Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

denousek
autor
16. čer 2008

nevim co je s abinkou asi se ji nejak nechce bavit tak nejak o nicem jak my se tady bavime 😅
ale cte si to ptz mi nekdy pisne do ip....
jinak nevim...abiiii.co je s tebou..zejedem s detma plavat??a s chlapama samozdrejme...

martinataylor
16. čer 2008

Dorty jsou užasné,odepisovala jsem ti na email... 😉

v aquaparkui jsem kdysi byla,ale s malou si netroufnu do bazenu,když jsme furt na hromadě... 😉

u nás je polojasno docela,hlavně že neprší a můžeme se jít projít na chvíli... 😉

abinka
16. čer 2008

Nazadar maminy,

Omlouvám se že jsem se dlouho neozvala.Pořád válčím s tím uchem tak nemám myšlenky sedět u počálu.

Marti osobně jsem ho neznala ale vím o koho jde.Má prý tři děti.Říkaly mu ďábel.Prý hodně pil tak se s manželkou domluvily,že když si bude moct koupit motorku tak přestane pít.Kdyby radši pil ☹Jel to jen kousek projed tak si ani helmu nebral a tak to dopadlo. Nevěděla jsem že to bylo před očima rodiny.To je hrozný. 😢

Do chobotničky zatím chodit nebudeme.Do toho ucha nesmí voda,takže zatím nic.

Jinak u porodu jsem za balon byla přímo vďečná.Ve daly mi ho do sprchy a byla to strašná úleva

😵

denousek
autor
16. čer 2008

abi a co jaaaaaaaaaaaaaaa..

ja sem se te taky na neco ptala ☹ ☹

abinka
16. čer 2008

Jééé promiň Denoušku 😅 Do Pv někdy zajedem ale nevím jestli s tatínkem.teď je pořád pryč. ☹ No ale ještě měsíc a půl a už s nami bude doma 😀

denousek
autor
16. čer 2008

abinko ale ja sem myslela vyskov 😅

abinka
16. čer 2008

Tam mě to vůbec netáhne.Naposledy jsem si z Vyškova dotáhla nějakou vyrážku.

denousek
autor
16. čer 2008

no ale to si muzes dotahnout odkudkoliv ...ale jak chces ja jen ze je to tam kryty a vyhrivany proste neco pro deticky no...

megee
17. čer 2008

deny já ve Vyškově byla ale to jsem jěště neměla Domču a moc se mi to tam líbilo, mají to tam fakt pěkný, tak přemýšlím jak se bude moct koupat tak, že tam zase zajedeme...

denousek
autor
17. čer 2008

megge tak zajedeme spolu co 🙂))

holky chodite nekdo na zabavy??nechcete si nekdo na SOB sehnat hldani a prijet do cech pod kosirem na hodovou??splknem 😀

denousek
autor
19. čer 2008

........................................................ 😕 ...........................................................................

martinataylor
19. čer 2008

Ahojky maminy,tak zlobivý mimčo mám asi jenom já,v kočáře nebude,spát přes den nechce,v noci nechce... asi je fakt hyperaktivní ☹ ,už nevím jak na ni... 🙂 Příští týden jdeme do poradny v 6 měsících,to to uteklo,ale vážila jsem ji a má 8 kg...

Příští víkend nám tatka odjede pracovně do Švédska,tak budeme sami 4-5 týdnů...ach joooo... 😒

abinka
19. čer 2008

Ahoj Marti to ti teda nezávidím.To musí být dost náročný. 😕 My teda moc nepospíme doma,ale v kočáře naštěstí aspoň půl hoďky jo ale většinou min.hoďku.Noce teď máme taky zajímavý.Už ho ty zoubky začínají zlobit tak se budí s pláčem.Jinak vůbec nechce papat jíme většinou 2x za den oběd a večer kaši a když moc dobře tak si ráno požužle kůrku od chleba,ale aspoň pije.
Jinak my byly na 6 měsíční prohlídce ve středu a malej má 72cm a 8300g a bylo nám řečeno,že jsme až moc pohyblivý a aktivní.Jako kdybych to nevěděla 😅
My jsme bez tatínka pořád a za ty čtyři roky jsem si pořádně nezvykla ještě že už to za 6 týdnů končí 😀 Tak pojedeš k nějaké babičce ne??Nebo budeš sama doma???

kolca
19. čer 2008

kuk, holky nestíhám, učím se na zkoušku z účta, oba jsme v pořádku, malej pořád zlatíčkovej a děsnej žrout. po příštím týdnu snad na vás zase kouknu.

kristyan
19. čer 2008

Ahoj holky

Marti to je teda divoch mě Kaja v pondělí spala v kočáře 3 h v kuse už jsem byla nervozní a pořád jsem jí chodila kontrolovat takže i kdybych chtěla tak jsem nic neudělala.

Abi no mi pořad kojíme ale když jsou ty vedra tak pije častěji a to si jan párkrát potahne a dobrý a po 3-4 hod je pořádně nají .No tak ani moc nikam nechodíme nejseem ta moderni maminka že bych kojila všude,neříkám že kojím jen doma ale někde moc na veřejnosti to néééééé.Zrovna dneska jsem byla z Kristynkou u kožní v PV a Karol přepadl hlad tak jsme papali v čekárně a byla tam jen jedna paní takže v poho. 😉
Jo a ještě k té kožní vyplázla jsem v lékárně 630,- kč a bylo ještě ted to nemůžu rozdejchat. 😒

Megee nebylas dneska kolem 11,30 na měste v modrém tričku a tmavej kočárek z deštníčkem?

verdik
19. čer 2008

ahoj holky a mimoušci, tak se nám asi zase trošku víc oteplí, v sobotu píšou až 3O,no denousku to je pravý čas na to vaše koupání ve Vyškově
marti tak malá tě tak zlobinká, máš prostě hyperaktivní mimčo, malý Adámek je podobný jako Karolínka od Kristyan,vlastně jsou skoro stejní ve všem, pořád kojíme a je takový spáč jak Karolínka, dopoledne si schrupne i hodinku, dvě a odpoledne někdy zvládne i 3hodinky, většinou však ty dvě hodiny v kuse v kočárku vydrží, někdy se taky koukám, jestli vůbec dýchá, prostě je zas opak tvé malé, kliďas a pohodář a taky to tak je vidět i na jeho váze, myslím, že má 8kg a to bude mít až 8.6. půl roku 🙂 🙂
před chvílí jsem dorazila z oslavy narozenin, takový dámská jízda ve Fiestě a bylo fajn 😉
tak denousku ty jdeš zapařit na hodovou do čech??? tak já tedy nedorazím určitě,kojíme a tak je to složitější
kristyan já kojím všude, vůbec si s tím nelámu hlavu, a co u kožní píšeš taková suma, co máte za problém??jo a můžu tě poprosit , pošleš mi taky prosím ty dorty na adresu ilkaachas@centrum.cz až budeš mít někdy chviličku, předem děkuji
holky jdu spát, zítra dělám švestkové knedlíky s mákem , mňam , už teď se těším a přijde švagrová s malým, tak kluci budou řádit, pa 🙂 🙂

denousek
autor
20. čer 2008

verdiku spis v pv 🙂 ve vyskove je aquapark vyhrivany a je kryty 😀 ale je castecne venku v zime jsme venku s abinkou vylezli z bazenu a koulovali jsme se 😅

holky pomooccc

shanime ke koupi rodinny dum případně pozemek někde tady v okolií...Rd kolem milionu k rekonstrukci nevite o necem,,,,? chjo...

kaelan
20. čer 2008

Ahoj 😝

Denoušku já na zábavu valím a už se těším protože doma se z holek asi zblázním.Su zralá na Kroměříž 😀 😀 😀

sejdeme se třeba vve 22h v pekle jo?snad tě poznám 😝 😝 😝

Jinak se tu mějte hezky mimča at vám rostou já si vás občas čtu ale reafgovat jaksi nestíhám protože se to absolutně nedá 😝 😝 😝 Anetka je strašnej drak,horolezec vyleze snad na všechno včetně sedačky 😝 jí jak vrabec taky má 9,8 kg.Máme doma ted holobyt všechno pryč z dosahu,zavázaný skřínky aby je pořád 1000krát za den neotvírala atd...... však to samy poznáte 😀 😀 😀

Tak pááááááááááááááááááááááááá 🙂

kristyan
20. čer 2008

ahoj kdo jde zítra na Stražisko na zahájení otvírání koupliště 🙂 tak at se ke mě hlásí světle modrej sporták a v něm Karol 🙂 myslím že by třěba Abinka nebo někdo kdo to má blíž 😉 .

Verdík k tomu kožnímu:Kristýnka má atopickej ekzém asi na 70% těla tak chdíme na kožní pro mazání a emulze do koupele ,a ted ještě jsme nafasovali ochraný krém před koupáním v bazénech, a aqaparcích prostě vsude tam kde je udržovaná voda se nesmí koupat bez natření ochraným krémem, který vytvoří film mezi pokožkou a vodou takže se voda vůbec nedostane na kůži má ji extrémě vysušenou no děs.nesmí do písku nesmí žádný vit.C a tmavou čoládu jen bílou je to mazec ale co nadělám říkala že je to dědičný a z části civilizační.Jo a to jsem tam byla a měli jsme Karol sebou a říkala že je začínající atopik ☹ takže máme pěkné vyhlídky.

denousek
autor
21. čer 2008

kaelan ja ti pisnu do ip tel č.a kdyztak me pak zacni prozvanet jak o zivot muzem se fakt nekde potkat ale vubec netusim od kdy tam budeme 🙂) a pujdem na kotel jo??taky mi pisn tel č. zatim čus bus autobus...

denousek
autor
22. čer 2008

kaelan....tak jaks vcera dopadla ja solidne a dnes se takttak drzim abych se nepozvracela....a to si mam jet pro malyho..ale byla prca ze....

megee
22. čer 2008

kristyan v ten čtvrtek jsem to na tom městě mohla být, pohybuji se tam tím směrem celkem často takže je to docela možný...

no vidím, že jme tu jediný hubenější máme 71 cm a 7730 g

jinak nás se pořád ještě koupání netýká malýmu ta rána hnisala tak mu to čistili takže si ještě musíme počkat, se spním to máme v pohodě přes den toho sice moc nenaspí, ale večer usne tak kolem 20:30 a spí tak do 5:00 takže pohoda

abi taky nám asi polezou zoubky malej mi odmítá jídlo, děsně slintá má teploty a je strašně umrčenej tak jsem zvědavá kdy se ty zuby konečně objeví...

denousek
autor
22. čer 2008

jo holky to sem vam nerekla mi uz mame 1 zoubecek 😀 je klaaassnnneeejjj 😀 😀

megge mi jsme taky hubenouri vojta mel 4.6.u dr 6900g a 68cm....my nemamme nikde zadnej špek 😒

abinka
22. čer 2008

megee my teda nepapáme jsme protivní ale teplotky naštěstí nemáme ale zatím pořád nic jen o hrozný slintání.No tak snad to brzy vyleze.

Kristy chtěly jsme se tam podívat ale miláček jde dělat fajnovou v kuchyni tak mu musím být k dispozici.Byly jsme dnes na Plumlovské přehradě.Bylo to super voda krásná 😉

kristyan
22. čer 2008

Abi no mi jsme tam byli ale bylo tam málo lidí i tak byla sranda. Raková skončila 4 z 11 takže spokojenost!!!!!!!

No zub ještě nemáme a ani neslintáme takže to tak hned nebude. 😉

martinataylor
23. čer 2008

Ahojky maminy,

vrátili jsme se z chaloupky,jezdíme od pátku do neděle,malá tam chrní v noci nádherně.Je to určo tím,že je tam jinej vzduch a že jsem od rána do večera venku na vzduchu.

V soboru večer hlídala babička,byly jsme na bečce a selátku,tak jsem se po dlouhé době odreagovala.Malá spinkala u nich. Abinko Péta jezdil 5 let po světě taky,byl třeba i 6 měsíců pryč v kuse,ted dělal rok tady a zase odjíždí. Je to tu hrůza s tou prací,ale říkal jen 4 týdny,ale já si tak zvykla že je každej večer doma,že mi bude strašně smutno,už ted mi je do breku...ale říkám si to uteče.

Verdíku,Renča mi říkala jak je Adámek moc hodnej,ted v sobotu jsme byly u nich,Zdenda slavil 35...tak dělal selátko...už se jit o taky krátí a Sárinka bude na světě..

Zoubeček nemáme ale slintáme pořád a strašně,furt převlikáme...

denousek
autor
23. čer 2008

cau holky...tak vidím že jsme zatím první zoubkovatí co 🙂 no manza mel totiz zub uz ve 3 mesicich no 🙂

kristyan
24. čer 2008

deni a kde ten zoubek mate dole? mě se zda ze Karol vyleze prvni na hoře má to vic nateklí jak dole tak nevím ale neslinta nic tak nevím.

denousek
autor
24. čer 2008

kristyan nam dr rekla ze nam poleze nejdriv ted nekdy nahore taky to tam ma natekly ale presto vylezl dole a vubec to tam dole natekly nema 🙂 zajimavy no.. 🙂

martinataylor
24. čer 2008

dnes jsme byly v poradně,máme 7760 gramů a 67 cm,a vypadá to prý dule na zoubky,jupííííííííí

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru