Porodnice Rokycany. Máte s ní zkušenosti?

ketka
14. bře 2007

Máte prosím někdo zkušenosti s touto porodnicí? Byla mi doporučena gynekologem, ale ráda bych slyšela i názory jiných. Děkuji 🙂

vorllinka
7. lis 2010

@knedluska Renčo, my jsme byli někdy kolem toho 32.-34.tt. Ale nic se nestane, když tam půjdete dřív. Ale zavolejte si tam těsně před tím, protože je možné, že se zrovna bude rodit a nic neuvidíte 😉 Určitě budeš spokojená. Se těším až tam zase půjdu rodit 😀

knedluska
7. lis 2010

@vorllinka - Jindul, ty jsi blázen 😀 Já myslím, že dřív tam nepůjdeme, protože než se tam dokopem .... 😀
A to tam jenom přijdu a řeknu, že se jdu podívat? 😅 A kosmetiku pro prcka sebou asi taky tahat nemusím že ne?

vorllinka
7. lis 2010

@knedluska Reni, proč jsem blázen? 😅 Kosmetiku tahat myslím nemusíš, já byla na nadstandartu a tam mají Johnsons. No a fakt přijdeš na recepci a tam řekneš, že ses rozhodla u nich rodit a že jste se přišli podívat 😉 Budou rádi 😉 Renčo, trošku mimo, ale budeš epinovat?

knedluska
7. lis 2010

@vorllinka - Jindul, no proto, že Šimonkovi jsou teprve 3 měsíce a ty už se těšíš, až půjdeš zase rodit. 😀
To si piš, že budu epinovat. Jste mi s Kristý vzorem. 🙂 Epino od Kristý už leží ve skříni. 😅 Jsem zvědavá, jak mi to půjde, trochu z toho mám strach.

vorllinka
7. lis 2010

@knedluska Renčo, neboj!!! A chválím, že do toho půjdeš, určitě to bude stát za to, pak si povíme 😉 No a s tím, že bych šla rodit znova, mě to opravdu tak strašně moc baví 😅 Ale chci si Šimiho pořádně užít a pak až si pořídit druhého vorlíka 😵

knedluska
8. lis 2010

@vorllinka - Jindul, já myslela, že chceš jako druhou vorlici. 😵

vorllinka
8. lis 2010

@knedluska No jasan, že vorlinku, ale musím počítat i s vorlíkem, ono by to ve finále bylo jedno, ale no já se do toho zamotávám 😀 Hnedka jdu odepsat na IP 😉

knedluska
30. lis 2010

Tak jsme se dneska byli podívat v porodnici. Ani jsem tam předem nevolala, stejně jsme tam byli, tak jsem jenom vyjeli o pár pater výš. Sestřička se nás hned ujala, byla moc ochotná. Pak nás předala porodní asistentce, která nám ukázala porodní sál a pověděla, kdy máme přiject. Věci pro mimčo prý akorát na cestu domů, plenky tam mají a pro maminy klasika do nemocnice, akorát prý to chce ty kalhotky, protože jim to tam někdy nestíhají prát. Tak je prý lepší si vzít ty síťované sebou. 🙂 Ale všichni tam byly moc milí. 🙂

mysulka
11. pro 2010

Tak v pondělí si tam jdu hajnout na vyvolání porodu, tak nám držte palce,ať to jde v Rokycanech líp než na Locháči ☹ Byla jsem v porodce v pátek na domluvě, co se mnou a zase naprostá spokojenost s přístupem 🙂 Tak snad to bude ve stálém duchu 🙂 😀 🙂

Pak se ozvu, jak jsme rodili 😒

knedluska
14. pro 2010

@mysulka - držím palce, doufám, že už máš maličkou u sebe. 🙂

janca81
14. pro 2010

Ahoj, tak taky přidám svoji zkušenost s rokycanskou porodnicí. Nastupovala jsem 25.11. 2010 na indukci, nástup jsem měla v půl osmé. Od samého začátku se o mě starala PA a každé dvě hodiny mě ještě chodili prohlížet doktoři. Na víc jsem tam měla dvě studentky a t y byly taky naprosto skvělé. I přes počáteční strašení, že budeme rádi jestli porodím ještě ten den, byl malý na světě za 6,5 hodiny. Rodil mě pan doktor Říha. Veškerý personál ať u porodu, nebo potom na šestinědělí byl naprosto úžasný, všichni jsou velice vstřícní a ochotní. Takže za mě naprostá spokojenost, jinam už bych rodit nešla. Jo a ještě řekla jsem si o epidurál, který jsem nakonec nestihla, ale nebyl s tím vůbec žádný problém.

knedluska
15. pro 2010

@janca81 - tak to je dobře, že jsi byla spokojená. 🙂 Zrovna nedávno mi říkala tchýně, že když rodila švagra, že měla u porodu taky dr. Říhu. 🙂

nikulka83
25. led 2011

@knedluska : Tak co? Pořád nic? 😉

knedluska
25. led 2011

@nikulka83 - dneska jsem byla na kontrole u pana primáře Vilety. A protože už mám po termínu a malá je koncem pánevním, tak zítra ráno nastupuji na vyvolání. Tak doufám, že to půjde rychle. 🙂

nikulka83
25. led 2011

@knedluska : Jo? Tak hodně štěstí a ať to jde rychle! Mamka má zítra denní, tak se uvidíte 😉

knedluska
6. únor 2011

Ahojte 🙂
Musím pochválit všechny sestřičky v rokycanské porodnici. Všechny byly úplně úžasné, se vším poradily. 🙂

nikulka83
7. únor 2011

@knedluska : To jsem ráda, že se ti líbilo 🙂 a těšim se, až uvidim Adélku 😵

knedluska
8. únor 2011

@nikulka83 - prosím tě, měla bych na mamku otázečku. Jestli náhodou neví, odkuď berou ty plenky Happy, co jsou v porodce? Našla jsem, že je mají jenom ve 3 obchoďácích v Plzni a poslala jsem manžela do Rokycan a tam je prostě nesehnal. A nám zrovna nejvíc vyhovují. 🙂

nikulka83
8. únor 2011

@knedluska : oni mají nějakýho dodavatele, kterej jim je vozí.. mně taky vyhovovaly 😉 Jdu dneska do DM, kouknu se ti tam... 🙂

knedluska
8. únor 2011

@nikulka83 - ty jo, ty jsi rychlá. 😀 Tak se jukni, to budeš hodná, ale asi je tam nemají. Manžel včera obešel prý všechny drogerie kolem náměstí a všude mají jenom pampers nebo hugies. Ale už jsem si je objednala přes net, tak snad dojdou brzy. 😉

nikulka83
8. únor 2011

@knedluska : možná by je mohli objednat i v lékárně nebo zdravot. potřebách na malym náměstí.. 😉 Jojo, jsem rychlík - Fífa spí, tak mam volno 🙂

knedluska
8. únor 2011

@nikulka83 - já zkoušela volat do lékárny u nemocnice a tam mi řekli, že plenky vůbec nevedou. A do lékárny na malém náměstí mi už manžel nepůjde. Já jsem si tam objednala odsávačku mléka a oni, že bude odpoledne, tak jsem ho tam pro ní vypravila a oni mu řekli, že si to spletli a bude až druhý den. Tak jim tam něco od plic řekl a už tam prý nevkročí. 😀 😀 😀

nikulka83
8. únor 2011

@knedluska 😀 😀 😀 😀 Do Barborky chodim taky nerada.. Moc lidí, trvá to tam a nakonec nic nemají.. Mně mamka objednávala odsávačku v těch zdravotnických potřebách na malym náměstí. Kupovala jsem tam i přebalovací podložky - ne přímo pro děti, a tím pádem byly za zlomkovou cenu 🙂

knedluska
8. únor 2011

@nikulka83 - jo přesně, těch lidí tam vždycky, to je hrozný. Ahá, takže tys to takhle šikovně vykoumala s těma podložkama. 😀

nikulka83
8. únor 2011

@knedluska : tak v DM taky prdlačka 😝 😀

knedluska
9. únor 2011

@nikulka83 - viď, já jsem si to myslela. 😝

aja82
11. dub 2011

@knedluska my je kupovali v intersparu 😉

karibari
27. zář 2011

Ahojky,

pridavam zkusenost s Rokycanskou porodnici. Prostredi prijemne, personal taky. Detske sestricky jsou moc hodne, zvlast 2, to jsou vylozeny andele, venuji velikou pozornost kojeni a fakt tomu rozumi (jsou i laktacni poradkyne). Neprijemna tam byla jen jedna. Celkove velka spokojenost, presto zminim par nevyhod, ktere jsou ale asi nepodstatne. 1. je to malinka porodnice a na prijmu jsme byly 3 naraz, takze ackoliv se vsichni moc snazili, tak jsem stravila skoro 2hod na chodbe a tak po ruznu (a vzapeti porodila, slo to rychle). Rodit tam sama, tak by to bylo super. 2. Normalni pokoje naproti sesterne nemaji odhlucnene dvere a vsechno z chodby je slyset dovnitr, takze pri 4 porodech za noc to byl docela rachot. Proste jsem mela smulu, ze jsem vychytala hodne plodne obdobi, kdy byly zavrene Horovice.14dni pred tim tam nikdo nebyl, mamky i na normalnich pokojich byly po jedne. 3. System navstev - na pokoj smi jen otec v nastevnich hodinach ( s vyjimkou nadstandartu), jinak se musi i s mimi na chodbu, opet jen+- v navstevnich hodinach, vcetne matek po cisari. Pozor - toto narizeni je sice oficialni, ale plati jen v pritomnosti jedne sestry, ostatnim to prijde jako blbost a pousti na pokoj, pokud to neva druhe mamce. Tak to je z nevyhod asi vse. K dispozici jsou ererni sterilni vlozky i kalhotky, kosile taky, ale to je slabsi, doporucuju nejakou vlastni,maji jich malo. Na mimi je vsechno tam. Sestricky na pozadani uvari kojici caj, ktery si vemete z domova. Bohuzel to nikde neinzerujou, ja to vedela od te moji z gyndy a fakt to funguje, tak se nebojte rict. Kdyz to srovnam s Brandysem, kde jsem rodila 1. a byla relativne spokojena, tak tady je to mnohem lepsi, hlavne ta pece o mimi a kojeni. Preju jen same krasne porody!

snowwitch
4. črc 2012

Ahoj, trochu to tady obnovím. První jsem rodila v Plzni a teď bych ráda do Rokycan. Jak to tam v poslední době vypadá? A nevíte, jestli se dá domů jít i dřív než 5.den? Dcera je hrozný závisláček, tak bych chtěa být brzy zpátky u ní.....

ssaara
4. črc 2012

Ahoj!
Já tam rodila naposledy před rokem. Rodila mě porodní asistentka,dokonce mě i zašívala,doktorka se přišla jen mrknout. Doporučuju určitě ten nadstandard. Může tam být kdokoliv u tebe od rána do večera,na normálním pokoji opravdu jen na chodbě a s mimčem jen pár minut. Navíc sprchu a záchod máš jen pro sebe. Na ostatních pokojích je to vždy spolené pro dva pokoje. Jinak na mimčo tam mají všechno,plenek 10 kusů na den,oblečení,věci na koupání,pokud jsou problémy s kojením,půjčí odsávaku,připraví mléko apod. Porodnické vložky jsou k dispozici a je jich tam dost. Doporučuji si vzít s sebou síťované kalhotky,těch je nedostatek.
Jinak my jsme šli domů až po týdnu,páč malá měla nějaké problémy,tak nevím,jak je to s propouštěním.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru