Porodnice Rokycany. Máte s ní zkušenosti?

ketka
14. bře 2007

Máte prosím někdo zkušenosti s touto porodnicí? Byla mi doporučena gynekologem, ale ráda bych slyšela i názory jiných. Děkuji 🙂

lekky
12. črc 2010

ta dětská sestra u porodu? ano...
kromě tohoto zážitku musím ale uznat, že při porodu byli všichni skvělí, jak Říha, tak i PA, kterou nevím bohužel jménem a pak na šestinedělí jak sestry tak i dětské...

nikulka83
12. črc 2010

@lekky : na tu je hodně stížností... teď to má nahnutý a je marod... Takže s tou se vorlinka asi nepotká 🙂 Je tam super personál, tak snad jsi byla spokojená i s mou mamkou, jestli si jí tam potkala 🙂 Je taky dětská sestřička 🙂

lekky
13. črc 2010

Tak to doufám, kdybych ještě jednou rodila, chtěla bych tam narazit na lepší sestřičku :o) a přeji všem, co se chystají rodit jen a jen krásné zážitky! Možná jsem maminku tam potkala, docela se tam za ty čtyři dny vystřídalo hodně sestřiček...

vorllinka
24. črc 2010

Ahoj holky,

@nikulka83 tak tvojí mamču nejspíš nepotkám.. Vypadá to na pár dní přenášení. Ale včera jsem tam byla na první kontrole a staraly se o mě 2 sestřičky, jedna taková starší, drobná blondýnka, strašně moc milá a pak mladší bloňďaté delší vlasy. Obě byly strašně moc milé. A prohlídnout mě přišel doktor takový menší, měl brýle a byl samý vtip. Všichni byli strašně moc milí, takže jsem z toho měla dobrý pocit. V pondělí jedu na další kontrolu, ale tentokrát už do gynekol. ambulance, jak je tam dole, než se vejde do hlavního vchodu.. Tak jsem zvědavá, kdo tam bude 😉

nikulka83
24. črc 2010

@vorllinka : tam jsou taky hodný sestřičky a doktoři.. Ten, co tě vyšetřoval byl Dr. Novák - podle vtipů a popisu🙂 To je muj gyndař a i jsem ho měla na přání u porodu. Je mooooc šikovnej a hodnej, u porodu úžasnej, dodával mi sílu a stihl i vtipkovat s Davidem 😉 Mamka jde do práce až 7.8... Ale i tak dej vědět 🙂

vorllinka
24. črc 2010

@nikulka83 vědět určitě dám 😉 Ale tedy 7.8. už bych ráda měla odrozeno 😀

nikulka83
24. črc 2010

@vorllinka : tak prý ten Dr. mohl být i Dr. Bak 🙂 Tak nevim, popis sedí na oba 🙂))

katuska85
24. črc 2010

Ahoj vespolek.Náhodou jsem narazila na tuhle diskuzi a taky přidám svou trošku do mlýna 🙂
Rodila jsem v Rokycanech v roce 2008 a byla jsem moc spokojená.Jak s přístupem PA při porodu,tak s doktory,i sestry na šestinedělí-teda až na jednu vyjímku.Ted se tam chystám rodit znovu 🙂

nikulka83
3. srp 2010

Tak Vorlinka porodila v pátek Šimůnka 😵 😵 😵

vorllinka
27. srp 2010

@nikulka83 tak ten doktor, co mě vyšetřoval byl dr. Bak a pak mě i rodil. Byl skvělý 😉 Celkově rokycanskou porodnici moc doporučuji 😉

nikulka83
27. srp 2010

@vorllinka : tak to jsem ráda, že se ti líbilo 🙂 Ještě škoda, že měla mamka zrovna dovču... Holt příště 😵

aja82
12. zář 2010

Ahojky, přídávám dodatečně svoje pocity z porodu: s panem Dr. Říhou jsem se potkala 2x na příjmy, kldy zaskakoval za primáře a druhý den po porodu, jako dr. ho ohodnotit nemohu, ale jako člověk byl dost nepříjemný (hrubý), vadilo mu, že mi trvalo dýl stáhnout si kalhotky při vizitě, byla jsem po narkóze a omdlévala jsem, no prostě jsem byla slabá. Rodil mě pan primář, moc toho neřekl, myslím, že tlačte a pak asi taky něco, jo no a pak řekl ještě že zavolají plynaře, to na tu narkózu. Mimčo mi dal na břicho bez ptaní, to mi nevadilo a hlavně nám to řekli na krzech, že to pan primář dělá. Jen bych měla výhrady k PA. Byla jsem na kapačkách (oxitocín či co) takže to bylo trochu hustý, bohužel se to neobešlo bez křiku a sestra nechávala otevřené dveře ze sálu, takže mě slyšet všude. Manžel chtěl být u porodu a ve dveřích na sál si to rozmyslel, takže mi to bylo líto. A taky mi vadilo, že mě tam Pa nechávala samotnou po delší domu i 20 minut. Hrozně jsem tam někoho potřebovala. Když jsem jí to řekla, že společnost dělá líp, asi jí to bylo jedno. Ale po porodu bylo všechno super. Myslím tedy personál, sestřičky úžasné i dři (kromě viz výše). Strava, vybavení naprosto bez výhrad. Ani návštěvy nebyly problém i když přišly mimo návštěvní dobu. Takže globálně vzato bych tam šla rodit znovu, teda s tím aspoň počítáme 🙂

olynka
25. říj 2010

12. 10. 2010 se nám v této porodnici narodil syn. Byl to tak nádherný zážitek i přes všechnu tu bolest, na který s manželem nikdy nezapomeneme. Moc nám pomohli porodní asistentky a pan primář. Byli moc milí, hodní a ochotní. Na oddělení šestinedělí jsem si připadala jako na hotelu. Tak suprovou péči jsem ještě opravdu nikde v nemocnici nezažila. Dětské sestřičky by se pro miminka roztrhly 🙂 Jídlo bylo skvělé a rozhodně ne nemocniční…poctivé, chutné a velké porce. Vždy bylo ke snídani, obědu i večeři přidána svačina, nebo nějaká mlska na zahnání hladu 🙂. Moc a moc vám tuhle porodnici doporučuji, takovýhle fantastický tým milých a obětavých lidí se jen tak nenajde.

knedluska
2. lis 2010

Ahojky 🙂
Taky se chystáme do porodnice v Rokycanech a jsem moc ráda, že jste tam byly většinou všechny spokojené. 🙂
Chtěla jsem se zeptat, jestli může být manžel u porodu se mnou od začátku nebo ho zavolají až na sál?
A holky, nechodíte některá k nějakému dětskému lékaři v Rokycanech, kterého byste mi mohly doporučit?

mysulka
2. lis 2010

Ahoj maminy, chtěla bych poradit, rodila jsem na Locháči, tak už nikdy více 😠 A s malou bych chtěla jít do Rokycan.

Jen by mě zajímalo, jak je to tam s vložkama a plenkama. Na seznamu mají, že maj omezený počet plenek + vlastní vložky, tak jak to bylo prakticky, děkuju moc, Míša

nikulka83
2. lis 2010

@mysulka : Prakticky dávají všechno 🙂 Ale zeptam se mamky, jak je to dneska - jestli se něco za ten rok a půl nezměnilo 🙂

mysulka
2. lis 2010

🙂 Děkuju, paní mi dávala kontakt, aby kdyby něco,tak ať si cinknu,písnu... ale příjde mi blbost jim volat kvůli takové brkotině 😎 ale bylo to od nich hezké 🙂

Děkuju Nikul

knedluska
3. lis 2010

@mysulka - tak nám pak přijď říct, jak jsi byla spokojená 🙂

@nikulka83 - máš nádherný fotečky 😵 Můžu se tě zeptat, kam s malým chodíš k pediatrovi? U nás sice dětská doktorka je, ale ještě jsem na ní nic pozitivního neslyšela. Děkuju. 🙂

nikulka83
3. lis 2010

@mysulka : tak vložky dávají furt 🙂

@knedluska : my chodíme k Mudr. Petře Haasové. A spokojenost... Zatim Fífa teda nemarodil, ale vždycky pomohla a poradila... Odkud seš? A díky za pochvalu fotek... Je to moje hobby 🙂

knedluska
3. lis 2010

@nikulka83 - tak vložky dávají, tak je kupovat nemusím 🙂 To je fajn. A plenky taky?

Jo, tak na tuhle paní doktorku už jsem četla samý pozitivní reference. 🙂 A kde v Rokycanech sídlí? Stačí jenom přibližně, já se tam zase tolik nevyznám. 🙂
Já jsem ze Stupna, takže do Rokycan to mám kousek. 🙂
Fotečky jsou fakt úžasný. 😵 A fotíš jenom malýho nebo i cizí?

knedluska
3. lis 2010

@nikulka83 - tak už jsem si paní doktorku našla, ono je to někde hned na začátku Rokycan, když se jede od nás. Tak to je fajn. 🙂

nikulka83
3. lis 2010

@knedluska : Sídlí v ulici u novýho gymplu...
Focení viz IP. 🙂

petromilla
3. lis 2010

@knedluska já zas můžu doporučit MUDr. Popelovou, chodím k ní se všemi svými dětmi (jestli se ti starší dětmi dají nazvat 😀 ) už skoro 18 let. Sídlí kousek u Alberta, nad DDM 😉 .

medvik
3. lis 2010

@knedluska jo, dr.Haasová i dr.Popelová jsou obě fajn, příjemné a šikovné, znám je obě mimopracovně, jednu z nich jsem si i vybrala jako PLDD. 😉

knedluska
3. lis 2010

Děkuju holky, tak jednu si vyberu. 🙂

A jak je to v Rokycanech s tatínkem u porodu? Může tam být celou dobu se mnou?

mysulka
3. lis 2010

Děkuju 🙂

Určitě se pak pochlubím 🙂

aja82
6. lis 2010

Ahoj, záleží na sestře, která je tam s tebou. Mýho muže poslala domů, ale my to měli domů kousek. Pak přišel až na porod samotný a to jsem ho vyhnala hihi 🙂. Asi záleží na personálu. Jinak my chodíme k MUDr. Peškové (chválím).

nikulka83
7. lis 2010

@knedluska : Většinou posílají, když odteče voda a nic se neděje.. Co tam s nim 🙂 Mně odtekla voda v 7 ráno, v 9 jsme tam přijeli, otevřená na 1 cm, kontrakce žádný, tak jel domů.. Já koukala na TV, četla si... A zavolala jsem ho až po 17h., kdy už jsem měla bolesti... Ve 22 se malej narodil 🙂

vorllinka
7. lis 2010

@knedluska Renčo, tak vložek i plenek bylo dost a dost. a já jsem se rozrodila v noci a byla jsem už dost otevřená, takže manžel tam byl celou dobu se mnou 😉 Reni, tobě se to tááák blíží 😵

knedluska
7. lis 2010

Děkuju holky 🙂

@vorllinka - ahoj Jindulko 🙂 No právě, blíží se to nějak moc rychle. 😅

A kdy myslíte, že je nejlepší se jít do porodky podívat? Je jasný, že po zavolání, ale myslím v jakém týdnu?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru