Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

megee
26. črc 2008

Holky no nezávidím vám to ☹ , přeju at se všichni brzy uzdravíte a at ty zoubky konečně vylezou...nám už roste i vrchní jednička 😀

Deny next taky kupuju je to fakt dobrá značka....

martinataylor
27. črc 2008

Holky táta je domaaaaaaaa 😀 ,přijel v noci....jsem strašně moc štastná

denousek
autor
28. črc 2008

no vidis marti to se mas...on jako dojel necekane a prekvapil vas jo...

abinka
28. črc 2008

Nazdar aminy,
tak my byly nemocinkaní ☹ Malej už jen soplí ale já se z toho nemůžu nějak dostat.no snad to bude dobrý.

Jinak my slavíme a cinkáme 😀 máme zoubek 😀 Včera jsme ho našly.sice nejde moc vidět jen zvrchu,ale je tam a hned vedla to vypadá taky na dobré cestě 😀

Marti tak co žíváte tatínka???My máme taky tatínka doma a už na pořád 😀

denousek
autor
28. črc 2008

jeee gabii ahaaaaaaa vidis to...sem na to zapomela ze uz bude pepca s vama tak to je super co....si polezete ted pekne na nervy 😀

a k zoubku velka gratulace....

holky co budete mimiskum kupovat k vanocuma k narozkam??ja chci koupit odstrkovadlo a takovyho toho pejska hrajiciho od fischer price vite co myslim??jestli je to teda od fischeru 😅

martinataylor
29. črc 2008

Ahojky holky,užíváme si,tatka má týden volna,je krásně,tak jsme na chaloupce,doma jsme na skok jen pro nějaké věci a pádíme zpátky...
zoubek nemáme...ale jinak Abinko velká gratulace...my jen čekáme...ale to nevadí....jednou to přijde a budeme jásat taky...

abinka
29. črc 2008

Děkujeme za gratujace 😀

Denoušku jojo je to od Fischer Price 😉

No zatím nad dárkama moc nepřemýšlím,ale možná nějaký sáňky nebo boby nebo co se teď nosí 😀
No a odstrkovadlo asi koupíme dřív ať ho užije ve sněhu toho moc neodstrká 😕
Pepíček má rád velké věci tak asi nějakou velkou hračku asi má pocit,že je silák když to uzvedne 😅

Marti tak užívejte tatínka.Neboj zoubku se taky dočkáte.Já už nehledala a nečekala a je tu 😵 Za chvilku to bude frajer se zubálama 🙂 😀 🙂

denousek
autor
31. črc 2008

toz holkyyyyyyyyyyyy
nam to tema spadlo nejak dolu 😒

abinka
3. srp 2008

hmm vypadá to že jsou všichni na dovolené 😒

Denoušku tak jak jste si užily zapíjení svobody 🙂

denousek
autor
4. srp 2008

ale jo slo to...akorat mala ucast....ale jo ti nejblizsi tam byli....

kristyan
5. srp 2008

Ahoj hojky tak mi už jsme z dovolené doma bylo to tam parádní (Aqapark Špindlerův Mlýn) až na to že naše Kristynka měla úraz tak jsme v pátek v noci 3h zhánělí ve Vrchlabí pohotovost.a nakonec ůspěšně no a snad to bude dobrý.Karol stále z 90% kojím ochutná tak jenu až tři žičky nejakeho papu a zase skončí u prasa zub nemame sedíme jen z oporou a v chdítku se nám líbí je to parada.ještě skoro nesedí ale na nožky už se staví no šašek je to .tak zatím Pa Pa 🙂

denousek
autor
6. srp 2008

kristyan a co se male stalo za uraz??

holky chystam svatbu...uz pozitri to propukne jesem z toho jelen 😒

martinataylor
7. srp 2008

Ahojky maminy,

Denoušku tobě se to krátí......už zítra z tebe bude paní......moc gratulujeme a hlavně přejeme hodně štěstíčka a t to vydrží na věky.....
My svatbu chystáme na příští rok....

Jinak u nás nic nového....zoubek stále nemáme 😒 ,prý to pak vylezo všecko naráz 😉 ,to si užijeme 😅

Chtěla jsem se zeptat holky co tak vaříte mimouškům pořád,už nevím,je to pořád dokola.Vyborná je prý pro miminka cuketa a malé šmakuje....

abinka
7. srp 2008

Marti taky pořád přemýšlím,dělala jsem rajskou,něco něco jako svíčkovou,špenát,zeleninovou polévku,cuketu tam taky pořád cpu a dávám mu tam hodně petrželky kadeřavky a pažitku je v tom hodně vitamínů,jo už jsem mu udělala i kuře na paprice s knedlíkem 🙂

Jak si užíváte tatínka??

martinataylor
7. srp 2008

Jo to už baští takhle všecko?já včera dala malé lipánka aten zbaštila celej,pribináček nechtěla a activia ji nechutná vůbec......
Tatínka si užíváme,sice už chodí do práce,týdenní dovča skončila,ale navečer vememe vždy hafánka a jdeme se všichni projít,je to paráda,když jsme spolu už a i v noci je snáma.Rodina by měla být pohromadě.....a jak vy?taky máte tatku doma už že?
no jinak to hrozně letí.....malá bude mít za chvíli 8 měsíců....a nedávno jsme rodily 😀
Jinak stále nelozíme,jaksi nám to nejde...spíš couvne tak jednou a pak začne řvát,ale jak je v chodítku a má stát tak je spokojená.I v postýlce se chytne a začíná klekat....už by chtěla lítat.Třeba ani lozit nebude a začne rovnou pak chodit,kamoška to tak měla taky...
Jo a od kamošky má její malej vašík už 8 zubů,,to je co?a je straší o 4 týdny...

megee
8. srp 2008

ahoj holky,

Deny gratuluju k svatbě a přeju hodně štěstíčka a at vám to vydrží napořád 😀

jinak s jídlem taky už nevím je to pořád dokola, špenát, těstoviny, měl i koprovku ta mu moc chutnala a tak různě už taky nevím co pořád vymýšlet,
jinak my obcházíme nábytek a začínáme se pouštět, je to sranda vždy udělá tak dva kroky a padá na zem 😀 , včera jsme měly poradnu a třetí prevenar, měří 74 cm a váží 8620 g
akorát upně odmítá pít jak čaj tak i vodu no nevím co s ním ☹

zuby máme zatím 3 a už nám leze 4, je to jak u koho od kámošky malej měl do 1 roku 3 zuby a pak mu vylezly všechny naráz....

martinataylor
8. srp 2008

jéé megee naše pije zase moc,vypije mi ten hrníček 200 ml na ex a jen za noc vypije 2-3 hrníčky a přes den 4-5,takže holka pitný režim dodržuje... 😀
těstoviny může?super tak je zkusím Klárince

kristyan
8. srp 2008

ahojky ve spolek
Deny Kristýnka se narazila ne děcké prolízačce na prcku a krvácela tak jsme jeli na pohotovost a pan primář říkal že je to jen povrchové že je naražená,a taky se to projevilo tak že se začeala počurávat a bojí se jít na WC ale už to začína být v poho jdeme čůrat sice až napotřetí a z brekem ale to chce asi čas.
Marti Kája vůbec nic nechce pít jen ode mě ale vařím čajík někdy koupím staviču a zkouším to po troškách. 😒

megee
10. srp 2008

kristy mně na to dr. řekla, že pokud čůrá a kaká normálně tak asi nemá potřebu pít a že to nevadí..., ale pozor at nemá průjem to by nebylo dobrý, jinak prý dávat ovoce a dělat řidší polívky to by taky mělo stačit

těstoviny může malýmu moc chutnají taky jsem se nechala inspirovat abinkou a udělala mu svíčkovou s knedlíkem a taky mu to jelo 😀 takže abi díky 😀

martinataylor
10. srp 2008

taky jsem se inspirovala Abinkou 😉 a včera měla malá rajskou máčku s těstovinama a šmakovalo ji...no nám šmakuje všecko 😀 ,dnes měla kralika s bramborem a patizonem.

Denoušku tak co svatba?Užili jste si to?Dopadlo vše podle představ?Doufám že ano....

denousek
autor
11. srp 2008

ahoj holky ,svatba byla super pripadala jsem si tak krasne.....fakt skveli...
a jak to jde s detma my v pohde akorat jsem vv podstate maliho 3 dny nevidela 😅

kolca
11. srp 2008

ahojík,

Petí gratulace ke svatbě 😉

verdik
11. srp 2008

ahoj holky, já teď lajdačím a moc nepíši, neboť jsme na chatě a tak jen přijedu domů na skok a šup zas na chatu

denousku tobě gratuluji ke svatbě a ať vám to manželské štěstíčko a láska vydrží napořád!!!!!!!!!!
marti malá ti tak moooc pije , to jste tedy pašáci i když nevím jestli nepijete až moooc ???to u nás je to s pitím jak u kristyan , Adámek moc čaj nechce a tak cucá prseno, ale taky ho přemlouvám na čaj a nějak mu žádný nejede, který dáváš malé ty???
kristyan , jak zvládáte ty příkrmy, ještě stále jen kojíš nebo už jsi maličkou přemluvila 🙂 🙂 vidím, že už máte po dovolené a nakonec jste nikam neletěli??? my vyrážíme příští týden zatím taky jen na Slovensko a uvidíme jak to dopadne s tím letadlem v září 🙂
tak zatím se mějte , užívejte sluníčka a pohodičky a já jdu balit zas na chatu , pa 🙂

martinataylor
12. srp 2008

Verdíku myslím si že nepije Klárinka moc,jsem ráda že tak pije....bylo mi řečeno že kojenec od 6 měsíců by měl mít příjem tekutin 1,5 litrů.
A jinak od večera má Klárinka 38-39 horečku,tak jsme byly u dr.nic ji nenašly,na poslech dobrý,krk dobrej,ouška taky,bříško taky,hlídat ji ,bud je to viroza nebo se to rozjede,ještě prý by to mohla být ta 6 nemoc u dětí,to jsou 3 dny horečky,pak zmizí a děti se osypou a to do 3 dnů taky zmizí.Ted prý řádí průjem atd...tak uvidíme...Je to trápení.....

kristyan
12. srp 2008

Ahoj holky
Já si taky myslím že Karinka nepije moc račí víc jak vůbec.(naše Kája nepije čaj a ani štavičky vůbec jen mlíčko to jsou její veškeré tekutiny)A příkrmy? nic moc spapáme tak 3krát do pusky přesnídávku a prseno je prseno 😉 ,ale zkouším polívečky to je taky děs ☹ vždycky navařím a jednou do pusy a fůůůůůůůůůůůůůůůj a je po jídle 😒 ,ale nevzdávám to pořád to střídám polívečka,přesnídávka nejaky jogurt (lipanek,bobík)a doufám že to překonáme.

Jo abych nezapoměla: HODNĚ ŠTĚSTÍ DENI HLAVNĚ AT JE TO NAPOŘÁD 🙂

denousek
autor
12. srp 2008

holky nemam jeste moc casu ale strasne vam dekujiiiiiii za gratulace 😵

martinataylor
13. srp 2008

Tak malá má stále 38 horečku...už od pondělí,vžd yji to klesne po zábalu a panadolu a pak to zase vyletí...tak už si nevím rady,zítra budu volat dr...Myslíte že by to mohli být zoubky,ale tak dlouho horečka?

abinka
13. srp 2008

Ahoj Marti mohlo by to být od zoubků 😒 Jinak včera mi známá říkala,že její známá 😀 má dceru a ta tu šestou nemoc prodělala a příznaky seděly na tu naší vyrozu jak píšeš horečky a pak se osypal. 😒 Tak nevím.
Jestli teploty přes noc nezmizí tak určitě kontaktuj mudru.

Jinak našeho malého souseda včera píchla vosa do obličeje natklo mu to a tak jeli na pohotovost no a zůstaly tam na pozorování zítra by je snad měli pustit.Doufám,že jo,protože má zítra 1 rok.

abinka
15. srp 2008

Kristy už jste doma???To byl mazec co??? 😕

veronikal
15. srp 2008

Ahoj denousku, gratuluji k svatbě, ať Vám to vydrží na celý život 😉 A co nějaké fotečky? 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru