Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

kristyan
13. říj 2008

Ahoj holky tak jsem se rozhodla že dneska v noci utnu kojení protože jsem kojili 12krát nejsem vyspaná spíš vyfluslá tak dneska má táta noční a tak budu asi celou noc čajíčkovat a chovat no uvidíme jak to proběhne pak dám vědět ju tak se zatím mějte pa pa a držte pěstičky ju

martinataylor
13. říj 2008

Ahojky holky,jo jo Kristyan je to náročný vid?Vůbec ti to nezávidím.......a držím pěsti at tu noc přežiješ a hlavně to chce čas,určitě to nebude ze dna na den.My kupodivu dnes spali krásně....usínáme sice kolem půl 10,a vzbudila se akorát o půl 1 na mlíčko a malá chrněla do čtvrt na 8....ale stejně jsem od 6 už nespala,byla jsem vyspaná,nejsem zvyklá tak pospávat 😀 a ležela v posteli a čekala kdy se malá vzbudí....ted se zlato rochní ve vaně,tatka koupe....
jinak je tu dost mrtvo a počasí venku stojí za prd....na horách je krásně.... 😖
jinak se mi tchýně v neděli omluvila.....za to jsem ale dověděla že vče co si řeknu ze švagrovou tak tchýni vykládá a i co si se švagrovou napíši přes icq tak ji dává přečíst..... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

kristyan
13. říj 2008

No Marti ta je dobře že se tchyně omluvila a ta švagrová to je teda podraz že to je taková rána pod pás ale to už tak někdy je no

denousek
autor
13. říj 2008

AHOJ HOLkY

kristyan ja si myslim ze uz kojis dost dlouho...nasadte umelou vyzivu mlicko .....vsak uz i tak ses dobra zes to tak dlouho vydrzela....

marti jo to je peknej podraz teda.....a to ti tchyne rekla jo???tak to bych teda svagrove pekne rekla ze se ti tchyne pochlubila 😠 😠

megee
14. říj 2008

ahojte holky tak Domča má pořád ještě průjem, ale už to není zelený a spí zase celou noc a už taky nepřebaluju každejch 20 min. ale každou hodinu 😀 no snad je to na dobré cestě...

krysti držím pěstičky at vám to přestávání kojení jde dobře....

kristyan
14. říj 2008

Ahoj tak ta dnešní noc byla exrémní no mazec do 23,00 jsem to vydržela pak jsem vyměkla a dala prsenko a kdybyste vyděli jak hltala a spokojeně prstíčkama žmoulala peřinu jak byla spokojená že má prseno ale do těch 11 to by děs řvala a řvala jak tur teda spala od 19,00 do 21,00 a pak to začalo. tak nevím jestli mám pokračovat nebo co mam dělat já namám to srdce ji tak trápit a nechat ji brečet ☹

martinataylor
14. říj 2008

Kristyan já bych to taky nevydržela ji nechat plakat.....oni ti mimoušci jsou na tomprsu strašně závislý...a je to těžký...my dnes v noci taky spali špatně,co furt byla vzhůru a mrčela takže jsemk ná taky vstávala co 2-3 hodky....no hlavně že jsme zdravé 😀 😀 😀 😀 ,musím se ukldinit tím 😀

jiji
14. říj 2008

Ahoj holky,
dlouho jsem tu nebyla, ale jsem ráda, že stíhám aspon cervenec 😝
Přelítla jsem poslední příspěvky a jestli můžu přispět svým názorem, tak kristy, já bych asi ještě kojila dál. Míša se postupně sama dopracovala k tomu, že teď už v noci vůbec mlíko nepije. Postupně spala dýl a dýl, až se začala budit brzo ráno a teprve tehdy pila mlíko. Nakonec to došlo k tomu, že jen stačilo vzít ji k nám, sice mlaskala, že by si dala, ale když jsem se k ní otočila zády, tak se mě chytla za pyžamo a usnula 😀. Takže teď kojím jen večer. Sice je závislák, že před spaním to mlíko mít musí, i kdyby to znamenalo, že se jen napije a pak sebou mele tak dlouho, dokud nenajde správnou polohu a usne (to dělá, když je míň unavená, když je hotová, tak u prsa rovnou usne).
Ale to jen taková alternativa. Neznám bližší okolnosti (jestli máš víc důvodů ukončit kojení nebo prostě chceš přestat třeba jen proto, že už si myslíš, že je prostě čas to utnout) a taky - každý dítě je jiný. Znám maminy, co se jim mimina budily co chvíla, když kojily, a jak přestaly, spaly celou noc jak baryni 😀. Takže to ber s rezervou 🙂
Já bych už s tím taky nejradši sekla, ale na druhou stranu si říkám, že mě to zatím nijak výrazně neomezuje a taky nevím, jak na to 😝

kristyan
14. říj 2008

ahoj jiji
tak já jsem to včera chtěla zkusit a nezdařilo se tak asi kojíme dál přes den jsem to kojení zrušila a je to poznat vyzungne víc čaje a to zase neva a v noci jak říkám byl to děs a nemám sílu ji nechat řvát a tak jak nad tím pořád přemýšlím tak si říkám že bych to přes zimu asi ještě měla nechat u toho kojení už kvuli nemocem 😉 no a ani nemám v plánu nějak násilně nejsem tyran ale milující máma 🙂 takže ten včerejšek byla zkouška a víc to hrotit nebudu.Taky jsem slyšela hodně názorů že ty děti se časem odstaví samy někdo dřív někdo pozdějš co naděláme trápit ji nebudu.

abinka
14. říj 2008

Nazdar miminy a miminka,

megee coi jste to chytly za potvoru ☹
No my taky teď jsme měly dva dny 40tky měla jsem strach o malého 😒 ale dobrý dnes má něco álo nad 37.Nějak moc nekaká jen to má řidší a je chudáček hodně zavzdušnění a asi má křeče protože se kroutí a pláče ☹ No ale podle všecho to nejhorší za sebou zítra jdem k mudře tak uvidíme 🙂

Kristy tak co jak to vidíš???

Marti to je pořád něco že?Já už nějaký mezilidský vztahy neřeším nebo bych se asi rozbrečela.Prostě ty lidi snad ubližují s radostí ☹

denousek
autor
14. říj 2008

ahoj holky to je hruza porad tady litaj nejaky virozy co...

kristy ja bych jeste teda asi taky kojila kdyz je mala ,,zavisacek,, na prsenku ... ja mam predplaceny casopis maminka a zrovna je tam clanek o nenapadnem odstavovani 😀 tak si ho prectu a revnu ti nebo si ho najdi na netu 😉

jinak abi mi jdem taky zitra k dr...

holky HHEELLLLLPPPPP jezdite nekam na chaty??chcem jet 2pary a 2 deti prvni tyden v prosinci nekam na chatu nedate mi typ???

megee
15. říj 2008

abi chytnul adenoviry což je i docela nebezpečný, no nejlepší na tom je, že to na něm vůbec nepoznáš...řádí jako obvykle jen je víc pokakanej 😀

jinak čekám až se mi ozvou z Prahy kvůli bytu a když to dobře dopadne tak se můžeme stěhovat 😀

abinka
15. říj 2008

Dobré ránko,
Tak my jezdíme na chatu ke kámošovy má chatu ve Vrbně,ale to není veřejně přístupný.No je to škoda je to tam nádherný jak okolí tak na chatě má velikou chatu a nechá to tak místo toho aby to vydělávalo 🙄 Prý trávu mi to nežere tak prodávat to nebudu a na nějaký starání o to aby tam někdo jezdil to by ho otravovalo. 😖

My jdem už ráno za chvilku.
megee to je hrůza takvý potvory co na ty malošky čekají.

martinataylor
15. říj 2008

Ahojky maminky a miminka....megee to je dobře,že už to bude lepší.....máme šikovný mimča,oni se stím poperou a ty abinko pak písni jak jste dopadli...co broučkovi bylo,třeba to byli zoubky....u nás taky to byl jeden den průjem a 39 ale jen 1-2 dny a nic pak...tak taky nevím co nás trápilo.A holky kdy plánujete tu jeskyni nebo nějakej srázek.....už jsme se dlouho neviděli...a Klárince miminka chybí.....
dnes jsme měli opět děsnou noc,malá jak usne v 8 tak v 9 je vyspanaá a já ji co hodku uklidnovala a uspávala,Od 5 byla vyspaná uplně tak jsem ji naštěstí v 6 uspala a vzbudila se o půl 8..no krize.Nejlepší když usně o té půl 10,je to sice pozdě..ale snad jak se přetočí čas tak se to o tu hodku posune a bude spávat dříve.....
no na tu noc jak se vyspím se strašně těším.... 😀

kolca
15. říj 2008

ahoj holky,

megee, abi doufám, že mimísci budou brzo zase zdravoučcí. Já se děsím toho, kdy bude Jájouš poprvé nemocný, asi to nepřežiju 😔

Megee držím palečky z bytem.

Jinak teda u nás se dnes stal zázrak, je normální,že Jájouš usíná mezi 19-20 hod, vzbudí se někdy v noci na dudlíka a do deseti sekund zase spí, a kolem půl páté na kojení. No a posledních pár dní vstával v 7.15, hrůza 😀 , mě rozmazlil spaním do půl deváté předtím. No dycky jsem si ho vzala do postele a ukecávala....ale marně, chechtal se, vykládal...dneska mě překvapil, chvíli si vykládal a pak usnul, teda já asi dřív než on 😀 ale každopádně ještě chrupe 😀 😀 😀

martinataylor
15. říj 2008

No kolčo není jak tobě 😀 😀 😀 😀 😀

kolca
15. říj 2008

Marti no rozmazlil mě, jsem měla šoky, když chtěl vstávat ve čtvrt na osm, já půlnoc 😀

kristyan
15. říj 2008

Kolčo taková byla Kristýnka byla taky tak hodnoučká jak je Jaroušek 🙂 za to (karel) Kája to je divoch ty druhé děti jsou živější no jo no A možná proto že Kristynka byla tak hodná si det z Kájou připadám bezradná 😉 .

Marti no já jeskyni plánuju musím tam z Kristýnkou kvuli ekzému

abinka
15. říj 2008

Tak my už jsme doma.Je to už lepší ale ještě má ty střevíčka trochu napnutý ještě to prý z něho uplně nedošelo.Takže ještě dva dny dietka a pak už normoš do neděle doma,ale asi půjdem dřív 😅 Teploty nemá a ne čertsvým vzduchu je líp.
Jinak máme 9660g a 75cm no jo už žádné mimi 😢
Jinak solnou jeskyni plánujem příští týden.Budem chodit jednou týdně akorát teď díky te viroze nejdeme.

Kolco děkujeme za držení palečků asi to pomáhá 😉 Jinak malej měl taky období kdy jsme spaly do devíti a pak období kdy do šesti no a zůstalo mu těch sedm hodin.

Megee co vy???jak sjte na tom?Co byteček???

Jo a ještě k té solné jeskyni šli jsme tam když malému teklo z nosu a za dva dny bylo po rýmě a to jsme s ní válčily už dobrých 14 dní 😵

martinataylor
15. říj 2008

No já tam chci jít a chodit kvůi těm dýchacím cestám a rýmě apod.bude to pro ně dobrý tak se musíme na 100% domluvit
to je dobřed,že je mimouškům lépe
kristyan máte ekzem,jakej,atopickej?

abinka
15. říj 2008

marti já jsem tam začala chodit taky kvůli toho a taky že si tam malý pohraje.

kristyan
15. říj 2008

Marti jo jo atopickej

kolca
15. říj 2008

Holky no já hlavně doufám, že to broučovi vydrží, pr už mám lufta, jestli tu školu dodělám 😢

abinka
15. říj 2008

hmm to ti věřím...nedokážu si představit ještě u toho našeho hyper dítka studovat.Budem držet pěsti ať to jde hladce 😉

kolca
15. říj 2008

díky, snad to zabere 🙂

denousek
autor
15. říj 2008

no tak chaticku uz mame zamluvenou v beskydech je krasna a utulna...

abi v kolik jste byli u dr asi zase v 10 co....my tak v 9.20..

a jinak mame 8800g 😀

abinka
15. říj 2008

byly jsme ráno nevěděla jsem jestli můžem někoho nalazit tak jsem nechtěla ty mimoušky nakazit

martinataylor
15. říj 2008

tAK SE URČO DOMLUVÍME NA TU JESKYNI,JÁ CHCI CHODIT NA 100%.....

abinka
15. říj 2008

no mě je to celkem jedno a kdy by vám to sedělo???já budu jezdit busem takže buď nějak dopo budu tam tak od devíti a nebo odpo to mi jede bus tak že tam budu v 1h.tak nějak určete kdy vám to sedí
.

martinataylor
15. říj 2008

od 9 to nestíhám pravděpodobně....v 8 chodime hafanem tepre a než tam dorazím..spíš asi odpoledne......záleží jak pojede kristyan bus ale ta asi pojede s tebou abinko že....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru