Porodnice Uherské Hradiště. Jaké máte zkušenosti?

laola
16. lis 2008

Ahoj holky,
chtěla bych se zeptat, jaké máte zkušenosti s touto porodnicí - ať už starou nebo novou. A co přístup doktorů? Z toho mám asi největší obavy.
Díky za názory 🙂

pajadaja
14. únor 2010

kkury: Taky vyhlížím , kdy se Radushka objeví 🙂

radushka
15. únor 2010

Ahoj holky, tak ta´tka sice napsal, ale to je všechno, co s tím koníkem umí - byly ty stránky otevřené totiž už když jsme jeli, tak jenom napsal 😀 .
průběh sem zkopíruju z února 2010

Holahola, tak už vás zdravíme tetky pěkně z teplíčka domova . Mohli jsme být doma už předevčírem, ale měla jsem ještě nějakou krevní sraženinu, která neodešla, tak na mě chudák Barborka musela čekat .(jinak tu sraženinu se dr. snažila vyndat ručně a to 2x .Ale naštěstí to nebylo zas až tak hrozné .Včera nás pustili, tak si nás taťka odvážel na Valentýna .
Jinak v to úterý jsem šla do té vany a nic se nedělo - jako uklidnění nebo třeba zesílení - tak jsem zas věděla prd .Volala jsem manžovi,ať radši přijede, že možná pojedem.Přiletěl zdivočelý,že jako už a jestli mě má hned jít holit nebo co, tak jsem ho uklidnila, ať nedivočí (zněrvózňoval mě ) a on, že si teda zajde na WC. Byl tam 10 minut, protože si četl!!! Prý jsem říkala, ať zpomalí .Bože ti chlapi, vůbec by mě nenapadlo, že si v klídku bude číst, když jeho žena asi rodí .
Takže jsme odjeli, dali mě na monitor (asi hodinu) a taková kravka sestřička pak říká, no nic moc tam není.Tak jsem na ni hleděla, že jako to teda pak někdy bude horší ??? Dr. mě ale vyšetřil - 4 prsty a že si mě tam nechají. To bylo asi půl 8.
Manžel furt koukal na hodiny, jestli to bude 9. nebo 10.2. . Nejlíp mi bylo ve vaně, ve sprše jsem byla jednou a na balónu hopskat jsem si teda fakt nedovedla představit .
PA jsem řekla, že bych chtěla zkusit rodit do vody a že prý v poho.Pak jsem si to ale rozmyslela, vůbec nevím, jak bych se tam zapřela aby mi neujížděll zadek a tak.Takže jsem rodila "normálně" na tom lůžku.Ještě že tak, protože mě různě polohovala, ať malá pěkně dorotuje jak má.To by ve vaně šlo asi dost blbě. ve čtvrt na 12 mi praskli vodu (takže ráno to byla fakt ta globule ) a manžel se ptal jak dlouho to asi bude trvat, že toho 10.2. by bylo fakt pěkné datum! Jsem myslela, žeho zabiju . Předposlední kontrakce odezněla za 5 min 12 a poslední přišla ve 24 00.Čas porodu 00:01 . Jsem ale fakt ráda, že už to mám za sebou .
Samotné tlačení trvalo kolem 35 minut, takže asi fakt "pohodička" .
Jinak malá je strašně krásná (jako všechny "naše" miminka , budu se snažit dodat fotky co nejrychleji

Rodila mě opravdu PA - Hladišová - byla úžasná, pořád milá a říkala, jak mi to jde a jak jsem šikovná. Fyzicky tam byl dr. Vacek (nebyl mi moc sympatický - ten mě šil a to bylo všechno).
Jinak holky nemocnice je fakt super, furt se o nás starali a to jsem měla bezkomplikovaný porod.Lidí tam mají asi milion a kyždý se stará o něco - vyznat se v nich mi vůbec nešlo 😅 . Jedni mají na starost miminka, druzí ženské, takže když jsem měla změřit teplotu, nevěděla jsem, jestli mi nebo malé 😀 .
Fakt jsem byla nadmíru spokojená.Žádné ani minimální pochybení nebo tak jsem neobjevila.Jo vlastně jedno jo - jídlo.Sním všechno ,ale nemocniční strava tady opravdu je nemocniční - bez chuti a zápachu 😝 .
A te´d jsem si ještě vzpomněla - neměli dostatek plínek - kritický je víkend.Nějak jim to blbě vozí nebo co.Takže poslední den malá počurala zavinovačku(vinou dětské doktorky) a už v í musela zůstat, protože jinou neměli 😕.Vystlali jsme to jednou plínkou, co se dává pod hlavičku a přežili jsme 😉.Ale to jsou fakt prkotiny.
Výbava:Opravdu stačí ty jejich košile - všichni v nich chodí a hned když chcete, tak je vymění.Neumím spát v košili, ale tyhle jsou takové pevnější, takže vám z nich neleze zadek 🙂
Je tam docela teplo, ale já bez hrubých ponožek nedám ani ránu, takže doporučuju (i na porodní sál - když máte ty nohy v té koze, tak bych asi zmrzla - jinak jsem se teda potila 😉 ).

Fakt jsem byla spokojená, takže můžu jen doporučit. Jestli chcete něco vědět, tak se ptejte.Akorát tu asi budu namátkově 😉 .

No nic, letím kojit.Držte se a papa

pajadaja
15. únor 2010

Raduska: Ahojky,malá je kouzelná 😵 mysleli jsme na Vás každý den, tak to byl krásný dáreček na Valentýna cesta domů 😵 Manžel má smysl pro humor 😀 , myslím, že ten můj na tom bude podobně.
PA Hladišová je opravdu anděl, to je také jeden z důvodů proč chci do UH a ne jinam 🙂
Díííky za zprávičky 😉
Kkury: Tak teď jste na řadě vy 🙂 My jdem zítra na kontrolu, tak se těším co nového.

radushka
15. únor 2010

Ani jsem netušila, že fakt chytnu takovou skvělou PA.Byla tam s ní ještě jedna - Bláhová (?) a ta teda byla odměřenější.Neříkám protivná, ale jsem vděčná, že mi osud přihrál paní Hladišovou 🙂 .
kkury si ještě chvilku počká a pak přihodí vlastní zkušenost 😉

simus
15. únor 2010

evička Hladišová je nejlepší porodní asistentka v UH.-) ja mela tedy jinou ale taky skvělou a byla jsem moooc spokojena se vším i když ještě na stare porodnici🙂

amelie001
17. únor 2010

Radushko-gratuluju,já taky měla u porodu Evu Hladišovou a lepšího člověka neznám,fakt výborná!!!

kkury
17. únor 2010

Radushka, tak co? My čekáme na reference, jak to vypadá v porodnici 😀 A jak se s malou máte? Tak dej vědět, jo? Dřív, než se rozpadnu 😝
Paji, jo, já se teda těším, ale hlavně na to, že se toho pupku už zbavím, jsem jak velryba na suchu 😨 A co kontrola? Byla nebo až to další úterý? Já jdu 22., tak snad už se tam dole něco aspoň pohnulo, jinak nevím 😢 Nízký tlak jsem měla na začátku těhu, není o co stát, člověk je takový mdlý a nepojízdný, co? Jsem měla co dělat, abych se postarala o chod domácnosti 😖 Tak snad se ti trochu zvedne, co třeba si vzpomenout na tchýni nebo tak něco? 😎

pajadaja
18. únor 2010

Kkury: Kontrola dopadla celkem dobře. Jenom mám nízký tlak a jak píšeš, jsem chodící spící. Tak jsem přemýšlela a dokáže mi zvednout jedna kolegyně z práce 😠 Tchýně je moc hodná a nemůžu si stěžovat 🙂 Dr. mi dal pro hraniční hodnoty v krevním obrazu přípravek Aktiferrin který by měl obraz vylepšit. Další kontrolu mám za 14 dní. A pupík ani nemluvit. Zimní bundu sotva zapnu a chůzí se kolíbám jak kačena 😀

Radusko: Jak jsi byla spokojená s pokojem... byla jsi sama, nebo jsi tam byla s někým ?

kkury
18. únor 2010

kurnik, jsem zjistila, že tady píšete na 4. stranu a já čtu jen 3. 😅 No už by to chtělo porodit, protože jsem asi úplně mimo 😝 No stydím se, jsem trubka.

Radushka, tak reference pozitivní, to jsem ráda, takže můžu klidně vyrazit. No mám sice 2 týdny do termínu, ale tak to už se bere jako v termínu, ne? Už bych šla, to čekání je na nic, vždyť víš 😖 A manžel mě teda pobavil, to můj Důša by asi nečetl, ale on bude doma se synkem a já si zavolám sanitku asi nebo taxi 🙂 A Barča je krásná holčička 😵 Po porodu ti ji dali hned než dotepala šňůra? A pak odnesli? To mě zajímá, jak dlouho byla pryč a tak. A pokoj teda jsi měla jaký? A ty návštěvy tam chodily na pokoje? Kojení šlo hned? Pomáhali s rozkojením? No zajímá mě úplně všechno. A jak to tak čtu, tak si ze 2 plíny přibalím, kdyby jim došly 😉

Paji, tak to já si nemůžu stěžovat na kolegyně z práce, jinak tchýni mám taky hodnou, jenomže je stará a moc se vtírá 😠 Aktiferin jsem kapala synkovi, když byl malý, že je chudokrevný, je to železo, to ale s tlakem nemá souvislost nebo jo? 😲 No hlavně aby ti bylo líp 😉 Pupek je děsný, já se naštěstí opírám o kočár 😀 Ale taky už nic neoblíknu, mám jednu zimní bundu, co zapnu, ale ta je hrozná a pak paletko, které můj drahý vozil v autě, takže včera jsem se oblíkla, že vyrazíme a už jsem fakt spěchala, sáhnu pro paletko a ono nikde 🙄 Tak jsem musela vzít takový kabátek, který nezapnu a chodila jsem rozepnutá jak hérečka, vichr jak na sibiři, malý zabalený a já s rozepnutým kabátkem 😒

No, tak jdu něco dělat a už jsem poučená, že mám koukat i na další strany. Já teda chodím na jiné stránky do diskuze a tam to funguje jinak, tak asi proto 😝

radushka
18. únor 2010

Kkury: já už se lekla, že se to mega story smazalo 😀
Takže - byla jsem na nadstandartu - 200,- na den a úplně super.Málem ho ale neměli volný.Měla jsem pokoj spojený koupelno s pokojem ,kde ležela mamča po císaři.Ale bylo to úplně v pohodě.Jsem ráda, že jsem tam byla sama, protože návštěvy u mě byly furt(celé odpoledne) a manžel až klidně do 8 do večera.Po koupaná jel vždycky domů.Nedovedu si představit, že by to tak bylo s maminkou na pokoji 😒 .
Malou mi dali na bříško hne a počkali až půpečník dotepe.Taťka si ho přestřih 😉 -Pak malou vzali a změřili, zvážili,... (pořád na tom porodním pokoji) a dali manžovi do náruče - mě mezitím šili.Pak mi ji přiložili k prsu (teda myslím, že to bylo až po šitá, nějak si na to nevzpomínám 🤐 😅 .Pak ji vzali pryč, bnás s manželem tam nechali a pak mě převezli na ten pokoj.
Malá rečí, letím kojit.Jestli ještě něco, tak to zopakujte 😀

kkury
18. únor 2010

Radush, no nesmazalo se nic, jsem prostě tele 😅
Aha, tak to asi ten pokoj, co má společnou koupelnu s druhým je za 200 a co má vlastní tak za 300, tak mně by stačil i ten se spojenou, přesně to jsem měla na mysli, že někdo má moc návštěv nebo dlouhé návštěvy a mně by se to asi moc nelíbilo, kdyby na tom pokoji furt někdo trčel, přece jenom člověk potřebuje i přes den něco dospat a tak, no. U mě teda takové návštěvy nehrozí, nejsem na to moc zvědavá a Důša přijede až později odpoledne, až se malý vzbudí a babičky jestli budou nedočkavé, tak mi bohatě postačí každá jednou 😖
Tak ta vana se ti nezdála, jo? A zrovna byla volná... Tak uvidím, jestli ji vyzkouším 🙂
Tak mně tady prozměnu otravuje synek, když mi nebuší do klávesnice, tak mi trhá vlasy 😠

radushka
19. únor 2010

tak koukam,kolik je tam preklepu,mela jsem malou na rukach 🙂 .ten pokoj byl nastesti volny,takye vanu jsem si fakt uzila.ale rodit v ni,to bych fakt nedala.a ten pokoj byla fakt vyhoda.snad bude volny i kdyz tam budes ty.uz se ti to blizi :o)

zelvatko
20. únor 2010

ahojte, tak já rodila v UH, pustili nás domů ve čtvrtek, tak to mám všechno hoooodně čerstvé 😉

Já už týden přenášela a MUDr. Jermářová mě napsala, že v pondělí 15.2. mám přijít na příjem a že se bude vyvolávat.. no, ten den jsem nastoupila, ale ne na vyvolání, ale na přirozený porod..malé se chtělo na svět dřív 🙂
V jednu v noci mě chytly bolesti a ve 3 jsme dojeli do porodnice s tím, že voda mi neodtékla a že mám stahy po 6min, sestřička nevypadala nějak nadšeně, ale udělali mě vyšetření a jaké bylo překvapení, že jsem byla otevřená na 7cm.. odvedli mě na porodní sál a čekala jsem co bude dál.. bolesti přicházely už po 3min, bylo asi 4:45 a pichli mě vodu a ty bolesti po tom..no, nečekala jsem to, že to bude až takové..ale naštěstí to netrvalo dlouho, měla jsem štěstí na opravdu rychlý porod - o půl 6 byla malá už na světě 😵 😵 🙂 Vůbec nevím jak se tam kdo jmenovat, ale všichni byli naprosto perfektní, moc mi pomohli .. po porodu nás nechali asi 2hod ležet na sále, pak jsem šla před převozem na šestinedělí s přítelem do sprchy, aby mi pomohl umýt se. Na šestinedělí hned přišla sestra z dětského a vysvětlila mi co a jak, odešla, přivezli mi malou a od té doby jsme byly obě spolu. Pokoje jsou perfektní, vše při ruce, pyžamo jsem měla jejich..vše k dispozici na chodbě, vložky jsem měla teda svoje, ale na sále jsem měla jejich.. tam jsem jich spotřebovala mooooc, pro dětičky jsou věci taky na chodbě a pokud ne, stačí zazvonit na novorozeneckém.
Jinak mě docela štvali s tím, že ráno sestřička doběhla, že bude dětská vizita ať si dětičky připravíme..no a došli třeba až za hodinu!!Jo a koupe se večer - ráno to prý bylo moc hektické - okoupat a ještě 2 vizity, tak to přehodili..
Domů nás pustili 4den, protože se zrovna narodilo moc dětí - 10dětí za dva dny 😵 tak neměli postele, doma je to pohoda, ale ten stres jestli to všechno zvládnu a tak.. bude se to už jen zlepšovat, ale chce to čas.
Všem co to mají ještě před sebou, přeji aby to měli rychle za sebou 😅 😵

kkury
20. únor 2010

Radush, překlepy neřeš, hlavně že si to přeložíme a máme info 😀 A jak to s malou jde? Pohodička? Já byla se synem děsně streslá, ale on měl bolení, až jsem na to přišla, tak to bylo ok. Takže vana ti pomáhala v první době porodní, jo? Já bych se tam snad naložila už jen proto, že doma máme zatím jen sprcháč a já tak miluju rochnění ve vaně 😝

Želvátko, tak tos měla krásný porod. A rychlý, ti závidím 😉 Tys měla taky nadstandart? Nebo normal pokoj? A jak se děti připravují na vizitu? Jako svlíknou nebo co? To by mě štvalo, kdybych na ně musela hodinu čekat, malá vzbuzená... To musí za tu hodinu 3x usnout znovu, ne? 😒
Tak ať to doma zvládáte, bude už jenom líp a líp, malá si nastolí režim a bude to pohodička 😎

pajadaja
21. únor 2010

Ahoj maminy 🙂 my se teď vrátili z víkendového pobytu na Lopeníku, vždycky když po letech vyjedu na hory tak je počasí na houby 😠 Neděste se, já byla jen procházkovat 😎 , dcerka lyžovala se známými.
Kkury: Jo, jo, píšeš správně, že ty léky mám na krevní obraz. S tlakem to vážně nesouvisí 😉
Holky v UH je nějaký nadstandart co nemá průchozí koupelnu? Jinak být na pokoji sám bude výhoda, když je hodně návštěv, člověk má soukromí. Otázka, jestli se bude rodit jak píše zelvátko, tak to asi moc volno nebude 😖 Zelvátko gratulace k holčice 😵 Další holčička z UH.

kkury
21. únor 2010

Jo tak koukám, že je to tu samá holka, čeká vůbec někdo kluka? Tak já naštěstí jednoho už mám, tak bude mít hodně nevěst, ale co ta chudinka, co se narodí, když nebudou kluci na skladě? 😀
Já už jsem to zapomněla, ale tuším sem někdo vkládal nějakou fotoreportáž z UH porodnice a tam vše bylo, jaké pokoje, nafocený sál, šestinedělí... Mrknu se po tom.

kkury
21. únor 2010

Paji, tak tos dávala ty ten odkaz 😝 http://www.babyonline.cz/porodnice/=/city/uhers...

zelvatko
21. únor 2010

díky za gratulace 😉 malá se zatím hodně zlepšíla a v noci spíme i 6hodin v kuse!!!je to paráda..dneska si připadám doslova přespaná 😅
V porodnici jsem měla normální pokoj.. první den jsem tam byla sama, protože ta druhá maminka šla během dne domů, druhý den jsem už dostala kolegyňku, ale jen na den, protože šla na císaře, tak mi další den dali novou kolegyňku.. návštěvy jsem měla i 3 za odpoledne..a snad to těm co semnou byly na pokoji nijak zvlášť nevadilo!!-no, nestěžovali si..
Při té vizitě musí být miminko vyslečené z košilky, aby to doktorku nezdržovalo, jenže u mě to vždycky vyšlo tak, že jsem měla malou zrovna kojit..a ona se mi pak už nechtěla přicucnout..tak chuděrka řvala hlady..

kkury
21. únor 2010

Zelvatko, tak 6 hodin, to je nádhera 😅 To máš zázračné dítě, no jde vidět, že je spokojená 😎
Jinak ty návštěvy, tak já nevím, jestli by mi to vadilo, já teda se snažím návštěvy odmítat, co mi píše kdejaká známá, že se staví, nevím, jak budu potřebovat spát. Se synem jsem to nezkusila, když byl v inkubátoru, tak fakt nevím, jak se maminy cítí, zase na druhou stranu není nuda, že 😝 No nedá se to předvídat, každopádně když budu mít svůj pokoj, tak si to můžu přizpůsobit jak budu chtít, buď volat známé, ať přijdou, když se budu nudit nebo naopak to zredukuju na minimum a budu odpočívat. No docela se těším, že dáchnu, honičku kolem malého doma bude mít Důša a já se budu válet s miminkem 😀

radushka
22. únor 2010

zelvatko: Malé jste vybrali krásné jméno 😀 😀 😀 , neznám hezčí 😀
Jo k těm vizitám - to mě taky štvalo.Nejhorší bylo, že třeba řekli z dětského, že půjde nejdřív dětská a pak ženská vyzita (na dětskou musí být mimčo rozbalené a bez košilky a na ženskou musíte být bez kalhotek), takže já měla už malou nachystanou (asi 10 minut 😠 ),malé byla zima, tak jsem jí různě přikrývala a tak, no a najednou ve dveřích ženská vyzita.Takže já rychle na postel , svlíknout atd.No děs.Pravidelně chodili o hodinu později.Obě vyzity.Nebo jsem zas byla nachystaná já (vložku jsem žmoulala mezi nohama, aby nevypadla 🤐 😀 ) a přišli z dětského 😠 .Malá nenachystaná, spala, takže probudit, svlíknout,... Naštěstí ty vyzity trvají jenom chviličku, ale čekat na ně je fakt hnus 😒 .
A s tím koupáním jsem to zapomněla napsat, koupe se opravdu večer, což mi přišlo super, protože jsme pak koupali s manželem 🙂 .
Já jsem měla návštěvy jenom rodinné, ale i tak jich bylo dost.Resp. každý den někdo.Manžel tam se mnou byl klidně až do 8, to bylo super.Fakt zlatý nadstandart 😉
Ta společná sprcha a záchod s tím druhým pokojem fakt nevadila.Císaře stejně chodí jenom sprchovat sestry.Jinak leží maminy na pokoji.

pajadaja
22. únor 2010

Mamči, my máme taky jméno pro holčičku Barborka 😵 😀 Bude otázka, jestli nepřivezem z UH kluka 😝 to by pak Tomík měl hodně nevěst 😀 😀
Kkury:Tobě se určo nebude chtít domů, když se budeš moct "válet" s mimčem v nemocnici 😝
S těma vizitama teda nic moc 😒
CHtěla jsem se zeptat, jaké máte zkušenosti s tím, když mimčo kope hodně v noci, já osobně mám problém s nespavostí, takové ty chytré řeči, že mimčo bude mít obrácený režim taky mám nejraděj.
Zelvatko: To je pak radost číst, že malá spinká 6 hodin, držíme palečky aby to bylo jen a jen delší spinkání.

Od kolika hodin jsou vlastně návštěvy povolené?

radushka
22. únor 2010

pajadaja: o kopaní nic nevím, malá mě nikdy v noci nebudila.Možná kopala, ale já o ničem nevím.To s tím obráceným režimem je myslím blbost.
Návštěvy jsou velmi volné.Mamka za mnou jednou přišla už o půl 12 a jak jsem psala, tak manžel býval až do 8.Takže fakt pohoda.Nevím, jestli by ale návštěvy nehnali domů na dvojáku pokoji.Když jsem tam byla sama, tak jim to asi bylo jedno

zelvatko
22. únor 2010

to je samá Barborka 🙂) my to jméno vybrali až na poslední chvíli.. chtěli jsme Veroniku, ale měla by týden před narozeninama svátek, tak jsme to zavrhli..
Návštěvy jsou možné už od 8ráno do zhruba 9večer..ale ráno doporučují ať návštěvy chodí až po vizitách..tj, kolem té 10hod, to už měli většinou všechno obejité

pajadaja: mě malá kopala večer hodně, hlavně než jsem usnula..to mi břicho uplně nadskakovalo..taky mi všichni říkali, že to bude mít otočený..já si myslím, že je to jedno, mimísek stejně spí celý den i noc.. je akorát rozdíl, jestli se probere do světla nebo tmy.. my teda ještě půl noci svítíme lampičkou, aby neměla takové šoky..ale už to pomalu zkracuju to svícení.
No, dneska jsme teda už nespali tak dlouho v kuse, ale dalo se to.. malá jen zabroukala, hned jsem se probrala, přebalila, nakrmila.. a už zas spinkala.. jen přítel byl z toho ráno takový nevyspaný..musí si hold zvyknout, že několikrát v noci vstáváme..

radushka
22. únor 2010

zelvatko: no já mám pocit, že manžel spí jak nemluvně.Možná, že tuší, že zrovna kojím,ale spinká pěkně dál.Bych v tu chvíli vraždila 😠 😀 😀 .Škoda, že chlapi taky neumí kojit.Bysme se pěkně střídali 😝 .

Barborku jsem měla vymyšlenou už dávno, ještě jsem nebyla ani těhotná a ani se nic nechystalo 🙂 , tak jsem ráda, že nám to klaplo 🙂

kkury
22. únor 2010

Ahoj, tak ty vizity to bude mňamka teda a když se člověk náhodou nenachystá a oni přijdou včas, tak kafrají, že upozorňovali, že přijdou, ne? 😀 No to je fuk, člověk to těch pár dní vydrží a když jim to dlouho trvá, jejich problém, zvlášť u ženské vizity, člověk se snaží trochu očistit a než dolezou, tak je to to samé, co to bylo 😖 Ale to je tak asi všude.
Já byla dnes na kontrole, to je hrůza, než se člověk dočká KTG, ještěže hned potom chodím k primáři na kontrolu, tak to sestra žene a berou mě dřív 😝 Ale i tak tam člověk stráví skoro 2 hodiny ani neví jak.
Tak u mě se to pomalu chystá, jsem si říkala, že už by se to mohlo chystat i rychle, ale nemůžu chtít všechno, že 😎 Primář je ochotný mi to na moje přání vyvolat, ale to zatím nechci, i když už neobuju skoro boty, mám strašně nateklé nohy a o břichu ani nemluvím, blbá zima 😠 Kdyby člověk nemusel, tak ani nejde ven, ale to by můj 1,5 roční synek asi nepochopil. 😒
Taky jsem vyslechla rozhovor nějakých holek o porodu v UH a ta jedna, co to měla za sebou, tak si stěžovala, že tatínka nenechávají u 1. doby porodní, ale že ho volají až k samotnému porodu. 😲 Nevím, co je na tom pravdy, mě se to ani netýká, ale asi ostatní to zajímat bude.

radushka
22. únor 2010

tak to je pekna blbost.tatka tam byl se mnou furt.
my jsme tu vizitu taky jednou nestihli,spis pindala sestricka.mimco je ale roybalene hned.

a s tou zenskou je to presne.vysprchovala jsem se a stejne dosli za hodku.ale tak snad jsou
zvykli 😉

pajadaja
23. únor 2010

Kkury: Dnes jsem měla schůzku s PA p. Hladišovou a ptala jsem se i na taťku u porodu a říkala, že opravdu pokud chceš, je celou dobu s tebou. Domlouvala jsem se s ní na porod ve vaně, tak snad to zvládneme, že bude hodně záležet na tom jak budu snášet tu teplou vodu 🙂 Napsala mi rozpis svých služeb, tak doufám, že se netrefím zrovna do 27.3. kdy jede na rodinnou oslavu 😕
Radushko: S tím střídáním u kojení bych to taky brala 😀 Mám ještě otázečku, jak ošetřuješ šití. Mně byla doporučen gel na hojení Mithra.
Jinak v UH mají už přes 80 porodů 😎

kkury
23. únor 2010

Hm, tak to nevím, co to plácala, ale říkala tam jedné holce (poslouchala jsem, to se nedělá, že? 😀 ), že se jí to nelíbilo, že ho poslali pryč, že se rodit bude až za dýl a ona byla celou dobu sama a že by chtěla, aby byl s ní, že by ji masíroval atd. a pořád prý řikala, že ať už ho zavolají, že už bude rodit a PA že se mrkla a říkala, že ještě nebude, že je čas. Ale jak píšu, to jsem jen vyslechla, jak jsem čekala na KTG a netýká se mě to, já tatínka u porodu mít nebudu 😎 Jen jsem si říkala, že jestli někdo hledá info o UH porodnici, tak že by to tady mělo zaznít.

Radush, člověk se nesmí nechat rozhodit, když někdo pindá, co? Ale já jsem taky hrdina vždycky až po boji 😅

Paji, jak přes 80 porodů? Jako letos?

zelvatko
24. únor 2010

tak to ty porody teda frčí.. my měli minulý týden číslo 49 🙂)

radushka
24. únor 2010

pajadaja. mithru mam a asi je to dobre.nemam srovnani.ale uz se citim fakt dobre.takze asi je fakt dobra.jo a taky mam to zelene geraniove mydlo a to je taky dobre.vsechno mam od p.dominikove.tu mithru mi prinesla az na pokoj.
je to je skoda,ze nevim,jake cisllo jsme byli my.nebo je to podle tech cisel,co jsme mely na ruce?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru