Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

abinka
6. kvě 2008

holky co myslíte tou oporou???Jako že sedí třeba na sedačce v rohu??

kristy to příjde my to tak měli a ze dne na den 100% zlepšení 😉

Marti halky to mají těžký ☹ víš jak se to říká"pro krásu se musí trpět" No hlavně,že jste to zvládly 😉

Jo jinak jsem zapoměla napsat,že pindík už je přetažený.Bála jsem se jak to bude dlouho trvat a jak jsem psala jednou mu to prasklo měl tam trošku krvičky a pak dobrý a za týden trénování se nám to podařilo. 😀

Denoušku ty řeči můžem nemůžem už mě nebaví. 🙄Bavím se o tom s různýma maminkama a každá dr radí něco jiného.Prostě dělám to co uznám za vhodné.Třeba ty krémačky,lipánky a pribiňáky neobsahují lepek a jsou bez konzervátů.Tak netuším proč by to nemohl.Neosypal se mi po tom a jestli je to jen kvůli toho,že je to moc tučné tak já jsem to jedla od 3 měsíců a do mých 18ti let jsem byla jako proutek.

denousek
autor
6. kvě 2008

abinko jak myslis kecat ti do toho nebudu ja jen rikam co jsem slysela tak jsem jen opatrnejsi kazdopadne kdyz se niceho nebojis a uznas to za vhodne tak o.k.ja jsem to jen slysela...taky mi to prislo divne ale zase až tak nejak nechci nic moc uspechat no...

abinka
7. kvě 2008

Denoušku já taky nechci nic uspěchat,ale když se mi několik mamin směje,co to ta naše doktorka říká,že jejich doktorky jim říkají úplně něco jiného tak si říkám,že to tak hrozné nebude když to ty jiné maminy můžou dávat.To je jedna věc a druhá věc malej už mi odmítá flašku,chce všechno ze lžičky.Když nechce mlíko tak aspoň mléčný vyrobek 😒 zkoušela jsem mu dávat i jablíčko s jogurtem a piškotem,ale to mu moc nelezlo,ale když to koupim tak to sní celý.lumpík jeden. 🙂

denousek
autor
7. kvě 2008

abi segra zkousela male davat activiu ta uz ma 9 mesicu normalne tu neslazenou a jela ji jak svina jen tak bez niceho....
a me to nerikala dr uz nevim odkud to mam no ale to je fuk..
nechcete se nekdy stavit i s kocarkem??uz se nam jaří....

megee
7. kvě 2008

abi ale mlíko by ještě pít měl potřebuje ho at jí cokoli zkoušela jsi mu ho dát třeba z hrníčku s tím pitítkem třeba to půjde, jinak co se týká toho co jí tak s tebou sohlasím já malýmu zkoušela dát višňovej jogurt a děsně mu chutnal, jinak s oporou jsem myslela že ho mám mezi nohama a lehce se o mě opírá, ale jinak už sedí i sám 😀

megee
7. kvě 2008

jinak nám jede zeleninka a ovoce moc ne a jak je ta zelenina s masem tak mu to ani nestíhám dávat do pusy asi je po tatínkovi ten je taky hlavně na maso a ovoce nejí skoro vůbec 😀

megee
7. kvě 2008

jo abi a dáváš malýmu svačinku místo mlíka i odpoledne nebo jen dopoledne jako já a co mu dáváš toho pribiňáka?

martinataylor
7. kvě 2008

Holky já se zblázním ☹

dnes jsme byly u dr. s klárinkou,měla ráno horečku a kašlal av noci,tak máme zánět hrtanu.....je to i nebezpečné,může v noci se ji zůžit hrtan a začit se dusit....okamžitě ji posadit,dát čípek do prcinky na akutní stavy,napsala mi ho...a fofrem na dětské a museli by ji udělat dírku asi do krku aby mohla dýchat... ☹

jsem uplně na nervy holky..proč zase my.... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

megee
7. kvě 2008

marti tak to je mi fakt líto, doufám že se brzo uzdravíte a budete v pořádku, hlavně ji hlídej asi se sice nevyspíš ale budeš aspoň trošičku klidná.... ☹

martinataylor
7. kvě 2008

to je ta nemoc když se to rozvine..přečtite si ty příběhy....

megee
7. kvě 2008

holky tak my jdeme 15.5. na vítání občánků... no konečně 😀

martinataylor
7. kvě 2008

už mi zatím nic....ale určo to za chvíli příjde,vy jste dřív narozeni 😉

megee
7. kvě 2008

určitě nám to přišlo dnes

denousek
autor
7. kvě 2008

marti ☹((( to snad ne....co se vam to porad deje....to ti vubec nezavidim!hele tyhle nejaky pribehy vubec necti!budes z toho akorat na nervy!potrebujes klid a ne se strasit...
bude to dobry uvidis....drzime tii s vojtulkou pesticky ju drzte se babuleny... ☹

abinka
8. kvě 2008

Marti to je mi líto,ale neboj.Pepíček mi od naození chrápal.Měl problém s klapkou.Občas se mu taklapka zaklapla a nemohl se nadechnout taky jsem ho musela nadzvednout.Taky jsem měla strach,že se udusí,ale vždycky začal lapat po dechu a to mě probralo.Možná by nebyl špatný ten monitor dechu.Měli by ho i někde půjčovat.

Denoušku s bílou activií jsme začínaly,ale strašně mu z toho natahovalo.

Megee Buď se mu snažím dát dopoledne mlíko,aby jsme si mohly vzít ven jen přesnídávku nebo pribiňáka a občas dopoledne priboša a odpoledne přesnídávku nebo naopak.Snažím se to mlíko mu dávat ale má období,že to neche.Přidávám mu mlíčko i do obídku má to smetanovější a aspoň něco,ale jen někdy né pořád.jinak ty kaše obsahují taky koj.mléko tak něco má.

Na vítání občánků jsme byly v neděli.Celkem pěkný 🙂

martinataylor
9. kvě 2008

jo jo monitor dechu máme....ale tady když se začne dusit tak ji pomůžou jen dr....ale musím to zaklepat zatím dobrý,sem tam máme teplotku,ale jinak je divočák furt,asi ji nic nezkolí.Baští pěkně.....bereme fenistil kapky a tusin kapky tak uvidíme.
když bude teplotka do pondělí,tak přijít na kontrolu,může ji ten zánět sjet níž na průdušky atd....

Klárinka je silná holka,zvládneme to,,,

kristyan
9. kvě 2008

Ahoj holky tak mi měli probdělou noc Kristynka celou noc zvracela asi 7krat tak jsem litala jak šus a to ješte u toho spí .Spí tak tvrde ze zvraci ve spani tak ji musim vzdycky probrat at se neudusi a Kája byla vzhuru s nama protoze jak jsme porad prevlikala tak se vzdycky vzbudila.Jsem grogi.Byli jsme u dr a prej je to ve vzduchu nejaka ta strevni chripka tak budeme doma a to mame dneska u nas den matek a mela tam naše Kristynka vystupovat ale co se da delat.A o te hoře ložního pradla ani nemluvim ja tu pračku zavařim.tak a ted cekam az Kaja usne a du taky hajat Kristynka uz spi je uplne vyflusla.zatim pa

verdik
9. kvě 2008

ahoj holky, nebyla jsem tu nějaký ten den a co se hned všechno nestane ☹
marti , už máte přestěhovanou postýlku a co máte za potvoru bacila???hlavně,že je Klárince líp, ten den,jak si s ní byla u dr Mik.tak jsem tam byla s malým na očkování, škoda , minuli jsme se...
kristyan a co to tvoje zlatíčko Karolínka, hlavně, že je taky líp a to se divím, že vůbec něco takového chytla, když plně kojíš???no, ten koš žehlení tady čeká i na mě, ale pořád to odkládám a teď večer už se mi nechce vůbec, tak zítra 😉
malý mi dnes skoro nechtěl spát v kočárku, jak bylo teplo a to si neumím představit,jak to bude až bude 30 stupňů ☹ ,
včera jsme nebyli ani venku, měl za sebou očkování prevenar a hexu 2,tak měl zvýšenou teplotu a byl umrčený,ale dnes už v pohodě, vážíme 7,30 a 65cm,tak docela jsme velcí 😀 ,pa a hezký večer,cucám tu trošku vaječný koňak

denousek
autor
10. kvě 2008

holky chystam se koupit quinny spedi sx co si o nem myslite nemate jej nektera nebo nektera vase znama??

http://superbaby.mimishop.cz/detail.php?zbozi=2...

megee
11. kvě 2008

deny taky jsem ho chtěla, ale prý quinny bývají dost poruchový a hodně zatáčí.....tak jsem se nakonec rozhodla pro jiný....

martinataylor
11. kvě 2008

tak toto denoušku nemusím řešit,kupovala jsem tu kombinaci tak už to mám komplet.Jak hluboká korba,tak sporták a autosedačka....

denousek
autor
12. kvě 2008

holky nakonec to bude jinej

http://detskezbozi.com/inshop/kocarky/sportaky/... v barve 406 😅

martinataylor
12. kvě 2008

Tak maminy,byla jsem opět s klárinkou u dr. ☹
Takže ji to z tohol hranu sedlo všecko na průdušky,byly jsme i na rengéně,jestli to není zápal plic,jak to způsobuje ten pneumokok... ☹ naštěstí ne.Ale máme antibiotika,po nich máme hroznej průjem,tak musíme podávat i probiotika at se ji to upraví,nechce papat mlíko,ale řve hlady,tak pijem čajík čajík,pak se z něho poblinká..no pořád dokola...holky ☹ ,je to hrůza,proč máme takovovu smůlu ☹ ,jsem neštěstná.Klárinka furt plače... ☹

kristyan
12. kvě 2008

Marti no vy to teda máte je to hrozny jak se řiká když se to se.. tak se to se.. ale bude to dobry musíííííííí mi mame krizi mam min mlika tak v noci i 4 krat papame tak jsem si sehnala homeopatika na podporu kojení tak uvidime

denousek
autor
12. kvě 2008

martuli to je mi moc lito vy mate vazne porad takovy problemy ach jo... ☹

megee
13. kvě 2008

marti přeju vám at se brzy uzdravíte, jak píše kristyan kž se něco se... tak pořádně ☹

jinak deny kočárek je super mě se moc líbí jen vůbec nepéruje je strašně tvrdej má ho kámoška blbě se s ním jezdí v terénu, ale když už bude Vojta větší tak to myslím ani nebude vadit... 😀

denousek
autor
13. kvě 2008

megge ☹ ☹ ☹

me se taky moc libi jenze jsem ho nesehnala .. beee.....uz se eda sehnat..no...tak mam obednanej jinej bohuzel no.. 😒

denousek
autor
13. kvě 2008

tak mam obednany tenhle no... 😒

http://www.ramatti.com.pl/wozki/opal_sport/31/

tak taky ujde ma ho kamoska ..

megee
14. kvě 2008

taky pěknej a ptala jsi se v PV v prioře tam jsem ho viděla ale je to už dýl....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru