Porodnice Uherské Hradiště. Jaké máte zkušenosti?

laola
16. lis 2008

Ahoj holky,
chtěla bych se zeptat, jaké máte zkušenosti s touto porodnicí - ať už starou nebo novou. A co přístup doktorů? Z toho mám asi největší obavy.
Díky za názory 🙂

9ka
20. srp 2010

A nejhorší jsou ty dotazy jestli jsem ještě celá... 🙄
dneska mi volal otec a ptal se jestli si má na víkend zamluvit hospodu... tak takový starosti bych chtěla mít... 😒

dashav
21. srp 2010

holky ahojík .ja jen hlasim že jsem stále celá..dneska chvilku asi poslíčci,ale to jen když jsem párkrát podráždila bradavky,tak nevím,asi fakt budu přenášet..bavila jsem se i s mudr. a ten mi to taky tak nejak potvrdil 😒

magdalenka1
21. srp 2010

@marky468 gratulace, tak to jste to měli docela rychlé....užívej si mimíska🙂

9ka
21. srp 2010

čus, já mám posly od 7 od rána celý den, ale nic pravidelného, píchání v čípku a styd. kosti, tak snad se to aspoň připravuje... dneska mám 2.termín dle početí a zítra 3. dle MS. No, nervy mám na pochodu... 😀 Našla jsem tady na koni odkaz na počítadlo kontrakcí: http://www.contractionmaster.com/. Docela užitečné. 😉

magdalenka1
21. srp 2010

@dashav ahoj, až do pondělka bude horko, pak přijdou bouřky a třeba se to rozjede....člověče a zázraky se snad dějí...jak jsem ti psala, že znám holku, co se snaží už nějakých 15 let, za sebou snad 10 potratů, tak je těhotná...prý tak ve čtvrtém....ta, co ležela v nemocnici, pak jsi nenapsala, jestli jsi ji potkala

dashav
22. srp 2010

@magdalenka1 - čauky..no ja jsem zvedava co bude..už to moc neřeším,ted jsem se byla projít na schody a uvidíme...jdou ze me takove vytoky hleny zluto bile huste,tak co ja vim co to je..

Byla jsem na ultrazvuku rano a mame skoro 3kila a jsme hlavičkou dolu heč..

9ka
22. srp 2010

@dashav není to ta zátka?
Já jsem si dneska ráno dala ten ricinový utrejch - tak jsem zvědavá, co to se mnou provede... 😕

dashav
22. srp 2010

@9ka - no tak pak musis rict..ja nevim zda je to nebo neni zatka..to se uvidi...ale ted uz lezim zase po obede se pujdu projit a dam si schody...at se to hybe

9ka
22. srp 2010

@dashav zatím mám slabé nepravidelné kontra v intervalu 3-7 min....

dashav
22. srp 2010

@9ka - no tak to je pokrok ne?do rana te mame tadyyyy

9ka
22. srp 2010

@dashav já nevím, už jsem se 4x pos.ala, kontra pořád nepravidelný, po sprše se to nijak nerozjelo - pořád stejný.... 😒
tašku mám nachystanou, ale jistá si moc nejsem.... 😕

dashav
22. srp 2010

@9ka - tak uvidis...bud se to rozjede nebo jsou to jen posličci a kdy jdes k mudr?

9ka
22. srp 2010

@dashav právě že se mám jít zítra domluvit na vyvolání a to se mi moc nechce, tak jsem tomu chtěla pomoct...

9ka
22. srp 2010

Tak, a je po kontrakcích... 🙄
Pěkná neděle to byla.... 😀

renisco
23. srp 2010

@9ka - já měla tenkrát večer taky docela pravidelné bolesti - tak jsem skusila vanu - kontrakce se zastavily. za 4 hodiny potom zničeho nic bolest jak blázen, tak rychle do porodky a do 2 minut po příjezdu byla malá venku... takže já vaně nevěřím 😀

marky468
23. srp 2010

@9ka - ahojky, pár dnů jsem tu nebyla a myslela jsem, že už to máš za sebou. Maličká se chce asi pořádně naparádit 🙂 . Já taky nevím, co mně k porodu pomohlo, možné je, že se to rozběhlo úplně samo nezávisle na tom, co jsem pro to dělala, těžko říct... 🙂 V každém případě ti přeju, ať se to rozjede samo 😵

9ka
23. srp 2010

Tak teď jsem se vrátila z kontroly a ctg - zoufalá.
Po všech mých domácích vyvolávacích pokusech je nález stejný jako před týdnem! 😠 Ta holka snad nevyleze! 😠
No, když nepůjde do čtvrtka po dobrém, tak mám jít v pátek do porodnice na vyvolání. Jestli mi do tý doby z toho nehrábne... 😖

dashav
23. srp 2010

@9ka - no holka a kam pujdes do porodnice teda??

9ka
23. srp 2010

Dr mi nic nenutil, jen říkal ať se přihlásím v porodnici na rizikovém, neříkal v jaké, tak já zavolám ve čtvrtek do Hradiště, jestli můžu tam. Do Zlína fakt nechci - tchyně tu má známé a tendence vše ošéfovat - což mě děsí víc, než vyvolávaný porod... 😀

dashav
23. srp 2010

@9ka - no tak to verim..ja jsem tady moc spokojne a ted jsem snedla cerstve buchty a dovedeš si predstavit co to se mnou dela???je mi uplne bleee ☹

9ka
23. srp 2010

větříky? 🙂 jestli jseš na pokoji sama, tak je to v pohodě...můžeš valit... 😀

kesurka
23. srp 2010

@9ka díky za odkaz, vypadá to fakt dobře a účinně, škoda jen že nemám ty chechtáky 😒 Možná příští těhu, ale uvidíme, jak se vyvrbí toto 😵

9ka
23. srp 2010

@kesurka mně to taky přišlo poněkud předražené...
takže levná alternativa: až přijede do Hradiště pouť, kup si balonek, napoj ho na žabku (tu pumpičku, jak se na ní šlape) a manžel bude šlapat... 😀

9ka
24. srp 2010

Dneska je úplněk - to se prý rodí nejvíc dětí. Že by? 🙂

dashav
24. srp 2010

@9ka - myslis???nezlobila bych se

9ka
24. srp 2010

u mě teda zatím ticho po pěšině... zkouším tomu pomoct tím kořeněným nápojem - nebaví mě jen tak nečinně čekat - ale zatím bez výraznějšího efektu. 😒

luciolka1987
24. srp 2010

ahoj holky tak sme doma.maly spinka tak snad me to necha dopsat ☹ Porod sem mela uzasny 😀 Ve ctvrtek po pulnoci me zacali slabe nepravidelne kongtrakce myslela sem ze posli asi do peti se mi podarilo je zaspat pak sem vypravovala pritele do prace a uz sem nespala pocitala sem jak se opakuji ale byli porad nepravidelne takze sem jenom sledovala jak se opakuji a nedavala tomnu naky velky vyznam 😀 dali se vydrzet byli to jenom takove slabe krece v podbrisku nic hrozneho a to bylo az do trictvrte na deset to sem lezela v posteli a zniceho nic sem slysela lupnuti a neco ze me vyteklo nebylo toho moc ale celkem dost.Bolesti zacali asi po 3-4minutach ale porad se dali vydrzet.v jedenact sme prijeli do porodky zkontrolovali vlozku a pry to plodovka nebyla napojili me na monitor ktery taky nic neukazal takze uz sem myslela ze me poslou domu.Taky si to mysleli ale kdyz me prohledli tak se nestacili divit byla sem uz na 6 prstu otevrena to bylo asi po pul 12.Tak me prijali udelali klistyr a poslali na porodni pokoj.Po klistyru zacali bolesti silne to sem myslela ze polezu po zdi.Silene tlaky na spodek a pak uz sem proste tlacila uz to neslo vydrzet a citila sem jak se maly dere ven tak sme rychle zavolali asistentku tas e podivala a rekla ze uz vidi hlavicku a rychle vsechno chystala asi necekala ze to bude tak rychle 😀 Pozadala sem ji aby me nestrihala ze sem cvicila s e-pinem a ona ze je toho zastancem ze dela nastrihy nerada pac ze natrezeni se hoji lip a ze to urcite zkusime.Na tri zatlaceni byl maly venku a ja bez jedine oderky tlaceni trvalo mozna tak 5 minut maly mel 3300 gramu a 51 cm 😀 Myslim ze mi hodne pomohl i ten malinik pac sem se opravdu rychle otvirala behem hodky z tech sesti na deset.Lnene seminko urcite melo taky svuj podil ze maly sel tak lehce ven a nakonec e-pino bylo sice drahe ale stalo to zato nejlepsi investice jakou sem kolem mimca udelala.pobyt v porodnici byl i tak docela narocny na psychyku a nedovedu si predstavit ze bych se sotva pohla kvuli nastrihu a jeste se mela starat o miminko i tak sem mela starosti nad hlavu.Sestry chteli vsechno zapisovat mimca rvali vizity si chodili jak se jim chtelo budili nam male ty pak byli nevrli a urvani no des sme radi ze uz sme doma 😀

9ka
24. srp 2010

No to byl krásný a rychlý porod! 🙂 Gratuluji!
A před termínem - tak to i trochu závidím 😉

kesurka
24. srp 2010

@9ka 😀 😀 😀

dashav
25. srp 2010

ahojík holky..tak jak se mame??co je noveho?
tady nic..mam nove dve spolubydlici..KAtka co tu lezela se mnou tak v noci porodila 34tt ma Nikolase 2300g a 46cm a ja porad nic,uz si ze me delaji legraci ze jako ja nic a ony uz porodily 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru