Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

kolca
28. kvě 2008

Konečnýho neznám, Bilík je Fajn.

http://www.ordinace.cz/clanek/prukazka-pro-teho... kukni sem, tam je něco o tom cervix score - CS.

norma
28. kvě 2008

Tak jsem se tam dívala,díky.Tak jsem z toho fakt jelen,ale řekla bych,že z toho nic nebude 😠 ,no prostě se ještě nechystám rodit 😢 .

kolca
28. kvě 2008

nezoufej, jsem na tom podobně ☹ třeba se potkáme v porodce 😀

norma
28. kvě 2008

Víš,že už jsem nad tím přemýšlela? 😵 Určo se tam potkáme.

kolca
28. kvě 2008

jen doufám, že to nebudet třeba až 10. června 😅

kolca
28. kvě 2008

akorát já tě teda asi nepoznám ☹

norma
28. kvě 2008

No to jsem teda co?Kolčo jak se sem dávaji fotky,kdyz si chci taky vytvorit album.?

kolca
28. kvě 2008

klikneš si na moje fotoalba, moje alba, přidej album, tam zadáš název alba a popis a dáš vytvoř. pak už tam můžeš přidávat fotky, akorát se musí často zmenšit, protože je tam nějaký limit na velikost fotky.

kolca
28. kvě 2008

ne na moje fotoalba, ale na fotoalba, já už neumím ani psát ☹

norma
28. kvě 2008

kolco,pomoc.ja to neumim,udelala jsem vse jak jsi napsala ale jak tam dát ty fotky?přes co,já jsem teda technickej tip co? 😀

norma
28. kvě 2008

Tak už jsem na to přišla 🙂

kolca
28. kvě 2008

no vidíš to 😉

misalka
28. kvě 2008

Pana doktora Bilíka přeju,je to úžasnej doktor, mně moc pomohl u porodu... Rodila jsem vyvolávaně Natálku 4150g a 51cm a já mám 160cm a 51kg,se chudák nadřel skoro víc jak já... A dokonce měl i obrovskej smysl pro humor

denousek
autor
28. kvě 2008

CS je pouze orientacni ja jsem mela pred porodem pouze 2!tim uz se dnes nikdo neridi a nikdo vam nerekne jestli uz budete rosit...segre rekl dr ze do 14 dni porodi a to bylo 3 tydny pred terminem a pak sla stejne 10dni po terminu na vyvolani...
a kamosce zase rekli ze jeste dloouuhoo rodit nebude a na druhy den jela 😅
takze devcata nikdo vam to nerekne hold to bude prekvapko no....

tak vam preji krasny a pohodovy porod muzu vam rict ze klidne bych si to s vama vymenila je to cely uplne nadherny ..asi tak mesic po porodu se mi nesnesitelne styskalo po brisku,po tady te chvili ve ktere jste vy a cekate kdy a co se bude dit,norma uz ma 2 deti a ja nevim jake je mit to druhe dite ale myslim si ze uz to neni tak ono.prece jen pri prvnimjdete do nadherneho a nezapomenutelneho neznama a to je perfektni...

ja sem si vazne pripadala jak magor jeste ted se divam na malyho jak si hraje nebo spink,a kolikrat premyslim o konci tehotenstvi,porodu a pobytu v porodce.a kolikrat mi to nazene vzpominkove slzicky do oci...

tak jsem se trosku rozvasnila tak cekejte,ta prava chvile prijde,uzivejte si posledni chvilki s briskem...

norma
29. kvě 2008

Ahoj denoušku,první je první.Ale teď když čekáme páreček,je to pořád krásný.Jsme štastni že se nám zadařilo mít holku a kluka.Já si užívám i tohle těhotenství,a někdy mi přijde že jsem těhotná poprvé,protože každý těhotenství u mě bylo jiný.Myslím si že porod a těhotenství je nazopomenutelný,ať už čekáš první nebo třeba čtvrtý. 😉

kolca
29. kvě 2008

ahojky,

tak mi od noci odchází hlenová zátka, druhá část zřejmě (první byla někdy před 14 dni), bolesti zatím klasický poslíčkový, tak uvidíme...

norma
29. kvě 2008

Ahoj kolčo,tak snad nebudeš rodit dřív než já,a budeme tam někde spolu.Já mám teda břicho jak beton,úplně tvrdý,občas nějaký ten poslíček,ale jinak se nic neděje.

denousek
autor
29. kvě 2008

no normo asi mas pravdu kazdej porod je jinej...ale uz proste vis do ceho jdes...ja bych pak taky asi chtela jeste holcicku no.. 🙂) ale muj chlap rika ze zensky neberem 😀 to se jeste uvidi!! 😉

kolco ja jsem si porad rikala ze poslickuju a jak jsem doopravdy zacala mit bolesti tak sem to svadela na poslicky a v 1 v noci sem to rozhanela sprchou 😀 a v 5 sem si rekla ze to nema smysl a v 7 jela do porodky...kdyz jsem mela posly tak sem silela ze rodim a kdyz sem rodila tak sem to rozhanela jak posly 😅

kolca
29. kvě 2008

😀 Petí ty mě děsíš 😀

denousek
autor
29. kvě 2008

heee no jjo...ale ono to vazne tak bylo 🙂 😅
ja sem si rikala zase ty posly a ze sem je jeste nezkousela rozehnat ve sprse ze jsem cetla tady na koniku ze to pomaha tak jsem to zkusila a hups nejak to neslo tak mi docvaklo ze to asi nebudou posly 😅
kdyz jsem mela posly tak jsem porad budila svyho ze jedem jedem jedem..a ono nic....a pak to byli fakt kontrakce a ja v klidu vysmata ve vane 😅

no kolco uz abys to mela taky za sebou doufam ze sem pak prijdes at se muzem domluvit na tu vychazku 😉

kolca
29. kvě 2008

Petí a jak teda probíhaly ty kontrakce? jak a kde to bolelo?

Jojo počítám s prochajdou.

denousek
autor
29. kvě 2008

no zacinali po 10 min...a bylo to fakt jak hodinky rikala jsem si jeste mam presne 2 min klid atd...bolelo to...no asi tam jak menzes ja uz ani nevim...a sprcha na sale mi pomohla...to tolik ve sprse nebolelo no...
ale to uvidis sama to se neda ani popsat muzu ti rict ze na sale to budes proklinat ja jsem je i poprosila at me vemou na cisara... 😅 a po porodu jsem jim rikala ty prvorodicky to je hruza ze 😅

ale tak da se to ja na to fakt strasne rada vzpominam 🙂

kolca
29. kvě 2008

tak to jsem zvědavá jestli to poznám teda, mě bolí jako při menzes, ale dole, kontrakce prý bolí do celého břicha?

denousek
autor
29. kvě 2008

no kolco jak komu.nekomu to strili az do zad...ale to jsou az ty pozdejsi kontrakce ,zacina to jako pri menzes.-..

megee
30. kvě 2008

deny tak já jsem na tom jak ty, když tak jdu po městě a vidím všechny ty těhulky tak jim strašně to bříško závidím a je mi líto že už ho nemám a porod je fakt užasný zážitek i když dooost bolestivej tak přesto nádhernej 😀 , já je teda na PA na sále řvala at mi dají něco od bolesti, že to prostě nevydržím 😀 a vydržela jsem to...

Tak vám holky přeju krásnej a bezproblémovej porod a at na něj vzpomínáte v dobrém jako my s Denouškem

denousek
autor
30. kvě 2008

no..ani nemam slov jak si to kraśne napsala 😀

megee
30. kvě 2008

😀 že jo ani jsem netušila že ze mě něco takového vypadne 😀 😀

denousek
autor
30. kvě 2008

ty ses skryty basnicky strevo 😀 😀

megge co ta cortina budes kupovat??..

abinka
30. kvě 2008

Hlky přidávám se k těm co berou porod jako nejkrásnjší ážitek v jejich životě.Je to nádhera.

Jinak holky asi půjdu zítra do nemocnice.Mám silný zánět ucha.Už tři dny jezdím do nemocnice s tím uchem a dnes říkala,že když se to do zítřka nespraví tak si jdu lehnout.Tak mi držte pěsti ať se tu zítra ukážu ☹
Já se zblázním bez Pepíčka několik dní.Moc se omlouvm za chyby ale nemám sílu je opravit.Tak se mějte užívejte krásné počasí

denousek
autor
30. kvě 2008

abinko!§cot o povidas!!!to snad ne!...ty jo ja bych bez malyho taky navydrzela....a to v tommas jan vodu co snad staci pichnout ne...
abi...tak pepca bude hlidat jo...snad se zitra ozves... ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru