Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

megee
15. kvě 2008

jé holky vy jste to tady teda rozjely 😀

kolco přeji rýchly a pohodový porod....jinak já měla u porodu asistentky dvě, ale vůbec si nepamatuju jména, jen to že byly mladý a příjemný 😀 a dr. Bilíka...

abi kamarádce přeju at jí vše dobře dopadne a hlavně at jsou v pořádku a určitě dej vědět jak dopadli

Jinak vítání občánků mě zklamalo prostě nudaaaaa....

taky máme za sebou 1. dávku prevenaru a zatím Domča vypadá jako kdyby žádný píchance nedostal, je vysmátej 🙂 ...a taky hlásím, že máme 7330g a 69 cm

jiji
15. kvě 2008

Megee, já jsem na to vítání šla jen kvůli těm prachům. Jinak bych se na to vyprdla. Zní to teda hrozně, ale já nemusím tyhle divadýlka. A jak říká kámoška, dva tisíce za půl hodiny by nevydělala ani na E55 😀 😀

megee
15. kvě 2008

jiji souhlasím, říkala jsem že by udělali líp kdyby jsme tam přišli podepsali se sbalili prachy a šlí domů 😀

denousek
autor
15. kvě 2008

megge kolik ste dostali na vitani...hlasim ze mi v kostelci 2 tis hracku pamatnicek a KYTKU 😀

abinka
15. kvě 2008

Maminy děkuji za držení palečků.Tak co mi říkala denoušek tak je na JIP-ce a snaží se jí to co nejdýl udržet.Tak ráda bych za ní zajela ☹

Jinak my na vítání občánků dostaly plyšovýho slona,chrastítko slona a knížečku jo a málem jsem zapoměla 🙄 Květinu
minulosti-karafiát a peněz celkem dost velký ho-no 😕

Na porodní asistentky si nepamatuju.Vybavuju si obličeje ale se jménama se nechytám,ale byly super no a ještě jsem tam měla Dr.Bilíka,Dr.Maráka nebo jak se jmenoval a Dr.Kincla.

Holky máte taky takové výpadky paměti??? 😅 Já si nepamatuju snad vůbec nic.

Marti jak vám je???Už je to lepší???

denousek
autor
15. kvě 2008

abi a kolik ste dostali penez ?? zase se sem zene naka boure 😠

jo abi a martina je v 29tt jeste 2 tydny a mohla zustat uz i v pv...pry ji malou brzo vyndaji ale kazdy den je pro ni plus tak zatim cekaji....
ale bude to urco dobry...

martinataylor
16. kvě 2008

Přidala jsem pár foteček 😉

denousek
autor
16. kvě 2008

jee marti to uz je slecna 🙂 na zaberu na hraci dece vidim nohu odjidelni zidle 😀

kristyan
16. kvě 2008

Ahoj ve spolek tak mi jsme jeste vitani obcanku nemeli tak nevim.A Abi proc jsi mela u porodu tolik doktoru bylo neco spane a jsem tam mela Polzrovou a dve PA jednu dobrou tokova tmavší vlasy delší mikado a ta druha byla P..a takova stara z brejlema všemu se hrozne divila 😠 .

denousek
autor
16. kvě 2008

kristyan me taky rodila polzrova 😀

kristyan
16. kvě 2008

Tak jak se tak divam na Klarinku tak nase Kája jeste nesedi a na bříšku se ji to líbí jen chviku ale žužlá co jí přijde do cesty a v postýlce se točí jako hodiny ale na bříško se nepřetočí 😉

megee
16. kvě 2008

tak to my na vítání dostali 2000,-, karafiát a památníček, ale Domča tam perlil děsně se řechtal na jednu holčičku co seděla vedle nás a chvíli a pořád se po ní sápal, nevydržel v klidu 😀

abinka
16. kvě 2008

Kristy no moc v pořádku to nebylo.začaly mi do hodiny od vyvolání hodně silné kontrakce,pak se něco dělo ale neřekli co vím jen že jsem nemohla ani dýchat jak mě to tlačilo do žeber tak mi píchly vodu no pořád něco.Celou dobu porodu mi hrozil císař.No ale vše jsme zvládli sami 😉

Denoušku jak jsem psala ho-no,prostě nic 😕

Marti je kouzelná a hlavně velká toto utíká 😵

megee u nás byly taky všichni v klidu jen Pepíček si chtěl s paní povídat 😅 a né potichu

martinataylor
16. kvě 2008

jo jo je to slečna,já měla u porodu jen jednu porodní asistentku 😉

megee
16. kvě 2008

abi tak to máme stejný domča když se rozjede tak je slyšet všude 😀 no aspon víme, že je máme a že se neztratí 😉

martinataylor
16. kvě 2008

a na vítání občánků jsme taky ještě nebyly...., megee a vidím že nejsme sami,co máme takovýho divočáka doma 😉

denousek
autor
16. kvě 2008

co??abino takze ani korunu??to snad ne 😠

abinka
17. kvě 2008

No ten se fakt nestratí.Je po tatínkovy.Musí být středem pozornosti 🙂

Denoušku fakt ani kačák 🙄

abinka
17. kvě 2008

Jo a Denoušku včera jsem psala Marti tak mi dnes odpověděla,jak se má a že se máme ještě ozvat ať příjde na jiné myšlenky.

Tak jsem ji dnes volala a zatím je na té Jipce do pondělka.Malé museli dát nějakou tekutinu do plic,kdyby náhodou šla ven tak ať se jí prý neslepí plíce.No není na tom moc psychicky dobře ale snaží se držet. 😒
Pořád na ni musím myslet.

denousek
autor
17. kvě 2008

abinko to je hrozny....snad tam jeste mimco bude moct zustat ja na ni taky porad myslim...chudera...uz at je to za ni....

megee
17. kvě 2008

marti jo Domča je divokej až až, na zádech nevydrží hned se přetočí na břicho a hned jde na kolena a pořád za něčím leze a všechno slintá 😀 , nkdy se až divím kde se v něm bere tolik energie včera byl dost divokej i s horečkou po tom prevenaru měl 38,7 a nezastavil se....

Abi kámošce držíme moc a moc palečky at jí to dobře dopadne a at malá v bříšku vydrží co nejdýl...

abinka
17. kvě 2008

díky že jí držíte všechny pěstičky.

Denoušku taky si přeji aby to už bylo za ní.Nedokážu si představit jak bych to zvládala.

Maminy a kdy uděláme nějaký srazík????Už je teploučku a pořád se nic neděje.

denousek
autor
17. kvě 2008

taky bych brala srazik 🙂

kristyan
17. kvě 2008

Ahoj holky kdo tady už dřív mluvil o tom tupperware jak dopadla ta předvaděčka a co vam předváděla.

denousek
autor
17. kvě 2008

ahoj kristyan to sem byla ja ale predvadecku sem zrusila nemela jsem lidi ☹

denousek
autor
20. kvě 2008

no tak holkyyyyyyyyyyyy

kde jste kdo..
haloooooooooooooooooo 😒

jiji
20. kvě 2008

Ahoj holky 🙂
Mám prosbičku. Jestli nikdo nesoutěžíte a tím pádem vás to nijak neohrožuje, hlasujte prosímmm pro tohle video: http://www.hamanektv.cz/cs/soutezni-videa/157-o.... Díky moc 😵

abinka
20. kvě 2008

Jé jiji tak to je náhoda zrovna jdu holky poprosit jestli by mi mohly obodovat fatečku 😀 Prosím prosím

http://www.babyonline.cz/maminka/souteze/fotoso...

jiji užjdu hlasovat 😉

abinka
20. kvě 2008

jiji odhlasováno 😉
zkoušela jsem ještě jednou na přítele a z jednoho počálu to asi nejde 😒

denousek
autor
20. kvě 2008

jiji ta tancujici andrejka ?? nebo tam mas michalku??

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru