Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

denousek
autor
7. črc 2008

ahoj devcata..

megge gratuluju este se nekdo k nam prida 😀

abi dala jsem si kure s nivou ale brutalne me tam zklamali....
luda mel obednanou cesnecku a oni doneli hned druhy chod a luda rika a kde se me ztratila ta cesnecka a ten cisnik se jen jak pitomec usmal a s klidem mu rekl heee tak to dnes asi bude bez cesnecky,...
a me misto amerik donesli hranolky a jeste nam nedonesli tatarku......a jako na zaver mel luda dlouho obednane pivko a pora cekal a cekal....a oni za chvili prisli a prej date si jeste jedno???a luda ja uz mam obednany...a oni jen aha.....
tak asi tak no 😅

abinka
7. črc 2008

nazdar maminy,Tak my jsme měli hroznou noc malý přímo hořel dala jsem mu panadol tak to bylo trošku leší.Každou chvilinku se budil a vůbec nejí jen pije ☹ Doufám,že to budou ty zuby.Teď má teplotku 38,1C dala jsem mu půlku čípku a nepomohlo to tak jsem dala celý chtěl spát tak jsem ho dala do postýlky ale nezdá se mi že by se to trošku zpravilo pořád hoří jak plotna.Ve středu jdeme k mudře tak to nějak vydržíme a pak se uvidí.No snad se do tý středy nějakej zoubek vyklube 😒

megee děkujeme za pochvalu.Moc se těším až se slezem a skouknu i vaše miminka.Něco s tím musíme dělat a neříkejte že nemáte čas všechny jste na mateřský dovolený 😀 Tak šup šup nějaký termíny 😵

verdik já myslím,že by to mohlo být od zubů jsou různé doprovodné potíže.Soused taky zvacel a měl průjem a ještě navíc vysoké teploty.

Denoušku tak to si mi vyrazila dech.Tam se vždycky chovají slušně a jídlo je vinikající a bez problémů.Kdo vás obsluhoval??Vyšší chlap na ježka většinou má růžovou,červenou nebo nějakou podobnou barvu košile.

denousek
autor
7. črc 2008

abi dela tam ted od patku kamoska tak ona to asi plletla o to nejde kdyzje tam nova ze ale de o to ze kdyz uz nedosnesou obednanou cesnecku tak slovaa haaaa tak dnes o bude bude bez cesnecky misto omluvy fakt nejsou na miste!!
takovej cernovlasej smoula amel modrou kosili....
za chvili jedem na ockovani au au...

abinka
7. črc 2008

Denoušku však píšu že jsem zaskočená,že se tam chovají slušně.Znám tu kámošku??No oni teď hledají lidi tak jestli tam byl někdo nový 😒 nevím,ale my si nemůžem stěžovat.Tak ať kamoška zjistí kdo vás obsluhoval.To by mě opravdu zajímalo.
Kdo jede na očkování???Malej??

Ten náš prďola je vyřízený.Tak jsem mu to sklepala na 37,8C ale probral se na půl hoďky trošku si pohrál snědl 4 kukuřičný křupky a už byl protivný tak jsem ho položila a on hned usnul.No jestli bude spát celý den tak to nechci vidět v noci ☹

denousek
autor
7. črc 2008

jojo malej byl na ockovani a ted veceru je takovej protivnej....
holky jak oblikate mimisky na noc??a zakryvate je perinkou??

abinka
7. črc 2008

Denoušku my zas máme teplotu 39,2C...
Do včerejška jsem mu dávala jen bodynko s krátkým a a přikryla ho když se odkopal tak jsem ho ještě jednou přikryla a když se vrtěl tak už jsem ho nezakrývala.Teď jak má teploty tak obléám víc.

denousek
autor
8. črc 2008

abi to me mrzi ze mate teplotku no....potrebovala bych ti v tydnu neco dat tak jak pojedu oolo tak se jen na otocku stavim ju...

a jinak jsem va nepodala hlaseni 7300g a 68cm 😀

abinka
8. črc 2008

Denoušku rádi vás uvidíme.Teplotku by jste od nás dostat neměli když to není nemoc ne???Jinak dnes už má 38C tak snad už se to bude zlepšovat.Jinak pořád nejí má průjem a hned se unaví 😒 Pořád chce být se mnou tak nemůžu ani nic podělat nno hrůza už aby to bylo za náma.Ještě k tomu nám tatínek včera dopoledne přijel a odjel dnes v 1h ráno tak se zas doma ani neohřál ☹ No musíme vydžet ještě 3 týdny.

Denoušku já tak přemýšlím ty si změnila Dr. nebo co??Prudká má miminka ve středu ne??

denousek
autor
8. črc 2008

no nevim kdy ma miminka ale me nido nerikal ze mam miminka ve sttredu me jen dala karticku s otviracima hodinama a to je vse.... 😅

abinka
8. črc 2008

aha no nás si zve do poradny ve středu po 10h.tak jsme myslela že všechny protože zatím kromě tebe si zve ne tu středu.no to je jedno já myslela,že si změnila dr.

martinataylor
8. črc 2008

Ahojky,nechceš jet s pepíčkem k dr.dříve,když má průjem...u miminek je to nebezpečné,může být dehydrovaný a skončit na kapačkách.

Dnes jsme byly na 3 hexa a 3 prevenar,tak sláva.Máme na rok s očkováním pokoj... 😀 ,v noci bude určo horečka,jako vždy lae to s čípkem zvládneme.Táta nám za 3 týdny dorazí,už aby to bylo.Je mu hrozně smutno po Klárince,tak říkal,že už nepojede.Tak jsem zvědavá....ještě že existuje skype a můžeme si tak neomezeně volati... 😉

Jinak jsme skoro pořád na chaloupce,tak tu ted moc nejsem..... 🙂 ,tak se mějtě maminy,užívejte léta....

abinka
8. črc 2008

marti zrovna dnes jsem myslela na to jak to zvládáte bez tatínka.Náš tatínek za 3 týdny konečně skončí s ježděním.Teď už se nezdrží doma dýl jak 1 den ☹
Včera jsem Dr. volala.Nemá přímo průjem má 2x za den hodně řidkou stolici.Dehydrovaný nebude vypije 3 lahve čajíčka za den.je to na 99% od zubů.

martinataylor
8. črc 2008

tak to jo,to mi říká každej,že děti více kadí jak rostou zoubky, my zoubek ještě nemáme.. 😒

abinka
8. črc 2008

Marti my taky zatím ne ☹ Je to hrůza 😖 Chce být pořád se mnou pořád se mě aspoň dotýkat.Kňourá a pláče vydrží vzhůru tak max.hodinku takže pořád dokola uspávám.Kdyby aspoň ty teploty přešly tak ho uspím venku ale tak je to na prd.

martinataylor
8. črc 2008

Tak to ti abinko není co závidět,ale počítám že u nás to bude to samé.Mamka říkala,že já jsem zoubky měla taky později ale za to si to užili,lezli mě 4 naráz,dásně nateklý a ne ane se prořezat,okousala jsem postýlku a dásinka do krve,tak jsem zvědavá.
Akorát vám holky hrozně závidím,že mimoušci vám spinkají celou noc,moje prcinka je co 2 hodky vzhůru,pomrčí,dám ji flašku do puse a usne a tak je to dokola.kolem 1-2 dostane mlíčko a stáváme kolem 7.ale s buzením pořád co dvě hodky,dudel nechce.....tak jsem zvědavá kdy se vyspinkám...

Už aby byl táta doma s náma,je nám hrozně smutno a vůbec to neutíká.Vidím abinko že jste taky skoro pořád sami...no není to lehký ten život,ještě že máme ty naše sluníčka...,já mám doma dvě prcinky,počítám i naše hafana,je to taky náš mazlík malej...chrní se mnou celou noc... 😉

abinka
8. črc 2008

Marti mě mamka říkala,že jsem se zubama problémy neměla ale brácha jo.

My to spaní taky nemáme růžový.Možná se to zpraví po těch zubech.

Taky se nemůžu dočkat až bude táta doma.Jak píšeš není ten život vůbec jednoduchý ☹ Nezbývá nám nic jiného než to vydržet.

denousek
autor
8. črc 2008

holky....

dohodte mi nejakej baracek ke koupi ☹ uz jsme zoufali....MM taky neveme jen tak neco 😠

abinka
9. črc 2008

Denoušku a to na co jste se dívaly to nene????

kristyan
9. črc 2008

Unás v Rakové se ted prodáva dům za skoro 2 mega a je tam velka zahrada a je to takvej barak na kterym je hodne oprav

denousek
autor
9. črc 2008

abi co myslis to v tom pv??to zluty,?to uz neni 😢

kristyan v rakove tam by muj nesel....zbytecny..

abinka
10. črc 2008

Tak to je mazec.To máte fakt štěstí na ty domečky.Denoušku my hledaly domeček rok po roce jsme to vzdaly a vzaly byt a jsem ráda,že jsme se tak rozhodly.

Jinak malý se mi během noci cělý osypal.Byly jsme u dr.ta nás poslala na kožní.Tam nám nic konkrétního neřekl.Dal nám tekutý pudr,imazol,Oilatum krém,Tak snad to zabere a zbavíme se toho.Co to máme za období z jednoho problému do druhého. 😕

Jo a máme 8400g a 76cm 😀

kolca
10. črc 2008

ahojky holky,

tak Jaroušek má v šesti týdnech 5010 gramů a 55 cenťáků, už je to pořádný mimčo. 😀

kolca
10. črc 2008

kuk, holky bývá na kyčlích v nemocnici v Prostějově velká fronta?

abinka
10. črc 2008

kolco tak to je teda pořádný kus chlapa 😉

já jsem naštěstí nějakou velkou frontu nezažila.Bylo tam pár mamin,ale jde to celkem rychle. 🙂

kolca
10. črc 2008

abi, mi povídej, už se dost pronese. Holt je po mým taťkovi, jediný vysoký chlap v naší rodině, já i manža jsme prci 😅

abinka
11. črc 2008

No to tak bývá co chceš tak to ti prcci zdědí.Já si přála aby měl po mým chlapovi jediné a to čokoládově oči no a má úplně jasně modré 😒 a podědil po něm velikou nohu a bude mít určo dva metry.Je to dlouhán 🙂

kolca
11. črc 2008

abi, já taky chci aby měl po manžovi hnědé oči, ale už moc nedoufám 😀

holky mám dotaz ohledně kyčlí. Jsem z toho totiž jelen. Dr říkal, hmmm to by šlo. A nakonec mi řekl dávejte mu dvě pleny a ve 3 měsících kontrola. No a teď čučím do té zprávy a tam jsou takové ty bla bla - v kyčlích pohyb stabilní, bez omezení, Ortolani, Palmen negat - přesně to sam, co psali v porodnici. A zakonečený je to... Bez zvláštní terapie Tak já to nechápu. Buď jsem debil, nebo hluchá.

kolca
11. črc 2008

Tak když je to ok, proč dvě pleny? chjo

denousek
autor
11. črc 2008

my jsme mei taky nozky ok meli jsme davat 2pleny ale ja sem mu je nedavala 😅 a je v pohode..
kolcokde v lesanech bydlite??my ted premyslime ze tam koupime veprovicovy zborenisko u odbocky na koupaliste ma to skvelou zahradu....ja sem myslela ze je to cely na zboreni ale neco by se tam jeste dalo spravit...ale z ulice to vypada desne...
co myslite da se na vepraach stavet do patra,, ?? 😕

kolca
11. črc 2008

Petí a myslíš, že dvě pleny je to široký balení? to jsou tři pleny ne? ach jo, jsem z toho jelen. To se dává teda preventivě jo?
My bydlíme v bytovce, na konci Lešan směrem na Ohrozim.

Ty jo tak to netuším s tím barákem, přemýšlím, který to je ale nevím, my tamtudy moc nechodíme. Zkuste nějakého stavaře ať se vám na to mrkne.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru