Porodnice Roudnice nad Labem. Rodily jste tu?

protea
3. led 2007

Ahojky,
chystá se tady někdo rodit nebo rodil v Roudnici nad Labem? 🙂

cus
22. únor 2007

Tak dobrá novinka! Zákaz návštěv už skončil 🙂
Tu injekci k zmenšení bolestí a hlavně zkrácení porodu v Roudnici píchá opravdu Dr. Procházková, pracuje tam asi rok. Je to nějaké umrtvení do čípku. Prý to opravdu hodně pomáhá.
Dr. Procházková je i na ambulanci a v těhotenské poradně na poliklinice- lze "omrknout" během návštěvy, nebo přímo se podívat na porodnici 😕
Držím všem těhulkám palce k porodu. Mne to čeká zakrátko, rodit budu - byla jsem se podívat i jinde (LTM, MK, Nerat) v Roudnici. Snad to dopadne. 😝

ryze
8. bře 2007

Ahoj proteo. Musím říci, že jsem dvakrát rodila v Roudnici. Mám syna pět let a dceru tři a půl měsíce. Nevybrala bych si jinou porodnici byla jsem v Roudnici moc spokojená. Je pravda, že hodně záleží na tom která sestra má zrovna službu, ale ke mě se tam všichni chovali moc hezky. papapa Míša

katulena
13. říj 2008

Ahojky,
koukám, že už tu dlouho nikdo neby. Najde se tady nějaká holčina, která se chystá rodit v Roudnici? Já mám termín 25.3.2009. Katka 🙂

denisa26
13. říj 2008

Ahoj, já právě nevím..Termín mám 5.5.2009

Odkud jsi?

katulena
13. říj 2008

Ahojky,
to jsem ráda, že ses ozvala. Já jsem z Předonína, je to asi 5kmod Roudnice. Já o jiný porodnici nepřemýšlím, protože je to nejblíž a četla jsem na diskuzích dost pozitivní ohlasy na Roudnickou porodnici. A odkud jsi ty? 🙂

janah.
14. říj 2008

Ahoj,
v létě tu byla diskuse Roudnice versus Litoměřice. Sama jsem tedy nerodila ani v jedný, ale byla jsem na návštěvě a pokud vás šoupnou na gyndu tak teda nic moc. 😒 Ale třeba tam dávají jen druhorodičky ve stavu nouze 😉

denisa26
14. říj 2008

Ahojky, jéé Předonín.....já jsem ..no ted už vlastně z Vetlý.....To je taky kousek 😀 😀

Já abych řekla pravdu, tak nevím....Praha je daleko a už se tam ani nevejdu časově 😕 😕 😕 ale mě tam ted rodily 2 kamarádky, ne 3 a ty si jí stráášně chválily....

Jinak jestli chceš, pojd do diskuze litoměřice II..Tak jsou i holky, co přímo rodily v Rci

katulena
14. říj 2008

No jo 🙂 tak to jsme skoro sousedky🙂. Já byla u apolináře na genetických testech, mám tam kamarádku / dělá na porodnici sestřičku/ moc se mi to tam líbí, ale je to na mě daleko, ani by mě nemohli tak často navštěvovat. A kámoška říkala, že když bych tam chtělal rodit, musela bych se zaregistrovat do 11tt... ty jsi ve 12tt? Třeba by tě ještě vzali. Zkus to.
Nechodíš někam na cvičení pro těhotný? Já to zkoušela tady v Roudnici, ale nic jsem nesehnala. Potřebuju se hejbat, protože jsem na rizikovým a furt jen dřepím doma. 😅 . Jo a díky za ten odkaz, určitě tam zajdu. Pa

romous
23. čer 2009

AHhojky holky mate u vas v roudnici nejake noviny ve kterych jsou vyfocena miminka co se u vas nv nemocnici narodili??

alucca
11. zář 2009

já myslím, že ne, v Dnešním Litoměřicku jsou vždy děcka z Liťáku 😒

alucca
11. zář 2009

mimo to jaký jste měli porod v Roudnici já absolutní špička, všechno super...tedyco se nemocnice týče

hanit
12. lis 2009

ahoj holky,tak já v Roudnici rodila v roce 2005,vzhledem ktomu že dole na gyndě malovali,a my přenášeli tak nám nabídli jet do LTM pač chtěli potom malovat porodnici.ale pak si nas s tam ještě s jednou paní nechali dole na oddělení vyklidili nám pokoj po malování,starali se o nás jak jen mohli.od středy do neděle jsme tam byli jen dvě ženský a injekce na vyvolání nezabírali.když přišlo pondělí rozhodli že odrodím první strčili mi zespoda tabletku na porod a.... a pak už to šlo krásně odpoledne se narodila kačenka.a příspup sester byl takový jaký od nich očekáváte.na novoro.od totéž když mě sesřička viděla jak jse unavená po dvou dnech nevyspání a nešlo mi kojit,tak si jí vzala přes noc k sobě.a doktoři? to samé starají se ovás jak jen mohou zbytek je na vás.Těd jem ve 29 týdnu termín mám v lednu a pujdu tam znova. tak zatím ahoj

zdenca6
15. led 2010

Ahojky, holky
já už v roudnici rodila dvakrát, a a ted mě to čeká po třeti termin mam 22.2 2010
rodila jsem poprvé v roce 2001 a po druhé 2004, dřív byli jine podmínky dneska když se koukam na sál atd je to moc pěkné, popravdě se docela bojim ale stoji to za to,chtěla jsem se zeptat je tu někdo kdo mi poradi nebo řekne davaj ted v Roudnici iněkci na bolesti prej to tlumi bolest, ale nevim jak se ji říká,jinak všem maminam přeju krásné a zdravé miminka

console
16. led 2010

Ahojda, v rci ti epidural nedaji, nemaji tam aro. Ja rodila v rci 2008 a vse bylo super, doporuciju. Do ltm bych nelsa. Hodne stesti a malo bolesti,papa

beautynka
16. led 2010

Ahoj holky,
zdenca, já taky budu rodit v Rci, termín mám skoro jako ty 20.2.2010:-) Bydlím v Rci teprv pár měsíců a ještě jsem se nebyla registrovat. Za dva týdny jdu na první monitor a zároveň se mám zaregistrovat není to pozdě? Nemám tam nejdřív zavolat? A jaký v Rci jsou, jsou hodní?

barbara74
8. bře 2010

Ahojky.V Roudnici jsem rodila dvakrát.Poprvé (2006) mě rodil dr.Šálek a po druhé (2009) dr.Procházková.Oba supr doktoři.Porodní asistentky taky skvělé 🙂
Všem těhulkám co se ještě nerozhodly Roudnici doporučuju 🙂 Příjemné rodinné prostředí,milé sestřičky z novorozeneckého,já byla moc spokojená.

barbara74
9. bře 2010

Ještě přidám odkaz na skvělou porodní asistentku Lenku Cimlerovou z Roudnice,která dělá těhotenské poradenství :
www.jaknasvet.cz

eliska_v
18. únor 2012

Máte někdo nové zkušenosti s Roudnickou nem. ? Furt váhám?

jennyska
27. led 2014

Ahoj @cus @eliska_v @barbara74 @beautynka @console @zdenca6 @hanit @alucca @katulena @denisa26 @romous @janah. @ryze a ostatní maminky 🙂

Mohly byste se podělit o své zkušenosti, pocity a dojmy s porodnicí v Roudnici nad labem do naší Wiki knihovničky Modrého Koníka, kterou si tady s maminkami společně tvoříme? 🙂

Tím, že svou zkušenost vložíte do https://www.modrykonik.cz/porodnice-roudnice-na... pomůžete ostatním těhulkám, které si právě porodnici vybírají a hledají Vaše cenné rady, tipy, zkušenosti.
Jak jste byly v porodnici spokojené? Co se Vám líbilo/nelíbilo? Jaký byl personál? Jak proběhl porod? atd.

Děkuji Vám, že pomáháte a přeji Vám hezký den! 🙂
Janča

PS: Přispět a nebo napsat nový článek do Wiki může úplně každý. Knihovnička je otevřená všem, kdykoli! A pokud toto není téma, do kterého chcete přispět, můžete si vybrat z mnoha dalších: https://www.modrykonik.cz/wiki/all

zdenca6
27. led 2014

@eliska_v Roudnicka porodnice zase funguje, což je zase super jak sem psala jsem spokojena a mohu Roudnici doporučit nadherny nadstandart pokoj no prošla si změnama ale i doktoři jsou super, porodila jsem v Roudnici 3 děcka a fakt super sestřičky a přijemne jednani 🙂

elenaelis
8. únor 2014

@console Dělají epidurál, ale platíš asi 1500kč, pokud to teda nenaordinuje lékař z nějakých důvodů, to je pak zadarmo.

bezradna
16. únor 2014

Ahoj všem, píšu ještě z porodnice, kde jsem před 3 dny porodila dcerku. Roudnickou porodnici můžu doporučit, všichni jsou milí a profesionální, porodní asistentky vám umožní téměř vše (není-li to v rozporu se zdravím dítěte a vás) a můžete se kdykoliv na cokoliv zeptat. Péče je výborná, i když byl ten den baby-boom a rodilo nás tady 6 (což je na Roudnici nevídaný rekord), nikdo nás nezanedbával, od samého začátku se nám věnuje sestřička a pomáhá s rozkojením.
Opravdu můžu doporučit 🙂

elenaelis
21. únor 2014

Rodila jsem v Roudnici hned po otevření už v září. Byl tam klid ticho. Porod nám trval 7 hodin. Měla jsem tam manžela, byl s semnou celou dobu na pokoji s vanou hned u sesterny. Sestřička byla u nás skoro pořád. Udělala manželovi kafe a dostal i najíst, můj oběd, já jíst nemohla a ani nechtěla. Lucinka vážila necelé 4 kila, tak jsem dostala na konci kapačku, aby se víc tlačila na svět. Rodil mě doktor, asi zástupce. Byla jsem moc spokojená, víc jak u prvního porodu, ten trval 13hodin. Jo a Lucinka dostala svojí kosmetiku domů. Porodnička je malinká a příjemná, opravdu taková rodinná. Věra.

poulina
21. únor 2014

Rodila jsem v Roudnici své 3 dítě. Byla jsem spokojená vždy a to i tentokrát. Druhé a třetí mimi mi pomohla odrodit porodní asistentka, lékař tam byl pro jistotu u druhého mě šil a teď jsem ani šitá nebyla. Pouštějí domů dřív, už za 3 dny. Snážili se pomáhat s kojením, ale já jsem to uměla sama. Mojí sousedce pomáhali při kojení často. Všechny sestřičky porodní i dětské jsem znala z minula , říkaly, že se z Mělníka vrátily a byly hodné. Viděla jsem tam primáře a zástupce, oba jsou v pohodě a mají tam 3 lékařky , všechny milé. Rodit v Roudnici mohu jen doporučit.

luccis
16. dub 2014

@bezradna rekord to není teď jsme jich tam měli zase sedm 🙂 jede to ve vlnách- buď jsou tam jedna dvě maminky a nebo plná porodnice 🙂 Lucka - fotografka

luccis
16. dub 2014

jak jsme psala vedel - jsme v porodnici 3x týdně na focení miminek, kdyby jste některá chtěla něco vědět- co a jak funguje nebo cokoli jiného, pište mi mohu pozjistit a vyřídit. 🙂

romina15
14. kvě 2014

@luccis Jako 7 miminek během jednoho dne??? To snad neee 😀

luccis
30. kvě 2014

ne ježíš ka mby se to dalo v jeden den? Porodnice si zakládá na rodinné atmosféře - malá a útulná, ne jako na běžícím pásu - jako třeba Mělník 😉 ale jako v té fotící vlně jednou za tři dny jsem jich měla sedm...

@romina15

danka1987
15. čer 2014

Naprostá spokojenost, rodinná nemocnice, veškerý personal ochotny, vstřícný, příjemné prostředí. Naprosto respektovali můj porodní plán , vse mi předem vysvětlili, zeptali se zda souhlasím. Měla jsem soukromí na predporodnim pokoji ,měla jsem k dispozici vanu, míč a jiné pomůcky. Při samotném porodu jsem si mohla vybrat polohu, manžel mi dával kyslík aby se mi lépe tlačilo, což doporučuji. Ihned po porodu mi malého dali kůži na kůži pouze zabaleného a otřeneho, jak jsem si přála. Kontrolu životních funkci udělali na me a se zbytkem jako vážení , měření atd počkali po dvou hodinách za doprovodu manžela, po porodu jsem se mohla najíst a napít, po dvou hodinách jsme šli na pokoj kde mohl se mnou být manžel, mohl i přespat. Péče dětských sester super ochotně pomohli s kojením , koupáním atd. Jídlo taky super. Jen asi jako všude hrotili, aby malý probíral uz dva dny po porodu, nez jsem se rozkojila a malý přibral trvalo to čtyři dny a pak nás pustili domu. Celkové velká spokojenost. Doporučuji.

mtmagic
1. led 2015

Zdravím maminky, co mají nedávné zkušenosti s porodem v Roudnici a prosím o nějakou aktuální zkušenost. Děkuji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru