Porodnice Slaný, Mělník, nebo Litoměřice?

berev
6. únor 2013

Ahoj, chtěla bych poradit dle Vašich zkušeností...Slaný, Mělník, Litoměřice...? Díky za Vaše zkušenosti.

rnika
1. bře 2013

Co třeba Slaný, Mělník, Kladno ......??? Bohužel moc neporadím 😢 ale ráda se něco dozvím.... 😉

marmonter
1. bře 2013

ahoj taky mám termín 18.7. 2013 chtěla jsem jít do Brandýsa ale ten je už zavřený tak jem se pak rozhodla pro Neratovice ale po diskuzích a fotkách jdu do Mělníka.Je nově zrekonstruovaný a slyšela jsem na něj jen samou chválu a vypadá tam to moc hezky a není to tam ani drahý oproti jiným nemocnicím Tak snad jsem ti trochu pomohla 🙂

myskyva
18. bře 2013

Rodila jsem 2x v Litoměřicích a v obouch případech jsem byla spokojená a neměnila bych 🙂

maylis
19. bře 2013

Dneska jsem byla na předporodním kurzu ve Slaném a ten mě odradil tam rodit a přehodnocuju volbu na Mělník, i když to mám dvakrát tak daleko. Mělník získává čím dál lepší pověst (předstihuje vstřícností už i vyhlášené alternativní Neratovice) a jestli je pravda, co píšou na jejich webu, tak jdu do toho 🙂 Kamarádka zná mělnickou paní primářku a doporučuje ji jako osvícenou ženu, která sleduje moderní trendy. Navíc mi tuhle porodnici doporučuje i moje dula, takže tu hodinovou cestu tam snad nějak vydržím ...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru