Porodnice Tábor, prosím o reference od maminek

alicci
3. dub 2013

Ahoj maminky,kdo jste rodily v Táboře teď v roce 2013 jak jste byly spokojené.Napište pro a proti díky.

stajnyyy
3. dub 2013

Ahoj, já jsem ještě nerodila, ale odvezli mě tam v únoru s předčasným porodem, který nakonec naštěstí zastavili. Byla jsem tam 10 dní a za tu dobu jsem tam na pokoji měla dvě rodičky. Díky tomu, že jsem musela jen ležet na kapačkách a nic jiného nedělat, jsem měla dost času i energie na to, abych všechno sledovala. Byla jsem naprosto nadšená přístupem všech doktorů i sestřiček. Obě dvě rodičky říkali, že na sále byly taky naprosto báječné. I když jsem na začátku měla pochybnosti, kde bych měla rodit, teď už mám úplně jasno. Sestřičky jsou ochotné, pomůžou a poradí s čímkoliv a je jim jedno, že zrovna mají pauzu na oběd. Doktorky i primář jsou velice příjemní a milí, každou chvíli se chodí zeptat, jestli je vše v pořádku a něco nepotřebujeme, no prostě paráda. Táborskou porodnici můžu jen doporučit 🙂

alicci
autor
4. dub 2013

@stajnyyy jee díky za kladnou referenci,koukám že jsme na tom stejně květnově. 😉 Jediné co mi tam vadí je to,že tam nemají dětskou JIP. Snad ještě nějaké maminy odpoví 🙂

35pavla
1. kvě 2013

Ahoj těhulky,pište reference,taky budu rodit v Táboře jen mám ještě čas 🙂

kativka
24. kvě 2013

ahuj, dávají v Táboře vůbec epidurál? Kdysi ne, ale tajně doufám, že se to už změnilo. Nevíte, od kolikáteho týdne hospitalizují a kdy ještě posílají do Budějovic? některé porodnice to mají tak, že třeba porod před 32. tt nepřijmou a rovnou posílají do specializovanější...

kudrlenkaa
25. čer 2013

Ahoj, v Táboře epidurál dávají. Myslela jsem si, že ne, ale při porodu mi ho PA nabízela. Jinak chválím všechny sestřičky a prostředí. Já jsem si po těžkém porodu výborně odpočinula a připadala si spíš jak na hotelu 🙂 .

kativka
10. črc 2013

@kudrlenkaa Díky za info, tak snad když si o něj řeknu, tak bude 🙂

A nevíte, zda se umí postarat o předčasně narozené děti, nebo je posílají do Písku? Jsem 34. tt a hrozí mi předčasný porod, tak se chci psychicky připravit, od kdy mě přijmou v Táboře 🙂

kudrlenkaa
15. črc 2013

@kativka Většinou posílají do Písku nebo Č. Budějovic. Mě bylo řečeno, že jsou schopni postarat se od 35. týdne, ale asi záleží na okolnostech. Tak Ti přeji ať radši v bříšku zůstane a vše je O.K.

kativka
15. črc 2013

@kudrlenkaa Díky, dneska první poradna a zatím spokojenost. Jen na ten epidurál jsem se nezeptala, tak se zatím budu uklidňovat tvojí informací 🙂

alicci
autor
16. črc 2013

Ahoj maminky,přidávám referenci s Táboru.Měla jsem z něj trochu strach ale zbytečný.Je to tam hezké nové profesionální prostředí.Sestřičky, doktorky a PA byly taky fajn až na malé výjimky - ale každému každý nesedne.Můj porod byl ukázkový - takže jsem byla s péči před - při i po spokojená. 🙂 PA byly milé a doktorka taky.Já měla fofr porod bez komplikací takže to byla paráda, ale byla jsem s holčinou na pokoji a té vyvolávali porod a ta péče byla super - chodila na prohlídky jak se situace vyvíjí,často jí točili monitor takže byla pod kontrolou....Co se týče kojení tak nemohu posoudit,mám 2 baby a kojit jsem se naučila u prvního.A strava teda fakt nic moc 😖 Jo a děti tam oblékají do košilek na zavazování tak doporučuji overalky sebou - z těch košilek pořád něco leze ruka,záda......když to člověk neumí a nemá s tím cvik. 😉
Tábor mě mile překvapil 🙂

kativka
19. črc 2013

@alicci Diky moc za info

alicci
autor
19. črc 2013

@kativka není za co 😉 prvního jsem rodila ve ,,vyhlášeném,, Apolináři - v boxech tam to jede jako na běžícím pásu.Tábor je o dost lepší - hezčí a péče je všude +- stejná !! 🙂

kativka
19. črc 2013

@alicci ja zas rodila v Krči a řekla jsem si, že chci zkusit mimopražskou porodnici. zatim jsem byla jen na jedné poradně, moc mi nesedla doktorka, ale neříkám, že byla špatná. ale jinak s Krčí se to nedalo srovnat, všechno útulnější, osobnější... nevíš, kdy tě pustí na sál i s manželem? sice čekám rychlovku, ale trošku se bojím, abych nepřijela, oni neřekli, že jsem málo otevřená a nelupli mě ještě na pokoj, kde budu hekat nějaké mamině a sama. ráda bych šla rovnou na sál. nebyla jsem na prohlídce, tak nějak nemám představu, jak to tam chodí, do kdy a kde tě drží a tak 🙂 řekla jsem si, že možná lepší to nevědět, ale teď začínát spřádat scénáře, jak to všechno bude. dávají klystýr? asi jo, viď. no hromada otázek, ale budu se průběžně ptát v poradně 🙂

kativka
19. srp 2013

Přidávám zkušenosti z Tábora. Až na pana primáře je všechno úžasné.Sestry velmi ochotné, při příjmu jsem měla super mladičkého doktora (bohužel si jméno nepamatuju), jehož přístup jsem v životě od nikoho nezažila, skoro jako by ani nebyl doktor. Strava taky dobrá, dávají na výběr asi ze tři jídel. Prostě naprostá spokojenost.

lol27
20. srp 2013

Ahojky, díky všem za cenné informace. Chystám se v Táboře rodit počátkem listopadu, tak doufejme, že to bude v pohodě 🙂

kativka
23. srp 2013

@lol27 bude je to tam fakt skvělé!!!

35pavla
27. srp 2013

Ahoj holky tak jsem z vašich referencí nadšená za 7 týdnů mám termín porodu já se snad začnu těšit do porodnice 🙂 🙂 🙂 🙂

alicci
autor
11. lis 2013

@35pavla tak jak jste dopadli!🙂

35pavla
12. lis 2013

@alicci Ahoj,porod super jen ke konci malé komplikace,ale porodnice Tábor je suprová,personál jak dětský sestřičky tak po gyn.stránce opravdu jsem byla moc nadšená přístupem,jsem ráda že můj poslední porod jsem mohla rodit v Táboře 🙂

alicci
autor
12. lis 2013

@35pavla 😉 🙂 🙂 super gratuluju !!

jennyska
5. pro 2013

Ahoj @alicci @35pavla @kativka @lol27 @kudrlenkaa @stajnyyy a ostatní maminky 🙂

mohu Vás poprosit o vložení vlastní zkušenosti s porodnicí v Táboře do naší Wiki knihovničky, kterou si tady s maminkami tvoříme?

Stačí svůj příběh, radu, zkušenost napsat do https://www.modrykonik.cz/porodnice-tabor/ a pomoci tak všem ostatním ženám, které si svou porodnici teprve vybírají a na MK hledají Vaše příběhy, rady, tipy, zkušenosti. Jak jste byly spokojené s porodnicí, co bylo přínosem porodnice, co se Vám naopak nelíbilo, jaký měli přístup, jak probíhal porod, péče na šestinedělí atd. 🙂

Děkuji Vám, že pomáháte a přeji Vám hezký den.
Janča

PS: Přispět a nebo napsat nový článek do Wiki může úplně každý. Knihovnička je otevřená všem, kdykoli! A pokud toto není téma, do kterého chcete přispět, můžete si vybrat z mnoha dalších: https://www.modrykonik.cz/wiki/all

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru