Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

denousek
autor
17. říj 2008

cau verdiku no to je hrozny ty jo...ani ti nerekli cimto muze byt...tak z niceho nic,no vazne musis mit nervy na dranc...kliiiddd to bude dobry uvidis,od ceho jsou lekari....
rano dej vedet ju

dobrou holky

martinataylor
18. říj 2008

tak čekám jak napíše verdík a nepíše tak snad nejsou v nemocnici ☹

kolca
18. říj 2008

ahojky,
také doufám, že jsou doma a ne v nemocnici. No maj tu oslavu ještě, tak třeba proto Ilča nenapsala.

kolca
18. říj 2008

jo holky a včera jsme kojili v sedm, v pět a vstával v devět, jupíííííííííííííííííííííííííííííííííí 😀

martinataylor
18. říj 2008

jé to ti závidím,já včera šla spát až o půl 2,čekala jsem na tatku,byl zapíjet kamošovo miminko....a vstávala jsem o půl 7 stím mím zlobidílkem a to jsem ještě kní vstávala o půl 3 a o půl 6 takže super noc!!!! 😝 😝 😝 😝

kolca
18. říj 2008

Marti tak to ti nezávidím, to jsi musela být úplně k.o. Já se chystám, že půjdu dneska spát brzo, pr mě bolí hlava a jak jsme jezdili po nákupech, tak toho mám dost. Zítra chci umýt okna, tak ať mám energii 😀

kristyan
18. říj 2008

Ahoj holky
tak mi jsme se nějak polepšili ve spinkání chodíme v 19,00 a papame v 23,30 a pak kolem 4,00 a pak až ráno je to pohodička že do té půl noci tak dlouho vydrží 😉

a co Verdík jsme nedočkavé jak to s nima je no snad v pořádku oslavují

martinataylor
18. říj 2008

taky bych otřebovala umýt okna ale pojedu setou zase nahalupu jako dnes,má být hezky....uvidíme dneska tu noc,spala bych až se nevidím a malá zatím řádí....

kristyan
19. říj 2008

Ahoj holky já nevím co se z Kájou děje dneska v noci spinkala od 19,00 do 2,30 papala a pak až v 5,30 já navěřím co sní je ale musím říst že tak krásně spinká jen když spí přes den jen jednou a to kolem 11 do 14,30 a tak mi to i vyhovuje tak asi to tak budu praktikovat .Myslela jsem že je lepší když spí ráno od 10,00 do 12,00 a pak ještě v 15,00 do 15,30 ale asi necháme jedno spaní a rači budeme hajat v noci 🙂
Verdííííík podej hlášení jak jsme na tom .!!!!!!!!!

ted leží na JIPce od mé švagrové segra má zánět slinivky.(nejdřív ležela na infekčním měli podezření na žloutenku dělali ji testy na 4 druhy žloutenky a nic tak ji dali na chirurgii a tam ji nějakou sondou rozdrtili žlučoví kamínek co jí cestoval a dělal neplechu ,a pustili ji domu v pátek, a v pondělí zkončila na pohotovosti že má hrozny bolesti a ted je na té jipce a že má ten zánět a dneska mi švagrová říkala že se s tím tělo špatně vyrovnává z léčbou a že má díru do krku a krmijou ji sondou a že je samá hadička no děs ☹ to je přád něco 😢

martinataylor
19. říj 2008

Holky co je s tím verdíkem.....kdyby byly doma tak snad napíše....tak doufám že tam fakt nesjou... ☹ a stou sestrou od té švagrové to je taky díl fakt....to je furt takových nemocí a všeho ..je to hrůza ☹

verdik
19. říj 2008

holkyyyy, předem přijměte omluvu, že jsem nenapsala už včera, ale tu páteční noc jsem skoro nespala, snažila jsem se Adámka každou chvilku v noci kojit, nad ránem se mi ještě podařilo , že mi v polospánku vypil flašku nutrilonu a pak jsem do něj dostala kousíček banánu, váha ukázala vyšší číslo a tak mi spadl kámen ze srdce a žádná nemocnice se nekonala
krmení u nás probíhalo tak, že jsem ho měla v náruči a koukali jsme z okna na ptáčky a vždycky šup aspoň lžičku do pusenky, pořád jsem mu opakovala, jak mu Klárinka, Jaroušek, Kristýnka a všichni mimoušci z modrého koníka posílají pusenky a že musí hodně papat, aby byl zdravý a mohl si s nima zas brzy hrát, úplně mi tečou slzy ještě teď po tváři, denousku, já vůbec nevím, co se stalo a proč tak začal vše odmítat???a všechny výsledky byly fakt negativní!!!
když jsem viděla vyšší číslo na váze, strašně se mi ulevilo a začali jsme slavit Verunčiny 18, měli jsme to na kovárně , pak se pokračovalo u nás doma , končili jsme kolem 23hodiny, bylo toho na mě dost a něco jsem i popila a jak jsem měla ty nervy a bez spánku, tak jsem tady po té oslavě úplně vytuhla
dnes jsem malého vážila zas,váhal neklesá, což je skvělé a připadá mi , že trošku začal i baštit, vzali jsme ho ven na Kopeček do ZOO, ať je na vzduchu a říkali jsme si, že mu vyhládne a snad zas něco spapá, a docela se nám to podařilo, teď před spaním snědl misku kaše, zářím štěstím 🙂 🙂
takže holky, jste zlatíčka, Adámkovi pusenky od vašich mrňousků dodaly sílu a protože byla slaďoučké, tak určitě i nějaký ten gram navíc, moooooc děkujeme a snad už bude jen a jen líp a ještě jednou se omouvám, že jsme nenapsala hned, bylo toho na mě nějak moc
kristyan vidíš jak Karolínka pěkně papá a spinká, to je super, jen tak dál
holky díky za podporu, potřebovala jsem ji jako sůl 🙂

abinka
19. říj 2008

Téda já si odjedu na víkend k babí a tady se dějí takové věci ☹
Verdik seš šikovná maminka 😵 líbí semi jak jdeš na to mazaně přes ptáčky.No jo člověk udělaá všechno pro ty miminka.Jste šikulky že jste to tak bravurně zvládly 😉 Muselo to být náročný a jak jsi psala na nervy.Tak budem držet pěsti ať jde váha jen nahoru 🙂
Chuďátko malinký ☹ ...no hlavně že je nejhorší za váma.Tak se držte a pěkně papkejte.

S tou jeskyní počkáme na vás 🙂

martinataylor
20. říj 2008

Jé verdíkuuuuu...já jsem ráda že jste doma.....pořád jsem na vás myslela a vyplatilo se..........Adámek papká to je dobře...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kristyan
20. říj 2008

jééééé verdík mě se tak ulevilo.

no mi jsme spinkali krásně jsem uplně nadšená že se to tak upravilo.

😀 😀 😀

kolca
20. říj 2008

dobré ránko,

Verdíku huráááááá. Já se tak bála, že když nepíšeš, že jste v té nemocnici. Jsem ráda, že to dobře dopadlo. Adámek je šikulka a ty taky. Musely to být nervy.
My vyrážíme na rehabku, tak nakouknu navečer asi Zatím ahojky.

martinataylor
20. říj 2008

Kristyan já ti tak závidm s tím spaním,u nás pořád stejný,v 21.30 usla,00:00 hod.mléko,1.30 mrčela tak musím vstat, od 3-4 hod.mrčení a pak usla a v 6:40 budíček 😀 ....no až se vyspím tak to snad oslavím 😀 😀 😀

kristyan
20. říj 2008

Tramtararááááááááá
mi máme zubbbbb 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

já jsem tak ráda že jsem se dočkala ted jsem jen zvědavá jestli mě nbude kousat při kojení jak ji ten klofáček povyroste.

abinka
20. říj 2008

Kristy ještě jednou gratulujeme 😵 😵 😵
verdik tak co???Musíš referovat co ten tvůj broučínek spapá.Pořád čekám na další info jestli mu to pořád jde???
Ty se asi ozveš večer že???Tak určo pisni 🙂

kolca
20. říj 2008

ahojky,

tak jsme doma z rehabky. Dítko spinká. Máme další cvik na posílení bříška aby se otáčel na bok. Jsem si myslela, že už je to šikulka, umí spoustu nových věcí, na bok se otáčí, když chce. No jsem z toho nějaká smutná dnes. Dycky nás chválej a dnes zapomněli ☹ , přitom je Jájouš už tak šikovnej.

Kristi jupí, gratulace k zoubečku. Pak poreferuj, jestli bude kousat. Jájouš slintá jak bernardýn a v puse má ruce a všechno.. tak taky čekám, kdy se objeví zoubeček.

denousek
autor
20. říj 2008

cau holky jen vas tak jdu pozdravit verdiku tobe jsem drzela pesticky a dobre to dopadlo...

jinak mi uz zaciname chodit sami...pekne stojime u stolu a rozbehnem se k mamince 😀

tak se mejte caaaaaaaaaauuuuuuuuuuussssss

verdik
20. říj 2008

ahoj, kristyan paráda,konečně zoubek, gratulujeme s Adámkem, a s tím kousáním, malý mě občas rafne při kojení a to se na něj škaredě podívám, že to se nesmí , že to bolí a on to stejně udělá zas, ale jen občas 🙂 🙂 co si malinké slíbila, že tak krásně spinkáte??? 😀 😀
marti , my teď to spaní máme taky děsný, usne tedy kolem půl 8, do 23 dobrý a pak mi to připadá, že vstávám pořád,buď dudlík, nebo napít,jen tak si mrčí, připadá mi, že vždycky si chce prcnout a nejde mu to, tak si mrčí, marti pak až nám budou spát někdy celou noc, tak to musíme opravdu oslavit 😀

holky Adámek se den ode dne s papáním zlepšuje, nesmím to zakříknout, dnes vypil flašku mlíčka i odpoledne, což normálně nedělá, ráno slupl banán s jablíčkem ,k obědu tedy nechtěl moc rýži s masem,tak jsem tady měla od hami jakousi zeleninku s králíkem a to snědl celý, k večeři měl kašičku, tak snad to bude už v pohodě , musí, nic takového prožívat už nechci

kolci taky máme ještě jít na cvičení na Vojtovku, ale už tam asi nepůjdu,malý už krásně leze, sice stále si ještě nesedne, jen takový ten šikmý sed,ale už ho nebaví ani to lezení, zjistil, že má nožičky na kterých se dá stát a tak neustále stojí, já už tedy nic moc nepodělám, věčně stojím u něj aby nespadl, on totiž si stoupne a padá stylem práskz té výšky,kamkoliv ho to napadne ☹ 😉

tak už se mi vrátil tatulda z florbalu,konečně, tak končím , mějte se a já zas písnu 😵

kolca
21. říj 2008

ahojky,

tak jsme byli na očkování a J. místo aby chrupčil, tak leží v postýlce a vejská radostí, prdloušek můj malej.
Jinak váží 6730 gramů a 65 cm. Za měsíc vůber nevyrostl a přibral jen 320 gramů ale prý dobrý zatím.

martinataylor
21. říj 2008

Ahojky to nevadí kolčo.....hlavbě že je zdravej a v pořádku..... 😉

abinka
21. říj 2008

nazdárek,
Tak jak se máte???My jsme dnes byly v solné jeskyni a melaošek do večera přestal soplit to není ani možný.Né teda úplně ale to nejhorší je za náma a já jsem začala odpo vykašlávat.Asi to má fakt něco do sebe 😵 Minule jsme tam jely taky s rýmou a do druhého dne bylo po ní 😉

martinataylor
21. říj 2008

Jé abinko tak jak tam pojedeš tak dej vědět,šla bych taky.... 😉 už se těším a jsi u metálky? víš že ti to proplatí když jim tam vemeš doklad že jsi tam byla.....

kolca
21. říj 2008

jéé holky, teď jste mi připomněli, že jsem se na to zapomněla zeptat dr. Ach jo. No zavolám jí, a taky bychom rádi šli.

denousek
autor
21. říj 2008

ahoj holky

abi tak to je super ze neco tak prirodniho tak pomaha co..

holky jdete nekdo 7.11 do pvna tri sestry a divokyho billa??normalne jednou kdyz 3 sestry jeli z koncertu z konice tak se jim v kostelci pokazilo auto a muj tata jim ho zpravovala ze za to nc nechtel-ani nevedel kdo to je tak prej az budou nekde 3 sestry tak mate vstup zadara a dal jim cislo...tata prej pak doma nejaci hasisaci s koralkama ve velasech 😅 a ja rikam ze je znam vzala jsem si to cislo a dnes sem jim volala ..pamatujou si to sou uplne boziiiiii mame ten volnej vstup!

tak dete tam nekdo?,paa

kolca
21. říj 2008

Denoušku,

my s manžou možná půjdem, jestli seženeme hlídání.

martinataylor
22. říj 2008

NO JÁ HOLKY URČO NE..... 😉 hlídání stejně nemám a ani ty kapely nemusím.no... 😉

Verdíku máš pravdu,až ty naše zlatíčka budou spávat,tak to spolu oslavíme a to pořádně... 😀 😀 ,v neděli můžná pojedu za Renčou a Sárinkou,tak se těším... 🙂

kolca
22. říj 2008

ahojky,

tak J. už má teplotku. Zatím 37,5 po odečtu. ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru