Porodnice s následnou péčí pro mimi předčasňátka

zlatickamoje
27. bře 2013

Maminky prosim poradte kde vsude maji oddeleni pro predcasne nar.deti vim o moste a tam uz me nikdo nedostane jsem ve 34tt uz me 2x udrzovaly a ted mam opet strasny bolesti tak kdybych mela odjet do nemocnice tak at vim kam aniz by nas musely prevazet dekuji

gepe
27. bře 2013

@zlatickamoje Praha - Apolinar, Bulovka, Thomayerka; Ostrava; Horovice; Ceske Budejovice; aj.
Zalezi na tom, jak vazne to mas, do ktere nemocnice si vyberes, atd.

lv
27. bře 2013

Brno Obilný trh..trochu z ruky, předpokládám..

lucie777
27. bře 2013

@zlatickamoje Praha Apolinář nebo Podolí, ale tvoje mimi už nebude zas tak malinké, takže by to měli případně zvládnout i v jiných porodnicích, asi bych se spíš poradila se svým doktorem. 🙂

zlatickamoje
autor
27. bře 2013

Dekuji ja bych nejradeji rodila v chomutove ale kdyby to vazne dopadlo tak ze vy honzik sel tak by mel malou vahu plice uz mame vyzrale mesic kvuly injekcim.a kdyz budu v cv tak pry pokud je vetsi nez 2kg a narodilo se po 36tt tak ok jinak prevoz do mostu uz pred 3 roky jsem to mela tiptop

evaviki
27. bře 2013

@zlatickamoje Ako pise @lucie777 , tak v Praje ma novorozeneckou JIPku iba Apolinar a Podoli.. Po 36tt je to uz jedno, to by si ta mali nechat vsade..

veri25
27. bře 2013

ja byla u apolináře v praze, tam ji mají a byla jsem tam strašně spokojená a v podolí v praze je taky

golymetr
27. bře 2013

já byla v budějcích malej se narodil 32+2tt byl pak v inkubátoru byla jsem s jejich péčí i přístupem nadmíru spokojená

melis7
28. bře 2013

@zlatickamoje těch nemocnic s novorozeneckou JIP je v ČR myslím 12, mimo těch co jste jmenovali tak Ústí nad Labem,Hradec Králové,Olomouc, myslím i Zlín.Ale tohle miminko nebude potřebovat JIP ,ale myslím se tomu říka intermediární péče a těch je víc. Asi nejlépe to bude vědět gynekolog nebo ta Chomutovská porodnice.Zkus říct,že do Mostu nechceš a třeba ti navrhnou nějakou jinou.

zlatickamoje
autor
28. bře 2013

@melis7 dekuji

tifany123
28. bře 2013

podle mě nejlepší Praha Podolí, rodila jsem 34+5 a všechno úplně v pořádku a jsou tam fakt skvělý a zařízený na všechno. Byla jsem nadšená. Hlavně tam mají hrozně moc zkušeností a nejlepší vybavení 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru