Porodnice Sokolov. Máte zkušenost?

leonunuska
11. zář 2007

Ahojte maminy🙂
Mám malou prosbičku, jsem z Rotavy, okres K.V. Moje sestřenice rodila v Sokolově a chválila je, jenže spousta lidí jí spíše nedoporučovala. Je pravda, že si porodnici můžu vybrat sama? Raději bychom rodily v Ostrově. Jenže mi bylo řečeno, že moje gynekoložka dává jen Sokolv a pokud bych chtěla jít jinam, mám si vše zařídit sama ( ultrazvuk atd. ). Máte někdo zkušenosti se Sokolovem? Moc děkuji Leonka

luciikk
20. říj 2007

Ahoj, já jsem ze sokolova a taky se rozhoduju. Jsem ve 24tt a nevim, jestli KV nebo Sokolov. Volba je na tobě. UZ je většinou tam, kde máš gynekologa, ale na "pásy" už bys měla chodit tam, kde chceš rodit. Ono si stejně vše zařizuješ sama. Doktor dá jen papír a ty se musíš sama objednat.

ambret
22. led 2009

Ahojky, obnovuji téna, budu ráda za všechny názory na tuhle porodnici 😉

sugars
22. led 2009

Tak ja rodila v Sokolove a byla jsem maximalne spokojena. Jedina porodni asistentka nic moc, ale ta uz je ted na materske, takze ja za sebe vrele doporucuju 😉

ambret
22. led 2009

Ahojky Sug, už jsem na sebe narazily i v jiném tématu, že? Psala jsi mi o 3D UTZ a popisovala jsi mi kde to ve Varech je 🙂

sugars
22. led 2009

Jee ahoj..koukam ze pekne postupujete..tak uz to mas taky za par.. Jak vlastne dopadl ten 3D? Uvazujes ze budes rodit v Sokolove? Ja tu jeste porad trcim..snad se brzy budu stehovat

ambret
22. led 2009

Sug, nakonec jsem tam nebyla, ikdyž jsem se objednala. Nějak nám to nevyšlo finančně, byli jsme chvilku po stěhování, já měla pozastavené korunky a soc. než si mě předali sociálky mezi sebou kvůli tomu stěhování a manžel na nemocenské, takže jsem usoudila, ikdyž mi to moc mrzelo, že zrovna na rozhazování nebylo. A co ty že jsi ještě tady?

sugars
22. led 2009

No rozhodli jsme se ze zustaneme v CR..takze manzel nas prestehoval z Ciny a ted snad pujdeme nekam k Praze..uz se tady pekne nudim ☹ Ale je to lepsi pro prcka a myslim ze budeme o dost klidnejsi

ambret
22. led 2009

Teď jsem koukla do albíška na malého, je moc krásnej 😉 Se asi zeptám hloupě, ale když je manžel v Číně, on je Číňan? Si myslím že to tady budeš mít lepší, než tak daleko od Čech

sugars
22. led 2009

Dekuju je to zlaticko...Ne ne manzel je Cech.. mel tam praci.. No lepsi je urcite ta zdravotni pece,jinak bysme chteli byt tam.

ambret
22. led 2009

Aha, jsem si říkala, že jestli je tatínek z Číny, že z něj moc nepochytil 😀 😀 😀

ambret
22. led 2009

Jo jdu do hajan, šíleně mě bolí záda a nemůžu vůbec sedět. Tak ahojky a dobrou 😔

lucie.sei
27. led 2009

Tak já jsem ze Sokolova, rodila jsem v září, a byla jsem maximálně spokojená.

jalka11
29. led 2009

Ahoj holky, rodil nekdo z Vas ve Varech, co myslite kde by to bylo nejlepsi? Ostrov, ¨Vary nebo Sokolov? 😅

lullu02
17. zář 2009

Ahojky,zdravím všechny sokolovačky 🙂 Mám prosbičku,dá mi někdo z Vás kontakt na 3D utrazvuk ve Varech?

kaleilah
17. zář 2009

lu, 3D dělají na genetice v Bělehradský 😉

sestrickals
22. pro 2009

Ahojky já jsem rodila v Sokolově a nemohla jsem si stěžovat 😉
Ostrov bych osobně nevolila, v případě problému nejsou dobře zařízení... 😒

jennyska
10. led 2014

Ahoj @leonunuska @sestrickals @kaleilah @lullu02 @jalka11 @lucie.sei @ambret @sugars a ostatní maminky 🙂

Mohly byste se podělit o své zkušenosti, pocity a dojmy se Sokolovskou porodnicí do naší Wiki knihovničky Modrého Koníka, kterou si tady s maminkami společně tvoříme? 🙂

Tím, že svou zkušenost vložíte do https://www.modrykonik.cz/porodnice-sokolov/ pomůžete ostatním těhulkám, které si právě porodnici vybírají a hledají Vaše cenné rady, tipy, zkušenosti.
Jak jste byly v porodnici spokojené? Co se Vám líbilo/nelíbilo? Jaký byl personál? Jak proběhl porod? atd.

Děkuji Vám, že pomáháte a přeji Vám hezký den! 🙂
Janča

PS: Přispět a nebo napsat nový článek do Wiki může úplně každý. Knihovnička je otevřená všem, kdykoli! A pokud toto není téma, do kterého chcete přispět, můžete si vybrat z mnoha dalších: https://www.modrykonik.cz/wiki/all

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru