaste se 😀 😀

kaelan mi kupuje plínky jaké nám přijdou do cesty nemám nějakou značku oblíbenou hlavně musijou být papírové ne ty igelitové jako jsou třeba ty Tesco bílej obal ty ne ale jinak to něřeším ted máme Háppi ty jsme dostali nebo kupuju tesco ty fialové švagr nám koupil pemprsky takže jak říkám co je to je 😉

kolca
3. lis 2008

holky poraďte,
jak J. málo přibírá a v noci se budí často a papká, tak dr. říkala, že ať zkusíme vydržet do toho šestého měsíce ale pokud teda mám pocit, že má fakt hlad, tak mám dávat večer rýžovou kaši a v poledne zeleninku, ale ať zkusíme vydržet ještě.
Tak jsem teda kojila častějc a z obou prsou, jenže te´dka o víkendu se J. vzbudil dokonce už v devět večer a vysosnul obě prsa...tak jsem se nechala ukecat manžou a tchýní a druhý den v poledne jsem zkusila tu mrkev. Jsem si říkala, že to stejně nebude chtít, jenže on byl nadšenej a zbouchnul půl skleničky, otvíral pusinu a fakt mu to chutnalo. Jenže teď si říkám, jestli teda fakt není brzo, jestli jsem neměla počkat. Ale zas když mu to chutná? co myslíte?
jinak tu kaši mu zatím dávat nechci, pr to bych kojila večer míň. Takže zatím jen tu zeleninku v poledne.

Verdíku tatínka máme na cvičení - je voják

Marti supr, že Klárinka tak spinká, třeba už jí to vydrží teďka. Jo a gratulace k negativním stěrům. Už aby rýmička byla fuč.
Jinak já bych taky byla pro srazík 😉

norma
3. lis 2008

Kolčo já si myslím,že jsi stejně dobrá,já jsem kojila jen 14dní.No a když Jarouškovi chutná,tak já bych mu to dala a zkus kojit teda jen večer.Tohle přesně má moje kamarádka,Julinku kojí taky jen přes noc,a přes den dává Nutrilon,mrkev a přesnídávky.Jaroušek je kus chlapa a je možný že už mu to opravdu nestačí.My dáváme Adámkovi na noc kaši od Nestlé rýžovou s banány a jak mu jede 😉 .

kolca
3. lis 2008

Normo já ho i kojím i přes den, jen mu v poledne dávám tu zeleninku.

abinka
3. lis 2008

nazdar všichni,
Tak jsem dnes byla za martikem.Malej má zápalplic tak jí ho odebrali a nasadily antibiotika podle fotek je to fakt kus chlapíka.Týden budou n anti. a pak se uvidí.\Všem děkuje za gratulace. 🙂

marselina
3. lis 2008

abinko:teda chudák malinkej,sotva senarodí tak už taková nemoc,at je tedy brzo zdravý a jdou co nevidět domů.

martinataylor
3. lis 2008

ted to čtu holky....chvilku je bobek malej na světě a už má zapal plic?no jak je to možný chudáček,no at je brzo zdravoučkej....ty bacily nedají pokoj a nedají..... 😖 NIKOMU!!!!
Kolčo asi to broučkovi asi fakt nestačí,já ti fakt moc radit nemůžu,já nekojila vůbec....ale tím příkrmem bud ráda,že tě to zblajzl,aspon u vás nebude problém do něj něco nacpat...ale jinak koj co to jde určitě,je to pro něj nejlepší....my bohužel nekojili...a mrzí mě to....ale beruška si moc nestrádala...kila máme pěkný 😀

byla jsem v prioru malé pro domáci obuv,koupila jsem takový krásný,pevný.....mají tam fakt na výběr,je to novej obchudek s obuví jen pro děti....u batu neměly vůbec žádnej výběr...paní příjemná,poradila nám...máme teda 18....to chosíenk je určitě nekde jinde 😀 a půjdu ji tam pak pro botečky i na zimu amají i přijatelný ceny...platili jsme 259 kč,chtěla jsem ji koupit klasický papučky a prodavačka říkala že je to mněkounký,že pro ty první kručky jsou potřeba pořádný botičky jestli chodí a říkala mi to i dr.v poradně...že na boitíčkách fakt nešetřit...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru