Porodnice Rychnov nad Kněžnou, porodnice Pardubice

palma111
16. pro 2013

Ahojda všem... Najde se tu někdo se zkušenostmi z poslední doby - tak max půl roku dozadu? Prvního syna jsem rodila v Pardubicích, ale ty mi teď gynekolog nedoporučil, že se to za ty 3 roky hodně změnilo k horšímu a doporučil mi Rychnov. Na druhou stranu kamatrádka rodila v Rychnově před třemi lety a už by tam nešla. Máte někdo aktuální zkušenosti?

broskvicka21
16. pro 2013

Já teda rodila v RK dvakrát. Nemůžu říct, že bych tam už nešla. Byla jsem spokojená, jak s vedením porodu tak s péčí po porodu. První porod byl komplikovaný, ale zvládli jsme to. Myslím, že se v každé nemocnici najde rodička, která by tam už rodit nechtěla.

niki727
16. pro 2013

Dobrý den, v
RK jsem rodila před šesti týdny. Proti porodnici nemůžu říct vůbec nic. Naopak, kudy chodím tak jen chválim. A další porod jedine tam. Personal uzasnej,jak doktoři, tak sestřičky. Se vším pomůžou, jsou ochotni a hlavně se každé mamince a miminku věnuji, jako by tam byli jediní 🙂 . Ze zacatku jsem se nemohla rozkojit a tam mi moc pomohli . V těhotenství jsem ležela týden v HK na porodnim a nikdy více. S člověkem jednají jak na běžícím páse. Jedna sestřička se mi tam dokonce vysmala, jak je zvláštní, ze se v nemocnici každymu udělá lip. Jako kdybych tam ležela bez příčiny . Takže pro mě ma porodnice v Rychnově ty nejlepší sympatie za lidsky přístup . A pan Dr. Šándor ( přednosta gynekologie a porodnice ) je můj gynekolog a uzasnej odborník ve svém oboru .

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru