Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

kristyan
15. srp 2008

Abi no byli jsme u švagrové pro holky a ještě jsem dělala večeři vyrovnávala nákup,a ted mam konečne klid myslíš že ta naše opička jedla tu kaši ani za nic ale ja ji donutím ,dneska jsem jí dávala nitrilon stříkačkou a snedla 20ml huráááááá pak jsem jí za odměnu dala podundat z prsínka 🙂

abinka
16. srp 2008

Kristy dobrej fígl 😉 Zkus i tu zeleninku dát do stříkačky.Třeba to půjde.

kristyan
16. srp 2008

Ahoj tak dneska jsem ze stříkačkou neuspěla tak jsme spapali 40ml nutrilonu po lžičkách no mazec 😒 ale jedla to já budu asi otrok.a to ještě papala 7 min poctivě ode mě mlíčko jo a taky jsem ji vážila a má 8 kg tak jsem zvědavá kolik navážíme u dr. v pondělí jdeme totiž na 8 měs. prohlídku 🙂 .a co vy papáte a kolikrát papáte vnoci mi 5krát a proto začínám dávat ten nutr. at se to protáhne ale mi dundáme co 2 h ☹ .zachvilku budu jak Klárinka 😉 a to nemůžu absolutně zvládnout 😝 .

martinataylor
16. srp 2008

Ahojky maminy,je hnusně tak jsme přijeli dnes z chaloupky,malá je od čtvrtka bez horeček a trochu se osypala,tak to byla pravděpodobně 6 nemoc. U dr.jsme už nebyly,tak ji v pondělí brnku a jen ji to řeknu a ve čtvrtek jdeme do poradny na 8 měsíční prohlídku,vážila jsem ji doma a máme asi 9 kg.No macíček náš milovanej.
Já krmím jednou vnoci,ale to ji dám do postýlky flašku a vypije si to sama,nejhorší je že v noci pomrčavá a musím ji dát čajík a spí dál....no nevím,snad to přejde,někdy pomrčí a spí dál bez čaje,doufám že se to zlepší...

abinka
16. srp 2008

Nazdar maminy,
kristy no nemáš to lehký budem držet pěsti ať se to vaše dítko umoudří 😵 No ale už nějakej pokrok tam je neboj určitě příjde nějaký zlom a začne papat.
Jinak Aleš s Nikčou mají Viktorku 🙂 Zrovna ode mě ještě s jednou kámoškou odešly.Mají totiž u nás v garáži zapíječku malé.Tak přišly nakojit 😀 Teď si dávám do nosu chlapy nám donesly selátko mňam to je dieta 😅

Marti tak to asi bude.Určo to Mudře řekniTaky jí to musím říct ať si to tam napíše.Doufám,že nezapomenu.My jdeme ve středu do poradny tak jsem zvědavá kolik váží 😕

kristyan
17. srp 2008

ahoj tak mi jsme dneska v noci papali jen dvakrát 🙂 tak nevím jestli na to má vliv ten nutroš 😖 nebo čím to je.ted tady lítá v chodítku jak tajfun to je pohroma je to dábel 😀 ale zase se mi zdá že málo jí jedla ve 4 ráno a ještě pořád nechce tak nevím.a co dneska vaříte mi se nějak odbydem táta je v práci tak nemusím vařit jen nějakou polívku pro Kristynku a hotovo 😉

Tak pa pa přejeme hezky den 🙂 🙂 🙂 🙂

kristyan
19. srp 2008

Ahoj tady je nějak mrtvo co je s váma holky!!!!!!!!!! 😕
tak mi jsme byli na 8 měs. prohlídce a vážíme 7830g a 70 cm 🙂
Paní doktorka je spokojená říkala že pěkně stojíme na celé nožičce (né na špičkách) když nás postaví a že nevádí když kojíme že nic nechce prej jsme kočky i bez příkrmů 😀 a co vy jak jste na tom mimina mi ještě nemáme zuby ani nelezem a dr. říkala že některy děti nelozijou a hned chodijou a to bude asi náš případ tak se mějte a písnite jaké děláte pokroky 😉

denousek
autor
19. srp 2008

cau holky ani moc nedocitam.....
dekuji za gratulace...
my jdem k dr zitra tak jsem taky zvedava 🙂

holky mam dotaz na odstrkovadlo...porizujete??ja se chystam koupit chicco 4 v 1...

http://www.babydracek.com/scripts/podrobnosti.p...

a co vy??...resite odstrkovadla?

martinataylor
20. srp 2008

My jdeme na prohlídku zítra,ale taky zub nemáme a nelozíme,jen 2 krát couvne do zadu a to je vše.Jinak musíms dr.pořešit to spaní,stávám k ní ted co hodina furt,je to hrůza,vůbec se nevyspíme.Furt mrčí,ječí a pořád dokola.A odstrkovadlo asi řešit vůbec nebudu... 😉
Zítra napíšu jak jsme dopadli...

abinka
20. srp 2008

Marti tak to tě teda lituju ☹ ☹ No mohly by to být ty zuby.Malej taky toho moc nenaspal a sousedce malej doslova proplakal celé noci.Tak snad to bude ono a brzy se něco vyklube 😵
My jden do poradny dnes tak pak pisnu.

Odstrkovadlo asi kupovat nebudem.Malej chce lozit a chodit na odstrkovadlo ho nemůžu dostat(půjčily jsme si od sousedů)No a až to bude chtít tak bude sníh 🙂 No a kdyby náhodou tak švagrová říkala,že má dvě a ani jedno už nepotřebují tak nám je půjčí.

denousek
autor
20. srp 2008

ahj holky tak vazime 8100g a mame 72 cm...potkali jsme tam abinku ..
prej nasi kluci meri stejne tak jsme je postavili k sobe a na prvni pohled je videt ze je Pepes vetsi tak nevim jak to merila 😒

abinka
20. srp 2008

Nazdar maminky a miminka,
Tak jsme byly u mudry a vážíme 9kg a měříme úplně steně jako Vojtíšek od Denouška.Neuvěřitelný zdálo se mi že když stály vedle sebe tak Pepíček byl tak o dobrý 3 cm větší no jo pouhé oko není tak přesné jako metr paní doktorky 😵 😀

jo a jinak jsme tam potkaly denouška 🙂

denousek
autor
20. srp 2008

abi ty nic nectes 😀 ja uz jsem to psala 🙂
a ten metr pani dr asi moc presny nebude 😒

verdik
20. srp 2008

ahoj holky a mimoušci, vidím, že krásně rostete, jak Vojtíšek, Josífek a stejně tak i Karolínka 🙂 🙂 jen tak dál 🙂 marti Klárinka tě nenechá vyspinkat čtu, ale co máš z toho Adámek taky jak byl furt v poho a klídek v noci, tak teď do půlnoci dobrý a pak je to taky skoro každé dvě hodinky, ale je to tak asi týden a šup vyklubal se z toho zubánek, jupí, jupí a tak si myslím, že je to tím, dnes byl umrčený i celé odpoledne

jo denousku to odstrkovadlo vůbec neřeším a nebudeme ho pořizovat, jak si dopadla s objednávkou nextu , přišlo ti všechno???

jo a holky co ten srázek už byl???!!!!DOUFÁM, ŽE JSEM TO NEPROŠVIHLA, ale nic se tu zatím nepsalo a za chvíli bude zima a to už nebude ono ☹ ☹ vůbec se netěším na to oblíkání malého a deky a fusaky , uf, uf, byla jsem v pondělí v Olomouci v Olympii a nic neměli na kluky, hrozný výběr a pro holčičky tolik věcí, to je nespravedlivé, fakt jednu teplákovku, 2mikiny a toť vše, musím někam do Brna, malý ze všeho vyrost a nemáme nic na podzim , zimu
holky já bych tak potřebovala aby tu mateřskou dali aspoň na 15tisíc, vždyť ty oblečky a vše na ty drobečky je tak drahé a fakt to mají na chvíli,škoda, že neumím čarovat, ach jo 🙂 🙂 tak se mějte v neděli frčíme na dovču, už se moooc těším, pa a se srazem počkejte na mě 🙂

kristyan
20. srp 2008

Ahoj Verdik a kam se chystáte na dovču?

verdik
20. srp 2008

kristyan zatím jedeme na 5dní do Trencanských Teplic na Slovensko, hotel Flora a pokud se zadaří tak bychom možná ještě v tom září letěli, ale já se trošku bojím těch přechodů z klimatizovaných hal, vím, jak to vždycky bylo v Egyptě v hale 18 stupňů, tam jsi byla zmrzlá a venku 45, takže toho se děsím, samozřejmě bychom neletěli do Egypta, to si musíme s maličkým počkat až povyroste, zvažujeme Kypr, Kréta zatím je to však ve hvězdách 🙂

abinka
20. srp 2008

Denoušku já si to četla jen jsem to napslala ze srandy 😉

Verdik zatím se nic nedělo 😒 Snad se budem schopni někdy domluvit 😵
Jestli se něco bude dít tak počkáme neboj 🙂 Jinak krásnou dovolenou.Kdy přijedete ať víme na kdy přibližně plánovat,kdyby se to rozhoupalo

megee
21. srp 2008

ahoj holky tak koukám že jsme tu největší máme 74 cm a 8620 g, odstrkovadlo už máme dostaly jsme ho od strejdy, ale zatím je na něj malej nedostane na zem, tak uvidím až povyroste jestli se mu to bude líbit...jinak už chvíli vydrží stát sám bez držení tak jsem zvědavá kdy začne chodit 🙂

Jinak my měli 3 dny průjem malej vůbec nepije tak to do něj cpu stříkačkou, ted už je v poho....jo a krásně říká mama 😀 což mě děsně těší protože prý většina dětí říká nejdřív tata, prý se jim to líp vyslovuje 🙂

ten sraz by se fakt už mohl domluvit at to stihneme dřív než bude zima....

abinka
21. srp 2008

No tak Pepíček umí říkat krásně mama když něco chce jinak je to samé tata,baba,teta,nene no prostě všechno jen nemama

martinataylor
21. srp 2008

Ahojky holky, tak mi byly dnes v poradně,máme 70 cm a 8920 gramů,na spaní nám napsala homeopatika,ale říkala že nevěří že to zabere.Že hold to musíme vydržet a přetrpět..že je nás hodně takových miminek,je prostě moc živé dítě...jinak je prý šikulka,začíná na kolínka od včerejška.
Potkala jsem se tam s verdíkem,adámek má horečky.

verdik
21. srp 2008

ahoj holky, tak se tak těšíme na dovču a jak píše martina,dnes jsem skončila s Adámkem u dr, v noci dostal vysoké horečky 39,7, nezabral čípek, zábaly ani nurofen a tak jsem ráno jela k dr a říkám, to bude možná od zoubků, ale ona, že ne, neboť teplota je stále moc vysoká a po změření u ní, měl pořád 39,2, tak hned injekci do stehýnka kvůli křečím , moc nechtěl ani pít jíst, čekali jsme pak na reakci po injekci , ale teplota klesla jen o stupínek, tak panadol a šup do postýlky, hodně pít, pít a pít. celý odpoledne hořel, teď je to trošku lepší, vypadá to prý na šestou nemoc, krk zarudlý, brali mu výtěr, uvidíme co zítra, ach jo. Já jsem měla slzy na krajíčku, měl tělíčko, jak hadrová panenka, ručičky mu vysely dolů, pokud se potvrdí šestá nemoc, jsou to 3-4dny vysoké teploty a pak se mimču objeví vyrážka,takže je po dovolené ☹ ☹
tak abinko klidně můžete plánovat srázek, asi nikam nejedeme, jéé holky vám tak prcci krásně mluví, malý nic, pořád čekám na máma, táta a nic 🙂
a megge největší je asi Adámek váhově, máme 9kg- dnes vážený a 72CM, slyším plakat malého, tak utíkám, držte nám pěstičky at jsme brzy fit, pa 🙂

denousek
autor
21. srp 2008

verdiku obednavka od nextu jeste nedorazila...pry se to o tyden zpozdi aby bylo vsechno..tak snad vsechno bude to by me teda fakt nastvalo...

jinak vas zdravim

kristyan
21. srp 2008

TAK JÁ NAVRHUJI SRAZ V ÚTERÝ 26.8 V PV V 12.30 U PRIORU 🙂

TAK PIŠTE JAK TO VYDÍTE 😉

denousek
autor
21. srp 2008

no.....kdybych mela odvoz...proc ne,,,,kocarem busem nejedu dnes sou lidi hrozne ochotni pomoct no...

kristyan
21. srp 2008

NO JÁ POJEDU TAKY AUTOBUSEM JINAK SE NEMÁM JAK DOSTAT JEDE TO 11.35 OD NÁS TAK JSME TAK KOLEM 12.15 V PV JEŠTĚ NEŽ DOJDU Z MISTNÍHO

abinka
22. srp 2008

Já taky jezdím busem a všíchni hned ochotně pomáhají jak mladí kluci(to mě dost překvapilo) tak starší paní 🙂
Spíš mě vadí,že v těch novějších busech není místo na kočárky ☹ jednou jsem držela kočár u v chodu v uličce.ještě že nejelo moc lidí no hnusná zkušenost jinak dobrý.
Pokud se to u verdika nezpraví tak jsem pro. 😉

kolca
22. srp 2008

tak v úterý nemůžu, jedu do Zlína na zkoušku z Daní.
Petí jinak kdyby to bylo jindy, tak Tě můžu v Kostelci naložit, akorát teda tam asi nedáme dva kočáry 😢.
Jo a 27.8. jdem do poradny a na očkování, takže nevím jak na tom bude malej, takže ten příští týden asi spíš nemůžu vůbec.

verdik
22. srp 2008

ahoj holky, noc už byla bez horečky, krk negativní, teď taky bez horečky, tak vůbec nevím co z toho vyleze???máme čekat na vyrážku, ale pokud budeme bez teplot a vyrážky asi vám odjedeme na to Slovensko, takže to prosím posuňte o týden, jeli bychom až v pondělí, dr by nám ještě malého před odjezdem zkontrolovala ať jsem klidnější , děkujeme, zkuste to změnit, ten termín toho setkání, pak už můžu kdykoliv, zatím pa 🙂 🙂

abinka
22. srp 2008

verdik tak to je fajn,že se ulevilo.Snad už to bude dobrý.Já si myslím,že to od zubů klidně mohlo být.Malej od sousedky měl 2 dny čtyřicítky a do týdne měl zuby venku.Nebo jen nějaká viroza 😒

No snad budem schopni se někdy domluvit

martinataylor
22. srp 2008

holky mi měli horečky 3 dny a nic z toho nevylezlo,6 nemoc to prý nebyla,to by byla osypaná od hlavy až k patě a hodně a ona měla trošičku osypaná zádička jen..tak asi nějaká virozka jen...

holky a učíte už na nočník,prý čím dříve tím lépe a zvlášt když mimi sedí.Já to ode dneška zkouším,2 krát se mi tam vyčurala,vždycky jsem ji zatleskala,tak si zatleskala taky a hrozně se tomu smála.
Jinak umí říkat mama,tata,dede a umíme paci paci pacičky.... 😉

holky příští týden mi to nepasuje,tak to posuneme,mám sraz z holkama z práce,mají se přijít mrknout na Klárinku...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru