Porodnice Roudnice nad Labem. Máte zkušenost?

adelaj
11. led 2008

Ahoj,
je tu někdo, kdo by měl zkušenosti s porodnicí v Roudnici nad Labem? Přemýšlím, jestli bude lepší rodit v Roudnici nebo v Mělníku. Děkuji 🙂

hildegarda_terez
19. kvě 2015

Děvčata, prosím nějaké aktuální zkušenosti s Roudnici? Rodila jsem tu před rokem (a byla moc spokojena) a v listopadu me to zase čeká :o))) rada bych se vrátila, nikde se nemůžu najít aktuální zkušenosti... Navíc se partner bude muset starat o starší, tak hledám i dulu či porodní asistentku. Dívala jsem se, ze nabízí za poplatek možnost výběru PA z jejich personálu, ale nic víc k tomu zase nepisou...(omlouvam se, píšu jak prase, z mobiu je to prostě na prd...)

alucca
20. kvě 2015

@hildegarda_terez Terezko porodnice zatím pořád funguje jak má 😀 já sama tam jdu rodit v říjnu..no možná listopadu, podle jak se prcek rozhodne 😀 a dle mého infa - pokud se nic nezměnilo - by jsme měli jít do nového, protože přes prázdniny proběhne rekonstrukce. Resp. ona porodnice je novějšího ražení, ale jelikož kapacita rodiček stoupá, budou se přidávat pokoje, nadst. pokoje a bude se dělat i nový operační sál atd... na to bude ned navazaovat gynekologické odd. a tam kde je teď gynekologie bude nové dětské odd. Co se týká těch asistentek - tak je to jak říkáte - máte možnost si nyní vybrat z asistentek co tam jsou a ještě nedávno bylo, že si můžete přivést svou- ale to bylo za příplatek mnohem vyšší než se stávajících asistentek. Ale teď už to v ceníku nevidím, tak nevím, jestli to změnili. Co ě se týká - jsem tam 3x a 4x týdně a i se maminek ptám a všechny jsou spokojené (nebo to jedině neřeknou 😀 to už se nedozvím). A já se nebojím porodu ať chytnu kohokoliv, protože jsou tam super všichni. Nevím no, u prvního dítěte jsem se bála - rodila jsme v Roudnici před šesti lety a rozhodovala se, jesli i zaplatím svou PA - a ono o nakonec o těch okolo stejně není. Nechali mě v klidu prožít si to s manželem, chodili jen na kontroly a pak dr na posledních deset minut porodu- a mě to vyhovovalo. Tak se těším, že si o užiju zase takto- doktorů co nejméně bude potřeba a v podstatě - naplánovat se to nedá tak to bude brát jak to je...kdyby náhodou.

vladenap
1. zář 2015

Ahoj holky, má tu některá aktuální zkušenost s porodnicí v Roudnici? Musíme se rozhodnout, kde rodit. Sice nás to čeká až v únoru, ale jak sami víte, čas běží 🙂 přistěhovali jsme se do Roudnice, tak to tu poznáváme a rozhodujeme se zda i tu rodit. Zatím čtu samou chválu 🙂
Děkuji za odpověď 🙂

alucca
4. zář 2015

Ahojky, Roudnice jede kupředu, aktuálně do Roudnice z Mělník přestoupila Dr. Coufalová, následovat ji bude i Dr. Procházková (primářka Mělníka). Já e cyhstám sama rodit teď v říjnu a neměnia bych, mě by nikam jinam nedostali 🙂

vladenap
5. zář 2015

Ahoj. Dekuji. Jsem koukala že i provozují každý pátek od 13h prohlídky porodnice. Což je zajímavé. 🙂 zatím teda co vím tak je sama chvála 🙂

alucca
5. zář 2015

každý pátek snad ne, jen některý pátek - ty datumy píšou vždy na facebooku porodnice 😉

vladenap
6. zář 2015

Aha. No já se přímo na fb ptala a psali každý pátek 😉 tak nevím. Stejně než půjdeme tak se ujistime 🙂

alucca
7. zář 2015

@vladenap mas pravdu..kazdy patek od 13 uz to dali..ted jsem to dohledala..omlouvam se za zmatky 🙂

viivienn
18. lis 2015

Ahojky já rodila v Roudnici před 15 lety na to že jsem přenášela a porod byl vyvolávaný tak super.Ted mně porod čeká ,, 32.týden,, bohužel jsme se přestěhovali a hledala jsem recenze na Rumburk.Bohužel po první návštěvě porodnice nedám na Roudnici dopustit a doufám,že těch 90Km dojedem 🙂 Stále tam dojíždím na prohlídky a např muj lékař Jíra je zlatíčko žádný gynekolog mi nedal tolik klidu v těhotenství jako on.Budu rodit po 4 přesto 100% duvěra v lékaře si myslím je hodně duležitá.Za mně Roudnice 100% Dokonce si mužete lékaře či pana primáře k porodu zaplatit což zvažuji já jelikož mně muj lékař od počátku těhotenství dopodrobna zná 🙂

valentovasasa
29. bře 2016

mohu se zeptat - rodil tu někdo v Roudnici císařem? Jaké jsou zkušenosti? Já mám za sebou dvě sekce, obě v ústí. TAm přístup super, ale teď bydlíme jinde a Roudnice je blíž. Chci se zeptat na praktické zkušenosti? Jak mají zkušený personál s SC?Jaký je tam pak přístup k maminkám po SC? Dávají na JIP, nebo hned na pokoj? (zarazilo mne, že ve Slaném dávají na normální pokoj, kdežto v UL nás 24h sledovali na JIP. Pro jistotu)

alucca
16. kvě 2016

Zdravím, v Roudnici sie také nedává na JIP, ale jste hned na pokoji, přístroje a vše potřebné vám dovezou k posteli a jste tak blíže k miminku. Pozorují vás samozřejmě všude, tedy určitě i ve Slaném - to se musí, pouze netrčíte na JIPce bez miminka. Tady maminky leží a miminko jim sestřičky nosí - pokud je spokojené a hodné přiloží vám ho na postel a ležíte spolu. V Roudnici to maminky naopak vítají a jezdí sem kvůli tomu i z Prahy - menší rodinná porodnice. Já nevím kdy máte termín, ale aktuálně probíhá rekonstrukce .- rodí se pořád dole na gynekologii, zavřeno není, ale cca začátkem července se otevře nová porodnice a to teda budou všichni koukat - super luxusní vše nové. Bude to naprostá pecka.

valentovasasa
17. kvě 2016

@alucca děkuji za info - zatím se dívám co a jak. Termín zatím nemám ,neb nečekám, ale uvažujeme a já se tak porozhlížím po okolí 🙂

vladenap
19. kvě 2016

Za mě Roudnická porodnice super. Skvělý přístup personálu jak sestřičky,doktoři,primář atd. Je to opravdu rodinná porodnice 🙂

valentovasasa
8. srp 2016

je tu někdo po císaři v Roudnici? Jak to tam probíhá?

alucca
17. srp 2016

@valentovasasa po císaři nejsem a nevím jak se to tam změnilo s novým sálem - ale bylo to, že plánované operace jsou ráno kolem 8 hodiny a otec by směl být na sále - v novém je na to už místo. Jinak jste pak převezena na pokoj, kam vám odvezou přístroje a kapačku atd, takže nemusíte být na jipce bez miminka. miminko máte u sebe pokud chcete a zdrav. stav mu to dovolí a jinak sestřičk chodí přikládat k prsu a ten první den kdy nemůžete se starají...každopádně je tam podpora kojení

vendyca
4. únor 2017

Také bych chtěla přidat zkušenosti s porodnicí - byla jsem moc a moc spokojená. Byl tam klid, soukromí, všichni!!! ochotní a usměvaví. Nikdo po mě nechtěl nic navíc, žádné nesmysly. Jelikož jsme hezky kojila, už jsem nemusela převažovat. Připadala jsem si jako na hotelu a skutečně si po porodu odpočinula. Porodnice v Roudnici je výborná.

pajka89
28. kvě 2017

Rodil jste prosim nekdo v roce 2017 v Roudnici ci Litomericich? Prosim o zkusenosti. Nemohu se rozhodnout.

zuzaaaaa
28. kvě 2017

@pajka89 dám ti vědět začátkem července(když vydržím) 🙂

danielnemec
4. črc 2017

Zkusenosti s novou porodnici v Roudnici nad Labem ?A plánovaný cisarky řez.Děkuju Petra

pajka89
4. srp 2017

@zuzaaaaa Tak jak se rodilo v Roudnici? Spokojenost ci ne?

zuzaaaaa
4. srp 2017

@pajka89 spokojenost. Doporucuju nadstandard. Jidlo teda nic moc, ale spital. Az budem chtit druheho prdolku, urco pujdu zase tam🙂

littleblackfox
29. pro 2017

Jak, prosím, vypadají standardní pokoje? Kolik je lůžek na jednom pokoji a je vlastní sociální zařízení pro každý pokoj nebo je umístěno na chodbě?

zuzaaaaa
29. pro 2017

@littleblackfox Ahoj, já teda měla nadstandart, ale myslím, že byly po dvou. WC ani koupelny na chodbě nebyly.

littleblackfox
30. pro 2017

@zuzaaaaa Moc děkuji. 🙂

zuzaaaaa
30. pro 2017

@littleblackfox není zač

vendyca
30. pro 2017

Nadstandard je dvoulůžkový, ale druhé lůžko je myšleno pro manžela apod. Snad jedině, kdyby byl nával, ale za mě (leden 2017) jsem byly na oddělení asi 4 maminky 🙂 Jinak péče a prostředí luxusní - bylo to mé třetí miminko a teda připadala jsem si jako na hotelu - mikdo mě zbytečně neotravoval, všichni byli milí, vstřícní, usměvaví, nic nebyl problém, báječné - od primáře po uklzečku !!! (kromě jídla, to doporučuju z větší části vlastní, byla to tragédie, pro šestinedělky obzvlášť, a to si myslím, že ledacos zvládnu 🙂

662015
29. led 2018

Dobrý den rodila sem 3.9 2017 v Ltm a nikdy víc,vykrvacala sem a zjistili ne skoro ze mala ma krátkou šňůru, potrhala mne a nechali mi zbytky p lacenti,hodně krve mi museli dávat sem ráda ze sem prezila😢chci druhy ale do Ltm nikdy nikdy víc

ivuska1986
29. led 2018

Ahojky, rodila tam svagrova letos v srpnu a byla spokojená.

luci_ela
29. led 2018

Rodila jsem tam v září 2017 a jinam bych rodit příště nešla. Prostředí příjemné, veškerý personál také. Porod byl víc neż rychlí, při tlačení malé jsem psala sms, na kterou mi PA ochotně rychle donesla mobil. Pak jsme se tomu krásně zasmàli, že ještě takovou rodičku neměli. Nikdo do ničeho nemluvil, i když u mně teda neměli do čeho, nestihly by to 😉 každopádně porodnice v Roudnici super. Od léksřů, sester až po veselé uklízečky 🙂

snezenka123
23. zář 2018

Ahoj, někdo aktuální zkušenost?
naše malá je stále KP, a už na 30+4 byla veliká 1900g a v české lípě, kde jsem rodila všechyn svoje děti, mi narovinu řekli, že velké dítě mě přirozeně rodit nenechají a spíš doporučují Cs.
Pokud bych už ho musela podstoupit, chtěla bych jen lokální an. a partnera u porodu, což v Lípě nedovolují, tak musí chlap čekat na chodbě☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru