Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

megee
5. bře 2008

jestli je to ten příští tak by to šlo....pokud mi do toho něco neplánovaně nevleze tak bych určitě šla

martinataylor
5. bře 2008

Ahojky holky,

tak od včerejška zase bojujeme s prdíkama a s bolením....kdy toto skončí....z toho malinká prdí a kaká a z toho si neprcne,nevykadí,plače,tak rourkujeme.Vždycky tak trpím sní,je mi ji tak líto,jinak ,když nemá bolení,tak ani nevím že ji mám.Vůbec neplače,jen se řechtá,piští,žvaní a žvaní..jsem zvědavá po kom je tak ukecaná,asi po tatínkovi 😝

Verdíku v ten čtvrtek mi to nevyšlo a a ni jsem se nedostala k PC,kdybych měla mobil tvůj tak jsem ti písla aspon sms,at to víš.Měla jsem každý den nějakou návštěvu...Ale ráda bych se setkala....tento týden mi to nevyjde,zítra musím do práce vyřídit papíry,tak bude malou hlídat mamka moje a v pátek jestli bude hezky tak bude vozit asi moje babča,Klárinky prababička.Tak po neděli se můžeme domluvit.Jinak k Mikuláškové jdeme s Klárinkou 25.března do poradny,budemem ít 3 měsíce a taky jmse pěknej cvalík,před 14 dněma jsme měli 5,30kg tak ted to bude dost.Snad mi dr.neřekne že je cvek,ale krmíme jen 5 krát denně po 120ml.Baští přes den po 3,5-4 hodinách a v noci vydrží jak jsem psala.

Jinak malá včera papkala v 18 hodin a pak jsme papali až o půl 4 ráno....je to moje šikulka malinká.

megee
6. bře 2008

marti tak to je opravdu šikulka když tak dlouho vydrží spinkat 🙂 , to se nám ještě nepodařilo, ale díky bohu za to že mi malej spí tak jak spí, kámoščin chlapeček se jí od půl roku co mu začali růst zoubky budil v noci každou hodinu a dnes tak každý 2 hod. tak doufám, že nás to taky nepotká...

denousek
autor
6. bře 2008

cau holky tak ja jste spinkali??my jsme vcera ve 21.30 prijeli od znamich napapali jsme se a po 10 zalehli a vzbudili jsme se az o pul 7 jak nas tatinek vstaval do prace 🙂 to je pohoda snad to tak zustane...

marti to me mrzi ze mate bolenicko to neni nic prijemneho..rika se do tech 3 mesicu no....jeste ze mi mame klid...

megee
6. bře 2008

deny tak to máš skvělý, že tak spinkáte, to vám závidím ☹ , nás už bolení taky naštěstí přelo tak doufám, že se to nevrátí...

martinataylor
6. bře 2008

Přidalala jsem 4 nové fotečky...mrknite... 😉

denousek
autor
6. bře 2008

marti kllááášššnýýýý..ja tak rada koukám na ty drobky..Klarinka roste do krasy je uplně jiná než jak jsme se potkali na nožičkach,už je z ní slečna

jo holky mrkněte ...chudatka...

http://djax.cz/olomouckyutulek/gallery.php?akce...

verdik
6. bře 2008

ahojky, dnes bylo krásně,já už se těším na jaro....malý včera spal přes den jen 2 hodiny a večer měl totálně rozhozený , nemohl usnout a tolik chtěl a dneska to dospával, koupila jsem mu hrací deku s hrazdičkou a nemohl z těch zavěšených hraček spustit oči.. nafotím a pak vložím fotečky...
jo megge díky za zpravičku rýmě,asi budeš mít pravdu je to ta zadní rýma, tak mu tam kapu ten libenar,jo apokud ti to vyjde v ten čtvrtek tak to bude fajn
marti malá je princeznička, pěkně ji strojíš-šikulka, pokud to vyjde ten příští týden tak taky dorazíš do café baru...nebo si můžeme dát ještě scuka v parku dle počasí, však si písnem a snad to vyjde....
jo a píšete o mimčech, jak spinkají, Adámek se většinou napapá mezi 7-8 večer, spí do 2-3 , pak se napapá a pak zas ráno kolem 6-7, takže taky pěkný
ahojte,hezký večer a krásný víkend 🙂 🙂

denousek
autor
6. bře 2008

verdiku a kojite??nebo krmite UM?pry po UM s elip spi tak je to asi tim...

megee
7. bře 2008

verdiku tak to máme úplně stejný mimča my tak tak spinkáme, ale úplně přesně stejně 😀

megee
7. bře 2008

holky jak tak koukám na všechny ty mimísky tak jsou fakt všichni k sežrání, úplně k pomuchlání 😀

martinataylor
7. bře 2008

Ahojky holky, tak večer jsem nakrmila v 6 hodin po koupání,chci aby do 7 bývala v postýlce,aby si na to zvykla,vždy do 8 usnea pak jsem krmila ve 3 hodky a chrní do půl 7,přesně o půl 7 máme budíček,je jak hodinky a papali jsme v 7. A ted usnula v koši v obýváku,ale to je vždy tak na 20 minutek,spinká kolem oběda v kočárku.

Ted mi to verdíku vychází tak,že chodím ven už kolem 12 do těch 14 hodin,pak papáme.
Dnes je nádherně....těším se ven....jak se s klárinkou a keysinkou projdeme...

martinataylor
7. bře 2008

Máš dobrý denoušku,že tvůj stává do práce o půl 7,můj Péta odjíždí z domu už ve 4,tak jsem ráda,že malá tak brzo usíná a spinká do těch 3 většinou do krmení,že se Péta vyspí.

denousek
autor
7. bře 2008

mati to muj kdyz vojta rve tak o tom ani nevi ptz spi tak tvrde ze ho nic nevzbudi 😅

martinataylor
7. bře 2008

No jo chlapi....když malá plače tak to slyší,ale musím zaklepat že v noci nepláče,jen ji nakrmím a zase usne a to Péta taky spí jako špalek,že ani neví že jsme krmili 😉

martinataylor
7. bře 2008

Deny čím jsi dělala ty obtisky?Taky to chci udělat a nevím čím ji napalat tu ručenku a noženku? 😒

abinka
7. bře 2008

dobrý ránko maminy a mimísci,

My musíme v 7h koupat jinak je zle pak usíná a u toho papá a běda ho vzbudím.Prostě chce papat ve spánku pak jen brknema položíma v 8 h už o něm nevím.Jen když mu vypadne dudlík,tak to na mě křikne ať mu ho dám a spí dál.Dnes papal ve 2h a pak až 7h.Tak taky dobrý.Jinak tatínek o nás neví jen když už opravdu začne moc řvát ale to je jednou za čas.

denousek
autor
7. bře 2008

no jo je to krasny cas s mimiskama co a bude to uz jen lepsi...uz mame takove to ,,nejhorsi poznavani,, za sebou...

marti delala jsem to temperkou trosku zredenou vodou 😉

abinka
7. bře 2008

Maminy co s tím čtvrtkem.Mě se teda odpoledne bohužel nuceně obsadilo,ale dopoledne by to šlo.Co vy???

kristyan
7. bře 2008

Ahoj halky tam mi koupeme o pul7 v 7 věčinou papame a spime hned a pak papame kolem 1 a pak kolem 5 rano a pak v 7 a prez den je to neurc¨čité jak jime nekdy po 2 hodinach a nekdy taky za 4 prez den to flakame jak se nam chce.Aby myslíš že kdybych ti poslala zase nejake fotecky ze mi je zmenčíš?

megee
7. bře 2008

já ještě nevím jdeme ve středu na očkování tak nevím jak to bude snášet tak až pak podle toho uvidím...

abinka
7. bře 2008

kristy určitě jestli můžeš pošli je hned.Malý zatím spí tak bych to udělala hned

martinataylor
8. bře 2008

Přidala jsem 3 fotečky holky... 😉

kristyan
8. bře 2008

Tak teda Matri no to je milaček jak se krásně směje no a jsem překvapená že pěkně pasete koníčky to Kája ještě tak pěkně neumí!!! 😨 Ale směje se podobně jak Klárinka taky od ucha k uchu 🙂 Já jsem posílala fotečky abince na zmenšení tak až je budu mít tak je přidám.Zatím Pa

kristyan
8. bře 2008

ABINKO VŠECHNO NEJLEPŠÍ K TVÉMU SVÁTKU HLAVNĚ HODNĚ ŠTĚSTÍ ,ZDRAVÍ,LÁSKY,POHODY A AT TI DĚLÁ PĚPÍČEK JEN SAMOU RADOST TI PREJE IVA VESELÁ A HOLKY KRISTÝNKA A KAROLÍNKA

verdik
8. bře 2008

denousku já jen kojím Adámka, byli jsme se zvážit u dr. Mikuláškové a máme 5570g,takže rosteme jak z vody!!!!dneska vozila mladá,maličký venku chrupkal 3hodinky a my vyrazili na nákup do Brna,měli pěkné věci pro mimoušky v CA i v HM a nemluvím o NEXTU- to byla nádhera.tak jsem trošku Adámkovi nakoupila na jaro a něco i na léto, byla jsem nervozní, tak jsme to brali fofrem, ale mladá vše zvládla na jedničku.
marti malá má krásné faldíčky, ale Adámek vás brzy dožene , jen to pasení koníčků ho moc nebaví,ale třeba začne 🙂 🙂
zítra k nám zavítá brácha s malým Filípkem, je jen o osm dní mladší než Adámek, tak bude veselo....
hezkou neděli 😅

abinka
9. bře 2008

Kristy moc děkuji za přání 😀

Holky c o myslíte??Můžu nasvítit drobka infrazářičem???Pořád se nemůže zbavit té rýmy.Používá se to i v nemocnici.Tak by se to snad mohlo???

denousek
autor
10. bře 2008

hoj holky...v kolik jste dnes stavali??my o pul 6 😠

ja i muj jsme nemocni tak chudak malej muj jel dnes k dr a bude prebyvat v loznici a ja v kuchyni a obyvaku...on to ma horsi....ja uz to mam skoro pryc snad to malej nechytil....

abinko to ja to neporadim to vubec neznam,brnkni dr 😀

kristyan
10. bře 2008

ahoj holky přidala jsem fotečky.Tak pište co nového.

denousek
autor
11. bře 2008

bbeee beee bbééééééééééééééééééééééééééé

dnes jsme s malym spali v obyvaku at nas mj nenakazi...ja mam vzdycky nemoc ze 3 dny pryc a on to ma na 3 tydny chudak...
nejvic me mrzi ze je s nama doma a nemuze s nama ani poradnwe do kontaktu ☹

kristyan co dodat Karolinka je nadhernoucka mala slecinka... 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru