Porodnice Šternberk nebo Krnov, máte zkušenost?

baruskapistackova
21. čer 2013

Ahoj Dámy mám veliký problém! Nedávno rodila švagrová v porodnici v Krnově,bohužel měla vyvolávaný porod,trvalo to 6 hodin a po celou tu dobu co se čekalo na porod u toho nemohl být tatínek,měli pokoj nadstandart a ani tam s ní nemohl být,takže musel čekat někde venku a až začala rodit tak mohl přijít,příjme mi to docela nesmyslné,ale to by se dalo ještě vydržet ale co bylo horší přišel za švagrovou jeden doktor že budou dělat císařský řez,pak za 2 hodiny přišel jiný doktor a řekl že to půjde přirozeně a to si tam ještě napochodoval ve špinavých kraťasech a přišel si tam typem jako že spěchá! A jak to všechno dopadlo? Malej se nakonec narodil s omotanou šňůrou kolem krku a měl problémy tak ho museli převést do Ostravy a Švagrová mu 4 dny odsávala mléko v Krnově.
Takže bych chtěla vědět jestli má někdo zkušenosti s těmito porodnicemi? Moc uvažuji od Šternberku.

cirrusa
21. čer 2013

@baruskapistackova a odůvodnili ji proč tam být nemůže? Já rodila v Krnově, rodila jsem hodně dlouho a manžel byl celou dobu při mě - včetně prodloužených návštěv a to jsem nads. neměla. Nabídli mu, že může jít na ubytovnu, kterou mu zařídí a zavolají až bude porod, on odmítl, že chce být se mnou a nikdo už mu to znova nenabízel ani ho neposílal pryč. Jinak u mě teda všechen personál byl oblečen předpisově, vystřídaly se během mého porodu dvě směny (také nebyl z těch jednoduchých) a vše bylo v pořádku. Samozřejmě mohlo se stát od té doby hodně věcí a změn, ale zatím uvažuji, že tam budu v září znovu rodit

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru