Porodnice Stod. Jak to tam chodí?

adenka84
12. dub 2011

Ahoj holky,
najde se tady mezi vámi nikdo kdo se chystá rodit ve Stodské porodnici? A nebo alespoň nikdo, kdo tam chodí do těhu poradny?
Budu ráda, když mi napíše maminka, která ve Stodské porodnici rodila, své dojmy a jka to tam chodí......A doufám, že tam byla spokojená...Já totiž na ní nedám dopustit a přeji si, aby se moje vytoužené miminko narodilo právě tam, jako právě já...

adenka84
autor
13. dub 2011

Hm, koukám, že se zatím neobjevil vůbec nikdo..To mě mrzí...

douda
14. dub 2011

Ahoj adenko taky jsem tam chtěla rodit i podruhý a kůli těhu cukrovce to nešlo , jinak Maty se narodil ve Stodě 🙂 a všichni byli moc hodný a ochotný 🙂

adenka84
autor
14. dub 2011

@douda Je ahoj...
Díky, že jsi, alespoň ty napsala a hlavně, že jsi napsala kladnou odpověď..
Měj se pěkně...

vendulka81
2. kvě 2011

Ahojky, já mám termín 30.5. a taky chci rodit ve Stodě. Kamarádky, co tam rodily, Stodskou porodnici vychvalují, tak dám na ně a pak ti můžu napsat svojí zkušenost. 😉

adenka84
autor
4. kvě 2011

@vendulka81 ahojky..tak to budeš moc hodná...držím ti pěsti, ať vše dopadne jak má...přeji ti krásný pohodový porod a zdarvé miminko..
ty jsi ze Stoda nebo z blýzkého okolí? Chodíš do Stoda do poradny? Já ano..k primáři. Knaizlovi..a jsem sním spokojená..nechtěla bych rodit nikde jinde..ve Stodě to dobře znám..už jsem tam parkrát ležela a cítila jsme se tam dobře..ale ráda bych věděla zkušenosti těch co tam rodili..zatím převládají samé pzitivní věci...

vendulka81
9. kvě 2011

@adenka84 Děkuju. 🙂 Jsem z Nýřan, dřív jsem chodila na gyndu do Stoda, ale teď chodím do Nýřan k mudr. Fourovi, lepšího doktora neznám. 🙂 O víkendu jsme jeli do Stoda na pohotovost, naštěstí bylo nakonec všechno OK. Paní doktorka a sestřička na mě byly moc hodné a líbilo se mi, jaký je tam klídek. Věřím, že začátkem června ti sem napíšu, že příště chci rodit zase jen ve Stodě. 😉

adenka84
autor
9. kvě 2011

@vendulka81 TAk to je dobře, že jste v pořádku, že to nebylo nic zlého...
Mudr. Foura znám, ve Stodské nemocnici jeden den operuje...a má službu... slyšela jsem na něj také jen a jen chválu...
Držím palečky, aby tvůj porod protebe krásným zážitkem...papa..

vendulka81
6. čer 2011

@adenka84 Ahojky, tak už se s tebou můžu podělit o mojí zkušenost. Barunka už je na světě, narodila se minulé pondělí a na Stodskou nemocnici si nemůžu v ničem stěžovat a určitě ti doporučuju jít rodit právě tam. Doktoři, doktorky, porodní asistentky a sestřičky, všichni jsou tam hrozně moc hodní a vzhledem ke komplikacím, které jsem měla, můžu říct, že to jsou fakt profíci. 🙂 Víc napíšu do SZ.

adenka84
autor
6. čer 2011

@vendulka81 ještě jednou obrovská gratulace... 🙂 🙂 🙂 🙂

jennyska
21. led 2014

Ahoj @adenka84 @vendulka81 @douda a ostatní maminky 🙂

Mohly byste se podělit o své zkušenosti, pocity a dojmy s porodnicí ve Stodě do naší Wiki knihovničky Modrého Koníka, kterou si tady s maminkami společně tvoříme? 🙂

Tím, že svou zkušenost vložíte do /porodnice-stod/ pomůžete ostatním těhulkám, které si právě porodnici vybírají a hledají Vaše cenné rady, tipy, zkušenosti.
Jak jste byly v porodnici spokojené? Co se Vám líbilo/nelíbilo? Jaký byl personál? Jak proběhl porod? atd.

Děkuji Vám, že pomáháte a přeji Vám hezký den! 🙂
Janča

PS: Přispět a nebo napsat nový článek do Wiki může úplně každý. Knihovnička je otevřená všem, kdykoli! A pokud toto není téma, do kterého chcete přispět, můžete si vybrat z mnoha dalších: https://www.modrykonik.cz/wiki/all

joseftachov
26. únor 2015

My se moc těšíme a máme zkušenosti od dalších rodiču jaké to tam mají.Ahoj

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru