Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

kaelan
25. zář 2008

Čau 🙂

holky já asi taky dorazím záleží na počasí 😝 a kde přesně v tom parku mám být?Je to doufám park u Metra?
tak písnite přesně kde at tam nebloudíme jo? 😉

sice tady s vama tolik neklábosím protože nemám fakt čas 😠 ale snad dorazit s holkama můžu 😉

Zítra nedostanou fachmeni oběd už mě to nebaví furt vařit 😀 😀 😀 mám přece lepší plán 😀 😀 😀 😀 tak se zítra na vás s Eli a Any budu těšit páááááááááááááá 🙂

kristyan
25. zář 2008

no v parku u metra u altánku

kaelan
25. zář 2008

aha tak díky Kristy 😀
podle fotek jsem to poznala ale jistota je jistota 😀 😀 😀 😀

ty jedeš zítra s oběma holkama?já jenom aby se Ela nenudila 😀

kristyan
25. zář 2008

ne ne jen z Kájou Kristýnka bude ve školce

denousek
autor
25. zář 2008

kristyan a jedes s tou abinkou?,nebo co je s ni?? ze se neozyva

kaelan
25. zář 2008

aha tak to jo tak to se bude nudit já jí říkám že tam bude mít kamarádku a ono nic
ona tento týden do školky nechodí měla trochu rýmu a oni s tím mají ve školce problémy že tam maminky co jsou doma posílají nemocný děti atd. 😝 tak jsem ji nechala radši doma 😉

kristyan
25. zář 2008

Ale nudit se nebude mimiša ji zabaví Kristynka byla minule hrozně spokojená hlavně z Pepíčka od Abinky je to živel a to se jí líbilo a hlavně chlpečka doma nemáme

kaelan
25. zář 2008

no když ona na to moc není 😢 ona spíš fotbal,auta a takový kraviny jako skejt atd. 😝 ona nechce nosit ani culíky to Kristýnka je úplnejopak podle fotek.Jo a psala si že má 16 kg jak to dláte Ela má 28 ☹

verdik
26. zář 2008

holky, pokud se ještě některá tady ráno ukážete, já jsem celou noc odsávala Adovi sopliky, taky se mi tím dusil, skoro jsme nespali a už od 4 byl vzhůru a nespal, usnul ted je půl 9 a já ho nechám spát , takže se moc omlouvám, ale nedorazíme, nevzala jsem si telefon třeba na kristyan , abych mohla se omluvit, mrzí mě to a to konečně přestalo pršet, ach jo, tak se mějte a nezlobte ☹ se

kristyan
26. zář 2008

Ahoj
Ilčo to neva hlavně si běž taky lehnout at tu noc doženete mi už jsme lepší máme rymenku ale mylím že už končí no mi v noci papáme (jen) 4-5krát hurá už to není každou hodinku tak chvíli i usnu.Číslo ti pošlu do IP ju tak spinkejte pa pa

denousek
autor
26. zář 2008

.. 😕 ..

kristyan
26. zář 2008

tami vyrážíma z abinkou ju tak doufám že bude hojná učast Pa Pa

martinataylor
26. zář 2008

Holky tak sluníčko vylezlo,ale zase ten vichr jak se dívám z okna,malá mi dnes kadila zatím jednou a už to není vodový,zaplat pámbůh,včera jsem přebalovala co hodinu.Horečku jsme měli akortá ve středu,za to jsme začli pokuckávat a máme rýmečku,takže odsávám.No aspon se ji to spustilo,za chvíli bude po rýmě a bude zase fajn...
Akortá v noci furt plačeme,všecko rve do pusenky,to budou určo zoubky

kolca
26. zář 2008

ahojky,
Marti to je dobře, že už je malé líp. No ještě ty noci...ale ono se to zlepší.

martinataylor
26. zář 2008

Akortá od oběda furt poplakaává a plače,spala odpoledne poze 30 minut,tak bud je nevyspaná a nebo fakt ty zuby,kdybyb mě to aspon řekla...

megee
26. zář 2008

ahojte holky co ten srazík konal se?jestli jo tak mě mrzí že jsme tam nebyly ☹

jo holky Domča včera začal úplně sám chodit 😀 sice ještě nedojde moc daleko ale jde sám 😀

denousek
autor
26. zář 2008

marti kup si v lekarne babydent je to na zoubky aby neboleli aspon poznas jesti je to zoubkama kdyz ji to natres ..a budes mit jasno...

martinataylor
26. zář 2008

Denoušku baby dent mám i calgel,dala jsemji panadol a je to lepší.....ach jo kdyby mi aspon bobeček řekl co ji trápí.....

Holky a co srazík? sešli jste se,tak jsem se těšila na vás,no příště...... 🙂

verdik
26. zář 2008

holky, tak malý Aďa spinkal od té půl 9ráno až do půl 1, doháněl tu probdělou noc, stále odsáváme soplík,odpoledne spal od 3-5 a pak jsme s ním byli chvilku nakoupit v tescu, venku se mu líp dýchá něž doma, aspoň na chvilku a potkali jsme Jarouška s kolcou a tatínkem, jen Jarousek byl nějaký vážný, asi ho to nakupování moc nebavilo 🙂 🙂
marti taky to říkám, když malý se kroutí a plače, ať mi řekne čím to je a co mu je,že mu pomůžu a to si říkám, že nám ty plískanice a podzim teprve začínají, já tohle úplně nesnáším, ty mlhy a vítr, déšť brrrrrr
marti a co ti říkala dr na ty horečky a průjem, taky si myslí , že zoubky???

je megee teda Dominek je šikula, tak to se máš co naběhat, teď už neposedí ani chviličku 🙂
já jsem koupila ještě dnes kus koberce do kuchyně, máme tu plovoučku a malý jak naschvál nejraději se plazí , kde není koberec a ono je to studený, tak to vyřešíme takto, kdoví z čeho tu rýmu takovou má, pořád se plazí po zemi, jak tuleň 🙂
taky mě ten srázek mrzí, ale nestálo by to tentokrát za to s Adámkem a tak se aspoň vychrupkal a já si podělala doma , co bylo potřeba
kristyan děkuji za telefon, uložím si ho, pošlu ti pak svoje číslo
holky nepřipadá vám, že to strašně rychle utíká, není to dávno, co pro nás táta dojel do porodnice a šup a budou vánoce než se nadějeme, malý bude čučet na stromeček a slavit první rok, hrozně to letí a i ty dny, je ráno a najednou večer, několikrát vstanu za noc k malému a zas ráno a tak pořád dokola
víte co je hrozný, že vy všechny jste mladé kočky podle mě , ach jo ☹
jo a co hory, neplánujete s mimčama nějakou dovču na horách????pa a hezký víkend, snad slunečný 🙂

martinataylor
27. zář 2008

Ahojky holky,tak máme za sebou další noc,co hodku vzhůru,řve jako tur,usne mi až po chvíli v báruči,od 4 do půl 6 plakala pořád...nemůže dýchat,odsáváme sopílek.....a možná do toho zoubky,fakt už nevím......je to šílený...... 😒 a ráno se řechtá,vyspinkaná do růžova,ale máma bledě 😀 ..no jo naše zlatíčka.....chrochtáme jako prasátko....

kolca
27. zář 2008

ahojky,

Megee Domínek je šikula. Supr 😉
Marti, tak snad to jsou opravdu zoubky a až vylezou, tak se malé uleví. Já mám pocit, že Jájouškovi taky rostou zuby, no ale uvidíme. V noci spí zatím dobře, jen přes den si tam rve úplně všechno a jí míň.
Ilčo prosímtebe, téma mladé kočky vůbec neřeš, důležité je jak se cítíš a náhodou Ti to s Adámkem a s kočárkem moc sluší. Tak si to užívej. Myslím, že to není vůbec o věku a s námi si snad taky rozumíš, tak žádný problém ne? 🙂

denousek
autor
27. zář 2008

ahoj holky

megge tak to je super ty mas sikulu 🙂

holky my jsme dnes v noci taky nespali a mame rymecku....fakt mazec noc....dnes spi vojta u babickytak jsem zvedava jak se budou mit....kdyz mu odsaju sopilek tak to Tak hrozne nevypada treba me jen nejake bolenicko no...

denousek
autor
28. zář 2008

ahoj holky tak kde to vazne co je s vama....drbat drbat a drbat ne 😕

dnes v noci mi psala kamoska ze se ji v 00.28 narodila holcicka Anetka ...tak jen tak vzpominam jaky to bylo....klidne bYch si to vsechno zopakla...druhy uz nebude takovy ze....t nakupovani teseni se na vstup do neznama ach jo.. 😒 ten zivot taV lettttiiiiii nezda se vammm....
nasi drobci uz budou mit co nevidet rok.... 😉

abinka
29. zář 2008

nazdar maminky a mimnka,
Dnes to vypadá na krásný den co???Co budete podnikat????
nemocinkaní mimísci jak jste na tom????
My už máme zahojený krček 😀 😀 Hurááááááááááá po 4 měsících trápení a mazání.Kortikoidy zabraly 😉
Jinak to naše miminko se tento týden rozpovídalo říká baon jako balon a de je jako kde je táta.no a nejvíc mu de nenenenenenene jak se mu něco jen trošičku nelíbí tak hned nenene 🙂

denousek
autor
29. zář 2008

no my rikame taky porad de de....nejvic kdyz chodime za rucenky...
a jinak hhrroozznnee rveme u prebalovani a prevlikani ptz nebydrzime na zadech a porad by jsme se mamince otaceli na brisko 😠 rve jak kdybych ho vrazdila chudaci sousedi co si musi myslet 😅

kolca
29. zář 2008

ahojík,

gratulace mimískům k prvním slůvkům
A Pepčovi ke zdravému krčku.
Včera bylo nádherně, tak jsme vyrazili do Zoo do Zlína. Brouča teda ještě ze zvířátek samo nic neměl, ale je to tam fajn procházka přírodou. Byl nadšenej, pr jsem mu udělala z kočárku vyhlídkový kočár 😀 , tak pozoroval všechno okolo - viz. foto v albíku 😀

martinataylor
29. zář 2008

Ahojky holky,tak pořád soplíme a odsáváme,snad to brzy bude pryč,kde se ten soplík jen bere...jinak v noci se vzbudí a stále řve jako tur,trvá než se ukldiní a pak usne..nikdy to nedělala....tak fakt už nevím...

dnes odpo přijde hlídat babička,snad to zvládne,je pořád taková umrčená...musím jít na metálku a jdeme s tatkou na matriku,snad to tatka stihne.....

Jinak to přebalování a převlíkání je u nás taky horor,řve jak kdybych ji vraždila 😀

denousek
autor
29. zář 2008

kolco fakt super fotky ten lemur je dobrej tam tak zvířata na volno behaji??a Jaroušek pekně videl ven z kočárku to je super no 🙂

marti ja musim taky na metalku pro příspěvěk na autosedačku ale nevim kdy se tm dostanu snad tam manža zajede no....

se mejte zatim pa

abinka
29. zář 2008

kolco děkujem 😀

Dneska snad bude taky krásně 🙂 Už se moc těším ven až se tam prohřejem 😀 né že by jsme tady měly zimu ale víte jak sluníčko je sluníčko jo a od zítřka má být zase hnusně ☹

Já už jsem zrušila přebalovák a malýho přebaliju na posteli svlíknu ho prolítne se a lehne si a zase mu dám plínečku a zas se prolítne a dooblíknu ho a je to bez pláče a nervů 😀

kolca
29. zář 2008

Petí, tam je právě spousta průchozích výběhů a voliér, chodíš tam třeba mezi klokanama, papouškama, srnkama a tak...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru