Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

swetlus
14. lis 2007

Holky ja ten formular vyplnovala az pri prijmu v porodnici, pac zjistili ze mi ho jeste nikdo nedal 😉

Co se bavite o sode, kvuli paleni zahy?? ja na to desne trpela a nekde jsem vycetla ze na to pomahaji mandle, je v nich horcik, ktery pomaha...takze jsem zobala vecer mandle u TV a byla to parada 😀

jiji
14. lis 2007

Ahojky, taky jsem rodila v PV. Nečetla jsem teda pozpátku co jste tu všechno řešily a co ne 😉. Misalko, taky jsem řešila, jestli nepůjdu rodit do Vyškova, ale nakonec jsem si řekla, že je to fuk, na blbý i dobrý lidi můžu narazit tam i tam, tak jsem šla do PV. A byla jsem spokojená, měla jsem fajn PA a o naši Michalku se vzorně starali na novorozeneckým, když tam byla tři dny na kapačkách 😵

jiji
14. lis 2007

Já jsem cucala Rennie, to mi na pálení žáhy taky pomáhalo. když nepomohlo mlíko 😀

denousek
autor
14. lis 2007

misAlko ja mam termin 24.12 a taky mi rikali ze to mozna bude driv a muzu ti rict ze se zuby nehty budu snazit aby to bylo driv 😀 taky by mi to vyhovovalo kolem 10 prosince taky uz chci byt na vanoce s prckem doma .. 😕 tak snad se mi postesti no.. 🙂 hiii no a co ten dr kam chodis?

swetlus tak to je divny ze ti ho nedali a ke kteremu dr chodis ty??

swetlus
14. lis 2007

Ha, tak Jiji konecne dorazila 😉

ja chodim k Bartouskove, ona ho nedava, meli mi ho dat v porodnici v pondeli v poradne ale tam uz jsem nedosla pac ve ctvrtek predtim mi praskla voda 😉 😀

misalka
14. lis 2007

No k doktorce chodím do Vyškova, má tam soukromou ordinaci,s porodnicí jsem se rozhodovala a zvolila PV, můj manžel má 10.12. narozky, tak by měl originálná dáreček...

denousek
autor
14. lis 2007

misalko a proc nechodis k dr do pv??mas to bliz do vyskova??tak proc teda ve vyskkove i nerodis??muj milak ma narozky 4.1,tak treba se taky trefime ale chtela bych to teda fakt driv,no uvidime ,nechame to osudu...

swetlus ja sem trubka to uz si mi asi psala o te bartouskove nak mi to vypadlo plomin 😅

jiji na paleni zahy ja normalne valim sodu ...vlekarne mi dali neco na cucani nejaky tablety a stoji to za prd....fakt..ale soda zabira..no a jinak segra rodila v pv v srpnu a byla spokojena...vsude je neco takze to je fuk ale choali se slusne az teda na jednu setru v noci segra nevedely a uz co s malou porad ji plakala a segra sla s ni za sestrickou a rekla ze ji place ze uz nevii co s ni s sestricka na ni jen ,,a my jsme tady jako neco vic??...proste ji tak odbila tak segra se slzama v ocich vzala vozik s malou a vratila se na pokoj....no jo nejaka mlada sestra co se ji nechtelo v noci makat no...hrruuzzaa

abinka
15. lis 2007

Dobré ránko maminy,
Já mám termín 21.12. ale taky by mi sedělo tak 6.-7.12.to by bylo super.Kdyby to bylo podle toho jak si to plánujem tak by jsme se tam fakt všechny slezly 😀 😀 😀.To by bylo drsný takový babinec na chodbě 🙂
Chci se zeptat jak jste na tom s poslíčkama.Já se díky nim dnes vůbec nevyspala 😠 😠 a když jsem zabarala tak mě probrala žáha nebo jsem musela na WC skvělá noc ☹
Jinak vítám Misalku a jiji 😉

Denoušku koukám,že ti ta paměť už taky vynechává 😀 😀 😀 Jsem ráda že nejsem sama 🙂

denousek
autor
15. lis 2007

cau holky.....

jo pamet je potvora to mi ani nerikej to sem driv nemela 😠 no a ja kdybych rodila jeste driv tak nestihnu zubare tam jsemobednana na 6.12 😀 ne ze by i to vadilo ze 😅

misalka
15. lis 2007

do Vyškova chodím od 15,zaregistrovala mě tam moje matka a neměla jsem důvod měnit, chodím k doktorce, má soukromou ordinaci a jsem s ní spokojená, rodit chci v PV, protože ve Vyškově nejsou povoleny návštěvy na pokojích, není na pokojích WC ani sprcha, bydlím v Nezamyslicích a to spadá pod okres PV, budu mít snadnější vyřizování na matrice a na vzp, když budu rodit v PV, do PV to máme asi 22km,takže to není velký rozdíl...

No poslíčky zatím nějak nemám, žáha mě naštěstí nepálí, to bude tím, že mám malou hodně dole... Občas mě někde zabolí nebo tak ,ale poslíčky to asi nebudou, ty holky popisují bolestivěji... No uvidíme, kdy se těm našim drobečkům bude chtít na svět...

denousek
autor
15. lis 2007

aha z Nezamyslic tak to jo...no ja to mam do Pv 6 km 😀 no tak to hledim ze ve Vyskove nemuzou navstevy na pokoj a ze tam meni ani wc a sprcha no to je des tak tam bych teda rodit nechtela...do Vyskova jsme jezdili do bazenka jednou i s abinkou vid abi do bublinek,toboganek damska jizda 😀
jinak ja mam malyho taky hodne nizko...ale zaha me nekdy pali ale ted uz ani moc ne fakt uuplne minimalne...holky uz to doklepem ! 😉

misalka
15. lis 2007

jj, doklepem, já furt říkám, že na světě je 6miliard lidí a čáp je nedonesl... Ve Vyškově je vše nově vybaveno ale na záchody a sprchy nějak zapomněli, ty jsou jen na chodbách... a S těmi návštěvami je to pravda, ptala jsem se přímo porodní asistentky. Tak říkám, že to teda ne a ty návštěvy mají prý proto, aby dopřáli ostatním maminkám na pokoji klid... Trošku blbý, když rodíme v zimě, lítat s dětma po chodbách, aby se na návštěvy mohly mrknout, že... Dnes mi doktorka řekla, že příští týden mám jít už na poradnu do porodky, tak tam musím zítra zavolat co a jak... Domluvit si nějakej termín a co sebou... No jsem zvědavá, co se dozvím... Ve Vyškově na bazéně je fajn,jezdíme tam s manžou, no teď moc ne, měla jsem klidovej režim,ale dnes mi bylo řečeno u MuDr, že se to na porod zatím nechystá,tak začnu trošku zas sportovat apod.... Přece jen,abych pak nerodila až na Novej rok... to by se mi nechtělo

denousek
autor
15. lis 2007

a myslis ze tehule muzou jezdit do verejnych bazenu??ja vim kdyz jsme byli v srpnu v bezenu to jsme byla ve 4 mesici a jeste na me nebylo nic videt tak jsem mela sileny strach aby me nekdo nekopnul do bricha!! no a jinak ja si myslim ze do porodky se nemusis obednavat ze tam staci prijit..ja jsem zvedava kdytam pujdu ja...ale muzes mi to pak rict jak to teda bylo jestlis tam volala a jestlis mela prijit treba na cas to by me docela zajimalo....pak mi povykladas jaky to tam bylo jo...

misalka
15. lis 2007

jj dám zítra vědět, myslím že těhule do bazénu můžou, ale je to na vlastní nebezpečí, my jezdili večer, v bazénu vždy tak 5 lidí a to byla pohoda, na netu jsou webové kamery vyškovského bazénu, tak než pojedeš, stačí mrknout, kolik tam je lidí...

abinka
15. lis 2007

jojo Denoušku ve Vyškově na bazéně je super.Hned bych se tam jela vyrochnit. 😀 Sousedka říkala,že když ji doktorka dala papíry a že se má nahlásit do porodnice tak si tam měla zavolat a objednat se na ozvy.Tak nevím.

denousek
autor
15. lis 2007

holky....pojedem si zaplavaaaattt.....

abinka
15. lis 2007

já mám strach.Ještě tam chytnu nějaký zánět.To mi za to nestojí 😒

denousek
autor
15. lis 2007

to ja na zanety netrpim a verejny bazeny sou v pohode ....mozna pojedem s milakem ale on ted marodi a buhvi co bude az se uzdravi....vzdyt je i plavani pro tehule a to je taky ve verejnym bazene tak co fakt bys nejela,,vis jak bys ulevila zadum....muzem jet s chlapama klidne

abinka
15. lis 2007

Když jsem byla ve Vyškově naposledy(s tebou) Tak jsme měla nějakou vyrážku.Taky na to netrpím ale z ničeho jiného než z bazénu to být nemohlo.

misalka
15. lis 2007

Já bych teď plavat klidně jela, na záněty sice trpím, ale mívám je celoročně, ne jen po bazénech, zítra musím vyzkoušet plavky,jestli se do nich vejdu, tak bychom s manžou mohli zajet... Deny, zítra do té porodky brnknu a dám ti vědět co a jak...

denousek
autor
15. lis 2007

jojo misalko to budes mooocc hodna hrozne me to zajima uz se tam docela tesim 🙂

abi myslis ze to bylo zrovna fakt z bazenu??my tam jezdime v zivote jsme nic nemeli tak muzem jet klidne jinam nez do vyskova jestli chces..

swetlus
15. lis 2007

Ahojte skoromatky 😀
Ja chci taky na bazeeeen. Taky jezdime do Vyskova a ted se tesim az bude malemu pul roku a pak pojedem i s nim. Ja v tehu byla plavat jednou asi v 5.mesici ale pak ke konci uz ne, to uz jsem se bala zanetu nebo tak neco.

Jo v te porodnici se musite objednat..no musite, kdyz vam to nikdo nerekne tak vas tam nekde vecpou ale prednostne berou objednane tehule, pac to objednavaji na konkretni cas. Ale i tak jsem tam cekala nekdy i dve hodiny 😖

martinataylor
15. lis 2007

Misalko,prý je to ve Vyškově lepší.Mám švagrovou a ta tam pracovala.Prý by do PV nikde nešla.Ale je to věc názoru.
Jé Deny,já mám narozky 4 ledna,tak si říkám aby se malá taky nenarodila jak já. Dnes jsem byla na kontorle a že to nevypadá zatím že by to bylo dřív.Škoda,chtěla bych být na vánoce doma už.Ale příroda je příroda.Příští týden začínám pít maliník.

martinataylor
15. lis 2007

A ty návštěvy na pokojích tam fakt nejsou,což mi připadá blbý.Kamošky rodily tady v pV a byly všechny spokojené.Přítel nebo manžel mohl přijít kdykoliv.
Mě žáha pálí hodně a denně,zabírá mi na to mléko,tak ho piju skoro místo vody 😀 a to jsem mlíko nikdy nepila.Ted bych to bez něj nepřežila.
dnes jsem byla na kontrole a vše je o.k,ještě mám přijít za 14 dní,to budu v 36 t na stěry aod 37t mě předá porodnici.Tak uvidíme,jsem zvědavá a už to chci mít za sebou.

misalka
15. lis 2007

No ono to je asi o lidech, záleží, kdo má zrovna službu a tak...Ve Vy je jeden pan doktor, o kterém jsem slyšela své a mám z něj hrůzu...ale ještě jsem nerodila, tak se řídím prostě tím, co slyším... to není sice nejlepší,ale bohužel zatím nemám žádné zkušenosti, tak mi nic jinéh nezbývá...
já říkám, že jestli má být porod lehkej tak bude lehkej, pokud těžkej bude těžkej v PV, ve VY nebo klidně v Brně nebo v Olomouci... to jsem optimista,že...

swetlus
15. lis 2007

Holky, tak se mi libite. Ja si taky myslim ze je vsechno o lidech. V PV jsou dobre i horsi sestry...jako vsude. Jedna vas nastve a jedna vas zas potesi. Proste to musite prezit. Ale je fakt ze si nedovedu predstavit ze bych se musela na wc a do sprchy plazit nekam na chodbu.

denousek
autor
15. lis 2007

holky ja jsem si debil pred hodinou spalila ruku olejem z fritaku a nevim co s tim hrozne to pali musim to mit porad vkyblu s vodou auau taze se ani nepripojim levou se blbe pise 😉

abinka
16. lis 2007

Dobré ráno holky,

Denoušku pořád jsem nad tím přemýšlela z čeho by to mohlo být,ale nic jsem nesnědla a nikde jinde jsem nebyla.Vyrážku jsem nikdy neměla až tehdy a zánět jsem měla na začátku těhu a už bych to znovu abslovovat nebudu.Za to mi to nestojí.Mám o toho drobečka strach.Už se tak dva měsíce chystám aspoň do Pv do Lázní,ale jaksi jsem se tam nedostala 😅 Teď už to asi prdím.

No s tím čekáním na ozvy to je fakt dobrý.Říkala mi to i kámoška.Vždycky tam strávila celé dopoledne.Na každých ozvách měla porod v přímém přenosu. 🙂

Marti nezoufej třeba budete na vánoce doma.To se může všechno během pár dnů změnit.Kámoška byla ve čtvrtek v nemocnici a že ještě to nijak nevypadá a v úterý jeli rodit. 😉
Na tu žáhu mi pomáhá taky jen mlíko a nebo jesenka 😀

A na ty nemocnice mám stejný názor jak vy.Všude se najde nějaká trubka.Takže si člověk nevybere.Prostě se budem modlit ať všem padnem do oka.
Včera jsem byla se sousedkou s malým na kyčlích v Konici a bavily jsme se s maminama co rodily v Pv a žádná si nestěžovala.Naopak chválili si pěkný přístup personálu.Až na jednu ta rodila 30 hodin ☹ ☹ Praskla jí voda ale malé se pořád nechtělo ven.Udělal se jí tam prý nějaký vak a malá přes něj nemohla ven.To tam byl Dr.Marák a pak prý přišel Dr.Kincl a hned jí zařídil císaře.Nejhorší na tom je že malá mohla být postižená.Ale tak všechno dopadlo dobře.

denousek
autor
16. lis 2007

gabi tak zajedem aspon na hodku do pv do tech lazni...dlouho jsme tam nebyla tak jen si tak zaplavat s chlapama co...ale luda tes marodi tak az bude fit...je to takove posledni uvolneni....chtelo by to no...

abinka
16. lis 2007

no chtělo,ale Pepča nehrozí.Víš že je pořád pryč.Než se Luďa uzdraví tak budem rodit.Dnes jsem toho zase moc nenaspala.Zas mě zlobily poslíčci a nebo záda. ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru