Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

martinataylor
19. zář 2008

Jojo fusak je od emitexu a jsem s ním spokojená,měla jsem i do autosedačky od emitexu a nemůžu si to vynachválit. Na ten čajík se podívaán,a je to od megafitu.
Holky nevím čímt oje,ale k malé už 4 den vstávám max.2 za noc.,a to jednou žeji dávám papu a po druhý si chívli pomrčí a spinká.Například usla po 9,vzbudila se ve čtvrt na 1,dala jsem ji mlíčko.Pak se vzbudila kolem 3,plakal a drhla si pusenku,myslím si že ju zlobí zoubky,má to nahoře nateklý,tak jsem ji chvíli pochovala a je půl 8 a chtní stále.Tak kdybybt o bylo už jen tak 2 za noc tak budu ráda,vstávat každou hodinu kní je faklt náročný.
Nejhorší že nevíš co by beruška chtěla.
Jojo verdíku,zetpám se ji,jak ji uvidím,stále jsou v porodnici,měli jit v uterý domů,akorát malej má silnou žloutenku,tak tam museli zůstat.Ale jinak plně kojí,má hodně mlíčka...což ji trochu závidím,ale to už je za náma a Klárince chutná všecko..tak vůbec nestráda i když jsme nekojili...
Dnes je zamračeno,to je hrůza,kdy to sluníčko vysvitne,už z toho budu mít depku.
Konečně je pátek,tátá končí brzo,do obídku bývá doma,tak se chci jet podívat do arkády na oblečení,nemám co na sebe na podzim zima,v loni jsem byla těhu...a pak chci zajet do jysku,mají tam slevy na záslony krásný.....
jdu kuknout na malou.....chrní a chrní... 😉 😉 😉

abinka
19. zář 2008

teto verdik no je to lepší,ale trápí mě ještě ten sopílek 😒 Teplotky už nemám a kuckání už je jen občas tak snad to díky čajíčkům,kapičkám a mamince zažehnám 😀

No malejho zatím to oblečení nějak netrápí ale sedět v kočáru taky moc nechce ale když je venku a pokouší se chodit 😀 tak je to dobrý.To oblíkání kupodivu zatím zvládá.

No a Adámky trápí určo zoubky.Pepes to taky tak měl do půlnoci v poho a pak katastrofa potřela jsem mu vždycky natřela dásníčks Babydentem a byl do rána klid 😉 No a těsně před cykouknutím už byl fakt hodně špatnej tak jsem mu dávala poloviční dávku nurofen a ten babydent a dobrý ustály jsme to 😉

Kolco no ty nepíšeš co ten tvůj miláček jak jste na tom.co už všechno umí???

Marti možná nemá ráda vedra,protože to zlepšení přišlo jak se ochladilo ne???No hlavně že už přišlo.Tak držíme pěsti ať už je to jen lepší 😉

martinataylor
19. zář 2008

Tak yjsem nad tím přemýšlela,že lépe spí jak je chladněji a my v ložnici ted máme chladno,ale je to dobře na spaní. já ji zoubky mažu baby dentem a hlavne calgelem,doporučila mi ho dr....a dávala jsem ji i panadil dnes v noci projistotu,byla uplakaná než šla spát a furt má ručenku vpuse a drtí si ji i v noci jak se vzbudí...

Abinko za to spaní jsem štastná,musím to zaklepat...tuky tuky.... 😀

kristyan
19. zář 2008

Ahoj holky nemyslete že sem nechodím ale já si to tady postupně pročítám 🙂

no fusak máme v kočárku od uterý a jsme na tom jako Verdík oblečení nám vadí a čepici nesnese tak jsem jí dala na šnůrky a jak si ji nemohla stáhnout tak řvala celou cestu ze školky ☹

Marti ta vydím že jsem si to vyměmili já ted stávám 10 za noc ke káje a 2 krát ke Kristynce padá jí peřina apokaždé pro mě přijde at natřesu a zakryju a kaja to je děs jsem vyfluslá zub zatím nemáme ale budí se pořát v e středu v noci 10 krát mrčí tak jí dum cucnout ale jen cucne a spí .dneska do rána 4 krát ale zase byla 5,33 vyspaná stoupne si v postýlce a volá táta a třepe postýlkou tak si ji dám do postele ale lozí a tahá mě za vlasy tak musime vstát dneska jsem v 6,30 měla vyrovnanou myčku povešené prádlo umytou hlavu atd. 😉

martinataylor
19. zář 2008

Jéééééééé kristyan,to je hrůza co? 😲 😠 😠 ,to známe,je to šílený....my jsme měli včera zase horor,než usla,od 8 jsem ji uspavala,umrčena,drtila si očenka,dala jsem ji do postýlky,ožila,stoupla a chodila kolem,lomcovala s postýlkou,o půl 10 už jsem toho měla plný zuby,pořád dokola,pak už jen řvala řvala,byla přetažená a nemohla zabrat....no jo,to jsou dětičky..... 😀 ,miláčci naši.....my vstáváme tak kolem půl 7,7 ale dnes mi chrněla skoro do 8.....

Každej den je jinej...ale třeba Káje už lezou zoubky....je to šílený,furt mrčí,cucne čaje a spí...tobě z prsa...a pořád dokola celou noc....a ráno je čilá jako rybka.....nechápu kde berou tu energii 😀 ,my jinemáme 😀

kolca
19. zář 2008

ahojík holky,

náš miláček včera po dlouhé době nebyl andílek ☹ . On je normálně děsně hodnej, fakt zlatý dítě, asi tím, že jsem od 4.měsíce byla doma a neměla žádný stresy z práce a tak.
Ale včera byl děsně ukňouranej, umručenej, nakonec jsme jedli co dvě hodiny - normálně vydrží tak 3 až 3,5 hoďky. Tak jsem nakonec usoudila, že to byl růstový spurt. Lila jsem do sebe čaj pro kojící, meltu, v noci jsem šla odstříkat, no a zdá se,že to bude ok. Včera vstával dokonce v sedm ☹ 😠 , a dnes už jako tradičně v půl deváté, s kojením v půl páté - tak to dneska snad bude už v poho.

Normálně usíná mezi 7-8, budí se kolem té půl páté a pak chrundí do půl deváté - takže si nestěžuji, jen jak vás čtu, tak mu to asi dlouho nevydrží.. 😅

A co už umíme? Je děsně ukecanej, asi po tatínkovi 😀 , pořád něco vykládá, chechtoší se, vejská. Mlátí do hraček na hrací dece a chce si je narvat do pusy, takže hrazdička se trochu kymácí 😀 . Drží chrastítka a rve si je do pusy 😀 . Občas se otočí na bok, ale neví co s hlavou, takže na boku se zasekne.

No tím cvičením snad posílíme ty břišní lenošný svalíky a otočí se i na to bříško.

Marti není tvůj manža voják? Koukala jsem na fotečky a je mi nějaký povědomý...

Jdeme ven, dítko už mručí, že chce spinkat. Zatím papa

martinataylor
19. zář 2008

ahojky voják není 😀 ....

norma
19. zář 2008

Ahoj maminky a miminka,to co používáte na ty zoubky,je to dobrý?Malýmu rostou zuby,a je to jedna velká katastrofa 😠 .Pořád mi řve,ruku má v pusy,no hrůza,není možný ho utišit.

abinka
19. zář 2008

Ahoj normo,
Neboj to bude chcilka pak se to klidní a vyleze zoubek 😉

norma
19. zář 2008

Abinko,diky za uklidnění.Četla jsem i v chytré knížce,že s prořezáním zoubků,přijde i úleva.No,už aby to bylo 🙂 .

norma
19. zář 2008

Jo a holky,máte moc krásny miminka.Dívala jsem se na fotky ze srazu.

kolca
19. zář 2008

Ahoj normo,

koukám, že Adámek se narodil až 13.tého. Tak jsme se nakonec v porodce nepotkali... Jsem koukala po ostatních mamčách 😀 , a ty jsi přitom ještě byla s bříškem doma 😅

kolca
19. zář 2008

Jo a jinak doufám, že příště se přidáš ke srazíku 😉

kolca
19. zář 2008

gramatická vsuvka: nepotkaly 😅

norma
19. zář 2008

Ahoj kolčo,Adula se narodil 9.6. nakonec mi to museli vyvolat.Ale za to Jaroušek,se narodil na náš termín.Kolčo já nevím,jestli bych šla,vy už se znáte.No nevím 😉 .

kolca
19. zář 2008

Ježíš já jsem debil, čtu, že jsi registrovaná 13.6. a čtu to jako datum narození Adámka - ach jo, a to jsem na mateřské teprv 4 měsíce 😀 😅
Já se s holkama viděla zatím jen jednou a navíc mi dlouho trvá, než se rozkecám, takže myslím, že se můžeš klíďo přidat 😉. A navíc budu ráda, když tam bude i někdo se stejně starým mimískem. 🙂

norma
19. zář 2008

Kolčo to je v pohodě 😀 .No asi tak nějak,taky mi to někdy dlouho trvá,a někdy tu pusu nezavřu.Ale spíš mezi známýma jo to o.k.

kolca
19. zář 2008

Tak vidíš, až bude příští srázek, tak tě budem čekat. 😉

martinataylor
19. zář 2008

Už jsem koupila čajíček na posílení organismu... 😀

abinka
19. zář 2008

Normo my se viděly všechny poprvé akorát já s Kristyan jsme měly na sebe několikrát štěstí 😀
¨Jo a ještě marťa mě vyděla v nemocnici ale já ji neviděla 😒

No takže to neřeš a příště dojdi taky 😉 čím víc mimísků tím líp.Jo amusíš dojít určo,protože malý mimi na chování tam bude jen Jaroušek a přece ho nenecháte na tolik tet samotného 😉 by se z toho chudák zbláznil 😵

norma
19. zář 2008

Tak dobře holky,já příště dorazím.Kristyan nechodíš s malou k Mudr.Kvíčalové?Ale doufám jen,že to nebude někomu vadit.

norma
19. zář 2008

Jo dala jsem do albíčka nějaký fotky malýho,jestli se chcete podívat.Jsem tam i já někde,tak si alespoň uděláte o mě nějakou představu.

denousek
autor
19. zář 2008

holky vy jste dnes pisatelky...nemam cas docitat jen sem tak naoula vojta ma furt 38stupnu chudak...ale lepsi se to ale pomalinku no...ta zatim pa ☹

norma
19. zář 2008

Holky,prosím vás co stojí ty gely na ty zoubky?Díky.

denousek
autor
19. zář 2008

normo jaky myslis??na cisteni zoubku nebo na potirani zoubku kdyz rostou aby nebolely??
to na to potirani ten babydent u nas v kostelci stoji 97 kc a tady je jeste docela draha lekarna no...a na moc pouziti to teda neni je to takove hustsi a musim vzdycky prehnout tamponek a trosku ho tim nasaknout a pak tim tamponkem promasirovat zoubky kdyz se pak primackne na zoubky tak aby z nehho neco vyteklo ze....
ale aspon nam to pomaha ....myslela jsem ze s timto mit problem nebudem prvni zoubky byli v poho ted mame venku 4 a dva se tlaci a pekne nas to trapi... ☹

martinataylor
19. zář 2008

Ahojky normo,určitě nám to vadit nebude,my používáme calgel,ale kolik stál,to nevím už.....ale je až od určitého měsíce....a jinak baby dent,nakapu si naprst a masíruju tím dásně.....

dnes jsem se potkali s megee a ani jsme nevěděli,že bydlíme kousek od sebe 😀 😀 😀

kristyan
19. zář 2008

ahoj ve polek tak já chodím do Konice k doktorce Látalové.na srázek můžeš určitě přijít bude nám vzácné poduchlit mimiško ti naši raubíři na chvání nemají čas pořád někde lezou a šmejdí 🙂

denousek
autor
19. zář 2008

marti a funguje to z toho prstu??myslis ze tam tim neco das??to jsem nezkousela...

normo ted koukam ze tvuj malej ma jen 3 mesice to uz mu rostou zoubky ?? 😕

jinak holky dnes jsem sla pro moje psi na zahradu-pustila sem je vyvencit a jeden sedel u dveri a cekal a ten druhy.kimecek-nikde tak jsem volala a ted slysim jao by psi narikani tak jsem letela co se deje a on se topil v bazene...prijit o chvili pozdeji tak uz mame na dvore hrobecek... 😢 jsem z toho vedle....

abinka
19. zář 2008

normo malej je kouzelnej 🙂 achjo taky chci takové malé mimuško ☹ Je mi to úplně líto že už je taky veliký 😒
Ten babydent by se měl natírat prstem taky to tak dělám.má to být jen pár kapek.
Zoubky to můžou být některé mii se rodí i se zoubkama.Nemusí hned vylézt ale třeba se jen derou.

Marti ten svět je ale malej co?? 😀
kristy jak válčite vy???jinak jak píšeš raubíři.Chosínek se naučil šplhat po jídelní židličce,stlou skříních no prostě vše co ho vyzívá,ale nejhorší je že on se fakt vyšplhá,má strašnou sílu v rukách a přitáhne se jak potřebuje 🙄 no už si asi bvybral povolání.

abinka
19. zář 2008

no povolání asi ne protože to už by byl moderátor fotbalových utkání,boxer,teď horolezec tak nevím.
co vůbec vaše děti nejvíc bere co tak nejradši dělají???

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru