Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

denousek
autor
30. říj 2007

no to jo...proto tady ta seznamovacka ne.. 😅 no doufam ze se nak vystridame na tech porodnich boxech...

abinka
30. říj 2007

no na těch třech.Psychicky se připravuju,že tam budem dvě 🙂 Doufám,že tam budem hekat spolu 😀

denousek
autor
30. říj 2007

no co ty vis treba jo...si nedokazu predstavit ze bych musela tlacit nekde na chodbe...to je ale fakt desny....kazdej to bude chtit honem vyplknout do konce roku aby mel jeste vetsi porodny 😀

abinka
30. říj 2007

Chtít můžou 🙂 To záleží na někom jiném.

denousek
autor
30. říj 2007

no vsak sem to myslela tak ze budou vseci sexovat jak zbesily aby to vyvolali 😅 tak valim na kute zatimmm paaaa

abinka
30. říj 2007

papa

denousek
autor
31. říj 2007

ach jo..trpim nespavosti... ☹ 😅

abinka
31. říj 2007

Neboj dojede a budete chrupkat až do večera 🙂 Hlavně klid.Jak si nervózní tak to všechno přenášíš na drobečka.Tak papa a drž mi pěsti.Pak ti napíšu co a jak u Dr. 😢

martinataylor
31. říj 2007

Ahoj Denoušku,je mi 26 let,4 ledna mám 27,tak třeba malá vydrží až do ledna jak jsem byla já. 😀 Jsem přímo z PV,mám to 10 minut do porodnice 😉 od domu.To by byla sranda kdyby jsme se tam všecky opravdu slezly.Řehulka býval kdysi primář myslím,je to už dědoušek,má přes 70 let.Ale jsem sním fakt moc spokojená..Horší že jak přestane ordinovat,tak taky nebudu vědět ke komu jít,tady v PV nic moc. Ale uvažovat budu o Balákovi.

martinataylor
31. říj 2007

Ahoj Abi,ty chodíš ke Zbořilce,no na ni jsem neslyšela nic pěknýho,hodně kamošek od ní odešlo.Řehulka ordinuje asi pokaždý někde jinde,já konkrétně chodím do OP, tak je taky gynekolog.ambulance ale každej den je tam jinej doktor,Řehulka jen ve čtvrtek.Právě zítra jdu do poradny.

abinka
31. říj 2007

Ahoj Marti,no Zbořilka to bere jak na běžícím páse a ne jako lidi.Ona je dobrá akorát tak na napsání antikoncepce.Taky právě uvažuju o Balákovi,ale má ordinaci naproti Doatálovi a od něho jsem odešla.Tak se mi tam moc nechce abych ho nepotkala.No jinak mě je 22let a bydlím v Přemyslovicích.No mám to do porodnice trošku dál 😅

Denoušku tak u té neoroložky to dopadlo tak jak jsem myslela.Prohlédla mě a řekla,že to jsou ploténky.Napsala mi nález,který mám odevzdat v porodnici.Takže jak půjdem na ten předporodní kurz tak se tam s něma o tom pobavím.Je tam napsáno jaké mám potíže a je tam napsáno,že doporučuje císaře.Tak jsem zvědavá co budou dělat.Jestli dají na doporučení nebo co? 😢

denousek
autor
31. říj 2007

marti muj pritel ma narozky taky 4 ledna 😀 to je dobry....tak to bude osud to se urco potkame...a nemas uz nejake deti??

denousek
autor
31. říj 2007

jo a abinko tobe sem chtela rict jestli chces jit k balakovi tak bez zadnej dostal te nepozna vis co tam mas lidi??a ani ho tam nepotkas max sestru a muzes si byt jista ze ani nevi ze si u nich nekdy byla..

abinka
31. říj 2007

Já vím ale mě je to takové blbé.Zatím se rozhoduju mezi Balákem a Fajtem na toho nedá zas sousedka dopustit.Tak uvidíme.

Marti nechceš jíd s náma 15.11. na předporodní kurz do nemocnice???

denousek
autor
31. říj 2007

jo feit je taky dobrej on bydli tady v kostelci ale on se zatim jen uci..ja radsi zkusenejsiho a zabehliho dr ...

abinka
31. říj 2007

No je pravda,že ke staršímu doktorovi máš větší důveru,ale zase když to beru z vlastní zkušenosti.Tak já jsem mladá kuchařka a vařila jsem líp jak ta paní co tam byla před důchodem. 😀 😀

ps:vím,že samochvála smrdí ale je to tak 🙂

denousek
autor
31. říj 2007

ale balak je taky mladej Feit muze mit tak 25 a Balak tak o 5 vic 😉

abinka
31. říj 2007

no vidíš tak to o moc zkušenější nebude.Však uvidíme kde se upíchnu 🙂

denousek
autor
31. říj 2007

to si myslis 5 let udela hodne a balak chodi i k porodum....

abinka
31. říj 2007

však ten Feit taky

martinataylor
31. říj 2007

Ahojky holky,na ten předporodní kurz bych šla hrozně ráda s Váma,chtěla jsem se na to taky zeptat,protože absolutně nic nevím,všecko nové.No jasný prvorodička... i když jsem těhotná po druhé.A berete chlapi s sebou a je k tomu něco potřeba,nebo tam můžu přijít jen tak?

martinataylor
31. říj 2007

Ráda bych se s Váma i sešla....poznali se a pokecali.. 😀

denousek
autor
31. říj 2007

martino ja se budu ptat v patek u dr jestli se tam musime obednavat do predu ale myslim ze ne...je to 15.11 v 11hod a plati se za to 200kc pak pujdeme nejspis s gabcou do luta na obidek tak se muzes pridat a pozname se co ty na to??jo a ted nechapu prvorodicka a podruhe tehule??takmas uz dite??nebo to nedopadlo dobre??....

abinka
31. říj 2007

Tak to je fajn že se tak slezem.

Denoušku není to luto zakouřený???

martinataylor
31. říj 2007

Já jdu zítra na konrolu,tak se taky na to hned zeptám.První jsem měla mimoděložní...museli mi to vzít ale to je před rokem,možná i více,pak mi ještě něco zjistili a poslali na kliniku do Brna,a tam nám řekli,že s přítelem nebudeme mít moc děti,byly jsme na umělém,to se nepovedlo a vidíš to.Příroda je mocnější a čekáme Klárinku

martinataylor
31. říj 2007

A nechcete jít na oběd na \Kovárnu,mají tam výborný meníčka

abinka
31. říj 2007

Tak to je mi líto. 😢 No hlavně že teď to jde a je to v poho.Budeme držet pěsti ať to s Klárinkou zdárně doklepete do konce.To není špatný nápad s tou Kovárnou

martinataylor
31. říj 2007

A když jsou obědy tak se tam nekouří

martinataylor
31. říj 2007

Na kovárnu chodíme nejradši na obědy a i tak celkov,v Lutu jsem nikdy nebyla a nai mě to tam neláká

abinka
31. říj 2007

Tak to je fajn.Vím,že trochu by nemělo ublížit ale pokud se tomu dá vyhnout tak se radši vyhnu. Uvidíme co Denoušek na to 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru