Porodnice Uherské Hradiště, co vše je nutné pro miminko?

miretka
8. dub 2013

Maminky, poraďte mi prosím, co všechno je nutné pro miminko do porodnice v UH? Určitě vlastní pap. pleny, co oblečky? Ubrousky? Kosmetika? A pro maminku - půjčují noční košile, popř. odsávačku mléka? Díky

nerreidda
8. dub 2013

Pro malého jsem měla jen plenky,ubrousky,popř dudlík,jinak tam dostaneš košíček s proprietkama a malý měl jejich bílou košilku a ponožky,jinak byl v plence látkové + zavinovačka. A košili jsem si braja jejich,takže pro sebe toalet potřeby,osušku,ručníky,papuče,župan,na novorozeneckém je el.odsavačka,ale asi si můžeš vzít i svou.Pokud budeš kojit,tak ji nepotřebuješ 🙂 Snad ti to trochu pomůže.

pajenka
8. dub 2013

Pro miminko si vezmi plenky a případně vlhčené ubrousky (ale nerady to vidí), kosmetiku mají Johnsons, jestli Ti nevadí, nemusíš si brát vlastní, oblečení dostaneš, já si pak nechala přivézt ponožky, malá měla studené nožky, ale narodila se v lednu. Košile jsou neustále k dispozici, můžeš měnit podle potřeby, odsavačka tam je taky, dají Ti i pár vložek do začátku.

rasha
8. dub 2013

Jak píšou holky,rozhodně si vem plenky,ubrousky,oblečení pro mimi stačí až na cestu z porodnice.Košile jsem využívala jejich,můžeš se převlékat kolikrát chceš,myslím,že i vložek bylo dostatek,ale to bylo skoro před 4 roky,tak teď nevím a taky se tam zanedlouho chystáme,tak pro jistotu vezmu i svoje.Na koupání mimča měli Johnsons,ale na opruzeniny nevím,to si budu brát taky svoje.Odsávačku mi pujčovali na gyn.oddělí,když jsem tam ležela po šestinědelí,tak myslím,že na porodnickém by měly být také.

gissa
8. dub 2013

Ahoj,no já ještě nerodila v UH,termín mám až za 2 měsíce,ale chodím do kurzu a tam nám porodní asistentka diktovala,co sebou do porodnice máme vzít.Maminka: přezůvky,ručníky osušku,ponožky,kojící podprsenku,poporodní kalhotky,toaletní potřeby,jelení lůj,vložky,toaletní papír,vložky do podprsenky,občanský průkaz,oddací list,pokud jsi vdaná pokud ne tak list z matriky ohledně příjmení miminka,kartu pojišťovny,těhotenská průkazka+testy z vyšetření,lístek na jméno,porodní plán(pokud chceš),anamnéza rodiny,pití. A pro miminko: plenky,věci na cestu na oblečení,kojící polštář,kosmetiku,protože tam používají jen johnson,a to prý není nic moc a 1x body. Tak snad ti to pumůže tento seznam. A kdy máš termín jestli se můžu zeptat? 🙂

ashlee
8. dub 2013

na miminko pujčuji jen košilku a zavinku.pleny si vem,ubrousky taky.nočni košile maji na chodbe tak si mužeš brat čistou kdy potřebuješ.i povlečeni na postel,když budeš chtit převlect tak si mužeš vzit ,maji na chodbě u košil.
odsavačku jsem mela ale nepoužila ,byla jsem jednou na ty odsavačce co maji na novorozeneckym.
vložky si radši vem své.
kosmetiku na koupani tam maji.na opruzeniny jsem měla svuj sudocrem.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru