Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

denousek
autor
20. zář 2008

tak nas vojta rad montuje elektroniku 🙂 draty,ovladace.budíky,mobili to je jeho 🙂

holky meli vasi broucci sestou nemoc??me se zda ze je to ono co ma vojta...opadli teploty a naskocila cervena vyrazka-tecky po celem tele 😒

norma
20. zář 2008

Abinko,děkuji za pochvalu,musím říct tak neskromě-já vím 😀 .No letí to,za chvíli nás to s kolčou čeká taky. Denoušku,malá měla ve 4 měsících 2zuby 🙂 ,takže mě už nic nepřekvapí.Adámek je celej jakejsi dopředu,už jeho porodní váha byla mazec a teď,to raději ani nemluvím 😀 .

abinka
20. zář 2008

denoušku a slívá semu to???Pepes to měl na hrudi a pomalu se mu to rozjíždělo na končetiny a mezi očenkama měl jeden veliký flek,během lítání po pohotovosti se mu to slívalo a přibývalo před očima.

denousek
autor
20. zář 2008

no zatim nevim zatim ma jen pupinky tak ma to prvni den tak se jeste uvidi co s tim no...

abinka
20. zář 2008

nevím jestli se to projevuje u každého jinak,ale Chosínek to měl takže se to fakt měnilo před očima každou hodinu to měl jiný a víc až k večeru byl celý.Fotily jsme ho tekže zkusím pohledat a když tak ti to pošlu na emila 😉

denousek
autor
20. zář 2008

abonko ahoj ted jsem videla fotecky je to jasny to je ono.... 😉 aspon to neni nic horsiho..kdyz jsem o tom slychavala tak jsem si rikala ze nas to nepotka..a potkalo no....myslis ze je to pro to teloaspon dobre ze si tim projde??..ze si treba tvori nejakou imunitu a takM??...dekuju za fotecky

denousek
autor
20. zář 2008

teda abinko 😀

abinka
20. zář 2008

fakt nevím 😒 😒 že prý si to mudra akorát zapíše aby to bylo evidovaný,ale když jsem jí to řekla tak mě odvětila že to by jsme mu musely vzít krev aby to bylo stopro a že ho trápit neb ale fakt všude kde má pupínek.udem,ale hodně jsem hledala na netu a podle všeho to na 99,9% Chosínek měl.Jen si zajeď koupit imazol krémpastu a celýho ho tím namazej večer před spanímbude vypadat jak mumie taky máme vyfocený 😀 to nám předepsal kožař,ale je to i bez receptu.jo a napsal nám to jen na obličej na tu velkou skvrnu a na tělíčko měl tekutej pudr.No a ta skvrna do 2dnů zmizla i ty pupínky na obličeji a na těle to měl tak jsem ho dvakrát za den namazala celého tím imazolem a do večera to bylo pryč 😉

denousek
autor
20. zář 2008

abi ja si myslim ze nez se v pondeli dostanu do learny tak to bude mit pryc..pry to trva tak 3 dny ne??jak dlouho mel Pepca tu vyrazku?

abinka
20. zář 2008

no dýl a asi mu to bylo nepříjemný no ale lékárná u kaufe je otevřená ne??

kristyan
20. zář 2008

Ahoj nudím se tak jsem tomu koho mam mailovou adresu poslala fotky dětských dortů jaké peču ještě mám asi 4 ve fotáku tak až je budu mít v Pc tak vám je zase pošlu

denousek
autor
20. zář 2008

kristyan ty vis ze mimisci budou mit brzi rok co 🙂 ze by jsme ti udelali kseftik 🙂

abi ani nevim ze tam lekarna je 😅

kolca
20. zář 2008

kristy taky prosím fotečky kuzelovaolga@seznam.cz 😉

denousek
autor
20. zář 2008

hiii

kristyan ty sou uzasny...me se libi ten medvidek....kdybych chtela pak malymu k roku tak bys ho udelala!!""??i kdyz na vanoce bude sladkkyho az az ...ale jako dobre to vypada no....olik beres za takovy dortiky jestli se muzu zeptat...

a co jina holky delate ja sem ted dalamalyho spat neja uz chtel jit....a muj manzel dela strudl-takze misto jablek je tam vajickova smes a parky 😀

kristyan
20. zář 2008

tak kolčo už jsem ti to poslala ju

kolca
20. zář 2008

Kristy ty jsou krásné - medvídek a lokomotiva nejvíc.

Jinak u nás se už taky spí 🙂

denousek
autor
20. zář 2008

kristy dik za IP 🙂
noa jinak my uz nespime 😎

kristyan
20. zář 2008

Deny no nějak se domluvíme s tím dortem však máš čas na rozmyšlení. jo a mi už spíme od 19,00 jako vždy a kristýnka kouká na pohádku a už taky bude hajat.

Zítra máme vítání občánků hurááááááááááá

kaelan
20. zář 2008

Ahoj kočky 😀

S tím srazem mi to nevyšlo neměla jsem auto 😠

Ale Abi tebe jsem viděla naživo v Tescu brala jsi zrovna karton mlík 😀 možná jsi mě taky viděla protože si se na mě podívala a Pepču jsi ládovala koblihem 😀 😀 😀

Holky jsu zralá na Kroměříž 😝 já už doma nemůžu vydržet s Anet se to absolutně nedá je asi hyperaktivní protože co ona dělá to je děs 🙂

Je to malej horolezec,nic nejí má jenom 10,4 kg a to má v říjnu 1,5roku 😉 To Ela je úplnej opak ta má už 28kg 😢 😢 fakt nevím co s ní mám dělat snažím se jí nedávat moc sladký ale nedejte bobkovi něco dobrýho 😝

Jo jinak Peto Jana se má dobře bydlí u bráchu,dělají topení a novou koupelku.Jěště neví co to bude ale brácha tvrdí že určitě KLUK 😀 😀

Tak se mějte hezky at prcci hezky rostou a někdy zase pááááááááááááááááááá 🙂

abinka
21. zář 2008

Nazdar maminy,
kristy jsou fakt krásný 😉

Denoušku sladký nesladký dort na narozeniny musí být 🙂 Jak jste na tom???

Kaelan tak proč si do mě nedrbla???? 🙂 Omlouvám se ale já tebe na živo neviděla???Když jsem v obchoďáku ta koukám jen zboží malej zboží malej 😀 No moc ráda mu ty kobilhy nedávám ale nic pořádnýho tam neměly a ten už byl strašně protivný a hladový tak jsem u zacpala pusu 😀
Jinak ty máš taky starosti s těma princeznama co??No jo nedá se nic dělat???

Maminy a miminka,pokud Chosínka přejde to nachlazení což přechází (ťuky ťuk)tak by jsme mohly tento týden udělat ten SRAZ co?????Třeba zas v coctejl baru nemusí to být v solné jeskyni 😉 Ať si zas lumpíci spolu pohrajou 🙂 Já můžu kromě pondělka kdykoli. 🙂 co vy??? A né že zase nebude nikdo reagovat 😠 😉

megee
21. zář 2008

ahojky tak my nemůžeme protože malej chytil děsnou rýmu a taky kašle tak snad příště ☹

denousek
autor
21. zář 2008

ahoj holky

Kami ja uz to vsechno vim Janca uz mi psala po icq 🙂 ze by prej oba chteli kluka 🙂

abi my uz jsme na tom podstatne lip po teplote ani znamka uz jen ta vyrazecka no..

kolca
21. zář 2008

ahojík,

Abi my můžem jen ve čt nebo v pá. V po máme očkování, takže út je pasé a ve st jedem na rehabku.

abinka
21. zář 2008

Hmmm tak uvidíme co zbytek. 😉

kristyan
21. zář 2008

tak mě se to nehodí vůbec protože táta dělá st . čt noční jinak má volno takže bych musela obě cesty busem a to asi nééééééé

abinka
21. zář 2008

kristy počítám s tím že tě naložím 😉 a vyložím 🙂

kristyan
21. zář 2008

tak v tom pčípadě je to pohoda díky moc Abi 😉

kristyan
21. zář 2008

jo a mám fotečky tak je přidám jrstli se mi zadaří přidám do mého alba i do společného bylo vítáni děcka naše Karol to bylo jeddo pořád žuchlala a tak nebylo moc rozumět co říkali 😀

denousek
autor
21. zář 2008

tak ja asi teda nic no...kdyz abinka uz ma plno v aute... a stejne je hnusne

kristy neplakali jste??my jsme vitani proplakali..

kristyan
21. zář 2008

ne neplakali ale Kája pořád žvatlala no pobavila všechny a v kolíbce se ani nepodívala když ji fotili no mazec pořád se rozhlížela

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru