Porodnice Slaný. Byly jste spokojené?

mirka755
22. kvě 2008

ahoj maminky, rodila jste některá ve Slaném? A jak jste byli spokojené? Já tam rodila loni v dubnu a vše 🙂 perfektní, tak chci slyšet i názory ostatních

mirka755
autor
29. kvě 2008

opravdu nikdo nerodil ve Slaném? 🙂

simculik
23. srp 2008

ahojky ja sem rodila ve Slanem v dubnu 2008 s porodem sem byla moc spokojena chovali se tam k nam vyborne proste vsecko super a pomahali jak mohli takze nemam co vytknout akorat me teda prekvapilo ze maly davali detsky sestry nutrilon z lahvicky kdyz sem normalne kojila a jeste by mi o tom snad ani nerekli a kdyz me propousteli tak me poslali do lekarny pro nutrilon abych malou nakojila a pak ji jeste dala nutrilon tak sem si myslela ze je to nesmyslkdyz kojim tak proc bych mela dokrmovat ze jo a v lekarne sem rekla ze me posilaj z porodnice abych si koupila nutrilon a malou dokrmovala a tam mi rekli ze je to nesmysl ze mi zadnej nutrilon neprodaj ze mam proste jen kojit kdyz muzu takze mi to moje tvrzeni jen potvrdily,mam totis dve deti a to starsi sem kojila prez rok a ted ma mala ve ctyrech mesicich 6 a pul kilo

gabrielamikes
24. srp 2008

Ahoj ve Slaném jsem rodila dvakrát.Poprvé cisařem a po druhé letos v květnu,poprvé jsem samozřejmě nevěděla co mě čeká a první slova sestry byla"vemte si tašku a podte rodit chcete vy a mě se chce čůrat"takže trochu zklamaní i když některé sestry byli opravdu příjemné.Letos jsem bohužel chytla taky celkem nepříjemnou sestru ale vždycky se najde nějaká která člověku moc nesedne a to už v jakekoli nemocnici...

wansday
14. pro 2008

moje sestra taky rodila ve Slaném letos v listopadu a byla moc spokojená, sestřičky i doktoři byli příjemní... mě to čeká v dubnu a nejspíš taky půjdu do Slaného

janika7
31. led 2009

Ahoj, kamaradka rodila ve Slanym a rikala, ze uz nikdy. Drzeli ji tam vic nez tyden pred terminem a kazdy den ji jen svitili baterkou, aby se maly otocil dolu. Kdyz se neotocil, tak zjistili, ze asi opravdu bude rodit cisarem. Nemuzu soudit, nebyla jsem u toho, ale je ze Slanyho znehucena a nikomu ho nedoporucuje, tak nevim...Pry pristup sester nic moc...

mirka755
autor
18. bře 2009

janika: je pravda, že tam je jedna sestra která byla u porodu mého manžela a bere to už jako rutinu. Ale jinak já si stěžovat nemůžu, také jsem nastupovala kvůli přenášení a hned mi řekli že jestli neporodím do týdne po termínu tak mi to vyvolají. Naštěstí se malá narodila ještě před vyvolávačkou 🙂

wansday
23. dub 2009

ahojky... tak já mám úspěšně čerstvě za sebou porod ve Slaném a musim říct, že jsem byla maximálně spokojená.. sestřičky byly úžasný a doktoři také😉

codyrose
23. dub 2009

Ahojky maminky a budoucí maminky, já rodila ve Slanm 5.2.2009 a musím říct, že jsem byla spokojená na 80%, některé sestřičky byly perfektní,ale jedna byla vyloženě bubák, člověk se jí bál na něco zeptat, nejevila zájem, myslím si, že takové sestry tam nemají co dělat, copak chudák prvorodička, která je ze všeho vyplašená, s kým se má pak poradit že? ale jinak, na sále přístup myslím super a Dr. Wolghemut taky perektní 😉

fistinka
23. dub 2009

Ahojky maminy, rodila jsem ve Slaném v červenci 2007 a byla jsem moc ráda, že jsem rodila právě tam. Sestřičky a doktoři jsou super i když jsem tam byla na čekance pomalu jak inventář, tak na narození naší malé treperendy vzpomínáme moc rádi. Až budu čekat druhé miminko určitě pujdu rodit tam. 🙂

berenika39
23. dub 2009

ahoj, rodila jsem ve Slaném v srpnu 2008, dost komplikovaně s úrazem 😝 😝 a naprosto všechno tam bylo ok! Všichni tam byli moc hodní a starali se o nás výborně.

janicice
20. kvě 2009

Ahoj, já jsem ve Slaném rodila začátkem roku 2007. Je pravda, že prostředí je pravé "nemocniční", ale já jsem tam spokojená byla. Přístup téměř všech sester byl trochu odměřený , ale člověk se nesmí nechat odbít. Když jsem něco potřebovala, tak jsem narovinu řekla co potřebuji a nebála jsem se. Ze začátku jsem jako prvorodička čekala co bude a kdo mi co řekne a poradí. Z mého zaměstnání vím, že sám od sebe málo kdo udělá práci navíc a sám od sebe. Proto se maminky nebojte a narovinu se sestrami mluvte. V říjnu mne čeká další porod a jsem rozhodnutá navštívit opět Slaný.

eriana
2. bře 2010

Obnovuji diskuzi o nemocnici ve Slaném... Někdo s čerstvými zkušenostmi, prosím? Chystám se tam, mám týden do termínu 🙂

andrissek
29. bře 2010

Ahoj také by mě zajímaly informace o této porodnici 😉

anieanne
29. bře 2010

Ahoj, taky bych se o téhle porodnici ráda něco dozvěděla. Zatím jsem rozhodnutá jít do Hořovic, ale jelikož to budeme mít osmdesát kilometrů, tak hledám i něco blíž, a Slané je jen deset...

mirka755
autor
11. kvě 2010

http://www.nemocniceslany.cz/oddeleni/gynekolog...

ahoj
rodila jsem v červenci 09 opět ve Slaném a naprostá spokojenost jako při dceři. Rodila jsem ráno, takže mě celý den obskakovali 😉 než jsem měla sílu postavit se na nohy. MIlý kolektiv, se vším pomohli - prostě super 😵

zuzicka26
5. čer 2010

Ahojky, taky jsem rodila ve Slanem v prosinci 2009... a celkove jsem byla spokojena a sla by jsem tam znovu. Prostredi sice nic moc, no gynekologicka a poporodni ( v mem pripade pooperacni) pece vyborna, moooc peclivi, hezky pristup... Mela by jsem ale vyhrady vuci detskym sestram - edukace zadna 😢 , podpora kojeni taky vubec nic, pristup- snad kromne jedne sestricky dost hrozny - neochota... Doporucuju priplatit si za nadstandart.

anieanne
19. srp 2010

Holky, nevíte, jak dlouho se nechává ve Slaným přenášet ?

ciernavila
6. pro 2010

do Slaneho sa teda netreba registrovat, staci len prist? tiez by som rada rodila tam

elviie
7. pro 2010

Také jsem rodila ve Slaném, letos 🙂 a nemohu si stěžovat, porod dlouhý a bolavý ukončený akutním císařským řezem, ale kdyby tam nebyli právě tak perfektní lékaři a sestřičky, tak bych to snášela po porodu mnohem hůř, moc mi se vším pomohli, úžasný přístup a péče, a to jsem tam byla 7dní, takže jsem poznala všechen personál 😀, druhé budu rodit určitě opět tam 😉

elviie
7. pro 2010

@ciernavila není potřeba se tam registrovat, ale pokud přijdeš na návštěvní den porodnice i s přednáškou o porodu a s tatínkem dítěte, tak bude mít tatínek u porodu slevu...

A na dětské sestřičky si také nemohu stěžovat, s malou mi pomáhali než se dám dohromady a s kojením mi také pomohli, také doporučuji nadstandard.

ciernavila
7. pro 2010

ano, na tu prednasku by som rada sla a manzel tiez, a uvazujem aj o tom nadstandarde. Inak co sa tyka vybavy co si mam zobraz so sebou tam bolo toho napisane nejak malo, aby sa mi nestalo ze tam pridem s kabelou a mi vynadaju ze kolko som si toho tam navlacila ze mi to netreba 🙂) Trocha sa bojim dopravy... ked to potom pride...nakolko sme bez auta, sli ste autom, taxikom, ci je moznost aj sanitky, ci ako ste to riesili? Ja sa spolieham v dennu hodinu na pozicanie auta od znamych a v noci asi taxik, no uvidime

berenika39
7. pro 2010

@ciernavila byla jsem ve slaném na nadstandardu, doporučuji, je tam klid, může tam za tebou kdokoliv témeř kdykoliv. jinak jsou návštěvy jen na malé chodbě a je tam v době návštěv strašně narváno,celý příbuzenstva, jak se tam nosej ty miminka, bych se i bála nějaké infekce v téhle době. na pokoje nikdo cizí logicky nesmí. na nadstandard, kde jsi sama, je přístup možný. co se věcí týká, měla jsem své ubrousky na prdelku, krém, ostatní tam je....pleny, oblečení pro miminka, noční košile pro tebe neomezeně. a bud v klidu, je to tam pohoda, nenarazila jsem tam na jedinou nepříjemnou osobu.

ciernavila
7. pro 2010

berenika39, tak to som rada, som zvedava na tu prednasku tak si to tam poobzeram. A co by si mi poradila ohladne odsavacky, treba si tam doniest v pripade potreby pre istotu vlastnu, alebo ked zistis tam ze nahodou ked to potrebujes tak to tam nejak poziciavaju? Lebo niekde som citala ze je zbytocne to kupovat dopredu ked zena ani nevie ci to bude potrebovat...

berenika39
7. pro 2010

určitě, půjčují tam, ruční, ale jde to, používala jsem jí.....to si fakt myslím, že stačí koupit až potíže nastanou, nebudeš jí třeba vůbec potřebovat.
Když bylo mlíčka víc, než malý vypil, byl drobek, tak jsme odstříkavala, donesli odsávačku a lahvičku, bylo pro jiné děti🙂)). Takže vím, že tam půjčují.
Jinak na tom nadstandardu je dost úložného prosottru, je tam pult na přebalování a koupání a pod ním je místo, byla jsem tam 21 dní a všecno se mi tam vešlo.

ciernavila
21. pro 2010

berenika39....ten nadstandard vraj treba zajednat dopredu? Vraj sa na to caka?

elviie
21. pro 2010

@ciernavila nám na té návštěvě porodnice říkala asistentka, že je dobré si říct o nadstandard při příjmu, pokud bude volný, tak tě tam pak rovnou dají nebo až se prostě uvolní místo, mají tam dva nadstandardy. Já si o něj řekla ještě před porodem, byla jsem tam pár dní před...a čekala jsem než se pokoj uvolnil, ale v době mého porodu tam byla porodnice plná až přeplněná...

berenika39
21. pro 2010

@ciernavila ahoj, určitě hned jak tam přijdeš, si řekni, že chceš po porodu nadstandard. oni s tím budou počítat, ale je to tak, že tam budeš jen když bude volný. Když bude obsazený třeba v den porodu, jakmile se pak uvolní, můžeš se pak přestěhovat. ale jakoby nárok na to není, nejde to objednat - nikdo neví, kdy se přesně v porodnici ocitne🙂)))

já byla taky na normálním pokoji dva dny, pak se nadstandard uvolnil a stěhovala jsem se.

ciernavila
21. pro 2010

No dakujem teda za radu, ostava mi dufam ze bude volne 🙂 ak nie, svet sa nezruti

berenika39
21. pro 2010

@ciernavila přeně tak ,jde o pár dnů, když tak se tam zeptej sestřiček na maminku co rodila se zlomenou nohou, to jsem byla já, pamatují si nás tam, byli jsme tam kvůli mě skoro měsíc, budou se smát. ještě se tam občas s petou zastavím, jsme tam známá firma...že pozdravuji🙂))
a přeji rychlý a pohodový porod...🙂)) a zdravý miminko.

ciernavila
23. pro 2010

berenika39, no dobre, odkazem🙂 A dakujem. Všetkým vám prajem krásne Vianoce!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru