Porodnice Rokycany. Máte s ní zkušenosti?

ketka
14. bře 2007

Máte prosím někdo zkušenosti s touto porodnicí? Byla mi doporučena gynekologem, ale ráda bych slyšela i názory jiných. Děkuji 🙂

apricots
14. bře 2007

ahojky, já se tam chystám jít rodit...už sem se tam byla i podívat a mám jednu kamarádku, která tam před týdnem porodila...

ketka
autor
14. bře 2007

apricots, my se tam právě s manželoidem taky chystáme to omrknout. A jak se ti zdálo to prostředí tam? Je to hodně velká porodnice? Raději bych totiž něco menšího, páč si myslím, že ten přístup je úplně jiný než ve velkých, kde to všechno jede jak na běžícím páse. 😒

winnie
14. bře 2007

není to velká porodnice🙂Spíš malá, milá, komorní. Prostředí je docela hezké a navíc není u porodu víc lidí, než je nutné.

apricots
14. bře 2007

ano, je to opravdu malinká porodnice, dokonce sem měla chvílema pocit, že až moc🙂ale zatím se mi líbí nejvíc z možností, které mám - epidurál tam dělaj 24 hodin denně, neni tam tak narváno jako v plzni, vypadá to tam příjemně...ta kamarádka byla spokojená(měla teda těžkej porod, ale porodnice se jí zamlouvala)

winnie
14. bře 2007

A ke kazdemu porodu chodí pediatr, coz taky vsude neni. Treba ve Stode ne.

ykokinecka
24. kvě 2007

No já nevím,Rokycany,Stod,Planá....Raději rodit doma než tam.

ketka
autor
24. kvě 2007

ykokinecko a můžu se zeptat proč? Máš nějakou špatnou zkušenost?

hruska22
12. črc 2007

musím se zastat porodnici v rokycanoch ani ja som k nej nemala moc velku doveru zo začiatku lebo tam pracujem(ale nie na gynde)a viem akú má povest táto nemocnica ale bola som nadmieru spokojná porodne asistentky boli výborné a dodávali mi silu ktoru som pri tom 26hodinovom porode potrebovala fakt sa nemožem na nič stažovat možem len a len doporučit je lepšie rodit v malej nemocnici je tam lepšie prostredie a viac si vás všímaju vo velkej napr.v plzni to ide ako na bežiacom páse a nikto na vás nemá čas lebo je tam milion pacientov každy sa niekam ponáhla 🙂

bastion
4. srp 2007

ahojky lidičky.chci jít rodit do této porodnice.je možnnost v této porodnici vybrat si jak chci rodit?myslím třeba císaře?

winnie
4. srp 2007

Ahoj Bastion. Císaře Ti rozumný lékař na přání neudělá. A v Rokycanech rozhodně ne.

bastion
11. srp 2007

Ahojky Winnie.Rodila jsem v Karlových Varech a tam mi dali na výběr.Vzhledem tomu že jsem se neotvírala,tak mi dali na výběr.Buď ještě hodinku počkáme a nebo císaře.Rozhodla jsem se pro tu druhou možnost císaře.jak probíhá porod s epidurálkou?víš?

winnie
13. srp 2007

Ahoj bastion. U Tebe je to spíš nepostupující porod a to je něco trochu jiného. Porod s epidurálem je trochu problematický -většinou maminky moc netlačí a porod se tím prodlouží. Viděla už jsem jich hodně a nevím, zda to stojí za to.

apricots
13. srp 2007

tak mám za sebou porod v Rokycanech i s epidurálem a musím si to jen a jen pochvalovat...

aja82
24. říj 2007

Ahoj jsou tu nějaké těhulky nebo snažilky z Rokycan? 😉

slavice
24. říj 2007

Čauky!!! V Rokycanech jsem rodila loni v listopadu a musím říct, že to bylo tak normál, ani super ani špatný. Moc si mě nikdo nevšímal, naštěstí jsem měla docela rychlý porod.

aja82
25. říj 2007

Díky za odpověď, a jestli se můžu zeptat jestli jsi chodila na gyndu do Rokycan a ke komu? Přistěhovali jsme se tak nevím, zda zůstat u toho v Plzni nebo přejít do Rokycan. Díky 😵

ketka
autor
25. říj 2007

Ahoj holky, tak já už mám porod v Rokycanech za sebou. Chodila jsem k dr.Novákovi a byl moc fajn, nakonec mě i rodil. Všichni byli moc milí i pak na šestinedělí a i péče byla myslím super. Hlavně se mi líbilo, že to není tak velká porodnice, tudíž továrna na děti, ale že se tam člověku opravdu věnovali a nikdo nebyl nepříjemnej, když jsem něco potřebovala.
Já za sebe můžu Rokycany jenom doporučit 🙂

aja82
25. říj 2007

Ahoj (ketka) a jak se Ti celkově líbilo u toho pana dr. Nováka? Měl dobré vybavení, ultrazvuk atd?

ketka
autor
26. říj 2007

ajo, já jsem k němu chodila do poradny do Prahy. Byl tam jeden den v týdnu, jinak je asi v těch Rokycanech, ale tudíž nemám bohužel ani tušení o vybavení poradny v Rokycanech , protože tam jsem v poradně nikdy nebyla, akorát ke konci těhu na monitorech, ale to už bylo přímo v porodnici. Tak jsem ti asi moc neporadila, viď? 😅

aja82
26. říj 2007

Dík 🙂

bastion
26. říj 2007

Ahojky holky.Já jdu rodit v březnu a mám z toho vítr.K dr Novákovi chodím taky a nemůžu si na něj ani v nejmenším stěžovat.Ultrazvuk přímo v poradně nemá,to si tě pošle nahoru do porodnice.

aja82
14. lis 2007

Ahojda, jen bych se chtěla jetě blíže zeptat, jak přistupuje Dr. Novák k pacientkám, jestli je ochotný, jestli dělá video. A fotky asi určo jo, ne? A dostaly jste prenatal box? A kolik mu vlastně je? Jako je jestli je starší nebo jak? Před mladým bych se asi styděla 😅 . Díky a zdravím

iveta.m
25. lis 2007

Ahoj. Taky se přidávám ke kladným zkušenostem s touto malou ale super porodnicí. Já byla v Rokycanech před 2 lety a byla jsem tam velice spokojená. Porod byl bez problémů a personál byl úžasnej. Měla jsem tam od té doby několik kamarádek a ani jediná si na nic nestěžovala. Takže opravdu dobrá porodnice. 🙂 🙂

aja82
26. lis 2007

Ahoj, ty jsi přímo z Rokycan nebo z okolí?

bastion
28. lis 2007

ajo Dr.Novák je velice ochotný,má skvělý jednání a přistupuje k pacientkám velice citlivým přístupem.Můžeš se ho zeptat na cokoliv a vždycky Ti rád odpoví.Na ultrazvuku ti udělá jak fotky,tak video miminka.Dr.Novákovi může být tak kolem 40let,tak nějak střední věk 🙂) Ahojky 🙂 🙂

iveta.m
28. lis 2007

Ahoj, bydlím nedaleko Rokycan. Doporučení jsem dostala u svého plzeňského gynekologa, kde jsem se setkala i s primářem Dr. Viletou. Jeli jsme se do porodnice podívat a byli jsme mile překvapeni přijetím. Třeba na předporodní kurz jsem chodila do Plzně k Mulačum, protože jsem tam chodila s kamarádkou, ale i v Rokycanech tyto kurzy probíhají. Myslím, že mají něco do sebe a můžu jen doporučit. Budoucí maminy hlavu vzkůru a zdravim 🙂 🙂

aja82
29. lis 2007

Holky tak moc díky, tak si tedy zkusím mzavolat k dr Novákovi jestli bych k němmu mohla chodit, ať to mám hned od začátku těhu. Jinak je moc super, že tu slyším na rokycanskou porodnici jen to dobré 🙂

ketka
autor
30. lis 2007

ajo, měla jsem dr. Nováka i u porodu a byl bezvadnej. Strašně mi pomohl svým povzbuzováním ke konci, když už jsem fakt nemohla, šití mě vůbec nebolelo, no prostě výbornej doktor 🙂
Typla bych si, že mu může být mezi 35-40.

aja82
30. lis 2007

Samá chvála na p. Dr. Nováka. Včera jsem byla na kontrole se štítnou žlázou a řekla mu o svých plánech a řekl mi že mi že budu mít problémy s otěhotněním. Docela mě vylekal, ale moc mu nevěřím. Už jednou mi takhle kecal, to jsem běhěm půl roka nabrala 20 kilo a prý tu nemoc zveličuji ,že mám méně jíst. Když mu volám na výsledky krve tak mi jednou řekne, že je to horší a dál to neřeší a když jsem mu volala v srpnu byly výsledky v poho a teď na kontrole ty samé výsledky ohodnotil jako špatné a zvýšil mi dávku. Jo tak potom nevím jak to vlastně je 😢

ketka
autor
5. pro 2007

ajo, tak to je mi líto, že s ním nemáš dobrý zkušenosti, mě přišel dobrej. Ale je fakt, že jsem neměla žádný problémy. Uvidíš, vždycky můžeš doktora změnit, když ti nebude vyhovovat 😉 Moc držím palce, aby se mimísek co nejdříve "povedl" 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru