Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

denousek
autor
22. pro 2007

marti....kde ses....snad nerodis 😀

misalka tady dlouho nebyla...

aco kristian...

lucioushek
22. pro 2007

Ahojky denousku, tak uz sem se sem dostala 😵

denousek
autor
22. pro 2007

cauky lucousi 🙂 pohodaaaa........ja sem tady porad.........no ale ted uz valime na kute 😅 brou noc..

abinka
23. pro 2007

čaute maminy,

Tak co jak jdou přípravy na vánoce??? 😉 Já tu včera ani nebyla ☹ Uklízely jsme a pak se šli s drobkem projíd a pak jsem si zdřímla a zas byl večer.S tím prckem to letí 😕

Denoušku ale při tom delším porodu máš chvilky kdy nabereš síly já je neměla a taky to tak dopadlo.Až bylo po všem tak jsem omdlívala vyčerpáním a malého jsem u sebe nemohla hned mít.Takže to si nevybereš 😖

abinka
23. pro 2007

Ježíííííííííííííííššš Denoušku co si tady dělala včera v 7h.Vždyť to máš ještě půlnoc ????????????? 😀

denousek
autor
23. pro 2007

cauky..abinko luda jel jeste na montaz jen dopoledne neco dodelat vis tak sem mu chystala svacinu tak jsem pak nemohla spat tak jsem sem mrkla...nebo o pul 8 jsem zalehla a vstavala va 11 😅

martinataylor
23. pro 2007

Ahojky holky..ještě nerodím..nebujte,to bych ti denoušku napsala,včera jsme byly od rána na chalupě a přijeli až večer a dnes jsme tu měli návštěvu a ted odešli a jdeme na návštěvu k bábě ještě tedka,tak vůbec u PC nejsem..

Jinak jsem stále 2 v 1,sice mě pobolívá sem tam od včerejška v podbříšku,ale niic zvláštního...tak uvidíme... 😀

Jak bude čas,zase se ozvu,jinak mám Pétu od pátku už doma a do práce jde až 2 ledna,tak bych chtěla co nejdřív porodit,at si to užijeme oba,klidně at rodím na štědrej den..už mi to nevadí,už se těším jen at je to za mnou a mám už konečeně Klárinku u sebe... 😀

denousek
autor
23. pro 2007

MARTI TO JA JSEM RADA ze mi to teda asi vyjde a bdu na stadry den pekne doma 🙂) snad sem to jeste ted nezakrikla no..ale brala bych to 25.12 ....no ale spis myslim ze to bude az nekdy pozde v lednu,ze budu proste prenaset no.....uvidime....me dneska vyteklo jen malilinko hlenu ale to i pred 14 dnama no..ale jinak nic budu to brat bazne az to bude poradne a bude v nem krev..
nastedry den bych teda rodit nechtela to by mi pak za par let kluk pekne podekoval....

swetlus
23. pro 2007

Ahoj holky,
prejeme vam vsem krasne a pohodove vanoce, maminkam hodne a vesele deticky, tehulkam rychle a bezbolestne porody a jen to nejlepsi i v novem roce 2008. 😵 😵 😵

denousek
autor
23. pro 2007

ahojikk swetlus 🙂 tys tady uz dlouhonebyla co..no ja ti preju samozdrejme taky krasne vanoce a do noveho roku vykroc pravou at se ti vse jen dari... 😵

abinka
23. pro 2007

Holky taky vám všem přeji krásné a ničím nerušené vánoce a krásný nový rok.No a taky porod podle svých představ a zdravá miminka 🙂

martinataylor
23. pro 2007

Ahojky holky taky se přidávám,přeju všem krásný Vánoce,štastnej Novej rok a miminka at dělají jen radost....
a nám čekatelkám na porod...at je to rychlí a co nejmín bolestivý 😉

denousek
autor
23. pro 2007

holky...jeste ze je ten konik...si navzajem poprejem vse nej....hiii

verdik
23. pro 2007

ahoj holky , i já se připojuji - přeji Vám krásné vánoce a krásný nový rok, hodně zdraví, lásky, štěstí a splněných přání, miminka ať rostou a dělají vám samou radost a jak psala martina, nám čekatelkám na mimoušky, pohodový , rychlý a nebolestivý, nebo jen trošičku porod, tak se mějte moc hezky, prožijte krásný štědrý večer a pohodové svátečky a kdyby něco , písněte 🙂 🙂

kolca
24. pro 2007

kuk berušky, krásné vánoce vám přejeme, a pod stromečkem spoustu lásky, zdraví a pohody 😉

abinka
24. pro 2007

HOLKY tak tu máme ježíška a Denoušek ho má tuplovanýho.Dnes po 15h se jí narodil zdravý kločina váží 3100g a měří 50cm.Jsem šťastná že to už má za sebou a vyšlo jí to na termín podle PM. 😀 😀 😀

lolle
24. pro 2007

Petko,moc gratuluji.... 🙂

megee
25. pro 2007

tak to jí taky moc gratuluju, tak se konečně dočkala... 😀

megee
25. pro 2007

jo holky taky přeju krásný svátky a šťastný nový rok, sice opožděně ale přece 😀 , včera jme nebyli doma tak píšu až dnes...
Jinak já stíhám celkem v poho, protože tu mám skoro tchýni za což jsem vážně vděčná, jelikož mi tím odpadá vaření a tak... Takže fakt pohoda...Jen se mi od malýho moc nechce, tak sem vždy jen nakouknu a zase letím za ním 😀

verdik
25. pro 2007

abinko,děkuji za zprávu o denouskovi, tak se konečně dočkala a měla tedy krásného Ježíška 🙂 🙂 ,asi za ní půjdeš , tak ji prosím moc pozdravuj ode mě a že jim přeji oběma hodně zdravíčka a ať jdou brzy domů. ještě jednou velkou gratulaci denouskovi k Vojtíškovi.ahoj

kristyan
25. pro 2007

Tak nejprve vam vsem preji krasne proziti svatku a stastny novy rok a vsem hlavne zdravi.A denouskovi blahopreji k narozeni syna a doufam ze vse probehlo v poho .No a mi porad kojime a kakame hlavne v noci tlacime no je to mazec ale jsem rada ze jsme byli na stadrej vecer vsichni spolu.Zatim pa

abinka
26. pro 2007

verdik bohužel za ní nepůjdu.mám doma 3 týdenní mimi tak nemám odvahu tam s ním lozit.Každý je nachcípaný a nemusíme mít všechno. 😒 Ale pozdrav jsem vyřídila.Moc se na ně těším.Jak dojedou domů tak se za ní chystám stavit.

Denoušek kojí,ale má strach aby neměli žloutenku jak my.No tak jim držte pěsti ať jsou brzo doma. 🙂

abinka
26. pro 2007

Tak holky kde všechny jste???Všechny jste se rozhodli rodit o svátcích nebo co?? 🙂

abinka
27. pro 2007

Dobré ránko,tak co ukáže se tu dnes někdo???
Denoušek tu není a prostějov utichl. ☹

kristyan
27. pro 2007

Ahoj Abi ja sem chodim jen obcas mam 2 deti tak je min casu a vidim podle fotecky ze mate dudlik mala ho nechce a tak doufam ze ji jeste zachutna zatim se ji navaluje kdyz ji ho chci dat.A vy kojite mi jo a dost casto hlavne nepravidelne nemame jeste zadny rezim.Tak zatim Pa

abinka
27. pro 2007

ahoj kristyan no dudlík máme.Jak jsme měli žloutenku tak mu ho sestřičky dávali,když byl na světle.No buď ráda že ho nechce,protože to je peklo.Vypadne mu a vřeští jak prdlej.Musím mu ho pořád dávat do puseny než usne na tvrdo.Kojíme,máme půjčenou váhu tak mám přehled kolik vypije.Máme to celkem pravidelný.Většinou po 3h. se ozve a v noci vydrží i 5h a to mě až znepokojuje.
Koukám že jste o 1 den starší jak my.můžu se zeptat na tvé jméno.Možná jsme se potkali v porodce.

verdik
27. pro 2007

ahoj abinko, jsem tu taky, jen jsem byla u Baláka na poslední poradně a měl tam tolik maminek a pacientek, že jsem čekala hodinu a zítra mám ozvy a říkal mi, že to tam bude s čekací dobou to stejný, ale to se nedá nic dělat...jo abinko, já to nemyslela, nijak ve zlém, s tou návštěvou denouska v porodce, vím, že máš malého Josífka...já jen kdybys tam náhodou šla, tak ať ji pozdravuješ 🙂 jdu na porodnici zítra, sice se známe jen z koníku, ale pokud tam ještě denousek je, mohla bych ji pozdravit, jen nevím její pravé jméno, ale snad ji najdu podle Vojtíška a jelikož se zde neukazuje ani martinataylor, tak možná tam leží s denouskem, tak , jak si to přáli 🙂 🙂 malý Josífek je šikulka pod stromečkem, koukala jsem na fotky,tak se mějte moc krásně, zatím ahoj

abinka
27. pro 2007

ahoj verdik, já to ani zle nepochopila. 🙂 Kdybych mohla tak tam letím hned,ale malej nějak pšiká tak to nechci hrotit.Jinak Denoušek mi psala,že tam je i Martinataylor 😀 ,že už spolu mluvily,ale není moc času.To znám já tam byla s Megee a taky toho času moc nebylo.Jinak Denoušek se jmenuje Petra Špičáková a jestli by ses tam stavovala,tak ji ode mne moc pozdravuj a že jim držíme palečky.

Jinak s tím čekáním to je radost.Tak ti budu držet pěsti ať se stane zázrak a je to rychlý 😉

kristyan
27. pro 2007

jmenuji se Iva Vesela na jakem jsi byla pokoji ja na 7 a mela jsem tam mongolku tak jsem si ani nepokecala tak jsem to ukecala a tretí den nas pustili domu.a jak dlouho kojis ja az se sama pusti tak zhruba pul hodiny nekdy i dyl.A jaka byla vase porodni vaha mi jsme meli 2,750 a 49 cm a ted mame 3,500takze pribirama ale to kojeni nemame vychytany no jeste tomu dam mesic a pak bych se zeptala doktorky ale chtela bych kojit co nejdyl. 🙂

abinka
27. pro 2007

Jo tak to jméno si vybavuju.Já byla na 8.Mongolku si pamatuju.Byla hnusná jak noc.Chodily jsme s ní kojit mimča.Měli jsme je na svícení kvůli žloutence.Jo a po tobě dali k mongolce cigaňu.
Kojím taky tak půl hoďky někdy i třičtvrtě.To jste teda jedlíci.My jsme važily 3500g a když jsme byly minulou středu v poradně tak vážil 3600g ale z porodky jsme odjíždli 3400g tak jsme nabrali 200g nic moc ale hlavně že nabíráme.Jsem zvědavá kolik budem vážit ve středu.Sice váhu mám ale to je potřeba vážit na jedné váze.Taky bych chtěla kojit co nejdýl.
Jak nemáte vychytaný kojení???Jako čas??
To my máme celkem pravidelný,ale trápí nás prdíky a kakat mu moc nejde.kluci prý na to trpí no. 😖 no a já zas mám zas problém že se mi zdá že se mi jedno prso míň nalívá.Zkouším,že by už pil jedno kojení jedno prso a z toho levého mu to prostě nestačí.Odstříkávám aby se tam tvořilo víc ale nějak se mu nechce.
Jo jinak já se jmenuji Gabriela Věříšová jestli ti to něco řekne.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru