Porodnice Roudnice nad Labem. Máte zkušenost?

adelaj
11. led 2008

Ahoj,
je tu někdo, kdo by měl zkušenosti s porodnicí v Roudnici nad Labem? Přemýšlím, jestli bude lepší rodit v Roudnici nebo v Mělníku. Děkuji 🙂

vladenap
23. zář 2018

@snezenka123 dobrý den, zavolala bych panu primari v Roudnice porodnici a vše s nim probrala. Je moc hodný a dokáže poradit. Určitě se domluvíte. V létě jsem též v Rci rodila a vše v pořádku. Držím palce

snezenka123
23. zář 2018

@vladenap moc děkuju, zítra se tam asi pojedu podívat a zkusím se s nima domluvit, na fb mi psali, že dovolují aby u cs byl tatínek a umožnují i bonding po porodu tatínkem, což je super, v České Lípě, právě u CS tatínek čeká na chodbě,,,a pokud vím, tak dítě nechají jen chvilku pochovat a potom ho odvezou na novorozenecké a chodí max přikládat k mamince na prso

vladenap
24. zář 2018

@snezenka123 s CS nemám zkušenost ale mýlím si pokud to půjde tak vám miminko nechají u sebe. Určitě si tam zajedte je to moc hezká porodnice a personal je moc příjemný 👍 taková rodinná porodnice.

martik21
3. únor 2020

Ahoj, máte někdo aktuální informace, jak si vede roudnická porodnice?

snezenka123
3. únor 2020

@martik21 ahoj. Nemám úplně aktuální, ale rodila jsem tam listopad 2018. A vše super.
Dcera byla kp a s primářem jsme se domluvili, že zkusíme porodit přirozeně.. nešlo to přes moji komplikaci s čípkem (jsem po konizaci)a tak skončil porod cs v částečné. Je tam super, že i u čs může být přítomen tatínek, po operaci bonding zajišťuje tatínek a když si zaplatíš nadstandardní pokoj, tak máš dítě po porodu hned u sebe a stará se tatínek, co je u tebe/s tebou.
Za mě super.
Nemám si na co stěžovat.

martik21
3. únor 2020

@snezenka123 moc děkuji za tvou zkušenost. Ráda čtu něco pozitivního.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru