Porodnice Uherské Hradiště. Jaké máte zkušenosti?

laola
16. lis 2008

Ahoj holky,
chtěla bych se zeptat, jaké máte zkušenosti s touto porodnicí - ať už starou nebo novou. A co přístup doktorů? Z toho mám asi největší obavy.
Díky za názory 🙂

marky468
27. srp 2010

Holky, dashav psala, že je na porodním pokoji a že dostala tabletu na vyvolání, takže dneska to určo bude, držím jí pěsti, ať vše dobře dopadne a ať to netrvá dlouho 🙂

renisco
27. srp 2010

JUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ - tak konečně se dočká!!!!! jí to přeju - po tom všem utrpení 😉

9ka
27. srp 2010

Tak držím palce, ať má lehký a rychlý porod po tom trápení.
Mě zas dneska poslali domů a v ponděli v 7 ráno nastupuju na příjem, tak mi nezbývá než doufat, že se to ještě samo rozběhne. Jak je známo, naděje z té slavné trojice (víra, naděje a láska) umírá jako poslední.... 🙂

renisco
27. srp 2010

copak DASHAV, uuuuuuuuuuuuuuž?

dashav
27. srp 2010

holky ahojíkkkk jsem tuu a jsme OK

marky468
27. srp 2010

@dashav - ještě nic???

9ka
27. srp 2010

@dashav jak to dopadlo? Když píšeš JSME ok, máš už mimi?
nenapínej nás.... 🙂

magdalenka1
28. srp 2010

@dashav máš asi holka tolik návštěv, že na nás pečeš a nenapíšeš nic o tom prďolovi, co mu obětuješ zbytek svého života......tak už se vyžvejkni 😀

kesurka
28. srp 2010

ahojte, nemáte někdo napsané, co si mám vzít přesně sebou do nemocnice? Každý říká něco jiného a podle těhotenské průkazky se prý vůbec nemám řídit 😠 Už bych měla začít balit 😅

9ka
28. srp 2010

já jsem balila podle těhle stránek:
http://www.ds-soft.info/mimino/view.php?cislocl...
přičemž YAL Ti tam prodají za 70,-(chtějí drobné), košile je lepší jejich, aby sis svoji zbytečně neumazala, vložky na porodním mají, ale na šestinedělí máš už mít svoje.

kesurka
28. srp 2010

@9ka díky moc a kde jsi kupovala jednorázové kalhotky?

renisco
28. srp 2010

@kesurka já v lékárně

kesurka
28. srp 2010

@renisco slyšela jsem že někde ve městě mají mít nohavičkové, které se dají několikrát přepírat, ale už nevím kde to bylo🙂) a ty vložky jsou klasické nebo nějaké special?

kesurka
28. srp 2010

jsem to ale trubka, je to tam napsané 😀 😀

9ka
28. srp 2010

Ty kalhotky tady ve Zlíně je mají v jediném obchodě, ale dají se koupit i na netu. Jmenují se carriwel: http://www.carriwell.cz/ostatni/kalhotky-do-por...

kesurka
28. srp 2010

@9ka a jak se prosím jmenuje ten obchod ve Zlíně? jsem tam docela často 🙂

renisco
28. srp 2010

@9ka takové kalhotky jsem kupovala normál v lékárně...

9ka
28. srp 2010

PRO DĚTI
Adresa: Zlín, třída 2. května 1568, CZ
Tel/Fax: 776 095 682

kesurka
28. srp 2010

dík, jsi moc hodná.

9ka
28. srp 2010

Já jsem je právě v žádný lékárně nesehnala a tenhle obchod jsem našla na těch jejich stránkách. V jedný lékárně mi dokonce místo nich nabízeli Tena Lady - ty pro únik moči... 😅

renisco
28. srp 2010

@kesurka ty kalhotky stačí koupit v lékárně. daly se taky přeprat... a vložky SAMU - ale v každé lékárně ti poradí.

renisco
28. srp 2010

@9ka já v hned první lékárně, do které jsem vlezla. prodávali je na kusy. a nebo měli velké rodinné balení, ve kterém byly kalhotky, vložky a vložky do podprdy.

9ka
28. srp 2010

No, zkrátka zkusíš nějakou lékárnu, popř. zdrav. potřeby a kdyby nic, tak v tom Zlíně... 😉
A někde jsem četla, že se osvědčilo mít sebou kuchyňské papírové utěrky, že jak se utíráš ze sprchy a jdou z Tebe očistky, tak si neušpiníš ručník.... 😉

renisco
28. srp 2010

@9ka jj - to máš pravdu - mě se ty utěrky fakt osvědčily!!

kesurka
28. srp 2010

tak zkusím nejdřív tady v Uh, co je za nabídka, kdyžtak půjdu o město dál 😉

dashav
28. srp 2010

holky ahojíkkk no jako co?ja vam dam navstevy nestihacka velika..maly se nechtel chytit prsu,ale pekne od začátku..nejrpve bych chtěla

VEŘEJNĚ PODĚKOVAT PANÍ DOKTORCE PEKTOROVÉ A PANU PRIMÁŘI BŘEZINOVI!!!!!!Oba byli u porodu a jsem byla maximalne spokojena...paní doktorka je TŘÍDA,bez ní bych to nezvládla,hodně mi pomohla a uklidňovala mě!!Je fakt profesionál a já jsem štastná a vděčná e jsem ji u toho porodu měla,i když bych si nejraději za některé chvilku vyliskala,ale jinak dobrý...

A porod?no jako dobrý,jsem trochu zašitá,ale dá se to zvládnout...

Malý - LUKÁŠEK.3450g,52cm a narodil se 27.8.2010 ve 13:13 takkk co více??

renisco
28. srp 2010

@dashav OBROVSKÁ GRATULACE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HLAVNĚ BUďTE OBA ZDRAVÍ a konečně brzo jedete DOMŮ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dashav
28. srp 2010

@renisco - ani nevis jak na to se tosim

renisco
28. srp 2010

@dashav TO TI VĚŘÍM.... musí to být úžasný pocit vědět, že už jen 2 dny a špitál bude tabu... sice tě vůbec neznám, ale moc ti to přeju... po tom dlouhém trápení si to přeci jen už zasloužíš...

dashav
28. srp 2010

@renisco - děkuji jsi moc hodná,těším se hodně!!!!!!!!!!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru