Porodnice Svitavy, máte zkušenost?

luky19
4. čer 2014

Zdravím všechny, chtěla bych se zeptat na zkušenosti s porodnicí ve Svitavech??? Rozhoduji se, kde rodit, zatím jsem slyšela docela chválu, ale to i na jiné, u žen, které neměly problémy, ovšem když nastanou, tak je třeba odborníků. Jsou ve Svitavech odborníci?

Moc vám děkuji, Luuuu.

P.S.: Malýho jsem rodila v Boskovicích, tehdy spokojená, vše bez komplikací, ale při zpětném pohledu mi spousta věcí vadí ještě teď!

duvi21
4. čer 2014

Ja se s dovolenim pripojuju a prosiiiiim o zkusenosti z teto porodnice, Jsem ted takovej parazit 😀

kettynka1234
4. čer 2014

Nejbližší porodnice je ve Svitavech, ale svá dvojčátka jsem jela rodit do Litomyšle ( ta je ale uzavřená). Do Svitav byc nešla ani náhodou ( bohužel já slyšela jen ty špatné příběhy).

ipkh
4. čer 2014

Já jsem rodila ve Svitavách 2x, ale už to bylo v roce 2002 a 2006.
Já jsem celkem pro, ale je to opravdu názor od názoru, zkušenost od zkušenosti. Sestra i švagrová rodili letos a žádný problém taky nebyl.

cervena2
4. čer 2014

Mám stejný problém☹ Do Svitav se mi nechce,zvažují Nové Město. Byla jsem velice spokojená s Litomyšlí,ale ta je bohužel uzavřena a na Svitavy jsem neslyšela nic moc dobrého☹

missuulle
5. čer 2014

já jsem zase slyšela docela dost pozitivních porodů ve Svitavech a zvažuji, že tam budu rodit a nebo teda Ústí nad Orlicí,ale tam se mi nechce, protože /steckou nemocnici ráda nemám,ale porodní je asi jine,ale je to už ve mě.

tehulka12
8. čer 2014

Luky 19 Svitavy jsou mala nemocnice,takze pokud mas strach z komplikaci,ale ty nastat samozrejme nemusi,ale kdyby jo,tak pokud to pujde,tak mimi v lepsim pripate tebe jeste tehotnou odvezou jinam.Kde budou schopni nektere komplikace vyresit.Male nemocnice resi jen mensi komplikace na ostatni nejsou vybaveni.Takze pokud mas nejake pochybnosti zvolila bych nejakou vetsi.
duvi21 Ja jsem slxsela,ze ve Svitavach se dost zhorsili.
Missulle jestli nechces Usti,tak zkus i nejakou vzdalanejsi porodnici Pce nebo HK.Ono dojedes dost daleko pokud jsi prvorodicka.Moje kamaradka je od Svitav a rodila ted v HK a libilo se ji tam.Ja slysela na Svitavy posledni dobou spatne reference.Co zavreli Litomysl,tak pry byva i dost plno a pomery se zhorsily,ale mam to jen z doslech.Osobni zkusenost mam taky jen z HK a tam supr.Skouda ze to neni diskuze,mohli bychom to vic probrat.Drzim vsem moc palce,at vyberou porodnici,kde se jim bude libit,at uz je to jakakoli.

ivulem
9. čer 2014

Já rodila ve Svitavách dvakrát, 2001 a 2010. Byla jsem spokojená. Přístup sester doktorů byl v poho. Verča měla hodně silnou žloutenku, nic nepodcenili a dokud nebyly hodnoty v normě, byla pod světlem. Vše mi vysvětlili - následky neléčené novorozenecké žloutenky atd. Byly jsme tam 14 dní. Velmi rychle rozpoznali u mě začínající laktační psychozu, zapsali do papírů (to jsem zjistila až později), a pořád mě hlídali. V podstatě jsem nebyla na pokoji sama, pořád se u mě střídaly sestry a doktoři a povídali si se mnou. Takže já nemůžu říct proti nic, rodila bych tam znovu. Prostředí malé neosobní nemocnice mi vyhovovalo.
Otázka je, jaké je to tam dnes. Přeci jen za 4 roky se může změnit hodně.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru