Porodnice Třinec nebo Havířov? Máte zkušenost?

lukin
2. led 2008

Za dva měsíce mám termín porodu a já nevím, v které porodnici rodit. Teď je prý haviřovska porodnice nová, tak se jdem podivat na den otevřených dveří. Ale můj manžel moc nechce, abych rodila v Havířově. Co s tím? Jaké jsou vaše zkušenosti?

skate
26. bře 2008

Já mám taky pozitivní zkušenost s Havířovem. Porod byl krásný a to jsme tlačili 1,5 hodiny a nakonec měli kleště, doktoři jsou moc šikovní. Na novorozeneckém jsem měla trochu smůlu na 2 sestry, takové ledové královny, ale nakonec kojíme, sice přes klobouček, ale doteď. Bylo před volnem v červenci, tak měli službu 2 staré, ale 3 den přišla super sestra, ta mě naučila kojit, byla ochotná, pak už všechno probíhalo pohodově. Chodila jsem tam taky na předporodní kurzy, plavání a cvičení a vřele doporučuju, super. Aspoň jsem se seznámila s prostředím apod.

pebi
27. bře 2008

ahojky, já jsem rodila v Třinci a nemůžu si stěžovat. Samozřejmě všechno je o lidech, kteří nejsou stroje, i sestry můžou mít špatný den... třeba když jsem rodila já, byla porodnice úplně přecpaná, sestry měly taky dost, přesto se snažily vycházet vstříc, byly příjemné, já jsem měla problém jen s jednou v den odjezdu, a ta se mi pak omluvila. Na co se připravte, veškerá péče o mimčo je na vás, sestry ani nenapadne, že si s něčím nemusíte vědět rady, takže samy vám nic neřeknou. Ale nebojte se zeptat, ony vám to rády vysvětlí.
podruhé budu rodit zase tam 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru