Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

kolca
27. srp 2008

kuk,
tak Jájoušek na 3 měsících váží 6,1 kg a měří 63 cm. Očkovat budem až příští měsíc. A zítra jedem na rehabilitace se poptat, asi budem muset cvičit.

Petí tož s tebou je to těžké... 😅

abinka
27. srp 2008

Kolco a kvůli čeho budete cvičit?

kolca
27. srp 2008

Abi - pase nakřivo koníky - kvůli stabilitě.

abinka
27. srp 2008

hmm tak to je blbý.No byly dnes se známou na neurologii s jejím malým.on zase neotočí hlavičku na jednu stranu(teď nevím na kterou)má tam úplně hrčku asi ztuhlý val,tak nafasovaly vojtovku 😒

kolca
27. srp 2008

no já si myslím, že ta vojtovka hodně pomůže. Radši teďka, než abych si pak vyčítala, že má skoliozu nebo tak něco.

abinka
27. srp 2008

no to je pravda.sice to bude takový namáhavý pro vás oba ale jak píšeš radši 😉

megee
28. srp 2008

známí na to chodili taky právě kvůli tomu že jim dvojčata otáčela hlavičku jen na jednu stranu a už se na to vykašlali, prej jsou ty cviky na ně moc drsný, tak jsem říkala at si ale pak nestěžujou...

kolco tak radši chodte a vydržte to a víšže bude v pořádku než něco zanedbat a pak mít potíže 😉

martinataylor
28. srp 2008

Holky,kamarádky na to chodili s dětma,chodtě poctivě,je to potřeba,děti u toho pláčou,ale je to nebolí,jen je to nebaví....
holky jestli mi to vyjde,tak za váma do města dorazím....

kolca
28. srp 2008

ahojky,
díky holky moc za podporu, já bych si právě pak nerada něco vyčítala, už jsme byli dneska se domluvit, 12tého začínáme.

martinataylor
28. srp 2008

Ted jsem přijela z olmika z olympie,byla jsem v HaM a v CaA,no nádherný věci jsem nakoupila pro malou,na ty holčičky se nakupuje.....člověk neví,co má vzít... 😉

martinataylor
28. srp 2008

HOLKY NAŠLA JSEM ZOUBEK JUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ 😀

kristyan
28. srp 2008

tak jak to tak vidím mi jsme bez zubů asi pořídíme klapáky 😀

abinka
28. srp 2008

Marti gratulujem 😉

kristy neboj dočkáte se 🙂

kristyan
28. srp 2008

no to doufám .dneska vypila před spaním 50ml nutroše ze sklinky a ještě papala ode mě tak 5 min. tak jsem zvědavá jak dlouho bude spinkat kdy se vzbudí.

martinataylor
28. srp 2008

holky já to málem ořvala tu špičku bílou v pusince... 😅

abinka
29. srp 2008

Marti já jsem měla taky radsot pořád jsem chodila za malým se lžičkou a pořád zvonila 😅

martinataylor
29. srp 2008

To dělám taky hned od rána,ujištuju se že nezmizel a že je to fakt zoubeček ta špička ... 😀

martinataylor
1. zář 2008

už nám holky roste i druhý zoubek spodní.... 😀

abinka
1. zář 2008

My jsme včera našly klofáček nahoře 😀

kristyan
1. zář 2008

tak mi nic pořád jsme bez zubů a v noci špatně spíme no opička nevím čím ji mám zacpát aby vydržela aspon do 12.00 jsem vyfluslá unavená no hin ☹

martinataylor
1. zář 2008

No krystian,není to žádnej med,já to mám tak už 8 měsíců....říkám si jak dlouho to ještě bude a jak dlouho to vydržím...

kristyan
1. zář 2008

no jenže do ted mi celkem dobře spávala a ted je to hrůza nevím jestli v noci zkusit dát čaj nebo dudel no nevím ani na jedno však není zvyklá tak porádte

abinka
1. zář 2008

Nazdar maminy

Kristy u nás pomohlo,že jsem na flašku dala savičku na kaši teče to víc a vydrží dlouho.bylo to omylem a zabralo to
😀
Jinak to už můžou být ty zoubky Pepíček posledních 14 dní špatně spí dokonce ho občas musím pochovat,protože začne plakat a jak už jsem psala včera jsme našly zoubek no a dneska jsme našly hned na druhé straně.Já myslela že mu lezou lopaty a místo toho z něj bude upírek 😀 😀 😀 to bude prčovní 🙂 Naštěstí mu to doprovázelo jen mírně zvýšená teplota a průjem 😉

Kristy tu kaši co jsme kupovaly v tescu je bez chuti zkoušela si jí dát jinou?Já dala malému jako první kaši rýžovou ale od nutrilonu ta je výborná troufám si říct,že je nejlepší co jsme měli.

kristyan
1. zář 2008

no však já jsem taky do toho dudlíku udělala díru věčí nůžkama aby to teklo ale nic moc asi ještě zhřeším a kopím z věčí dírkou já už mám doma tak 8 dudlíků na flašku 😉 a žádnej nepasuje té naší opišce do pusinky 😖 no ta kaše je bez chuti ale já jsem ji udělala z nutrilonu a dala jsem do ní lžičku banan. granka aby to mělo trochu chut a nic .Dneska jsem ji nechala brečet 10 min v postýlce hlady a pak naklusala z nutrilonem ochuceným ban. grankem a nic tak jsem ji vytáhla z postýlky a naládovala jsem do ní 1,5 pribináku a dala zapít čajem ( ze sklinky protože flašku nechce ani vydět)a ted spí tak jsem zvědavá jak dlouho bude zasycená ☹ .tak nevím zítra podám hlášení ju zatím dobrou pa pa

megee
2. zář 2008

teda holky já vám fakt nezávidím ☹ máte to opravdu těžký, Domča spí od 19.00 tak do 5.00 pak mu dám mlíko a spí do 6.30 takže fakt pohoda...

no může to být těma zubama a to přejde musíte ještě chvíli vydržet, tak držím palečky at se nezhroutíte 😉

jinak nám už rostou dvojky nahoře 😀 ..a ta kaše rýžová od nutrlilonu je fakt výborný chutná i mě 😀

já dávám kaši lžičkou, odmítá mi flašku když není zrovna v polospánku ☹

kristyan
2. zář 2008

ahoj ve spolek tak mi máme dneska štastný den dneska se nám daří ale ta noc nic moc vzbudila se 2krát ale ja jsem spokojená.no a dneska už lezeme a taky se nám podařilo z kolínek si sednout a před chviličkou si sama stoupla v postýlce to snad neni ani možné hned bych si dala (kotel) já mám takovou radost 😀 no ale dneska zase hůř jíme jen ráno trochu a ted nic moc tak 5 lžiček přesnídávky a trochu čaje.tak zatím pa pa

martinataylor
2. zář 2008

Holky a kdy je ten srázek? 😉

kristyan
2. zář 2008

Tak já navrhuji středa příští tyden a jsko minule tak 12.30 u prioru

kristyan
2. zář 2008

Tak já navrhuji středa příští tyden a jako minule tak 12.30 u prioru

abinka
3. zář 2008

no já myslím že by to mohlo jít,ale co verdik asi jely na tu dovču že? 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru