Porodnice Uherské Hradiště. Jaké máte zkušenosti?

laola
16. lis 2008

Ahoj holky,
chtěla bych se zeptat, jaké máte zkušenosti s touto porodnicí - ať už starou nebo novou. A co přístup doktorů? Z toho mám asi největší obavy.
Díky za názory 🙂

renisco
28. srp 2010

@dashav to ti věřím... ten pocit musí být nepopsatelný... hodně štěstí 😉

9ka
28. srp 2010

@dashav Tyjo! tak gratuluju moc, ať jste oba zdraví, kojení ať se rozběhne. 🙂

marky468
28. srp 2010

@dashav - ahojky, moooooooooooc gratuluji, hlavně ať jste oba dva zdraví, konečně ses dočkala i ty. Z kojení strach neměj, mně se taky rozběhlo o něco později... 🙂

9ka
29. srp 2010

@marky468 a měla si před porodem mlezivo? Mně se u první dcery kojení rozbíhalo strašně dlouho a měla jsem málo mlíka, tak mám strach jak to půjde teď, ale už teče mlezivo a to jsem u první neměla. Tak by mě zajímalo, jestli to má nějaký vliv.

dashav
29. srp 2010

Ahojík holky,tak chvilku casu a klidecku,,maly je sikovny v noci sice řádil,ale ráno jsme to dospali,jen to kojení,kojím jen z jednoho prsu..z druhého prostě nechcě,ale z pravého mi natáhne klidne i 15 tak já nevím,ubytek váhy měl,ale snad to nebude tak hrozné, ještě je to mlezivo tak jak se rozjede mliko tak snad bude chtít...

Jinak jsem zašita a někdy to štípe,dneska dojede mamča tak se těším,si konečně umyju vlasy.

Je tu plno na celém oddělení,takže na nadstandartu jsme 2 což je docela síla....nedá se tu hnout 😖

9ka
29. srp 2010

Tak s tou kapacitou si mě moc nepotěšila... ☹ Já zítra nastupuju, tak snad se něco uvolní. 😨

renisco
29. srp 2010

@dashav ty jo, tak to ti nezávidím. na nadstandartu je fakt málo místa, ale už snad zítra tě pustí, ne?
pořád koukám, jestli neuvidím fotečku mimi a nic 😀
z kojení si hlavu nedělej - buĎ se to rozjede, nebo ne... nebyla bys jediná....důležitější je abyste byli oba zdraví...

renisco
29. srp 2010

@9ka si totiž vyměníte místa - ona pujde domů a ty místo ní 😀

magdalenka1
29. srp 2010

@dashav tak velká gratulace, sice jsi nám toho o porodu moc nenapsala, ale věřím, že to proběhlo ok. Kojení bych ti přála, sice to není nejdůležitější věc na světě, ale vím, jak je to těžké v této době, kdy se kojení propaguje až moc, když nekojíš. Nicméně myslím, že na soudy na to, jestli budeš kojit nebo ne, je opravdu brzo. Choď k sestřičkám na tu elektrickou odsávačku, třeba rozjedeš i to druhé.

magdalenka1
29. srp 2010

Jinak ve všeobecném veselí musím přidat blbou zprávu, náš malý (2 roky) si včera zlomil nohu nad kotníkem. Co je na tom nejblbější je to, že před měsícem mu sundali sádru, kterou měl 6 týdnů aý po prsíčka, protože měl zlomené stehno. Chce se mi z toho bulet ☹

marky468
29. srp 2010

@magdalenka1 - to je mně líto, takový malý cvrček a už se musí tak trápit se sádrou... 😖 bude to asi pěkný rarášek 😎

marky468
29. srp 2010

@9ka - já měla mlezivo u prvního těhu i teď, ale myslím si, že se kojení zpozdilo kvůli malé, protože se špatně chytala : ☹ . Teď už mám mléka jak kojná 😎 . Myslím, že to bude v poho a budeš taky kojit...akorát naše malá pije asi málo (hlavně v noci) a pak pořád otvírá pusu...to bych vraždila... 😖

magdalenka1
29. srp 2010

@marky468 a to ještě v srpnu, kdy teda neměl žádnou sádru, stihl zánět v pindíkovi, takže mu odtrhávali předkožku a z pod té mu vytekl hnis...bez umrtvení, jen s mastičkou na snížení citlivosti.....je hysterický, když uvidí jakéhokoliv doktora, v posledních třech měsících podsoupil tak 10 rentgenových ozáření, jednu celkovou narkozu, jedno narovnávání nohy v narkoze, 10 jízd sanitkou, dvě sádry a jedno odtrhávání předkožky. Navíc začínám mít strach, aby neměl nějakou zvýšenou lámavost kostí.

9ka
29. srp 2010

@marky468 mně pak pomohly i homeopatika Ricinus comunnis CH5, takže na ně zase spoléhám... uvidíme.
No, držte mi zítra palce, nervy hrají jako harfa.... 😅

9ka
30. srp 2010

lezim tu na gyn, sestinedeli je plne, tudiz vyvolavani az zitra ☹

marky468
30. srp 2010

@9ka - já taky brala ricinus communis CH5 a myslím, že taky zabrala. To je psycho, zase je plno??? Máš ještě naději, že se ti to rozjede samo 🙂

renisco
30. srp 2010

@9ka proč tě teda nepošlou domů a nenastoupíš až zítra?

marky468
30. srp 2010

@magdalenka1 - tak to máte doma teda hezkého akrobata, za dva roky stihl tolik úrazů jak někdo za celý život...to vám teda dělá hezkou radost 😒 . Ale on si to odbyde teď a pak už bude určitě v pohodě, uvidíš 🙂

9ka
30. srp 2010

@renisco mi delaji porad nejaky vysetreni. uz mi 2x tocili Ktg....atd

renisco
30. srp 2010

@9ka aha... a co dashav, vidělas ji i s mimi?

kesurka
30. srp 2010

Ahojte je možné odvézt mimi z nemocnice bez autosedačky? já ji ještě nemám a kdyby přišlo mimi dřív... 😅

9ka
30. srp 2010

@renisco ne, ja lezim na gynde, pac maj na 6nedeli plno. a cely odpoledne jsem mela kapacku. s magnezkem - cimz mi take zmizla sance, ze by se to do zitrka rozjelo samo... 😒
btw: postele strasny....

9ka
30. srp 2010

@kesurka v korbe z kocaru? nevim.....

nekdo se tu ptal jestli tu pujcuji monitory dechu-tak pujcuji. min. na6 mesicu a vyjde to na 900kc. mam i kontakt.

renisco
30. srp 2010

@kesurka autosedačka je povinná. pokud to chcete risknout a případně platit pokutu, je to jen na Vás. já bych si buď raději pujčila nebo koupila nějakou fakt levnou (pak můžete koupit jakou budete chtít), ale neriskovala bych....

renisco
30. srp 2010

@9ka vím, že ležíš na gyndě, do poschodí je to kousek. no ale sem netušila, že chodíš po vyšetřeních, máš kapačky atd... ale proč ti dali magnézko, to nepochopím. to je přeci na uklidnění stahů, ne?

9ka
30. srp 2010

taky jsem se divila. pry hrozi nejaka gestoza-podle krve, ale bricho tvrdne vesele dal... tak asi to nevadi. zato se mi konecne objevily kotniky 🙂 btw: vahovy odhad mimi je 4300g... 😲

renisco
30. srp 2010

@9ka 😲 😲 to je slušná váha 😲 😲

magdalenka1
31. srp 2010

@9ka tak co, už je mimisák na světě? třeba se na odhadu sekli 😀 dashav co porodila, tak na nás peče..

magdalenka1
31. srp 2010

@kesurka to by jsi to mrně chtěla hned jako zabít? Nechápu, jak někdo může vozit děcka bez sedačky....snad by nškdo z rodiny byl schopný za tu dobu, než by vás pustili z nemocnice, autosedačku koupit, ne?

amelie001
31. srp 2010

@kesurka -jsou korbičky ve kterých se dá miminko odvézt a autosedačka je opravdu nutná věc a já bych to neriskovala bez sedačky.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru