Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

megee
20. lis 2007

Ne ja chodim k Feitovi a jsem s ním spokojená, no právě mám strach abych najednou nezačala rodit a v porodnici o mě nevěděli a neposlali mě někam jinam 😀

abinka
20. lis 2007

Marti já ti to řeknu na ho*no.Kámoška šla už od 35tt

martinataylor
20. lis 2007

A kdy jdeš na gyndu ještě ke svému,teda jestli jdeš..na ty ozvi se má správně chodit od 36 t,co jsem teda slyšela a tím pádem o tobě vědí a jsou nachystáno na to že tam budeš rodit.

abinka
20. lis 2007

To tě nepošlou akorát budou prskat proč už tě mudrák nepředal.Poslali by tě kdyby byla narvaná porodka

martinataylor
20. lis 2007

To máš pravdu Abi,tak ymi to připadá že jsou na hovno....člověk ví prd,když rodíme porpvý.Taky jsem naštvaná že mě pošle až tak pozdě.

megee
20. lis 2007

no mě právě dělají ozvy přímo u Feita tak nevim...

denousek
autor
20. lis 2007

no tak jinam te poslat nemuzou ne...proste jim reknes ze te tam dr jeste neposlal ne... je to divny taky me to stve ja mam prvni termin 24.12 a ozvy mi dr nedela tak to nechapu fakt...ach jo ☹ ja se h zeptam za tech 14 dni...

JO ABINKO MOC DIK ZA MEILIKA KAM SI TO PSALA??ja jsem psala i porodni babi tak uvidime co mi rekne jeste ona ,,,ale 14 dni pred porodem??to se mi zda malo...a jak mam vedet kdy budu rodit...mam 2 terminy ..

feita znam bydli u nas v kostelci chodil se segrou do tridy a byva i u porodu...tak ten ti ozvy dela ne??me treba ozvi balak nedela tak mam strach...

abinka
20. lis 2007

Taky mě to štve,ale nedá se nic dělat.No hlavně že je vše Ok ne???Teda aspoň u Vás.Já uvidím co zítra. 😒

megee
20. lis 2007

tak já chodím k jeho tátovi 😀

denousek
autor
20. lis 2007

hej zansky nestraste ja chci taky ozvi asi se ozvu za ty 2 tydny jak tam pujdu a je blby se ho zeptat jestli uz by me nepredal porodnici??? 😅

martinataylor
20. lis 2007

Mě taky ozvi nedělají, proto meggi tě asi ještě neposlal,když ti je dělá přímo tam,to můžeš být v klidu.

At už je to holky za náma,člověk se tak zbytečně nervuju at je vše o.k

megee
20. lis 2007

mě teda začal dělat ozvy až v 36tt tak se taky určitě dočkáš

abinka
20. lis 2007

Vyhledala jsem si na netu homeopatika a tam byla tahle lékárna a byla tam k dispozici adresa na dotazy tak jsem se zeptala 😀
Taky mě to příjde uvalený.Jak mám tušit kdy to propukne.Já už to baštím.

denousek
autor
20. lis 2007

megge aha k tatinkovi tak to jo 😀

abi a ty tam jdes kvuli cemu??znova merit tlak??a na kolik hod?

abinka
20. lis 2007

Až to bude za náma tak bude před náma druhej boj a trošičku delší 😉

megee
20. lis 2007

jo to jo, ale už se nemůžu dočkat až malýho uvidím, jen doufám, že nebudu přenášet nějak mi totiž vůbec nepřipadá, že bych za chvíli měla rodit 🙂

abinka
20. lis 2007

No zase na ten tlak.Mám trošku obavy.Blbý tlak s kombinací s otokama není nic dobrého no a to ještě nevím jak mi vyjdou ty výsledky moči.

martinataylor
20. lis 2007

To určitě Abi,každej mi říká at si užívám klidu a pohody,že pak to začne a už nikdy neskončí 😀 .

Ale když mě se všecko večer honí hlavou a nemůžu ani pořádně spát.

denousek
autor
20. lis 2007

no ja jeste pockam co ta porodni babicka a zacnu bastit cca oi prvnim tydnu v prosinci....od zacatku prosince vysadim magnesko a zacnu a malinikem a se lnenym seminkem...abi to je skoa zes nerekla dnes sem byla na meste mohla sem ti ten cajik vzit vsak se tak fakt stav ...a lnene seminko nemas?

abinka
20. lis 2007

Jsem zvědavá jak bude vypadat.Doufám že bude podobný tatínkovi.
Nemusíš přenášet.Některá ženská pozná že to brzy příjde a u druhé to může přijíd ze dne na den. 🙂

denousek
autor
20. lis 2007

abi a na kolik hod?,a sousedka te veze jo??ze by jste na me troubly 😀

megee
20. lis 2007

no doufám, že to poznám, chtěla bych být na vánoce doma tak doufám, že to stihneme

abinka
20. lis 2007

Já taky pořádně nespím.pořád si představuju jak ho poprvé uvidím nebo jak si ho vezeme domů a nebo jak jsme doma 😀 Jsem úplně miglá přes palici 😝

denousek
autor
20. lis 2007

megge i kdybys prenasela tak nejpozdeji 10dni od terminu ti to vyvolaji tzn 16.12..tak na vanoce ses doma....tak v pohode ty se mas ☹

abinka
20. lis 2007

To budeš mít ještě půlnoc.V 8h.

megee
20. lis 2007

jo to chápu mám to podobný a vzhledem k tomu, že v noci nemůžu spát tak přemýšlím a přemýšlím... 😀

denousek
autor
20. lis 2007

aha tak to jeste spim 😀 no ale ted jak je luda doma tak tak nejak vstavame nekdy hrnu dal ale vetsinou ne...a co mas z toho ja si to taky predstavuju...jak jedeme domu ajak prijedeme co budeme delat a tak...uz sem ludovi ukazovala jak se zalepujou plenky 😀

abinka
20. lis 2007

jojo a k ránu to samé 😀 místo abych se snažila naspat toho co nejvíc tak ležím a čumím do blba.

megee
20. lis 2007

denousek: aha tak to jsem nevěděla myslela jsem že tak 14 dní po termínu vyvolávají

martinataylor
20. lis 2007

Meggi ty bude určo doma,ty se nemusíš bát,horší se mnou,termín 25.12 😀

Abi to jsme na tom stejně,říkám si jestli jsem tak prdlá jen já 😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru