Porodnice Trutnov, kdo tu rodil v roce 2012?

eficenka
10. srp 2012

Dobrý den,
za chvíli mě čeká porod v Trutnovské nemocnici..
ostatní diskuze už sou z roku 2008 a nikdo nereaguje.
Jak probíhal váš porod? je možnost nechat si přiložit dítě ihned na břicho a k prsu, nebo až po umytí?
Dělají preventivně nástřih ( cvičím epi-no), tak nechci, pokud nebude hrozit ruptura...
Psali jste si porodní plán - respektovali ho? (chápu, že když sou komplikace, tak to nelze 😉 )
Je možné sledovat ozvy miminka ne v pozici v leže?
Jak se choval personál?
Sestřička v porodnici zrovna sdílná nebyla....
Ale na stránkách mají vše vypsané jak kdyby to byla nejlepší porodnice v čr 😀
Děkuji za jakýkoliv postřeh....
Klidně piště do IP, díky!

coufii
13. srp 2012

Ahoj, Taky už se mi kvapem blíží porod a chtěla jsem jít do Trutnova ale teď jsem koukala na netu tak začínám zvažovat i Náchod... 🙂 tam mají totiž neomezený návštěvní hodiny, kdežto v Trutnově jsou asi od 14:00 do 17:00 nebo tak nějak... 🙂 mrkni na netu 🙂 http://www.naseporodnice.cz/porodnice.php?id_po... jsou tam i hodnocení rodiček 🙂

luciinka.
13. srp 2012

Ahojda, já do Trutnovské porodnice jen tehdy, pokud bude takový stav nouze, který nám nedovolí jet do Náchoda. Taky se mi blíží porod, ale do Tu opravdu ne. Minulý rok jsem tam byla po revizi a ten přístup sestřiček byl absolutně to nejhorší, co může být. Nyní jsem měla primáře kvůli uzv ve 20tt a také na odběru plodovky a ten je prostě úžasný, ale jelikož budeš především potřebovat pomoc sester, tak ani jeho suprový přístup ti to nevynahradí. Hodně maminek na tuto porodnici nadává. V Náchodě ti pomůžou krásně s kojením, pokud je problém, presonál je úžasný, pomůžou ti s čím si nevíš rady atd. a to je to, co jako třeba já prvorodička potřebuju. 🙂 Na druhou stránku jsi v porodnici cca 4 dny, takže se přežít samozřejmě dá všechno, ale třeba moje kamarádka, co rodila v Tu, nakonec volala laktační poradkyni do Náchoda, aby jí pomohla se rozkojit. Za mě ne, ale sama nevím, zda tam neskončím. 😀

lca180
17. srp 2012

Ahoj,doporučuji začít chodit od září na těhotenský cvičení do nemocnice. Je to každou středu od 13ha na všechny tyto dotazy tam dostaneš odpověď. Předcvičuje zdr.sestra,někdy i dvě a na začátku se cca 1/2 hodiny mluví na nějaké téma nebo snad i pouští video...já se tam už na spoustu podobných věcí ptala a jsou fakt příjemní a rádi vše zodpoví.

ninaki
10. led 2013

Ahoj, já bych trutnovskou porodnici nezatracovala. Mám tři děti a všechny se narodily v TU přirozenou cestou dle mého porodního plánu, který porodník i asistentka zcela respektovali. Poprvé jsem chtěla rodit ve Vrchlabí (2009), ale po větě tamního primáře, že zrzky rodí vždycky špatně jsem si to rychle rozmyslela. V Trutnově byl veškerý personál vesměs příjemný, ano, občas se někdo nepříjemný našel, ale kdo z nás tu a tam nepříjemný není, že? Sestry z novorozeneckého ochotně poradily se vším včetně kojení, pokud si nevíte s něčím rady, je dobré se zeptat, oni vás nesežerou 🙂
Za sebe můžu říci, že porodnice v Trutnově vůbec špatná a rozhodně můžu doporučit.

xmarg04
4. bře 2013

Ahoj holky, ja jsem puvodem Trutnovacka, ale uz dlouho ziju v Praze, kde se mi taky narodilo prvni dite (Podoli). Po zkusenostech z Podoli (VSECHNY sestry neprijemny, nektery az sprosty, dva zachody na cele oddeleni sestinedeli, nikdo se s nikym o nicem nebavil, protoze "my to tady delame takhle") jsem se sekla a druhy dite jela rodit do Trutnova. Krome toho, ze mi jako jedna z mala porodnic umoznili porodit kratce po sekci prirozene (resp. nemeli problem s tim to zkusit) jsem si i jinak pripadala jak v Jirikove videni - nebyl problem nic domluvit, vsichni me VNIMALI, nepotkala jsem jedinou neprijemnou sestru, doktora/rku nebo i uklizecku, ja tam byla jak na dovoleny. takze za me rozdil 100 a 1 a pokud budu jeste nekdy rodit, jedine v Trutnove.

jennyska
13. led 2014

Ahoj @ninaki @lca180 @luciinka. @xmarg04 @eficenka a ostatní maminky 🙂

Mohly byste se podělit o své zkušenosti, pocity a dojmy s porodnicí v Trutnově do naší Wiki knihovničky Modrého Koníka, kterou si tady s maminkami společně tvoříme? 🙂

Tím, že svou zkušenost vložíte do https://www.modrykonik.cz/porodnice-trutnov/ pomůžete ostatním těhulkám, které si právě porodnici vybírají a hledají Vaše cenné rady, tipy, zkušenosti.
Jak jste byly v porodnici spokojené? Co se Vám líbilo/nelíbilo? Jaký byl personál? Jak proběhl porod? atd.

Děkuji Vám, že pomáháte a přeji Vám hezký den! 🙂
Janča

PS: Přispět a nebo napsat nový článek do Wiki může úplně každý. Knihovnička je otevřená všem, kdykoli! A pokud toto není téma, do kterého chcete přispět, můžete si vybrat z mnoha dalších: https://www.modrykonik.cz/wiki/all

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru