Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

denousek
autor
12. zář 2008

holky,neslo by to od po do ct??nejlepe v utery ☹ ale jak chcete

martinataylor
13. zář 2008

Holky v pátek jezdíváme na chaloupku po obědě......... ☹ ,ale jestli bude bývat zima jako je dnes,tak až v sobotu budem jezdívat,domluvím se s Pétou a do zítřka vám řeknu....

verdik
13. zář 2008

ahojky, nestíhám, tak rychle dočítám co jsem tu nebyla, jé Marti švagrovou jsem potkala v týdnu a říkám jí, ty jsi ještě celá a šup a malý Matyas je tady, tak velká gratulace 🙂 🙂 a představ si , že ve stejný den porodila moje kamarádka, dvě hodiny po půlnoci holčičku a skoro za stejných okolností, rupla jí voda a tak šupky do nemocnice, rodila v OL, měla to tam domluvené, jen maličká je o 5týdnů dřív, je to Nikolka a je drobinek 2, 80kg a 48cm , ale jsou obě v pořádku, tak mám pro Adámka nevěstu 😀 😀
holky pěkná zima co???brrr, dnes byla mladá s kočárkem a přišla vymrzlá, Adámek byl v teplučku v kočárku spokojený, ale ona jen tričenko, mikinka, ach jo puberťačka a nedá si říct a nedá 😠
holky jak je v té solné jeskyni, zima???já totiž tam vidím deky na zakrytí, když se leží v těch křeslech a nevím, jak bych tedy měla Adámka oblíct a on nesedí a tak nevím, zda tam může lozit po té zemi???jsem z toho jelen, jak to tam funguje???UVIDÍM, CO JEŠTĚ NAPÍŠETE, zatím pa

denousek
autor
14. zář 2008

verdiku koukej

http://www.solnajeskyne-pv.cz/fotky/foto_004.jpg

ta to tam vypada na zemi zdrejme sul ale zase sou tam hracky pro deti 😒 tak nevim...

abinka
14. zář 2008

Verdik když vemem nějakou mikinku navíc tak to neuškodí 😉
Já se omlouvám,ale včera jsem tam nezavolala.Měla jsem něco na práci a pak zapoměla 😅
Jen bych mu asi vzala nějaký starší tepláky ta sůl by mohla nějak poničit ten oděv ne?😕

martinataylor
14. zář 2008

Holky ,myslím si,že tam bude zimenka,tak určitě mikča teplá to jistí a nevím jestli nebudou muset mít punčocháčky pod tepláčkama. Holky venku je kosa jako blázen,byly jsme venku jen dopoledne na hodech na měste se podívat. Ale jako každý rok stejný 😀 akorát s tou vyjímkou,že letos jsme šli 3 😀 ,koupili jsme Klárince krásnej balonek na kočárek,už ji visí nad postýlkou a dřevěnou panenku berušku jak se houpe na houpačce,je to na perovacím drátku...ale kdyby aspon bylo to počasí krásný,tak člověk je venku celej den,tak jsme zalezlí....

A potkali jsme megee s rodinkou 😉

kolca
14. zář 2008

ahojky,

tak jsme doma od našich. Děda z babí rozmazlovali a rozmazlovali, je to jejich první vnouče, tak je s nima sranda, jak jsou z toho "mimo". Babí jsme si přivezli sebou a bude tu s náma do středy. Takže já můžu případně do solné jeskyně až ve čt nebo v pá. Teda musím ještě zjistit jestli je to pro malého vhodné. ALe myslím, že to bude v pohodě.

megee
15. zář 2008

čau holky tak kosa je teda pěkná to je fakt, na hodech jsme byli jen asi 30 min., vůbec se to nedalo, bylo tam strašnejch lidí, jen malej si to celkem užíval a dostal plyšovýho Nema...

Se solnou jeskyní se přizpůsobím pokud mi do toho nic naléhavě nevleze tak určitě nebudeme chybět 😉

abinka
15. zář 2008

Nazdar maminky a miminka tak moc se omlouvám,ale fotky mi nějak zlobí.Mám je v počátači,ale nemůžu to otevřít v programu aby to mohla zmenšit ☹ tatínek říkal,že to bude možná počítačem.
Marti mohla bych ti jednu poslat aby si to zkusila zmenšit????Poctivě jsem to v tu sobotu zkoušela i v neděli ale nic.Tak doufám,že se nezlobíte že to tam není 😅

martinataylor
15. zář 2008

Jé abynko to jsi poslala té pravé?já to zmenšit neumím 🙂 ,vždycky jsem je posílavala tobě přeci? my tu velikost fotek máme nastavenou hned ve fotáku a nemusíme nikdy nic zmenšova víš....akorát tobě jsem posílala jednou fotky,to bylo z jinýho fotáku....takže ti brouku fakt nepomůžu.....

Jinak počasí hnus...ráno jsme letěli vyvenčit hafáka a do obchodu na nákup a zmokli jsme..... 😉 ,no není to na procházky ach jooo,to se doma zblázníme celej den...

abinka
15. zář 2008

No já si právě myslela že když už neposíláš tak že to už umíš ☹ no nic budu to muset nějak pořešit.Kdyby jste měly někdo program na zmenšování tak pisněte.Taky to hnednastavím pokud to půjde je to otrava 😕

martinataylor
15. zář 2008

Abinko kukni na email?je to zmenšené,já si to fakt zmenšit ale nejde to uloit a odeslat,beztak se ti to odeslalo ve stejné velikosti ,jak jsi mi to poslala.

denousek
autor
15. zář 2008

ahoj holky..

my jsme byli taky na hodech v Pv a Vojtisek byl na detske manezi a byl z toho vezne paf...straaaassnneee se mu to v auticku libilo.... 😵

ja bych taky potrebovala programek na zmensovani...abinko v cem to zensujes ty ? 🙂

miminkapv
15. zář 2008

Marti tak prd je to stejně velký no?? ☹ Zkusím se zeptat známého jen mějte strpení 😖

martinataylor
15. zář 2008

Abinko v pohodě,my počkáme,až to bude tak to bude........ 😀

miminkapv
15. zář 2008

Já to ale nechápu jak je to možné do teď jsme v poho stáhly fotky a šlo to??? ☹

veronikal
15. zář 2008

Ahoj holky, já fotky zmenšuju tak, že si na fotku v total commanderu kliknu pravým tlačítkem myši, vyberu možnost FILE, potom SAVE AS, potom dám OPTIONS. Posuvku Image quality stáhnu na nulu a dám uložit. Zahlásí mi to, že fotka již existuje, jestli ji chci přepsat, tak dám ano, pokud si ji chci v PC zachovat i v té lepší kvalitě, tak upravovanou fotku pojmenuji jinak, většinou za její název dám koncovku MK 😉 Tak snad se Vám to podaří

miminkapv
15. zář 2008

a ten total commander jde stáhnout? nebo si ho už v počálu měla???

veronikal
15. zář 2008

Já myslím, že total commander má v pc každý, http://www.slunecnice.cz/sw/total-commander/ na téhle stránce je náhled jak ta obrazovka vypadá. Možná jsem to napsala zbytečně složitě nebo si nerozumíme. Zkus si to fotku, kterou chceš upravovat otevřít na obrazovku a pak udělej to, co jsem psala, FILE, SAVE AS, atd. nebo mi to pošli na mail, veronika.kvasnickova@seznam.cz, zkusím na to mrknout. Ale až odpoledne, teď jedeme plavat 😉

kolca
15. zář 2008

ahojík,
Abi já zmenšuju v MS Office Picture Manager. Kdyžtak mi to pošli, já to zmenším. kuzelovaolga@seznam.cz

kristyan
15. zář 2008

Ahoj tak mi jsme byli taky na hodecga ta zima byla nesnesitelná ☹ Ale Stracené Ráj jsme si nenechali ujít 😉 a koupili jsme holkám poštářky z ovečky a kristýnece malej proutěnej košíček (na houby a na velikonoce 😉 )

denousek
autor
15. zář 2008

holkkyyy divam se na albumek ze sraziku moc pekny ale nemuzete tam plosim plosim napsat kdo je kdo??kdyz jsem tam nebyla tak at vim 😅 poznala jsem akorat ristyan ze tam ma 2 deti 😀

abinka
15. zář 2008

Denoušku až tam budou všechny tak to popíšu 😉

miminkapv
15. zář 2008

Jé Abi já už popsala, ale né všechny, ale klíďo to předělej. Jen teda doufám, že jsem to napsala dobře a nezblba jména 😀

kristyan
15. zář 2008

tak co ten pátek jak to bude? protože to musíme kdyžtak objednat tak jak to vidíte já jo a co vy?

denousek
autor
15. zář 2008

ja bych rekla ze z toho nic nebude páč bude pršet a v patek stejne ja nemuzu bohuzel..

abi co delate o vikendu nemuzem prijet na kaficko??bude doma Pepa??

abinka
15. zář 2008

já bych ten pátek taky jela 🙂 No ale jestli bude pršet tak nevím.Tím busem to je na prd budem promočení a nemocní ☹

Denoušku o víkendu bude celá bytovka makat na nájezdu 😕

abinka
15. zář 2008

kolco pokouším se poslat zbytek ale nějak to pořád nejde už z toho tady rostu tak když tak ještě očekávej ju???

martinataylor
15. zář 2008

holky pršet má do středy,pak už bude lépe,já bych šla.....na chalupu chci jed až v sobotu ráno když už je taková zimenka v noci.....ale musíme zjistit jak je to s těma mimouškama a lozením atd....volal už tam někdo ,nebo mám zavolat 😉 ,snad nezapomenu....

martinataylor
15. zář 2008

Máme známeho astrologa a na víkend hlásí babí leto a místy i 20 stupnu,tak v pátek vykoukne sluníčko máme to pozjištovaní kvůli sobotní zapíjačce malýho matyase,bude to venku,tak musí být hezky...no mě se to sice moc netýká,já budu uvnitř s klárinkou chrnět,teda spíš nechrnět.hlavně at neprší,jinak tam nedojedu,byla bych jak číča,mám to na druhém konci PV....,tak jak píše abinko promočení a nemocní a to my nechceme být 😅 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru